OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Rurouni Kenshin
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 09:13    Teema: Vasta viitega

Morghur kirjutas:
OT: mida tähendab "filler" olen märganud et palju on sellest erinevates teemades juttu aga mida see konkreetne väljend tähendab?

Nii. Kujuta ette, et anime on nagu doominoküpsis. Eeldame, et animel on üks läbiv sü¾eeliin (või mitu üksteisele järgnevat süzeeliini), mille algus ja lõpp on nagu need kaks (või enam) pruuni ketast, mis hamba all krõmpsuvad. Ja filler on see nätske ollus, mis on nende kahe pruuni ketta vahele kleepunud ja hoiab neid koos. Ent erinevalt doominoküpsisest on anime-filler üksnes vahel harva maitsev ja hea, enamasti aga lääge ja veniv, jäädes pidevalt hammaste külge kinni.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Morghur



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 37
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 09:58    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Morghur kirjutas:
OT: mida tähendab "filler" olen märganud et palju on sellest erinevates teemades juttu aga mida see konkreetne väljend tähendab?

Nii. Kujuta ette, et anime on nagu doominoküpsis. Eeldame, et animel on üks läbiv sü¾eeliin (või mitu üksteisele järgnevat süzeeliini), mille algus ja lõpp on nagu need kaks (või enam) pruuni ketast, mis hamba all krõmpsuvad. Ja filler on see nätske ollus, mis on nende kahe pruuni ketta vahele kleepunud ja hoiab neid koos. Ent erinevalt doominoküpsisest on anime-filler üksnes vahel harva maitsev ja hea, enamasti aga lääge ja veniv, jäädes pidevalt hammaste külge kinni.

LaLaLaa väga hästi seletatud LaLaLaa
tänud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 11:40    Teema: Vasta viitega

Rurouni Kenshin'i seeria osa lõpp oli küll juust mis juust, Kenshinil ei olnud isegi ühtegi tõsist-verist võitlust, palju otsi ja lahtiseks.

Selle eest oli Samurai X Reflections klass omaette. Muud OVA'd olid ka muidugi erakordsed, kuid Reflections andis väga ilusa ja meeldiva lõpu, ma küll lootsin, et Kenshin'i lõpp on kuskil võitluses, kuid nii oli ka armas.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Veeb 10, 2007 00:44    Teema: Vasta viitega

on kolm võimalust:
ma olen liiga unine, see lihtsalt ei meenu
mul jäi mingid osad vahele
seda ei näidatud animes

*SPOILERID

Mina igatahes ei mäleta näiteks, et keegi Yukishiro oleks Kaoru röövinud ja mingi teisiku maha jätnud. Või toimus see kõik ainult mangas?

wiki kirjutas:
When Yukishiro Enishi found out about Kenshin's feelings towards Kaoru, he set out to kidnap her, doing so and leaving a professionally made decoy of Kaoru with a sword in her heart, making everyone believe that she'd been murdered. This was a self proclaimed jinchu, which is translated "punishment from man", making reference to the Tenchu that Kenshin brought about during the war. Enishi's goal was to make Kenshin's life a living hell. Instead of wandering again as he had after Tomoe's death, Kenshin falls into severe depression and runs off to a desolate place known as the "Fallen Village" to mourn. When Kenshin's friends discover Kaoru is alive, Kenshin gets back on track. He goes to rescue her on Enishi's island, where she is safe and sound and waiting for him. A battle between Kenshin and Enishi follows, and when Kenshin wins and Enishi recognizes his wrongs, Kenshin and Kaoru return home.

Throughout the Rurouni Kenshin period, Kamiya Kaoru develops strong romantic feelings for him, which he comes to realize. Despite his feelings, he is constantly haunted by the wrongs committed in his past, and believes he doesn't deserve happiness. Eventually, they marry and have a son by the name of Himura Kenji.

Five years later, Kenshin gives his sakabato to Yahiko as a gift for his coming-of-age.

Samurai X: Reflection

Sometime after this, however, Kenshin becomes tortured anew by the guilt of leading a happy life after such a destructive past. He makes the decision to wander again, and Kaoru strongly supports him, promising to welcome him home with a smile and their child. For fifteen years, he wanders, returning every once in a while.

Kenshin eventually becomes ravaged by an unknown disease that is much like leprosy (the writers have admitted there is no medical explanation for his condition). To share his pain, Kaoru convinces Kenshin to infect her with the disease through sexual intercourse. Kenshin then leaves to go assist in the First Sino-Japanese War (primarily over control of Korea) as he had promised the Meiji Govenrment, not fighting and killing, but instead helping people.

_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Laup Veeb 10, 2007 00:49    Teema: Vasta viitega

See toimus mangas ja ühes Kenshini OVA'dest.
OVA's oli see väga lühendatud kujul..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Veeb 10, 2007 00:51    Teema: Vasta viitega

Ma mäletan, et Reflectionis näidati väikest Himurat (lol, onju tore nimi) paar korda, kuid nii sügavalt asja ei seletatud.

Muuseas, kas kellelgi on kusagilt saadud normaalse kvaliteediga Reflectionsit? Ma olen kohanud ainult jubeda kvaliteediga, mille subtiitrid on peaaegu loetamatud.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 22:32    Teema: Vasta viitega

Sain minagi need 94+1 osa läbi vaadatud. Polnud suurem asi kuna õigluse eest võitlemine vastaseid tükeldamata tundub kuidagi naeruväärse ideena.

Üks päkapikk on ämblikuvõrku kinni jäänud (vaid siluett paistab).



Ooo - ka Eesti on kaardil olemas. Millegipärast on meil paar saart kaduma läinud.



Võimalik, et sobivate juhuste kokkulangemisel vaatan ka need kiidetud OVAd kunagi ära.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 22:37    Teema: Vasta viitega

ma pole NÄINUD, aga olen kõik mangad läbi lugenud ja mina ISIKLIKULT soovitan.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 22:43    Teema: Vasta viitega

Ma kunagi ammu vaatasin ühe filmi ära ja see oli väga hea kui ma ei eksi, see vedeleb praegu mul kuskil sahtlis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Veeb 09, 2008 23:15    Teema: Vasta viitega

Kas keegi teab kus rurourin kenshini osad subitud on, ja kust ma saaks neid vaadata online (mul ikka win 98 nii, et stage6 ei sobi)???
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: