OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mida põnevat sinuga juhtus?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 33, 34, 35  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Mai 29, 2011 20:35    Teema: Vasta viitega

lostinthemist kirjutas:
Viimase 36 tunni jooksul olen läbinud ligikaudu 775 kilomeetrit, marsruudil Räpina-Jõhvi-Kehra-Jõhvi-Räpina-Tartu. Kuradi õudne. Kui keegi julgeb mind praegu reisile kutsuda, siis lasen Totorol talle anda pasunas... tähendab, suure kalli.


Käisin ise Läbi 60 tunni jooksul reede hommikust pärastlõunani Tartu-Rapla-Rohuküla-Heltermaa-Kerema Hiiumaale. Ning Täna hommikul tagasi Heltermaa-Rohuküla-Haapsalu-Rapla-Tartu. Natuke rohkem reisinud kui lost LaLaLaa aga päris mõnus vahepala tavaliste Tallinn-Tartu otsade sõitmisest.
Tagasiteel täna loksus laev päris korralikult, jutt liikus et osad oli seal merehaigeks jäänud vahepeal.
Öösel uilgas tuul Hiiumaal korralikult vahepeal oli küll sellinne tunne et, kohe keerab hullemaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2011 12:12    Teema: Vasta viitega

Käisin eile local fighting scene casualites, mille olemasolust sain alles eelmine nädal teada. LaLaLaa Väga fun oli ja kindlasti lähen veelgi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Nelj Juun 02, 2011 15:03    Teema: Vasta viitega

Sain juba täna esimesi vaarikaid mugida. Korralik peotäis. Uskumatult head. Uskumatult mahlased. Uskumatult magusad. Uskumatult... er, roosad. Muhe
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
OnePiece



Liitunud: 13 Aug 2010
Postitusi: 338
Asukoht: Tallinn, Nõmme

PostitusPostitatud: Reede Juun 03, 2011 07:36    Teema: Vasta viitega

Olin 34 tundi üleval (kui välja arvata umbes 45min-1 tund magamist), jõudsin koju, magasin järjest 14 tundi.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Burnem



Liitunud: 14 Veeb 2008
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Nelj Juun 09, 2011 14:41    Teema: Vasta viitega

Tegin võileiba.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KameKami



Liitunud: 7 Apr 2011
Postitusi: 74
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 09, 2011 15:50    Teema: Vasta viitega

Burnem kirjutas:
Tegin võileiba.
Äkki selgitaksid, miks just tänane võileivategemine nii põnev juhtumine oli? Või on võileivade valmistamine sinu igapäevane päeva tipphetk? Näiteks mina pesen iga päev hambaid, kuid mulle ei tundu see eriti põnev, mõnikord isegi igav. Välja arvatud üks kord, kui vend mul tule kustu pani, niiet ma kobasin pimeduses ringi, ajades kõik sampoonid, seebid, hambapastad jms. kõik kraanikausi pealt maha. Üks pudel oli isegi lahti, niiet kõik selle sisu läks põrandale laiali. Oh seda koristamisrõõmu.
_________________

Stay sane inside insanity.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Nelj Juun 09, 2011 16:06    Teema: Vasta viitega

Barcelona Starbucks. Caffe latté maitseb hästi ja Hilton Hotel pole oma tärne väärt. Ja siin on veidi üle 20 kraadi, täielik sääsevaegus.

me gusta
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Nelj Juun 09, 2011 17:30    Teema: Vasta viitega

Võileibade igapäevane tegemine on niivõrd igavaks muutunud, et täna otsustasin midagi täiesti sootuks uut proovida: kahekordne võileib topeltjuustu ja -vorstiga. See oli kohe kindlasti mu päeva tipphetk. Muhe

Mul läks kahekordse võileiva topeltjuustu ja -vorstiga söömine lausa nii edukalt, et ei ajanud mahlaklaasi ümber!

Homme üritan proovida midagi veel magnifikantsemat - kolmekordne võileib ekstra portsu juustu, tomati, kapsa, vorsti, hakkliha ja rosmariiniga~!
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
DesuD



Liitunud: 26 Mai 2010
Postitusi: 223
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juun 09, 2011 17:53    Teema: Vasta viitega

Käisime klassiga 6.-8. juuni Kauksi rannas, õhtuti käis osadel mingi joomis pidu, magasid rannas ja kõike (noorus on hukas) ning hommikuti käisid uste taga kisama. Aga nagu alati peab mul midagi reisidel juhtuma. Seekord siis : 1.Lõin jala vastu klassiõe voodit ära ja parema jala suurevarba pool küünt tuli maha.
2.Mängisin kämpsikaaslastega tõde &tegu. Minu teoks sain aknast alla ronimine (1 korruselised kämpsid olid), enne ronimist panin akna alla paku kuhu saaksin toetuda( muidu poleks maha ukatunud). Siis ronisin alla aga pakk libises alt ära ja kukkusin. Nüüd vasak põlv lõhki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Juun 09, 2011 21:31    Teema: Vasta viitega

Täna arvutitunnis tuli teha 3 soome keelset menüüd. Ainult 1 võis olla omalooming ja kuna ma olen ühiskonna misfit, siis ma võtsin ühe sügavalt ''alternatiivse'' temaatika, mis oli ''Circus Mundus Absurdus'' .. Panin paar googlest pilti backgroundi, tegin ruumilise valge tekstiga menüü sinna peale.. Kahjuks avastasin, et õpetaja on nii ignorantne, et tema arust ''Inimeste võimete avastamine, ja kunstiline kasutamine (Üldiselt ongi see tsirkuse tegevus..)'' ei ole kunst (See on juba puhtalt kurb asi mida pealt vaadata. ) ja ta veel käskis mul selle menüü uuesti teha, sest tema arust ''keegi ei läheks sellisesse restorani'' ja ta ütles veel, et tekst ei ole loetav klassi viimasest reast, mis oli puhta lollus, sest ega keegi ei loe menüüd mitmekümne meetri kauguselt ja tumeda taustaga valge tekst on igal juhul loetav..
Tuletas uuesti meelde, et isegi õpetajaks õppinud inimesed võivad olla täiesti ignorantsed ja lollid teatud teemadega.. Kuigi võib alati öelda, et isegi õpetajad on inimesed. On mul sellegi poolest tekkinud kõrged ootused õpetajadelt, et nod on VÄHEMALT avarameelsemad, lihtsalt selle pärast, et nad peavad tegelema nõndavõrd paljude ''erinevate'' inimestega (No eks need vennikesed siin just eriti erinevad ole nagu noorus ikka, on nad kinni mainstreamis.).. Aga sellegi poolest on mul sügav tahtmine vaidlustada tema nõuet, et ma peaks selle töö uuesti tegema, lihtsalt sellepärast, et temale see ei meeldi..

Mis selles nii põnevat on?.. Minu jaoks oli kogu mu mõttekäik selle juhtumi kohta täitsa huvitav. >-<
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 10, 2011 08:40    Teema: Vasta viitega

erik_schults, tänan!
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Burnem



Liitunud: 14 Veeb 2008
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Reede Juun 10, 2011 21:05    Teema: Vasta viitega

KameKami kirjutas:
Burnem kirjutas:
Tegin võileiba.
Äkki selgitaksid, miks just tänane võileivategemine nii põnev juhtumine oli? Või on võileivade valmistamine sinu igapäevane päeva tipphetk? Näiteks mina pesen iga päev hambaid, kuid mulle ei tundu see eriti põnev, mõnikord isegi igav. Välja arvatud üks kord, kui vend mul tule kustu pani, niiet ma kobasin pimeduses ringi, ajades kõik sampoonid, seebid, hambapastad jms. kõik kraanikausi pealt maha. Üks pudel oli isegi lahti, niiet kõik selle sisu läks põrandale laiali. Oh seda koristamisrõõmu.


Lahe lugu, semu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Reede Juun 10, 2011 21:25    Teema: Vasta viitega

Täna tegin siis kolmekordse võileiva ekstra portsu juustu, tomati, kapsa, vorsti ja hakklihaga. Avastasin õudusega, et rosmariini pole ja selle asemel kasutasin soola.
Päeva tipphetk.

Homme üritan midagi ülimagnifikantsemat: neljakordne võileib ¹ampinjonide, peekoni, sulatatud juustu, pepperoni ja kapsalehtedega. Võib-olla kapsaleht on isegi igav? Peaks hoopis brokkolit sebima.
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
OnePiece



Liitunud: 13 Aug 2010
Postitusi: 338
Asukoht: Tallinn, Nõmme

PostitusPostitatud: Reede Juun 10, 2011 23:06    Teema: Vasta viitega

lostinthemist kirjutas:
Täna tegin siis kolmekordse võileiva ekstra portsu juustu, tomati, kapsa, vorsti ja hakklihaga. Avastasin õudusega, et rosmariini pole ja selle asemel kasutasin soola.
Päeva tipphetk.

Homme üritan midagi ülimagnifikantsemat: neljakordne võileib ¹ampinjonide, peekoni, sulatatud juustu, pepperoni ja kapsalehtedega. Võib-olla kapsaleht on isegi igav? Peaks hoopis brokkolit sebima.


See on juba nagu Epic Meal Time.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juun 11, 2011 07:42    Teema: Vasta viitega

Ma ei maganud täna üldse. Selle asemel käisin jooksmas ja ujumas ja tirisin jalaga rannaliiva sisse alkeemilise ringi nagu nähtud FMAs.

Lihtsalt, nii palav on, ma ei saanud und...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Püh Juun 12, 2011 15:39    Teema: Vasta viitega

Tahtsin ujuma minna, aga keegi oli järvest vee minema viinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Püh Juun 19, 2011 20:11    Teema: Vasta viitega

Mu kullakallid bakadest supervõileivafännid, on möödunud mitu päeva, kuid enam ei pea te kaua kannatama, sest täna tulin lagedale uue supervõileivaga.

Neljakordne supervõileib ¹ampinjonide, peekoni, sulatatud juustu ja pepperoniga. Kapsaleht oli igav, brokkoli muhe, aga need kaks kõlasid liiga igavalt ja otsustasin võileiba panna hoopis maasikaid! Viilutasin maasikad peenikesteks ja panin supervõileiva vahele! Muhe

Plaanid juba mõlguvad peas, milline saab olema järgmine supervõileib. Jääge ootele.
To be continued!
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KameKami



Liitunud: 7 Apr 2011
Postitusi: 74
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 19, 2011 21:04    Teema: Vasta viitega

lostinthemist kirjutas:
Mu kullakallid bakadest supervõileivafännid, on möödunud mitu päeva, kuid enam ei pea te kaua kannatama, sest täna tulin lagedale uue supervõileivaga.

Neljakordne supervõileib ¹ampinjonide, peekoni, sulatatud juustu ja pepperoniga. Kapsaleht oli igav, brokkoli muhe, aga need kaks kõlasid liiga igavalt ja otsustasin võileiba panna hoopis maasikaid! Viilutasin maasikad peenikesteks ja panin supervõileiva vahele! Muhe

Plaanid juba mõlguvad peas, milline saab olema järgmine supervõileib. Jääge ootele.
To be continued!
Pildid (või ka videod), või seda ei juhtunud.
_________________

Stay sane inside insanity.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Püh Juun 19, 2011 21:31    Teema: Vasta viitega

Digikaamera on 3-4 kuud juba katki. Lisaks sellele, vend korjas maalt metsmaasikaid ja tegi mannavahtu. Metsmaasika mannavaht piimaga oli tõeliselt hea. Muhe

Nüüd jätkan Godzilla maratoniga.
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
DesuD



Liitunud: 26 Mai 2010
Postitusi: 223
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juun 19, 2011 22:53    Teema: Vasta viitega

Kui juba maasikatest jutt käib siis... ise käisin sõbrannaga Kambjas täna maasikaid korjamas. Umbes 5 tundi sai korjatud ning sain selle eest 10,71 €
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 33, 34, 35  Järgmine
Lehekülg 25, lehekülgi kokku 35

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: