OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

I am a Hero

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 26, 2010 17:17    Teema: I am a Hero Vasta viitega

®anr: Õudus, komöödia, psühholoogiline, seinen, viil elust~?

Osasid: Ei tea!

LaLaLaa

Nii. Ma tavaliselt loen mangasid väga harva ja vähe, sest ei viitsi lihtsalt nendesse süveneda, aga kuidagi sattusin selle pealkirjaga silmitsi. Äärmiselt ahvatlev pealkiri oli. Ma ootasin väga, et ma ei kohta mingit tavapärast shouneni kangelast: mõnd verinoort poisikest üleloomulike võimetega.
Minu tohutuks rõõmuks kohtame me teose alguses hoopis sellist härrat:


Hideo Suzuki, 35-aastane, mökuvõitu mees. Ta üritab oma mangat publitseerida ja eluga kuidagi hakkama saada. Aga, oh, eluke on nii raske, kui manga ei müü ja tüdruk räägib kogu aeg oma endisest kallimast ja töökaaslased on ebameeldivad ja sul on luulud ja sa räägid endaga. Vähemalt nii on selle teose tegelasel.
Tema kujuteldav sõber:


Tõepoolest, see manga oli nii haarav, et ma pidin sellest väikse ülevaata tegema, kuigi see pole looga isegi eriti kaugele jõudnud ja ma ei saa kindlalt väita, et see täiesti ootamatu teemamuutus, mis manga viimastes peatükkides on toimunud, ei ole Hideo järjekordne ettekujutlus.
Hint, hint*


Lisaks pean ma lisama, et ma nüüdsest täiesti jumaldan Hanazawa Kengo stiili.


Minge kohe lugema!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Dets 26, 2010 18:44    Teema: Vasta viitega

Stiil tundus tuttav ja mis ma avastasin - manga autor Hanazawa Kengo on ka ühe teise suurepärase manga - Ressentiment - autor. Nii et ma ei arvagi, et "I am a hero" lugemist väärt poleks. Võtan esimesel vabal hetkel kätte, niikaua võivad raidomees ja teised huvitundjad ka Ressentimentiga tutvuda, sest nagu näha, ei suuda ma end piisavalt kokku võtta, et sellest mangast (või mõnest muust) sisukat arvustust kirjutada.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 26, 2010 19:29    Teema: Vasta viitega

Ma tänan Teid suurepärase nõuande eest, sest ma olin murest murtud, kui kõik kättesaadavad "I am a Hero" osad loetud said.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: