OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Jing in 7th Heaven

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Teis Veeb 05, 2008 14:30    Teema: Jing in 7th Heaven Vasta viitega

se on jätk animele king of bandit jing kahjuks kyll lyhike jätk ainult 3 osa , mis teeb välja 1 loo.

Niipalju et Jing on oma järjekordsel aarde röövil ning seekord vanglas.

Ei ole ta kaotand oma sarmi ka selles loos ning samamoodi pritsib ta ma tean kõike ja olen näinud kõike tarkuse teri, mis on iseenesest meeldiv, kuna aegajalt kipuvad animekangelased olema närvihaiged skisofreenikud.

Oleks võinud kyll ainult natuke pikem olla


_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kinaver



Liitunud: 2 Mai 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Tallinn suvel Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 05, 2008 14:44    Teema: Vasta viitega

aga ma ei ole isegi King of Bandit Jing-i vaadanud T_T
_________________
"Hello I'm Kaido Kio""today I'm stalking a grade shooler." xD
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Teis Veeb 05, 2008 22:32    Teema: Vasta viitega

@kinaver: noo jaa siis?! See tõesti ei huvitanud mind.
palun ära vasta sellele, sest igasugune postitus sinult siia teemasse oleks spämm ju.


Mulle meeldisid need OVAd rohkemgi kui originaalseeria. Tegu on ühe looga, mis mahutatud ära kolme episoodi. Seerias endas oli iga episood üks lugu, mistõttu seeeria nagu ei jõudnudki kuhugi välja.

Meeldis see, et räägiti ära ka Jingi lugu, see kuidas ta Kir'iga kohtus ning miks ta on nagu on. Seda asjaolu arvestades poleks vist tegelikult vahet mis podi sa vaatad kogu asja kas OVAd enne ja siis need 13 episoodi või vastupidi.
Kuna ma vaatasin OVAd kohe kui mul sari ise oli lõpuni vaadatud siis natuke häiris see, et joonistusstiil oli natuke nurgeline.

Huvitavalt sürr igaljuhul...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: