OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Soovitage mulle animet!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Dets 23, 2010 11:57    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Nüüd on välja tulnud subbakad King Thornile. Ise vaatasin seda vene kanalilt ja ei ütle et dublaas oli täitsa nüri. Vene dublaas on täitsa hea.

King of Thorn DVD tuli nagu ALLES välja ja venemaal on TELEKAS dubleeritud versioon? Mis kanalilt näidati?
*laseb subid üle ja tõmbab venekeelse dublaa¾i*
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 14, 2011 09:31    Teema: Vasta viitega

Nurarihyon no Mago - sellel animel on 26 osa. Väga huvitav anime poisist kes elab deemonitega.



Otome Youkai Zakuro - armas anime mis räägib deemonite ja inimeste suhetest 19 sajandil.

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 15, 2011 09:20    Teema: Vasta viitega

Bungaku Shoujo: Kyou no Oyatsu - Hatsukoi
Gekijouban Bungaku Shoujo
Bungaku Shoujo: Memoire
Lõpuks subbati sellel animel kõik osad ära.
Väga hea anime, mis on armas kurb ja arvamatu lõpuga. Lisaks psühholoogilise alatooniga ka ja kenasti joonistatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FullmetalBoy



Liitunud: 22 Jan 2011
Postitusi: 110
Asukoht: Luke.. enamus argipäeva Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 24, 2011 19:22    Teema: Vasta viitega

FMA - Fullmetal Alchemist - Hagane no Renkinjutsushi ( Brotherhood)

64 episodi
pole fillereid
lugu areneb kogu aeg edasi
20.saj. alguses toimub tegevus

...Brotherhood... oli minu arvates põnevam. Tegelastel on küll sama eesmärk mis tavalises, aga poole anime pealt hakkavad suured erinevused tekkima (ja se on ka manga järgi tehtud )
_________________
私は決してあきらめないだろう。

siimkarel@hotmail.com - msn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Jan 24, 2011 20:54    Teema: Vasta viitega

FullmetalBoy kirjutas:
FMA - Fullmetal Alchemist
pole fillereid
lugu areneb kogu areneb koguaeg edasi


See on küll vale. Fillereid on tavalises FMA-s hulgaliselt.. Nagu see chimera tüdrukuke jne..
Filler - Tavaliselt on kasutatud VENITAMISEKS... Asjad mis ei ole peastory-t edendavad ... Parim näide on Onepiece (Luffy koguaeg ju otsib seda aaret, seega see on seotud peastory-ga, aga tegelikult ei arenda see seda story-t üldse..) .. Igas animes on peaaegu kindlasti fillereid seega nendest ei saa üle ega mööda, aga on olemas nii head fillerid kui sittad fillerid.. Ja need on ka seotud maitsega..
Ja seega lugu ei arene koguaeg edasi.. Suurem osa ajast ei arene see story üldse FMA-s...

Aga muidugi on see tore mainstream anime ja seega saab seda julgusega soovitada inimestele, keda sa ei tunne. LaLaLaa
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Esm Jan 24, 2011 21:00    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Nagu see chimera tüdrukuke jne..

"See chimera tüdrukuke" oli üks väga oluline osa Fullmetal Alchemisti loost, nii esimeses sarjas kui Brotherhoodis.

Kui ma õigesti mäletan, siis FMA originaalsarjas oli paar-kolm filler-episoodi, Brotherhoodis ei olnud minuteada aga ühtki!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Jan 25, 2011 08:06    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
"See chimera tüdrukuke" oli üks väga oluline osa Fullmetal Alchemisti loost, nii esimeses sarjas kui Brotherhoodis.

Kui ma õigesti mäletan, siis FMA originaalsarjas oli paar-kolm filler-episoodi, Brotherhoodis ei olnud minuteada aga ühtki!


Kuidas see story-t edasi arendas?.. Minu mälu järgi ei arendanud see main story-t üldse edasi..
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 25, 2011 15:57    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
shadowman kirjutas:
"See chimera tüdrukuke" oli üks väga oluline osa Fullmetal Alchemisti loost, nii esimeses sarjas kui Brotherhoodis.

Kui ma õigesti mäletan, siis FMA originaalsarjas oli paar-kolm filler-episoodi, Brotherhoodis ei olnud minuteada aga ühtki!


Kuidas see story-t edasi arendas?.. Minu mälu järgi ei arendanud see main story-t üldse edasi..

See oli osa originaalsest loost ning üks etapp nende teekonnal. Kõik, mis otsesel viisil neid tarkade kiviga kokku ei vii, ei ole automaatselt filler.
Kasutades taaskord One Piece'i näidet, siis selle anime/manga peateemaks on seiklus ning pürgimine tippu. Et sinna jõuda peab läbima pika ja raske teekonna ning iga seiklus, mis neil aset leiab ei ole filler, vaid teenib just seda eesmärki. Ta näitab tegelaste arengut, kuidas nad raskustest üle saavad ning muud säärast. Kui animes poleks nö sinu tõlgendusi "filleritest", siis oleks nad samahästi võinud lihtsalt laeva peale istuda ja Grand Line'i viimasele saarele sõita. Samamoodi ka FMA puhul, juhtum näitas vendade emotsioone ja raskusi nende teel. Kui nad oleks ainult stoori edasiarendamise pärast muret tundnud, siis oleksid nad samahästi võinud öelda, et "Fuck that shit, siin pole tarkade kivi, poogen sellest chimera tüdrukust!!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 25, 2011 16:02    Teema: Vasta viitega

Antud juhtum paneb peategelased kahtlema oma senises maailmapildis, viies nad tõele lähemale ja andes neile vihjeid selle kohta, mida võib tulevikus kohata oma seiklustes.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Jan 25, 2011 18:42    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Antud juhtum paneb peategelased kahtlema oma senises maailmapildis, viies nad tõele lähemale ja andes neile vihjeid selle kohta, mida võib tulevikus kohata oma seiklustes.


Aga minu mälu järgi ei oleks mingit vahet olnud isegi siis, kui seda ei oleks olnud, mis on minu arust defineerib fillerit .... Filler ei ole see, mis otseselt muudab mõnda äärmiselt tähtsat tuleviku valikut.. See juhtum ei oleks midagi muutnud ''tulevikus'' ..

Hetkel vaatan ma viiendat korda ''Gokudo-kun no manyuki''-i ja seega ma soovitan seda igale komöödia huvilisele. LaLaLaa
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 26, 2011 00:49    Teema: Vasta viitega

Kas sa tahad öelda, et selline osa loost nagu character development on täielik mõttetus?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Kolm Jan 26, 2011 01:37    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Kas sa tahad öelda, et selline osa loost nagu character development on täielik mõttetus?

Millest sa aru ei saa. Animes on põhimõtteliselt kaks osa. Esimene on MC sünd ja teine see, kui ta Hokageks saab. Kõik see mis sinna vahele jääb on filler.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Jan 26, 2011 09:08    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Kas sa tahad öelda, et selline osa loost nagu character development on täielik mõttetus?


See character development ei põhjustanud suuremat muutust tema characteris ega ei oleks muutunud ühtegi valikut, mis aitaks seda ''philosophers stone''-i saada tulevikus või vähemalt muudaks mõnda tähtsat valikut, mis oleks oma osa mänginud selle kivi saamises... Chimera lugu ei teinud midagi sellist ja seega on see filler..

Ja ega fillerid ei ole kõik halvad. Paljud on täitsa meeldivad.

Blawk kirjutas:

Millest sa aru ei saa. Animes on põhimõtteliselt kaks osa. Esimene on MC sünd ja teine see, kui ta Hokageks saab. Kõik see mis sinna vahele jääb on filler.


Minu arust on samuti tähtis see, missugustel otsustel ta oma unistused täitis.. -.-
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Kolm Jan 26, 2011 11:26    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Ummi kirjutas:
Kas sa tahad öelda, et selline osa loost nagu character development on täielik mõttetus?


See character development ei põhjustanud suuremat muutust tema characteris ega ei oleks muutunud ühtegi valikut, mis aitaks seda ''philosophers stone''-i saada tulevikus või vähemalt muudaks mõnda tähtsat valikut, mis oleks oma osa mänginud selle kivi saamises... Chimera lugu ei teinud midagi sellist ja seega on see filler..

Ja ega fillerid ei ole kõik halvad. Paljud on täitsa meeldivad.

Ma pole küll FMA näinud aga nagu, char dev. ja stoori on tihti eraldi, tegelase arendamine ja muutmine ei tähenda seda, et see areng/muutus niiväga ploti muudaks, kui see muudab tegelast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sonzai



Liitunud: 27 Jan 2011
Postitusi: 17
Asukoht: Harjumaa

PostitusPostitatud: Nelj Jan 27, 2011 20:09    Teema: Vasta viitega

Niisiis, tagasi teemasse.

Ma isiklikult soovitaksin Gantz-i(26ep), Air Gear-i(24ep, +ep21.5) (mõlemad hoiavad mõõdukalt actionit ja ecchit, kuid Air Gear on palju naljakam, hoiatus siiski, mõlemad lõppevad filleriga!!!).

Veel siis Genshiken(2 hooaega, mõlemad 12ep), School Days(soovitan väga, esimesed osad on pisut igavad, aga lõpp on suht üllatav)(12ep + 2OVA), Gundam-id(neid on kuradi palju ja ma lihtsalt ei viitsi kõiki ülesloetleda!), Phantom ~Requiem for the Phantom~(Väga hea lugu ja actionit on küllaga, lõpp on suht nõme, siiski)(26ep), Eureka 7(50ep), Eyeshield 21(145ep).

See on nüüd siis minu poolt kõik.

Vabandan kui nimetasin mõnda mis oli juba nimetatud.
_________________
Humans created by god? Yeah right... As if there was anything like "God"! Though never the less, if humans evolved from apes, apes evolved from dinosaurs, dinasours evolved from cnidarians, cnidarians evolved from stromatolites, stromatolites evolved from Earth itself, Earth formed from solar nebula, solar nebula is a cloud of helium and hydrogen orbiting a galaxy's center, galaxy forms from a "seed" in universe, universe is created from Big Bang, Big Bang itself was a dense and hot object which started expanding and scattered to several different universes. But where did Big Bang itself come from? Could it be that it recompresses after enought time has passed, and so to speak "reboots"? If so, we have a circle, and well, as it was said in Harry Potter and The Deathly Hallows "Circle has no beginning." But here's the big question: Who drew the circle?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lexo



Liitunud: 19 Apr 2007
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Püh Jan 30, 2011 20:12    Teema: Vasta viitega

Tere, palun soovitage mulle animet! Ma ei ole tükk aega enam üldse kursis olnud animemaastikul toimuvaga, ainus kokkupuude on olnud FMA vaatamine ja samuti DtB, kuna esimene hooaeg paelus omal ajal kohutavalt.
Minu maitse; lemmik on vast Ergo Proxy, samuti on väga meeldinud Noein. Väiksema kvaliteedi-väärtusega, kuid ka meeltlahutav oli Tengen Toppa Gurren Lagann. Suur tänu, kui keegi aidata oskab!
_________________
Suur tänu minule kõigi poolt!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
taco



Liitunud: 21 Jan 2010
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Püh Jan 30, 2011 21:13    Teema: Vasta viitega

Arakawa Under the Bridge
Azumanga Daioh
Baccano!
Black Lagoon
Blood+
Clannad
Cowboy Bebop
Cross Game
Damekko Doubutsu
Darker Than Black
Ergo Proxy
Full Metal Alchemist
Full Metal Panic
Gintama
Gunslinger Girl
Hajime no Ippo
Kimi ni Todoke
K-On!
Mushishi
Ouran High School Host Club
Princess Jellyfish
Samurai Champloo
Serial Experiments Lain
Sora no Woto
Spice and Wolf
Trigun
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
little_devil



Liitunud: 5 Mai 2007
Postitusi: 274
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2011 11:23    Teema: Vasta viitega

ma soovitaks ühte uutest Beelzebup on hea =)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 04, 2011 09:27    Teema: Vasta viitega

Revolutionary Girl Utena - üks veidramaid animesid mida ma näinud olen. Pinge püsib lõpuni.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Veeb 06, 2011 00:25    Teema: Vasta viitega

lexo kirjutas:
Tere, palun soovitage mulle animet! Ma ei ole tükk aega enam üldse kursis olnud animemaastikul toimuvaga, ainus kokkupuude on olnud FMA vaatamine ja samuti DtB, kuna esimene hooaeg paelus omal ajal kohutavalt.
Minu maitse; lemmik on vast Ergo Proxy, samuti on väga meeldinud Noein. Väiksema kvaliteedi-väärtusega, kuid ka meeltlahutav oli Tengen Toppa Gurren Lagann. Suur tänu, kui keegi aidata oskab!


Hmm raske on leida mõnda spetsiifilist animed mis oleks Ergo proxy moodi, DtB season 1 oleks muidu esimene asi mida ma soovitaks.. :P
Aga usun, et leiad järgnevatest animedest ikka paar uut lemmikut.

One outs
S-cry-ed
Texhnolyze
Tokko
Golgo 13

Sci-Fi Harry (Ei ole kindel kas soovitada seda ikka..)

Nüüd on paar animed, mida ma soovitaks ükskõik kellele, ilma minemata mainstriimile üle (Noh paar tükki pääsesid ikka sisse -.- ).

Overdrive
Xxxholic
Yakitate!! Japan
Gokudo-kun no manyuki
Mahou senshi louie
Shining tears x wind
Shura no toki
Akagi (Üks lemmikumaid, kohe ausalt.)
FLCL
Hajime no ippo
Kaiji (Akagi tegijate poolt.)
Fate/stay night (Kui aus olla, siis ma ei soovitaks seda animed kui ei oleks üht teatud mängu mänginud.. Aga on kuidas on.. Ma jätan selle oma soovituste hulka! )
Death note
Desert punk (Dubbed version saab minu spetsiaalse soovituse.)
Code geass
Cromartie high school
Sugoiyo!! masaru-san
Tentai senshi sunred
Speed grapher
Baccano
Black cat

Jätsin nii mõnedki tuntumad välja, aga siit peaks ikka midagi huvitavat leidma.. Minu arust on need kõik ''must see'' sorti animed .. Välja arvatud mõned.. LaLaLaa
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 14

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: