OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

5. JAFF. 15.-24. aprill Tallinnas ja Tartus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 23, 2011 10:14    Teema: Vasta viitega

Mul oleks palve, et Tartu infolaua inimesed saadaksid mulle info täpselt milliste filmidega oli probleem ning milles probleem seisnes. Küll aga oleks tore, kui saadaksite need mulle meilile genkykaia[ät]gmail.com. Ma lähen täna korraldajatega rääkima.

Tallinnas igastahes oli ka Haruhiga probleem, kuid see seisnes ingliskeelsete subtiitrite kvaliteedis, mitte nende puudumises. Ka seal olid koreakeelsed subtiitrid, kuid nagu mainitud, siis olid olemas ka ingliskeelsed. Seega võib viga näha hoopis Cinamoni suutmatuses tiitreid kuvada.


Edit: Informatsiooni probleemide kohta Tallinnas ootan ka tallinlastelt, sest ma ise kinno pole jõudnud ja ilmselt ei jõua ka.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kazim



Liitunud: 26 Veeb 2010
Postitusi: 55
Asukoht: Enemy Territory

PostitusPostitatud: Laup Apr 23, 2011 16:40    Teema: Vasta viitega

Käisin One Piece waatamas, vahepeal kadusid ka subbakad ära, aga need olid aind paar rida. Elas üle. Muidu oli täitsa tibens tobens. Aga selle põhjal kui palju rahvast läbi käib Cinamonis ja samal ajal mässatakse 3D filmi seansiga, mis suht uus teema neil, siis arvan, et Athena oleks tõesti õige valik. Athen ongi ju mõeldud sellistele "erilistele" filmide, mis pole mass production hollywood happy ending wink
Igatahes läheb vaatab Space Battleship Yamato ka üle, siis võib öelda kas jäin rahule või väga rahule LaLaLaa
Igatahes tubli ettevõtmine.
Jõudu ja jaksu
Raul
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
aiyoru



Liitunud: 17 Sept 2009
Postitusi: 72

PostitusPostitatud: Laup Apr 23, 2011 18:30    Teema: Vasta viitega

Kui Teshrin juba mind ka mainis siis jah ma j2in Haruhit vaatama ainult selle p2rast, et teada saada mis seal edasi juhtub. Audio oli kyll korras,, parem kui Ogade kuningal, aga subakatega mindi ikkagi halvale teele.
Kui ma k2isin kaks aastat tagasi( kui ma 6igesti m2letan) Athenas vaatamas Paljasjalgne Gen-i esimest ja teist osa oli seal k6ik korras.
Tartu infolauas on kyll l6bus aga see on ainuke asi mis Tartu Jaffi puhul hea on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 23, 2011 19:23    Teema: Vasta viitega

Rääkisin korraldajaga just. Ta ootab väga tagasisidet selle kohta, mis vead on millistel filmidel olnud. Haruhi, Ogade Kuninga ja Vesperia loode kohta olen teadlik. FMAst oli ka enne juttu. Aga palve oleks teatada kõigest. Nii subtiitrid kui ka dubleering. Tagasiside on väga oodatud ja hea oleks saada hiljemalt homse päeva jooksul :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kazim



Liitunud: 26 Veeb 2010
Postitusi: 55
Asukoht: Enemy Territory

PostitusPostitatud: Laup Apr 23, 2011 21:45    Teema: Vasta viitega

Nii Yamato nähtud. See oli küll eepiliste kosmoselahigutega KINOfilm-spaceshipid "näkku kihutamas".

Piletikontrollis vabandati ilusti, et kahjuks ainult ingliskeelsete subbakatega ja mina omaette: "OMG! tõesti ma ei pea eestikeelseid lollusi lugema, selle asemel saab nagu argipäeviti animet vaadata- jaapani audio, inglise subtiitrid. Yokatta!"
Üks asi oli veel- kolmapäeval kl 19 One Piece vaatamas käies tuli 2h kätte, täna, st laupäeval 23ndal, ei ole siiani WAP piletit kätte saanud. Eriti ei häirinud, sain kassast ikka kätte aga eks nad võiks järgmine kord rohkem üritada...

Isiklikult ei pannud filmide valikul metsa ja väga rahul. LaLaLaa
Kõike paremat
Kazim
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 24, 2011 11:34    Teema: Vasta viitega

Ja Tallinna JAFFi viimane päev :)


Infolauda on oodatud kõik huvilised! Meil on veel kleepse, animenänni, mõned plakatid, jaapanikeelsed mangad, Ocean Wave DVDd ja Stepmaniat saab ka teha!
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nirgike



Liitunud: 26 Apr 2009
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Püh Apr 24, 2011 15:25    Teema: Vasta viitega

See aasta sai ainult ühte filmi vaatamas käidud. Fate/Stay Night.

Pidevatest probleemidest, mida siin mainitake ei kohanud ühtegi ning kõik oli super (ok, seanss hiliness 5 min, aga see mind üldse ei häirinud). Ainuke, mis ei meeldinud oli see, et lootsin filmist paremat, kohati aga ei saanud sisust üldse midagi aru. Vist eeldas film, et sellest juba mingid eelteadmised oleks.

Aga noh, muidu oli kihvt ja eks ootab järgmist aastat LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 24, 2011 16:05    Teema: Vasta viitega

nirgike enne oleks pidanud sarja ära vaatama või sarja kokuvõtva filmi, siis oleks aru saanud. Sest see film mis jooksis oli järg sarjale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Apr 24, 2011 16:35    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
nirgike enne oleks pidanud sarja ära vaatama või sarja kokuvõtva filmi, siis oleks aru saanud. Sest see film mis jooksis oli järg sarjale.


what?
ei olnud järg
alternatiivne versioon oli.
ma pole sarja näinud ja sain enamusest okeilt aru
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 24, 2011 16:55    Teema: Vasta viitega

noh kui oli siis oli aga nagu näha mõni ei saanud aru, aga kas zero on järg või jälle alternatiiv.
Kui ei tea mitte midagi sarjast, siis võib-olla on raske aru saada isegi alternatiivist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Apr 24, 2011 16:58    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
noh kui oli siis oli aga nagu näha mõni ei saanud aru, aga kas zero on järg või jälle alternatiiv.
Kui ei tea mitte midagi sarjast, siis võib-olla on raske aru saada isegi alternatiivist.

Fate/zero novel ning soon-to-be-animu on prequel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 24, 2011 21:19    Teema: Vasta viitega

Ja ongi JAFFi infolauaga selleks korraks kõik :)

Tänud kõigile, kes käisid tere ütlemas, Stepmaniaga tantsimas või juttu puhumas! Väga tore oli!



Võimalikele huvilistele veel teadmiseks, et minu kätte jäi natuke JAFFi plakateid. Et kellel on huvi, võtku minuga ühendust. Olen Tallinnas ja mai esimene nädal Tartus.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Son Riku



Liitunud: 12 Jan 2010
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2011 20:10    Teema: Vasta viitega

Ei tea, kas see oli sellest, et ootused olid nii madalale viidud, aga Arrietty oli tõsiselt hea. Heli ning pilt olid tipp-topp ning seekord tehnilise poole pealt midagi ette heita ei saa. Kahju ainult, et film ise nii lühike oli.

Kokkuvõtteks annaks JAFFile hindeks 6/10. Arenguruumi on. =)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
LiveForThis



Liitunud: 9 Jan 2011
Postitusi: 20

PostitusPostitatud: Kolm Apr 27, 2011 10:02    Teema: Vasta viitega

Jah, tõesti, seekordse JAFF-i tipphetked pärinevad Arrietty`lt ja Satoshi Konilt.

Pärast Paprika, Millennium Actress, Memories(Magnetic Rose) ja Perfect Blue nägemist hakkas mul tõesti siiralt kahju, et selline meisterlik lavastaja nii vara lahkus.

Aga õnneks oli ka teisi, mis mainimist vääriksid nagu King of Thorn, Oblivion Island ja The Disappearance of Haruhi Suzumiya, kuigi seda oli suhteliselt raske jälgida, et kõigest täpselt aru saada.
Kuna sarja pole kunagi isegi natukenegi näinud, siis pole siin midagi imestada ka. Aga filmi näol sain veenva põhjuse, miks sarjaga alustada.

Unustasin mainida, et ka Mai Mai Miracle oli hea, kuigi mitte tervikuna.
Mamoru Hosoda filme oli ka muidugi ülimalt mõnus uuesti vaadata.
Miyazaki, Satoshi Koni ja Makoto Shinkai kõrval üks lemmikuimaid lavastajaid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: