OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mida põnevat sinuga juhtus?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 33, 34, 35  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Kolm Sept 22, 2010 21:51    Teema: Vasta viitega

Sarkasm on elu. :3
Kooris püsimine on mu siht.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 22, 2010 22:06    Teema: Vasta viitega

Päris lahe on Vana-Vigala mõisas öösel peitust mängida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 20:31    Teema: Vasta viitega

AniMatsuril käisin mökk!
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Boom Jinx!



Liitunud: 18 Dets 2008
Postitusi: 83
Asukoht: A State of Trance!

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 22:04    Teema: Vasta viitega

Käisin lõpuks Stockholmis Globe Arena SkyView-l ära. Olin sinna juba pikemat aega kibelenud. Kahjuks sattusin sinna täiesti kogematta ja fotokat ei olnud kaasas..
Tegin küll paar suvalist klõpsu telefoniga aga jah...
Muidu oli lõbus LaLaLaa
http://yfrog.com/m9foto0020pj
http://yfrog.com/jbfoto0012uyj
http://yfrog.com/n0foto0016vj
_________________
Mina OtakuCenteris


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Esm Sept 27, 2010 19:57    Teema: Vasta viitega

Kõndisin mina marsa pealt kodu poole mööda koledat Pikka tänavat. Oli juba pime ja vihma pritsis. Tuul oli minu juuksesalgud mulle näo ette paisanud ja ma ei näinud üldse kuhu ma lähen. Et nägemisvälja laiendada raputasin kõvasti pead ja selle peale lendas minu paremast kõrvast ära kõrvarõngas ja maandus kilksatusega kuhugi tee peale. Üritasin oma mobiiltelefoni abil seda leida, aga tulutult. Kiirustasin koju, et võtta taskulamp, aga see, mis meil oli, vaid hõõgus haledalt. Küsisin abi tädipojalt ja ta tuli koos minuga õue, võttis autost LEDiga välgumihkli ja otsisime selle abil. Ei midagi. Siis käivitas ta oma auto ja pani selle laternad särama ning veeretas selle teeservale, pani ohutuled vilkuma. Otsisime ja otsisime. Tuli noorem vend ja aitas otsida. Otsisime ja otsisime. Mööda sõitis vanem vend oma autoga ja uuris, mis juhtunud on. Rääkisin talle kõrvarõngast. Ta soovis edu ja sõitis minema. Otsisime veel. Tuli naabrimees taskulambiga vaatama, mis meil juhtunud on. Rääkisin ka temale kõrvarõnga lugu. Ka tema aitas otsida. Otsisime veel mõnda aega, aga tee pealt läikisid vastu vaid kivikesed ja sopp. Ja me ei leidnukdi seda. Vihma käes hakkas külm ja lõpetasime otsingud. Niisugune põnev lugu siis. LaLaLaa
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
fishbunny



Liitunud: 30 Aug 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Hamamatsu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 29, 2010 14:55    Teema: Vasta viitega

Igale rebasele on vist retsimine põnev, igaljuhul minule oli vägagi esimene päev.
Minu hundid/ jumalad/ retsijad on klass keda retsis minu õde ja mõned teavad seda sealt.
Retsijate seast olin ainuke kellel oli luksus kilekott õpikute jaoks, sain suure 10 kilose choppi koeratoidu oma, hea vastupidav, mitte nagu maxima kotid või õhemad prügikotid. Paistsin oma choppi kotiga väga silma kõigile, kaks päeva sellega veel pean ringi käima LaLaLaa
särgile, mõlema rinna keskele joonistati mulle kaks täppi ka, natuke imelik oli nii ringi käia. Aga parem kui kalamaksaõli söömine. :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Laup Okt 02, 2010 06:58    Teema: Vasta viitega

Meil oli koolis ööakadeemia ehk ööbimine kooli ruumides. Enamuse ajast veetsin ma ajalooklassis suurelt ekraanilt filme vahtides ja joonistades. Ja süües. Tundus, nagu lõhutaks pea kohal asuva auditooriumi põrandat, klaver sai vatti ja klassivenna kitarr ka. Ja keegi mängis võimlas võrkpalli + saalihokit.
Meil oli k südaöine miniloeng, kus EHI õpilane tutvustas suundi. Ja Jaapani suund tundus huvitav, kuigi ma pean selleks Tallinnasse minema. Aga noh, eks näeb, mis saab.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 04, 2010 08:21    Teema: Vasta viitega

Vahepeal on kasu ka olla arvutialal natukene teadjam.

Õppejõul oli eile arvutist välja logides vene klaviatuur peale jäänud ja uuesti sisse logides muidugi lõi vene tähti sisse... Natuke jäi jänni ja proovis peast hakata kõike ette kandma. Pisike vihje alt+shift suunas ning mulle lubati välja teha xD

Ükskord sai veel projektorit ja arvutit omavahel sobitatud.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
amotion



Liitunud: 15 Apr 2009
Postitusi: 16
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 04, 2010 15:17    Teema: Vasta viitega

Jm, arvuti oskaja on tore olla, kuid mitte siis kui angiiniga tööl olla. Igatahes, reedel tähistasin sünnipäeva, lõbutsesin kõik oli korras, laupäeval käisin Animatsioonifestival KLIK! mis oli sigalahe, ja pühapäeva päeva olin mõnusalt kodus ja siis lõpuks eile õhtul kell 11 tunnen et kurk kuidagi valus. Mida see tähendas siis, lihtne. Öö otsa ma und ei saanud kuna nina oli kinni ja kurk nii valus et neelata ega hingata korralikult ei saanud. Ja nüüd istun tööl kuni koju saan minna ja nüüd pikemat aega ravin end :) . Olge tublid ja hoidke enda tervist, pole just kõige parem haigena passida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 04, 2010 15:22    Teema: Vasta viitega

Rõõmus päev koolis muutus suht masendavaks.

Selgu, et mul peab olema artslik tõend, et ma koolist olen puudunud haiguse tõttu. Konks... perearstid ei väljasta koolidele puudumistõendeid ~_~ Perearst soovitas sellisel juhul mul ema või vanema õe poole pööruda.


Ma tunnen end nagu põhikoolis jälle.... ma liiga vana selliste naljade jaoks...
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 04, 2010 17:02    Teema: Vasta viitega

Minu perearst küll väljastab tõendi kui vaja on. Aga ema on kirjutanud tõendi kui olen puudunud paar päeva koolist, sest see on lubatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 04, 2010 17:12    Teema: Vasta viitega

Arstitõendi süsteem oli nii mõttetu, sest sina ütlesid arstile, et sa olid haige ja arst kirjutas sinu öeldu põhjal tõendi koolile. Selle aasta alguses perearstid enam tõendeid ei väljasta. Mida see on teinud: koolist puudumise vabandamine on hulga lihtsamaks läinud ja perearstide koormus vähenes.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 04, 2010 17:13    Teema: Vasta viitega

Ülikoolis on jah väga kahtlane see süsteem LaLaLaa Gümnaasiumis 18 sain, vastutasin ise oma puudumise eest, aga nüüd nagu väike laps, kellel sõnaõigus puudub :/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rey



Liitunud: 16 Märts 2010
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2010 20:33    Teema: Vasta viitega

täna sis tööle jõudes avenes vähe üllatava vaatepilt kui tootmissaali astusin.
kuidas ta sisse sai vat aru ei saa. kõik aknad olid kinni ja ainuke mõeldav koht oleks liftisahti ventilatsioon aga see pidi küll pagana hull ronimine olema mökk! lendas rahulolevalt miski poolteist tundi ringi, isegi kõrvu lukustav masinate müra ei tundund tead väga häirivat ja lõpuks lendas läbi varem avatud akna välja.

meenutas ka ammu aega tagasi juhtunud õnnetumat lugu kus üks liblikas lendas otse pressi surve valtside vahele T_T

_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
toomas



Liitunud: 25 Mai 2008
Postitusi: 250
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 07, 2010 13:24    Teema: Vasta viitega

Will kirjutas:
Ülikoolis on jah väga kahtlane see süsteem LaLaLaa Gümnaasiumis 18 sain, vastutasin ise oma puudumise eest, aga nüüd nagu väike laps, kellel sõnaõigus puudub :/


Mismõttes on ülikoolis kahtlane süsteem. Esimeses loengus selgitatakse või lased selgeks teha, et mis arvestuse jaoks vaja teha on. Edasi ise vaatad kus ja millal viitsid käia, peaasi, et vajalikud asjad ära teed. Mul oli kõigi ainetega nii, ainult keeltega läks sellise suhtumisega juures raskeks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 07, 2010 15:27    Teema: Vasta viitega

toomas kirjutas:
Will kirjutas:
Ülikoolis on jah väga kahtlane see süsteem LaLaLaa Gümnaasiumis 18 sain, vastutasin ise oma puudumise eest, aga nüüd nagu väike laps, kellel sõnaõigus puudub :/


Mismõttes on ülikoolis kahtlane süsteem. Esimeses loengus selgitatakse või lased selgeks teha, et mis arvestuse jaoks vaja teha on. Edasi ise vaatad kus ja millal viitsid käia, peaasi, et vajalikud asjad ära teed. Mul oli kõigi ainetega nii, ainult keeltega läks sellise suhtumisega juures raskeks.

Ma arvan, et ta vihjas minu postitusele, mis eelnes. Siinkohal peaks täpsustama, et ma küll käin ülikoolis ja sealne süsteem on just see, mis Toomas ütles. Minu pahameel oli aga suunatud erakõrgkoolile, mille kutsekooliosas ma käin.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Okt 07, 2010 19:22    Teema: Vasta viitega

Eks vist oleneb erialast. Mul enamus nädalast seminaride-praktikumide all, ei sallita seal ühtegi puudumist. Loenguid võib muidugi üle lasta, kuid need polegi niivõrd tähtsad

Kuid ega ülikool kohustuslik ole, igaühe oma valik. Tingimused läbimiseks on selged ja need tuleb ka täita.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Nelj Okt 07, 2010 23:07    Teema: Vasta viitega

Eile Tapperis õlut ostes küsiti mult dokumenti. Mida vanemaks ma saan seda naljakam see on. LaLaLaa XD
Kontsert oli tore. Paluks Dir en grey'd järgmisena. XD XD XD

Ja ükspäev otsustasin enda pikkust mõõta, sest pole ammu mõõtnud. Selgus et ma olen 2 cm lühemaks jäänud. LaLaLaa 156cm jee LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2010 12:39    Teema: Vasta viitega

Vaatasin Twilighti. Minu uus lemmik vist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reaper



Liitunud: 2 Apr 2009
Postitusi: 70
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2010 12:43    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka Twilighti. Lahe!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 33, 34, 35  Järgmine
Lehekülg 14, lehekülgi kokku 35

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: