OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

anime tuvastamine
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Crisux



Liitunud: 11 Märts 2004
Postitusi: 47
Asukoht: Tartu//Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 22:49    Teema: Vasta viitega

niih.. nüid minu kord
kunagi vääga ammu oli ma'i tea kas rtl2'e vms pealt mingi anime (ma arvan et see oli anime, võin ka eksida) kus sõitis ringi mingi suur (ikka väga suur) auto-sarnane asi, millel oli mingi 6-8 suurt ratast all. Ning selle masina sees oli mingisugune politsei vms eriüksus, mille liikmetel olid vist tsipa väiksemad masinad ja nende sõidukite sees oli mingi nupp/lüliti, millele vajutades pani auto juhile/piloodile sellise rüü-sarnase asja selga. Ja siis läks vist tavaliselt madistamiseks.
Loodan, et ma seda kõike lihtsalt unes ei näind :P ja et see ka anime on ??? (ärage pahandage kui ei ole) T_T
Kui keegi juhuslikult selle asja nime peax teadma siis võix ka mulle öelda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress Yahoo Messenger MSN Messenger
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 05, 2004 00:02    Teema: Vasta viitega

Kirjelduse järgi natuke meenutab seriaali "Winspector", mis saksa satelliidikanalitel jooksis. Aga see ei ole anime, see oli ikka miski tavaline TV seriaal (võimalik, et see on tehtud siiski mingi manga järgi). Iseasi muidugi, kui tavaliseks seda saab pidada, sest minu meelest oli see kohutavalt jabur.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Crisux



Liitunud: 11 Märts 2004
Postitusi: 47
Asukoht: Tartu//Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm Mai 05, 2004 19:27    Teema: Vasta viitega

nope
Winspector põlnd ta peris kindlasti mitte, see (winspector) tundus ikka mingi jube jura, see mida mina mõtlen(kui see kunagi üldse eksisteeris) oli ikka joonistatud, kas anime või mitte, see on omaette hea küsimus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress Yahoo Messenger MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: