OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Anime kujukesed (ja muud character figuriinid/nukud)
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Reede Sept 16, 2011 18:35    Teema: Vasta viitega

Lihtsalt üllatusest, et keegi pole veel neid vanu häid poode maininud:

Hobby Link Japan

Hobby Search
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Doolally



Liitunud: 6 Aug 2011
Postitusi: 38
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 17, 2011 13:21    Teema: Vasta viitega

Oh äge! Paljud teist on sealt tellinud juba?

Kas kellegil ka neid ägedaid liigenditega obitsu nukusid ka kodus on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Laup Sept 17, 2011 21:46    Teema: Vasta viitega

olen ostnud mõlemast, ehkki mitte viimasel ajal. Mäletan, et HLJ läks alati raudselt tolli, aga Hobby Search ei pruukinud minna.

Neid Obitsu peata keresid ostetakse suht'palju parema peadisainiga nukkudele (Pullip, Momoko) suurema liikuvusega asenduskeredeks, aga Obitsu käed pole eriti esteetilised mu meelest. That's all I know.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Soobel



Liitunud: 24 Dets 2007
Postitusi: 344

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2011 21:37    Teema: Vasta viitega

Kunagi sai tutvustatud uut veduriremondilukkseppa, kes kätt tahmaseks saab:


Ja tellitud sai neid sealt: http://www.archonia.com/mangashop/en/

Tulid ilusti postkontorisse kohale ja ei maksnud nagu ulmet. Midagi 6 ja 8 € / nukk. Olid kategoorias "Small trading figures" ja eesmärk oli mul nendega elustada aiaraudtee mudelite ümbrust. Läksid kasvu poolest enamvähem mõõtkavasse. Peaks neid sealt veel tellima, aga seni pole viitsinud, kuna omal aias veel liiklust ei ole. Ehkki Ants Nuudi juures saaks fotosessioone teha teemal "Meie Mees ja ilusad naised ja vedurid" - tromboonimehel on sobivas suurusjärgus joodiku nukk ühest eesti nukufilmist.
_________________

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Soobel



Liitunud: 24 Dets 2007
Postitusi: 344

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2011 22:13    Teema: Vasta viitega

Ja sihuke kompositsioon on mul ka ühes urkas püsti. Miskipärast pole siin küll Emmat näha, aga ta on olemas. Pargivaht on ka olemas.



Ja kui keegi kurat MERISÄLU kuskilt leiaks Muhe
_________________

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toomas



Liitunud: 25 Mai 2008
Postitusi: 250
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 26, 2011 21:23    Teema: Vasta viitega

Juba mõnda aega istub või seisab (omal jõul ilma aluseta) natuke minu lauast eemal riiuli peal. Endal pole piisavalt head fotokat et ilusa kvaliteediga pilti saaks teha. Kui kellelgi huvi, siis võib muidugi proovida...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2011 12:13    Teema: Vasta viitega

douji kirjutas:
olen ostnud mõlemast, ehkki mitte viimasel ajal. Mäletan, et HLJ läks alati raudselt tolli, aga Hobby Search ei pruukinud minna.


Ega sa või keegi teine oska midagi shippimisest rääkida? Plaanis järgmine nädal Hobby Searchist tellida, aga Euroopasse shippimise vahe on EMS= ~15€ / SAL= ~5€ ehk siis päris pirakas. Kas see, et SAL puhul pole võimalik track'ida on midagi, mida peaks kabuhirmus kartma? (ma teen seda nagunii, esimese ostu paranoia)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2011 16:51    Teema: Vasta viitega

Ma olen mõned korrad tellinud asju ja siiamaani pole probleeme olnud. SALi puhul pead arvestama, et saad oma asjad umbes kuu aega pärast teelepanekut kätte.

Minul on viimasel ajal (sel aastal) kõik tolli läinud. Yesasiast tellitud Redline'i bluray ei läinud, kuna nad märkisid, et see on kink ja väärtus 8 dollarit vms. Aga jaapanlased märgivad hinna ausalt ja nii pole tollist pääsu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2011 20:35    Teema: Vasta viitega

tvk_ kirjutas:
douji kirjutas:
olen ostnud mõlemast, ehkki mitte viimasel ajal. Mäletan, et HLJ läks alati raudselt tolli, aga Hobby Search ei pruukinud minna.


Ega sa või keegi teine oska midagi shippimisest rääkida? Plaanis järgmine nädal Hobby Searchist tellida, aga Euroopasse shippimise vahe on EMS= ~15€ / SAL= ~5€ ehk siis päris pirakas. Kas see, et SAL puhul pole võimalik track'ida on midagi, mida peaks kabuhirmus kartma? (ma teen seda nagunii, esimese ostu paranoia)


Mul on tulnud kõik SALiga tellitud asjad kohale - enamik ca 2 nädalaga, üks pakk kunagi võttis kuu aega. (Jaapanist tellitud asi on postis kadunud ainult 1 kord ja see oli lennupostiga. USAst saadetud asju varastatakse kordades tõenäolisemalt kui Jaapanist tulevat.) Aga olen kuulnud, et juhul kui kaduma läheb, mida 100% välistada ju ei saa, siis nt HLJ ilma trackinguta saadetisi mingil moel ei hüvita. (Hobby Searchist ei tea, HLJ juhtum oli tuttavaga.) Selles mõttes on EMSiga rahulikum. Ehkki samas, kui pakk läheb tolli, siis toll liidab ka postikulu kauba hinnale juurde.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2011 20:56    Teema: Vasta viitega

Kannatamatuse ja paranoia tõttu otsustasin EMS kasuks. Kõvasti kobedam hind, aga mis teha. Ma loodan siiralt, et mingit jama tolliga ei tule, kuid kui peaks tekkima, mis siis juhtub? Kas maks arvutatakse millegi protsendina (postikulu?) või on see alati sama? (st kas on karta kobedamat maksu suurema kuluga toote pealt) Kas seda saab vaidlustada?

I mean, It's just a doll. Kui peaks leitama, et see on kuidagi kahtlaseks loetav ja tollis avama - miks peaks tellija selle eest vastutama kui see seda pole?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
KameKami



Liitunud: 7 Apr 2011
Postitusi: 74
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2011 21:25    Teema: Vasta viitega






Minu väike kollektsioon :P
Figuriinid ostetud hiljuti (Sora) või kunagi ammu (hinge lõikajad/surmajumalad) Soome mangapoest "Fantasiapelitist" v.a. Itsuki, mis on saadud vahetusega.


(Raamat on ühel pildil väiksemate tõstmiseks ja niisama teistele näha, et mis raamatud mul laual vedelevad.)
_________________

Stay sane inside insanity.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2011 21:26    Teema: Vasta viitega

Neid ei huvita mitte niivõrd kahtlasus kui lihtsalt raha. LaLaLaa St, kui hind jääb üle 21,98 ja alla 150 €, siis tähendab toll seda, et kauba hinnale (mille sisse loetakse postikulu) lisatakse Eesti käibemaks (üldiselt nüüd vist kõigel 20%? varem oli raamatutel vähem) + deklaratsiooni vormistamise kulu (enamasti 6.50). Kui on üle 150 €, siis läheb tollimaks ka juurde, mis on sõltuvalt kaubagrupist kuni 17%. (Tolliinfo)

(Deklaratsiooni ise vormistamine on põhimõtteliselt küll võimalik, aga selleks läheb vähemalt paar tundi ja iseenese tarkusest seda ära ei tee, tolliametnik peab telefoni otsas olema. Väga tülikas viis 6.50 säästmiseks.)

Kui läheb tolli, siis tuleb sulle selle kohta postkasti kiri, + kättesaamiseni läheb ca nädal rohkem kui ilma tollita läheks. (Kirjas küsitakse tavaliselt, et sa mailiksid neile täiendavaid dokumente, ostu arve nt, siis selle põhjal vormistatakse deklaratsioon.)
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2011 21:51    Teema: Vasta viitega

Damn, 20% on päris ahne + 6,5€ puhaskasumit blanketi eest. Nüüd ma mõistan, miks on hea kui märkida peale "kingitus" tellitud asjadele. Kas on ka mingi viis toote maksumuse tõestamiseks neil(kas see märgitakse kuidagi nähtavalt pakendile)? Kui ma kontakteeruks Hobby Searchiga ja kurdaks saatust, kas on üldse mingi viis sellest kõrvale põikamiseks?

Ma loodan küll siiralt, et kõik läheb ladusalt, aga sellise summa relatiivselt randomi alusel toimetatavatele pakkidele nõudmine on ilge koorimine mökk!

eesti sakib eesti sakib eesti sakib eesti sakib
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2011 23:10    Teema: Vasta viitega

Laiemalt vaadates Eesti eriti ei saki muude kohtadega võrreldes, aga niipalju kui kuulnud olen, siis see tollivaba alampiir on meil Euroopa madalaimate seas, ja käibemaks samas üks kõrgemaid. Njah.

Toote maksumus: toll lähtub kinnipidamisel kaanele kleebitud rohelisel ametlikul lipikul märgitud maksumusest. (Ma ei tea ausalt öeldes, kas by default tehakse siis ka pakk lahti ja vaadatakse, kas on invoice sees.) Igal juhul, kui sel lipikul on hind üle tollipiiri + pole linnukest lahtris "gift" + saatjaks märgitud pood, mitte eraisik = you're screwed, kui just ametnikel ei juhtu väga unine päev olema. Siis nad saadavad pakil märgitud aadressil sulle kirja, et maili meile nüüd arve selle ostu kohta.

Sa võid Hobby Searchist küsida/faq-st vaadata, aga üldiselt on tolli petmine seadusevastane ja poed ega ebay müüjad seda eriti teha ei taha. (Ehkki ma ei tea, mis tagajärgi sel neile ikka nii väga oleks. Mõned märgivad täitsa küsimata, et gift ja hind 10$ vms. Samas praegu jagelen mingi saadetise pärast, mis maandus tollis arvatavasti ainult seepärast, et eraisikust müüja ilmselt kirjutas paki peale, et ta on "boutique"... URRRRRR)
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Püh Okt 02, 2011 08:43    Teema: Vasta viitega

Tean juhtumeid, kus on asjad läbi tulnud nii, et ei küsita tollis midagi, isegi kui hind ületab käibemaksuvaba piiri + ei ole peale midagi kingitusest märgitud. Aga hetkel ei jää muud üle, kui loota ja oodata ja arvestada võimaliku lisaväljaminekuga :(

Maksmise vaidlustamisest ei ole mitte kuskil mitte mingit märget, mis on kõige tobedam. Mul ei olnud õrna aimugi tolli sellisest käitumisest ja see on kergelt vastuvõetamatu. Kui läheb kurvemat teed, siis on käputäis küsimusi varuks mõne kõrgema kohaga töötaja jaoks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Soobel



Liitunud: 24 Dets 2007
Postitusi: 344

PostitusPostitatud: Püh Okt 02, 2011 16:34    Teema: Vasta viitega

Kas euroliidu territooriumilt ei saa siis vajalikku vidinat kätte? Archonia paikneb belgias, sealt tellides küll mingit tollitralli ei olnud.
_________________

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Püh Okt 02, 2011 21:48    Teema: Vasta viitega

Soobel kirjutas:
Kas euroliidu territooriumilt ei saa siis vajalikku vidinat kätte? Archonia paikneb belgias, sealt tellides küll mingit tollitralli ei olnud.


Tihtipeale ei saa, ja nii palju kui ma vaadanud olen, Euroopa poodide juurdehindlus+saatmiskulud kokku tähendavad, et otse Jaapanist tuleb ikkagi odavam, isegi tolliga. Julm maailm.

Vaidlustamiseks peab ikka mingi alus olema, nt kui on üle 150 € väärtuses saadetis, millelt küsitakse tollimaksu vale kategooria järgi (eri kategooriate tollimaks erineb, 0%-17%), või nt hinnatakse väärtust raamatute-ajakirjade kaanehinna järgi, ehkki tegelikult on need saadud mingi kupongi või allahindlusega oluliselt odavamalt. Niisama käibemaksu maksmist on vaidlustada tõenäoliselt keeruline.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Püh Okt 09, 2011 09:30    Teema: Vasta viitega

Miku jõudis eile Tallinnasse. Senimaani olen EMS'iga väga rahul - trackimisvõimalus rahustab südant ja kokku läinud aeg on imeväike:

2 päeva jooksul saadeti teda Tokyo väiksemast harukontorist rahvusvahelise posti kontorisse ja saadeti ka sealt välja ning kolmanda päeva lõunaks oli Tallinnas.

Eks näis, kuidas tollide ja muuga läheb. Ilmselt läheb nüüd veel paar päeva, kuni ta ka veel Tartusse toimetatakse.


Soobel kirjutas:
Kas euroliidu territooriumilt ei saa siis vajalikku vidinat kätte? Archonia paikneb belgias, sealt tellides küll mingit tollitralli ei olnud.

Ei olegi osanud Euroopasiseseid poode otsida, ausaltöeldes. Aga see tundub küll väga vahva - neil on asju, mis mujal ammu lõplikult väljamüüdud. Ega sa oska öelda, kaua sealt tavapostiga pakk kohale võiks tulla?


ROHKEM PILTE OMG! senised on nii awesome olnud ja vahepeal tuli küll mingi tellimisejutt vahele, aga veel pilte :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Soobel



Liitunud: 24 Dets 2007
Postitusi: 344

PostitusPostitatud: Püh Okt 09, 2011 23:20    Teema: Vasta viitega

Eks peab pildistama millaski. Mul on üks veel.

Muidu on mulle see silme ette jäänud. Ainult krt mõttetult suur ja kallis. Keegi võiks ta 1/16 mõõtkavas ka teha.


_________________

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Soobel



Liitunud: 24 Dets 2007
Postitusi: 344

PostitusPostitatud: Esm Okt 10, 2011 12:10    Teema: Vasta viitega

Püüdsin võimatut, välja tuli nagu tuli:


_________________

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: