OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

AniMatsuri 2010 / 25.-26. september 2010 Tartus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 21:22    Teema: Vasta viitega

DesuD kirjutas:
EDIT: ei tea kas lugesin valesti aga sööki pidi ju tallinna sushi cat pakkuma , või jäi see koht mulle kahe silma vahele?! * kui midagi on muutund 2 kuu jooksul siis pole ma sellest teadlik* emm

Probleem oli tingitud kohamuutusest ja igasugustest huvide põrkumisest, aga see on liiga igav teema, et sellest pikemalt rääkida.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 21:47    Teema: Vasta viitega

väga-väga-väga lõbus oli LaLaLaa
gg oli fun pelada (damnit läksin 1. raundis kokku Antiga :V)
karaoke oli ka väga lõbus, see jaapanlane kes seal laulis oli epic LaLaLaa ja kui minu kätte mikker anti siis ma feilisin rämedalt aga lõbus oli ikka.
Stepmaniat proovisin aint nsm, turnal ei osalend, aga suht lõbus oli.. ja nsm ringi karata ja näidata adminidele ja rändomile, et missugune see imeloom shin natsume on oli ka fun LaLaLaa
Ostsin manga, mille ära kinkisin pärast, ja mingi miyako pini (mis suudeti pähe määrida) ja samuti ka animatsuri käepaela (see ka suudeti pähe määrida lol).. ootasin läti anime poest midagi enamat, kui hunnik naruto wallscrolle ja muid kahtlaseid asju :V oh well..
Cosplay skitid ja tantsud oli kah väga lahedad ja üldiselt olen väga vaimustuses ja rahul üritusega, järgmine aasta tulen cosplayga. Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 21:50    Teema: Vasta viitega

*on väsinud ja õnnelik*

head ööd :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 22:01    Teema: Vasta viitega

Shirotoki kirjutas:
*on väsinud ja õnnelik*


That makes two of us.

Inimesed on ikka lahedad küll - ütled neile naerul näoga "Irasshaimasen, onee-chan", purskavad nad naerma.
Karaoket sai lauldud nii eile kui täna, väga lõbus oli. Naoya Tamural on vinge hääl, peab mainima.
Tantsuõpetus väsitas ja mitu korda päevas pidi käima vurre ümber tegemas - aga see selleks.
Cosplay oli võimas, lätlased nagu ikka. Ainult nad võiksid vähem karaoket laulda, kohati kõlas see nagu kassikontsert.
Stepmania klaviatuuriturniiri teise koha üle olen väga-väga õnnelik, aastatagune põrumine esimeses raundis on nüüd kauge minevik :)
Guilty Geari teises raundis läksin vastamisi Antiga - guess who flew? Potemkin tuleks kickida, see oli õel.
Rahvast oli niiiiiii times infinity palju! Oosom! Ja tagasiside on ka positiivne. Uued liikmed!
Raiskasin ohtralt raha - käepael, Miyako ja Aki-chibi märk, Sasuke ja mingi badass tegelase võtmehoidjad, koogitükkide ja sõõrikutega kõrvarõngad, musta kassiga telefoniripats ja Bleachi plakat olid minu saak. Olen rahul ka meeskonnale korraldatud toitlustusega - Volgas on imemaitsvad toidud. Siiski võiks olla ka kohapeal võimalus midagi näksida - Sushi Cat raiks.

Aga väsimus on peal. Ja sellepärast saan ma sügavalt ohata -

TEHTUD!
(Yatta~)
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 22:03    Teema: Vasta viitega

Teine päev läbi, väga tore ja väsitav oli, sain kohe 1. GG võitlusel pähe Randomilt, pärast seda pidin 2 tüübiga minema karaoket, laulu valisime välja kuid enne seda oli veel üks laul pandud, skipida seda ei osatud niiet haarasin mikri ja seal mu esimene karaokekogemus oligi - mingi bishonen OP lüürika käis ja mina suvalisi häälikuid karjumas mikrisse mis isegi vist ei töödanud, peale seda hakkas kohe söömisvõistlus kuhu kõik tormasid, ning hääl sai tühjaks lauldud grupikaraokes lätlastega. Palju õnnne võitjatele! Ootan juba järgmist ´Matsurit pingsalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 22:07    Teema: Vasta viitega

Sushi-cat kahjuks hüppas lõpuks alt ära, kuigi minu mäletamist mööda pidi ta ainult afterpartyl toitlustama. Muidu ainuke toitlustamisega seotud pakkumine oli Ruunipizzalt 5% soodustust AniMatsuri külastajatele. Minu teada Athena ei tahtnud väga teisi toitlustajaid enda ruumidesse. Järgmisel aastal kindlasti üritame selle koha pealt paremini orgunnida.

Pilte mul on mingi hunnik (peamiselt Asashio infolaua ümber tehtud) aga neid enne homset keegi ei näe. Sest ma lähen nüüd magama suht!
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 22:12    Teema: Vasta viitega

Ei suuda oodata, kuni pildid ja videod ilmuvad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartoonmaniack



Liitunud: 10 Märts 2008
Postitusi: 45
Asukoht: voodi all ;)

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 22:21    Teema: Vasta viitega

jah ka mina tulin just lurkima siia et äkki onb mõni tark ja tubli jõudnud pildid kuhugi üles panna :P Aga eks varume kannatust ja ootame homse ülehomseni LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
princess



Liitunud: 2 Mai 2008
Postitusi: 133

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 22:49    Teema: Vasta viitega

esimene päev oli huvitavam, aga samas täna sai riietehoius pärast päris pikalt ja lõbusalt aega veeta ja natukene cloud-ile närvidele käija LaLaLaa ja death notes-i oma nime saada kirja väga huvitava suremise viisiga LaLaLaa , igatahes jõudsin alles nüüd tallinna tagasi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
M.C.Savage



Liitunud: 26 Apr 2003
Postitusi: 72
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 23:07    Teema: Vasta viitega

Väga tore üritus. Esimest korda Animatsuril ja esimest korda kohe ka rahulolevana tagasi. Imbi soovib ka edasi öelda tänud toreda nädalavahetuse eest korraldajatele.

Props:

Käsitöö. Kaisu tehtud käepaelad ja kellegi neiu müüdud nurride-mõmmide-jänkude ripatsid olid AWESOME!

Manganurk. Aitäh kõigile, kes manganurka oma lugemisvara tassisid ja suutsid sellega luua koha, kuhu sai karaokeröökimise ja nupuklõbina ja müra eest peitu pugeda.
Papercraft. Mina kavatsen igatahes paar Final Fantasy ja Pokemoni pabermudelit valmis vorpida ja kahetsen, et veetsin aega hoopis Guilty Geari kommenteerides ja mitte sellest töötoast osa võttes. Aga Imbi võttis osa ja talle meeldis ja nakatas mind ka pärast.

Slops

Karastusjookide/vee saadavus. Okei, päris toitu ei saa nõudma hakata, see nõuaks ilmselgelt mingi toitlustaja sebimist ja/või tervisetõendite tegemist, kuid suletud kujul karastusjooke peaks saama ikka müüa või siis äärmisel juhul miskise "veevõtukoha" kuhugi tekitada.
Cosplay nähtavus ja inimeste käitumine teatris. Rõdult ei näinud seda just eriti hästi. Meeskonna liikmed vallutasid esimese rea ja tagantpoolt oli isegi minusugusel latil probleeme kogu lava nägemisega. Minu kõrval istunud seltskond elimineeris enda probleemi sellega, et nad istusid istme seljatoe peale. Teatris. Tublid. Eraldi mainiks ära ka ülikonnas ringi jalutanud poisterahva (ilmselt cosplays Hitmani) ja tema seltskonna, kes esimese päeva õhtusel lõpetamisel saali istudes jalad üle eesoleva pingirea viskasid. Käitumise eest viis pluss.

Minu viiekroonine münt, ütleks :)[/b]
_________________
"My destiny is to save others so their destinies may be achieved."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ira-chan



Liitunud: 24 Sept 2010
Postitusi: 12
Asukoht: Tartu...vist???

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 23:18    Teema: Vasta viitega

Artikkel AniMatsurist Tartu Postimehes LaLaLaa
http://www.tartupostimees.ee/?id=318330
_________________
Wipe that smirk off your face.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 23:27    Teema: Vasta viitega

ChimeraCrim kirjutas:

Aga mida tean mida ootasin oleks olnud, et iga kord kui ei kasutatud neljanda korruse arvutit või projekteerijat, oleks sellelt võinud vaadata animet. Olgu see siis rahvahäälega, organiseeritud list või muul viisil, oleks olnud hea animet vaadata, samal ajal kui saab mangat lugeda ja seda, teiste ürituste kõrvalt - rohkem võimalusi.

Eelmise aasta kogemus näitas, et kedagi reaalselt ei huvita anime vaatamine. Mis on ka täiesti mõistetav sest tegelikult inimestel ei ole tegelikult sellistel üritustel piisvalt aega ja tähelepanu korralikuks animevaatamiseks. Võibolla AMV-de või trailerite näitamine tuleks kõne alla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kaisu0



Liitunud: 11 Veeb 2007
Postitusi: 127

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 23:56    Teema: Vasta viitega

M.C.Savage kirjutas:


Slops

Karastusjookide/vee saadavus. Okei, päris toitu ei saa nõudma hakata, see nõuaks ilmselgelt mingi toitlustaja sebimist ja/või tervisetõendite tegemist, kuid suletud kujul karastusjooke peaks saama ikka müüa või siis äärmisel juhul miskise "veevõtukoha" kuhugi tekitada.


Sellekohta ma olen niipalju teada saanud, et paljus oli Volga süüdi, aga järgmine aasta üritavad Volgaga kuidagi kokkuleppele saada, et pudelites jooki ja natukene närimist müüa võiks. :) Köögilaua tagune jutt :P

Ja järgmine aasta üritan põnevamaid paelu teha ka :P Muhe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Luurmets



Liitunud: 25 Okt 2003
Postitusi: 15
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 27, 2010 00:09    Teema: Vasta viitega

Kuna olin esimest korda jäin kokkuvõttes rahule. Nuriseda saaks selle üle, et GG ja Stepmania võinuks projektoritega seinale lasta, kuna huvilised ei mahtunud teleka taha lihtsalt ära.

Ettekanded vajavad ka harjutamist :P

Igatahes endal on pildid läbi vaadatud (nii 4Gb) ja enda üllatuseks ei olegi kõik metsa läinud ja fookusest väljas. Ainult kuhu panna neid üles kui mingi valik tehtud on...

PS tänud inimestele kes Tallinnasse sõidul meeleolu üleval hoidsid, et autojuht uniseks ei muutunud Happybunny
_________________
Anime is so good Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kaisu0



Liitunud: 11 Veeb 2007
Postitusi: 127

PostitusPostitatud: Esm Sept 27, 2010 00:35    Teema: Vasta viitega

Luurmets kirjutas:

Igatahes endal on pildid läbi vaadatud (nii 4Gb) ja enda üllatuseks ei olegi kõik metsa läinud ja fookusest väljas. Ainult kuhu panna neid üles kui mingi valik tehtud on...


Picasa näiteks :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 27, 2010 00:40    Teema: Vasta viitega

Nonii... pärast pikemat arvutustöid kulude ja tulude näol koos heade abiliste kawry ning shadowmaniga saime me täpsemalt selgusele kõiges.

Mis aga teid ehk kõige rohkem huvitab, on kindlasti külastajate arv.

Selleks osutus käesoleval aastal 257 külastajat! Eelmise aasta külastajate arv ulatus samuti üle 200 pügala, kuid kahjuks ei tuvastanud paberit, kus see täpsemalt kirjas.


Hiigelsuured tänud kõigile, kes külastasid ning kõigile, kes aitasid korraldada! Liikumisvõimetu genky läheb nüüd valgustatu ning rahulolevana ära magama.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 27, 2010 13:35    Teema: Vasta viitega

Kas Animatsuri viktoriini täpsemad vastused saaks ka kunagi teada? Ja see aasta sain teada et kui mingi filmi nime ei tea loeb ka punktina selle filmi peategelane + "mingi värk".
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Sept 27, 2010 13:58    Teema: Vasta viitega

ninjaking241 kirjutas:
Kas Animatsuri viktoriini täpsemad vastused saaks ka kunagi teada? Ja see aasta sain teada et kui mingi filmi nime ei tea loeb ka punktina selle filmi peategelane + "mingi värk".

Jah saime punkti "hitsugaya värk" eest, sest züriil on huumorisoon, ja me arvutasime pärast kokku, me võitsime teid KÕVASTI rohkem kui 2 punktiga nii, et jh (mingi 7 vms :P)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 27, 2010 14:12    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
ninjaking241 kirjutas:
Kas Animatsuri viktoriini täpsemad vastused saaks ka kunagi teada? Ja see aasta sain teada et kui mingi filmi nime ei tea loeb ka punktina selle filmi peategelane + "mingi värk".

Jah saime punkti "hitsugaya värk" eest, sest züriil on huumorisoon, ja me arvutasime pärast kokku, me võitsime teid KÕVASTI rohkem kui 2 punktiga nii, et jh (mingi 7 vms :P)


Need puntid seal külje peal ei olnud just kõige täpsemad. Esikolmikusse pretendeerijate punktid sai eraldi üle arvutatud, aga jah, teie võitsite täiesti kindla peale.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Esm Sept 27, 2010 15:02    Teema: Vasta viitega

M.C.Savage kirjutas:


Karastusjookide/vee saadavus. Okei, päris toitu ei saa nõudma hakata, see nõuaks ilmselgelt mingi toitlustaja sebimist ja/või tervisetõendite tegemist, kuid suletud kujul karastusjooke peaks saama ikka müüa või siis äärmisel juhul miskise "veevõtukoha" kuhugi tekitada.


Eks see oli jah üks suur probleem. Volga tuli alles hiljem välja omapoolse keeluga, et kõik teised toidlustajad ei ole majas teretulnud. Lubasid isegi ise sushiga kätt proovida, ega ma ei tea miks sellest midagi ei saanud. Joogi puudumist panime ka juba esimese päeva alguses tähele. Aga kui aus olla, siis külastajatel olid käepaelad millega võisid majast ka välja minna ja söögikohad igalpool mõne sammu kaugusel :P Aga järgminekord oleme targemad. Seekord jäi lihtsalt Volga poolt pakutud baar ära, kuna see vallutati GG jms poolt.


M.C.Savage kirjutas:
Cosplay nähtavus ja inimeste käitumine teatris. Rõdult ei näinud seda just eriti hästi. Meeskonna liikmed vallutasid esimese rea ja tagantpoolt oli isegi minusugusel latil probleeme kogu lava nägemisega. Minu kõrval istunud seltskond elimineeris enda probleemi sellega, et nad istusid istme seljatoe peale. Teatris. Tublid. Eraldi mainiks ära ka ülikonnas ringi jalutanud poisterahva (ilmselt cosplays Hitmani) ja tema seltskonna, kes esimese päeva õhtusel lõpetamisel saali istudes jalad üle eesoleva pingirea viskasid. Käitumise eest viis pluss.

Minu viiekroonine münt, ütleks :)[/b]


Rõduga oli aga see jama, et reallselt ei olnud ette nähtud, et sinna inimesi lastakski. Nagu ülejäänud aja näha oli, oli see mõeldud meeskonna ruumiks. Ma veidi ehmusin ära ka, kui sinna rahvas sisse voolama hakkas. Ja soeses mõne mitte korrektse istujaga...oleks siis märkuse teinud...ma ei usu, et paljud seal endale selgeks tegid, et tegemst teatrisaaliga XD

Aga jah, kokkuvõttes oleme järgmine kord veidi targemad erinevate ettevõtmiste paigutamisega. See oli siiski esimene kord Athena keskuses.


Muidu aga igati rahul üritusega...kõik liigesed aga nüüd valusad, eriti aga kael XD

Suured tänud meeskonnal ja kõigile kes abiks olid. Muidugi ka suur tänu külastajatele, kelleta selliseid üritusi poleks Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: