OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

anime tuvastamine
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
mds



Liitunud: 18 Nov 2003
Postitusi: 15
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Nov 18, 2003 23:33    Teema: anime tuvastamine Vasta viitega

Tervist,

Oleks vaja abi ühe multika tuvastamisel mida nägin üpris ammu (vist VHS kasseti pealt). Ise eriti suur anime fänn ei ole aga hoian ikka silma peal uutel teostel.

Antud multikast on meeles ainult 3 kohta:
1) Isa ja poeg (vist) sõidavad autoga kesklinnas, kui järsku näevad maju lõhkuvat suurt robotit.
2) Poiss (vist) istub kabinetis tugitooli, mis sõidab järsku mööda rööbast kuhugi maaalusesse angaari ning seal näeb poiss roboteid laos seismas (ta liugleb mööda rööpaid angaari lae all)
3) Lõpus läks poiss vist allveelaeva kus nad koos meeskonnaga hakkasid robotite (vist) vastu võitlema. Eriti kindel ei ole aga vist sai isa surma.

Üks võimalik variant oleks Neon Genesis Evangelion aga endaarust nägin ma seda enne 1995 aastat (kui NGE välja lasti). Igastahes ma kontrollin seda, aga ehk on keegi kellel kohe tuttav ette tuleb? Oleksin väga tänulik :)

Ette tänades,
mds
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ichi



Liitunud: 10 Aug 2003
Postitusi: 249
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 18, 2003 23:37    Teema: Vasta viitega

NGE see küll ei ole... siiski.

Kui sa roboti välimust suudaks kirjeldada, oleks asja paika panemine lihtsam....
_________________
-bob, do you know what happens to schoolgirls in japanese cartoons?
-no....what? (enter tentacles) ooogh...!! wankaaaaarrrgh!!!!!

http://www.weebl.jolt.co.uk/hentai.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
mds



Liitunud: 18 Nov 2003
Postitusi: 15
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Nov 18, 2003 23:44    Teema: Vasta viitega

imo oli see robot sinine, selline kohmakas, pikkus oli nagu pool viru hotelli(vist). Ta oli selline paksuke, mitte väga liikuv.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Kolm Nov 19, 2003 21:23    Teema: Vasta viitega

kirjeldus meenutab natuke Sakura Wars'i kuid see on hilisem aretis, 1998 kui ma ei eksi.
???

uurisin animenfot nati
http://www.animenfo.com/animetitle,602,vhnrao,dancougar.html
http://www.animenfo.com/animetitle,618,alybun,dolbuk.html
http://www.animenfo.com/animetitle,645,ywiedd,getta_robo.html
http://www.animenfo.com/animetitle,354,xejhbq,giant_robo.html

ehk aitab edasi
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 20, 2003 00:22    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
kirjeldus meenutab natuke Sakura Wars'i kuid see on hilisem aretis, 1998 kui ma ei eksi.
???

xin, ütle ausalt, milliste ainete mõju all sa olid kui sa Sakura Wars'i vaatasid? ehk siis loe mds'i vihjed veelkord üle ja ütle mulle, milline neist sobib imperiaalse teatrigrupiga, kus on palju neidusid ja mida juhib üks noormees ning tegemist on pealekauba veel väikeste "mechadega" (minu teada seal mingeid poole viru hotelli pikkuseid siniseid roboteid polnud. see vihjab rohkem Giant Robole)?

ja nähtud OVA järgi ei sobi kirjeldus kuidagi ka Getta Roboga ning ma arvan, et ka Dancougari võib välja jätta. üleüldse oleks hea veel ka meelde tuletada, et mitu osa sellel olla võis. ehk siis kas ta võis OVA olla või mingi pikem TV sari? muidugi ei pruugi ka sellest teadmisest kasu olla, aga kes teab...

ps! animenfo väitel pole 1998. aastal ühtegi Sakura Wars'i tehtud, nii et sa eksid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Nelj Nov 20, 2003 00:49    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:

xin, ütle ausalt, milliste ainete mõju all sa olid kui sa Sakura Wars'i vaatasid?

ausalt öeldes .. ma ise ka ei tea ja väga kahetsen, et selle peale enda väärtusliku aega raiskasin T_T
ruri kirjutas:

.. ehk siis loe mds'i vihjed veelkord üle ja ütle mulle, milline neist sobib imperiaalse teatrigrupiga, kus on palju neidusid ja mida juhib üks noormees ning tegemist on pealekauba veel väikeste "mechadega" (minu teada seal mingeid poole viru hotelli pikkuseid siniseid roboteid polnud. see vihjab rohkem Giant Robole)?

see:
mds kirjutas:

imo oli see robot sinine, selline kohmakas, pikkus oli nagu pool viru hotelli(vist). Ta oli selline paksuke, mitte väga liikuv.

kuigi jah päris poole viru hotelli suurused nad tõesti ei olnud. aga jutt allveelaevadest ja rongidest pani mind sellele teele mõtlema :P

lisa info anime kohta oleks küll teretulnud, muidu jäämegi siia arutlema ja uupima pakkuma. kahjuks ei ole ma vanameta animedega eriti kursis :(
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 20, 2003 01:21    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
xin, ütle ausalt, milliste ainete mõju all sa olid

mnjah. paistab, et oleksin pidanud küsimuse olevikus püstitama wink
Tsiteerin::
ausalt öeldes .. ma ise ka ei tea ja väga kahetsen, et selle peale enda väärtusliku aega raiskasin T_T

ära kahetse, kuna küsimus oli seoses sellega, et millised ained mõjutasid sind nägema neidudest ja noormehest koosnevat teatritruppi nägema isa ja pojana :)

Tsiteerin::
kuigi jah päris poole viru hotelli suurused nad tõesti ei olnud. aga jutt allveelaevadest ja rongidest pani mind sellele teele mõtlema :P

no ma ei tea palju Sakura Wars'is allvelaevadega tegemist oli, aga rongidest pole veel keegi peale sinu juttu teinud. mds mainis ainult rööpaid ja tooli. igaljuhul mina olen küll täiesti võimetu tema vihjete järgi kuidagigi seda animet Sakura Wars'iga seostama, aga noh, kuidas keegi...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Nelj Nov 20, 2003 01:51    Teema: Vasta viitega

asi kaldub offtopicu poole, kuid siiski tahaksin seose ära seletada.
mechad olid sellised paksukesed, mitte eriti liikuvad.
rööpad eeldavad siiski mingi nende peal liikleva sõiduki olemas olu.
kui ma ei eksi, siis oli mingi pistmine allvelaevaga sakura wars filmis (ainuke asi mida ma sellest sulest üldse näinud olen).
ja mingi noor tüüp kepsles ka seal kusagil ringi imo.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 20, 2003 02:48    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
asi kaldub offtopicu poole, kuid siiski tahaksin seose ära seletada.

alati ja ikka offtopic, kuna õigest asjast ei oska rääkida :)
ja seose suhtes - nagu ma ütlesin, kuidas keegi oskab ja suudab...
mds kirjutas:
2) Poiss (vist) istub kabinetis tugitooli, mis sõidab järsku mööda rööbast
xin Zeran kirjutas:
rööpad eeldavad siiski mingi nende peal liikleva sõiduki olemas olu.

kas ülalpool olevas lauses ei ole kohe "puust ja punaselt" see sõiduk ära näidatud?
Tsiteerin::
ja mingi noor tüüp kepsles ka seal kusagil ringi imo.

neid kepsleb igas animes ringi :)

ja tegelikult paneb ka imestama, kuidas sellist asja saab ka üldse NGE-ga seostada :) no robot küll, aga siiski...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
mds



Liitunud: 18 Nov 2003
Postitusi: 15
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj Nov 20, 2003 16:41    Teema: Vasta viitega

Kõigepealt tänud vastanutele ja vabandused, et seda NGE-ga seostasin. Ma lugesin siit lehelt kõik need ülevaated läbi ja see oli ainuke mis midagi sarnast meenutas. Seega võis see väga rumal seos muidugi olla :/
Kahjuks ei oska mingit lisainfot pakkuda, kõik antud info on juba selline kaheldav, nägin seda ikka väga noorena.
Kahjuks ei tea, kas oli tegemist sarjaga või filmiga.
Antud linkidest tundus ainukesena võimalik Giant Robo, kuigi antud pilt ei meenutanud midagi. Sisututvustus tundus siiski võimalik olevat. Eks ma otsin edasi.
Lisaks võib ehk abi olla teadmisest, et ma nägin seda umbes vahemikus 1988-1993.

P.S. Ma ei ole enam sugugi kindel, et see suur robot sinine oli. Aga meenub, et tegemist oli tõsisema teosega, nalja nagu eriti ei saanud. Ning kõige kindlamini on just meeles, kui poiss sõitis tugitooliga mööda rööpaid(rööbast) suure maaaluse angaari lae alt läbi ja nägi sedasama "sinist" robotit.

Lisaks üks loll küsimus, mida tähendab OVA?

mds
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Nov 20, 2003 17:40    Teema: Vasta viitega

OVA = original video animation, sama tähendab ka OAV (ehk siis original animated video). Lühidalt on tegemist väiksemaformaadilise seeriaga, mis televisiooni ei jõundud, vaid maandus otse videol/dvd-l. Tavaliselt 1-5 osa, võib ka rohkem olla.

Ja selle anime suhtes ei löö mul vähimgi pirn põlema :(
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Bell



Liitunud: 9 Juun 2003
Postitusi: 99
Asukoht: teisel pool reaalsust

PostitusPostitatud: Nelj Nov 27, 2003 19:44    Teema: Vasta viitega

Nii...nüüd on siis minu kord abi paluda ühe anime identifitseerimisel...
asja ennast nägin ma VHS-ilt Pärnus umbes aastal 1995 vist ja minu arvates võib olla tegu mingi osaga Space adventure Cobrast, kuid ei tea millisega. Sellele oli (üllatus üllatus) eestikeelselt peale loetud ja ei mäleta mis onuke see luges.
igatahes oli nii, et see tüüp (Cobra - ise kollaste juuste ja mingi punase spandex-ülikonnaga) läks kuskile unenäokinno ja nägi seal oma eelmist elu (enne kui talle plastiline operatsioon tehti). Seal oli ta mingi ilgelt karm tüüp siniste pikkade juustega, kes pahadele tuupi tegi. Nüüd on tal suured probleemid selle pärast. ah jaa... tema kaaslane oli vist raudnaine (sõna otseses tähenduses).
Action läks käima, kui üks tibi Cobralt abi palus. Tuli välja, et mingil superteadlasel oli kolm tütart ja enne surma oli ta nende selgadele tätoveerinud kolm liblikat. Kui aga neid liblikaid kindlas valguses vaadata, moodustasid kolm kokku kaardi mingi varanduse juurde (vist). Nüüd tahtis blond õde oma väiksemat punapäist õeraasu kuskilt galaktika jubedamast vanglast päästa, et varandus kätte saada. enam ma sellest eriti ei mäleta, aga lõppu ma ei näinudki, sest see oli kaheks (või enamaks) osaks jagatud ja minul ning mu sugulasel oli ainult esimene osa.
Cobra oli just selle punapea mingist veealusest kongist mulli seest välja saanud, kui üks kassikostüümis tädi välja ilmus..... siis olid väiksed klipid järgmisest osast ja kõik....
kui kellegil on animu, millega on tegu, või on seda või selle teisi osi ise näinud siis oleks väga tore, kui seda infot ka teistega jagataks. :)
_________________
Kids! Bringing about Armageddon can be dangerous. Do not attempt it in your home.

-- (Terry Pratchett & Neil Gaiman, "Good Omens")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 27, 2003 20:29    Teema: Vasta viitega

Bell kirjutas:
Nii...nüüd on siis minu kord abi paluda ühe anime identifitseerimisel...
asja ennast nägin ma VHS-ilt Pärnus umbes aastal 1995 vist ja minu arvates võib olla tegu mingi osaga Space adventure Cobrast, kuid ei tea millisega... siis olid väiksed klipid järgmisest osast ja kõik....

nime järgi vaadates langeb sisukirjeldus suht täpselt kokku "The Anime Encyclopedias" oleva "Space Adventure Cobra" TV sarja (1982) sisukirjeldusega. TV on ta ka seda enam, et film lasti välja alles 1995-ndal aastal ja TV seeriate lõpus ongi tavaliselt sellised "väiksed klipid järgmisest osast". ja tõenäoliselt oli siis esimene osa.
Tsiteerin::
(Cobra - ise kollaste juuste ja mingi punase spandex-ülikonnaga)

ei viitsi mujalt otsida, aga http://www.animenfo.com/animetitle,773,ypttgy,space_adventure.html annab suht kirjeldusele vastava pildi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 08, 2003 20:36    Teema: Vasta viitega

Ausalt öeldes pole mul õrna aimugi mis anime see olema peaks aga mul on endal ka üks tundmatu nimega anime meelde tulnud, mis ma väga armastasin vaadata.See ei puutu praeagu otseselt teemasse aga uut teemat anime foorumisse sama põhimõttega ma ei hakkand tegema kuna see on vist rüüstamine,anyway vaatasins seda animed rtl2 pealt ning peategelasteks olid 3 naist, kes varastaid asju.Ja enne vargust teatasid nad mingi visiitkaardiga ette et nad selle objekti ära varastavad.Ja see on veel meeles, et oli üks detektiiv , kes neid koguaeg taga ajas aga kunagi kätte ei saanud ,kuigi see keda ta otsis oli tal koguaeg nina ees, sest see naine oli ta sõber(kellese ta oli armunud)

...ee...loodan et sellest kirjeldusest piisas
Tahaks teada nime :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
yamyy



Liitunud: 19 Nov 2003
Postitusi: 108
Asukoht: Planeto Eartho

PostitusPostitatud: Esm Dets 08, 2003 20:52    Teema: Vasta viitega

selle anime nimi saxakeeles: Katzenauge .. või Katzenaugen ... mullegi meeldis see anime :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 08, 2003 20:54    Teema: Vasta viitega

jahh... see tuli mulle meelde LaLaLaa aga ega sa ei tea mis originaal nimetus on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 08, 2003 20:58    Teema: Vasta viitega

HotPapa kirjutas:
jahh... see tuli mulle meelde LaLaLaa aga ega sa ei tea mis originaal nimetus on?

see vist: http://www.animenfo.com/animetitle,99,ijlgru,cat_s_eye.html
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 08, 2003 21:00    Teema: Vasta viitega

jahh see on see...tänan väga!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Dets 09, 2003 23:12    Teema: Vasta viitega

otsisin taga ühte enda nooruse lemmikut, Reporter Blues ja leidsin sellise saidi:
http://www.tomodachi.de/html/ant/service/ep_guide.html
suht hea ülevaade suurest osast saksa kanalite pealt jooksnud animetest, eriti vanadest (vaadake nt Eine fröhliche Familie oma!)
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
geki



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 502

PostitusPostitatud: Püh Jan 18, 2004 20:01    Teema: Vasta viitega

mul oleks kah abi vaja ühe asja tuvastamisel, nimelt üks lugu:
DNAngelist
4 osast, kus Krad esimest korda välja ilmub, mängib taustal üks lugu.
ma ei suuda leida seda nime.
ehk oskab keegi aidata ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: