OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Deadman Wonderland

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 29, 2011 21:17    Teema: Deadman Wonderland Vasta viitega

Pealkiri: Surnudmeeste Imedemaa
®anr: Aktsioon! Märul!
Teemad: Veri! Vägivald! Hädaldavad teismelised!
Sihtrgrupp: Poisid kellele meeldib kaklusmultikaid vaadata või need, kes on igast väikesest nüansist mida viimase aasta jooksul pole animes eksponeeritud ülimas vaimustuses (shounen)
Osasid: 12 (teise siisoni lootusega)


Lugu (täiesti objektiivselt kirjutatud):
Täiesti tavaline koolipoiss läheb kooli ja kõik ta sõbrad tapetakse mingi imeväega maha. Ta on ainuke ellujäänu, aga ta lavastatakse nendes rõvedteas mõrvades süüdi. Läheb vangi surmanuhtlust ootama.

Aga ärge muretsege, see vangla on tegelikult lõbustuspark! Võib-olla olete selle teemaga tuttavad, mitmes Ameerika filmis on vangid surmaohtlikes olukordades vaatajate meeleheaks võistelnud, nüüd on siin sama lugu.

Aga see huvitav osa ei kesta eriti kaua, sest Keita või mistanimindoligi (see poiss) avastab endal võime oma verd tulistada! Ja siis ta viiakse eraldi blokki kus on sellised vangid kes oskavad oma verega trikke teha. Igal ühel on umbes üks trikk, nii et see on suht lame (mitte nagu narutos, kus nad ise valivad, millele nad spetsialiseeruvad onju).

Lisaks kui liiga palju verd kasutada, siis minestab ära. Huvitav miks.

Igatahes, Keita vingub jõle palju ja teised tegelased on kah seal. Headel oli ikka selline naiivne unistus ja pahadel mõni kibe mälestus või lihtsalt kurjad iseloomuomadused. Ahjaa, Keital on seal vanglas lapsepõlvesõber Shiro (ta on shiro sest ta on albiino), kes lihtsalt ringi tatsab ja kedagi ei huvita. Võimas!

Igatahes, see lugu on sellest kuidas Keita seal vanglas askeldab või nutab.

Isiklik arvamus:
Esimene osa mulle meeldis, minge vaadake seda.

Ülejäänud sari oli mage. Mida kõrvaltegelasemaks tegelane läks seda laisemalt ta disainitud oli. Eriti koledad olid robotid, kes vahepeal vingerpusse mängisid.

Ainus tegelane, kes mulle meeldis, oli Shiro, sest ta ei olnud ei m*nn ega piripill. See vanglaülemtsikk oli ka päris äge aga teda ei näinud eriti.

Kui meeldib veri vere pärast, siis võib vaadata, aga kui sellest verest midagi mõistlikku välja tahta saada, siis ei kõlba see sari küll mitte kuhugi.

9 punkti

PS. Ma arvan et ma olen lahe ja rebel kui ma midagi negatiivset kirjutan. Ärge sellest heituge.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Nelj Sept 29, 2011 21:52    Teema: Vasta viitega

Pics or gtfo.
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 29, 2011 22:07    Teema: Vasta viitega

lostinthemist kirjutas:
Pics or gtfo.

See pole isegi standardne fraas. Sa kombineerisid "Tits or gtfo" ja "Pics or it didn't happen."

Aga lisa siis ise pilte, ma millegipärast ei saa neid teha mingi lollaka koodeki pärast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Sept 30, 2011 01:29    Teema: Vasta viitega

Mul oli võrdlemisi sarnane lugu. Et esimene osa meeldis ja iga järgmine aina vähem, kuni viienda osa paiku vaatamise lõpetasin. Mulle meeldis eelkõige, et vahepeal oli üritatud keskpärasele shounenile head animatsiooni teha. Sakuga, noh, aga see oli nii nõrk ja abitu, umbest et babbys first animation project, kui professionaale kambas pole, kehv lugu. Sellest hoolimata tuleb tunnustust avaldada, sest teised sarjad lähevad kergemat teed ja näitavad vaid matsutavaid lõustu. Lõpuni siiski ei vaata, kui on tõsi, et vanglateema kaob ülivõimeteteema varju.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Lurker-sama



Liitunud: 21 Juul 2010
Postitusi: 82
Asukoht: Kodus.

PostitusPostitatud: Reede Sept 30, 2011 06:09    Teema: Vasta viitega

Näe, üks pilt!

... best review EVER!

Anime juurde ma pole jõudnud, kuid mangat olen lugenud. Algus meeldis mulle ka, aga mida edasi, seda meh-imaks muutub, seega otsustasin animega isegi mitte alustada. Mangat jälgin endiselt.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 30, 2011 17:00    Teema: Vasta viitega

Aitäh Ummi, et tegid ülevaate, nüüd jääb see anime mul vahele, mulle eriti ei meeldi vangla tüüpi animed.
Ma ole seda tegelikult paar kuud edasi lükanud ja midagi muud vaadanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: