OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

JAFF 2.-11. aprill Tallinnas ja Tartus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 12:57    Teema: Vasta viitega

M.C.Savage kirjutas:
Väga hea. Pühapäev peale Evangelioni sobib :)

Ehk siis kõik, kellel on huvi minna koos bakalastega välja: Pühapäeval, pärast Evangelion 2.0'i koguneme Artises ja suundume sealt edasi :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Harts



Liitunud: 22 Apr 2008
Postitusi: 43
Asukoht: Kodus või Tartus

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 13:10    Teema: Vasta viitega

piuxu kirjutas:
Harts kirjutas:
piuxu kirjutas:
Kavad on kodulehel üleval nüüd, aga ma ei ole kontrollkavasid veel saanud, nii et seal võib pisivigu olla.

Vaadates Tartu kava, siis vist on JAFF'i lehelt puudu selline sissekanne:
R02.04 19:00 "Japan Media Arts Festival. Parimade animatsiooni lühifilmide programm, eestikeelsete subtiitritega"
(Vähemalt Cinamoni lehel http://www.cinamon.ee/?id=170 on see olemas)


Näpuviga LaLaLaa
Kuupäev oli vale.


Kas "Ponyo" vist on ka N 08.04 juurest puudu (Tartu kaval)?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 13:19    Teema: Vasta viitega

Seda ei ole minu andmetes üldse (kontrollkavad ei ole veel saabunud) ,aga eks ma siis usaldan Cinamoni :)

Tänud kontrollijatel!

Ma lähen teen venekeelset lehte edasi nüüd.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 13:29    Teema: Vasta viitega

Jee, kava!

Aga minu arust oleks võinud osad neist nimedest tõlkimata jätta, nt. Tekkonkinkreet ja Astroboy.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
mil



Liitunud: 25 Juun 2004
Postitusi: 35

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 13:31    Teema: Vasta viitega

Heihopsti bakamaa!

Kuna Artises tehakse kinokava nädala kaupa läheb kohe kohe kinoartis.ee-le üles ka JAFFi sisaldav kava. Palume kannatust :) Hetkel leiab ilusti kava festivali kodulehelt.

PILETIMÜÜK ARTISE KASSAS ON AGA JÕUDSALT ALANUD.
Vahel on meil siin festivalid väga populaarseks osutunud, nii et varuge pilet aegsasti :)
Lisainfot saab Artise kassast telefonidel 53 005 333 ja 6 631 380. Helista julgelt!

Artise kohvikus on festivali eripakkumisena saada ka jaapani õlut (nagu varemgi).

Homme õhtupoolikul (31.03.10) peaksid kavad ka paberkandjal saabuma.




Artise sõbralik kohvik :)


Kino Artis piletihinnad E-R L-P, pühad
Tavapilet kuni kell 15:00 65.- 65.-
Tavapilet kell 15:01-18:00 65.- 75.-
Tavapilet alates kell 18:01 75.- 75.-
Lapsed, õpilased, pensionärid 50.- 50.-
Tudengid, ajateenijad 65.- 65.-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 15:14    Teema: Vasta viitega

Käisin ka ja ostsin mõned piletid. Muidu on kõik kombes, aga üks üllatav pipratera lendas kohe alguses silma.

Nimelt on segane lugu ühe mulle huvipakkuvama seansiga, milleks on (juhuslikult festivali avapaugu rollis olev) Osamu Tezuka lühifilmide valik. Nagu lõpuks (pärast mõningast peataolekut) mulle kassast selgitati, on see seanss külastajatele tasuta (yay!), ent samas ilmuvad sinna ka kutsetega isikud, kellel, nagu ma aru saan, on istmekohtadele eesõigus... "Pileteid", mis annaksid eelneva õiguse istekohale, sellele seansile aga ei jagata. Kui palju kutseid välja on saadetud, seda kassast öelda ei osatud - seega ei ole ka selge, kui palju on minimaalselt vabu kohti lihtsa rahva jaoks.

Väljavaade lootusrikkalt ukse taga tungelda, kuni ollakse veendunud, et kutsetega rahvast rohkem välja ei ilmu, tundub mulle isiklikult veidike kurvastav. See aga näib ainuke võimalik asjade käik, eriti arvestades asjaolu, et ei ole spetsiaalseid kutsetega inimestele reserveeritud ridu (mul avanes võimalus näha saali skeemi selleks seansiks - kõik istmed olid rohelised e. "vabad").

Iseenesest väga kaunis ¾est, et selline ajaloolise ja kultuurilise väärtusega seanss publikule tasuta on. Samas teeb kõik eelnev mind piisavalt ärevaks, et eelistaksin säärasele põnevusele pigem rahulikult tasulise pileti ostmist. Seda võimalust aga paraku pole, kuna tegemist on ainukese Tezuka lühifilmide seansiga festivalil.

Jääb üle vaid loota, et publiku huvi selle seansi vastu on piisavalt lahja, et mullegi kohta jaguks. Samas tundub sellise lootuse hellitamine kuidagi perversne, sest tahaks ju just vastupidist. Ühesõnaga, mul on kahju, et pidin viriseja rolli taas enda peale võtma. Hea oleks nüüd, kui keegi ütleks, et ma olen asjadest valesti aru saanud! :)
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Harts



Liitunud: 22 Apr 2008
Postitusi: 43
Asukoht: Kodus või Tartus

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 16:57    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Käisin ka ja ostsin mõned piletid. Muidu on kõik kombes, aga üks üllatav pipratera lendas kohe alguses silma.

Nimelt on segane lugu ühe mulle huvipakkuvama seansiga, milleks on (juhuslikult festivali avapaugu rollis olev) Osamu Tezuka lühifilmide valik. Nagu lõpuks (pärast mõningast peataolekut) mulle kassast selgitati, on see seanss külastajatele tasuta (yay!), ent samas ilmuvad sinna ka kutsetega isikud, kellel, nagu ma aru saan, on istmekohtadele eesõigus... "Pileteid", mis annaksid eelneva õiguse istekohale, sellele seansile aga ei jagata. Kui palju kutseid välja on saadetud, seda kassast öelda ei osatud - seega ei ole ka selge, kui palju on minimaalselt vabu kohti lihtsa rahva jaoks.

Väljavaade lootusrikkalt ukse taga tungelda, kuni ollakse veendunud, et kutsetega rahvast rohkem välja ei ilmu, tundub mulle isiklikult veidike kurvastav. See aga näib ainuke võimalik asjade käik, eriti arvestades asjaolu, et ei ole spetsiaalseid kutsetega inimestele reserveeritud ridu (mul avanes võimalus näha saali skeemi selleks seansiks - kõik istmed olid rohelised e. "vabad").

Iseenesest väga kaunis ¾est, et selline ajaloolise ja kultuurilise väärtusega seanss publikule tasuta on. Samas teeb kõik eelnev mind piisavalt ärevaks, et eelistaksin säärasele põnevusele pigem rahulikult tasulise pileti ostmist. Seda võimalust aga paraku pole, kuna tegemist on ainukese Tezuka lühifilmide seansiga festivalil.

Jääb üle vaid loota, et publiku huvi selle seansi vastu on piisavalt lahja, et mullegi kohta jaguks. Samas tundub sellise lootuse hellitamine kuidagi perversne, sest tahaks ju just vastupidist. Ühesõnaga, mul on kahju, et pidin viriseja rolli taas enda peale võtma. Hea oleks nüüd, kui keegi ütleks, et ma olen asjadest valesti aru saanud! :)


Halb uudis:(
Ja veel eriti halb uudis neile, kes Tallinnas ei ela, aga tahavad seda lühifilmide valikut kuskilt kaugemalt vaatama tulla (kuna seda näidatakse ainult Tallinnas ja ainult üks kord).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 17:13    Teema: Vasta viitega

Kes Tartust oleks nõus neile filmidele tulema... saaks osta kamabapileti(4x50.-) ja oleks kõigil hea.

R 2.04 21:30 „Surmavihik 3. L: Muuta maailma”
R 09.04 19:00 „Sky Crawlers”
L 10.04 19:00 „Evangelion: 1.0: Sa oled/pole üksinda”
P 11.04 19:00 „Evangelion: 2.0: Murdumine”

Rohkem minu plaani kahjuks ei mahu, muidu vaataks veel „Suvesõjad”,„Raudbetoon” ja „Esimene rühm”.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 18:45    Teema: Vasta viitega

Lähen siis reedel "kuidas võrgutada otaku-tüdrukut" (seda veel mõtlen, evangelioni ja suvesõju lähen kindlalt) ja "suvesõjad" vist vaatama.. Evangelion 2.0: Murdumine lähen pühapäeval..
Keegi veel midagi soovitab? Sky crawlers, evangelion 1.0, kassi tänu ja metropolis nähtud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 18:50    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Lähen siis reedel "kuidas võrgutada otaku-tüdrukut" (seda veel mõtlen, evangelioni ja suvesõju lähen kindlalt) ja "suvesõjad" vist vaatama.. Evangelion 2.0: Murdumine lähen pühapäeval..
Keegi veel midagi soovitab? Sky crawlers, evangelion 1.0, kassi tänu ja metropolis nähtud.



Tekkonkinkreet ja Piano Forest on imo kohustuslik vaatamine.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 19:01    Teema: Vasta viitega

See aasta animesarja siis polegi näidata? T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
M.C.Savage



Liitunud: 26 Apr 2003
Postitusi: 72
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 19:06    Teema: Vasta viitega

Eelmine aasta oli Sky Crawlers ka interneti väitel kohustuslik vaatamine. No igavamat ajaraisku imho annab otsida :)

Kas Piano Forest ja Tekkonkinkreet on miskid samalaadsed?
_________________
"My destiny is to save others so their destinies may be achieved."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 19:07    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
Lähen siis reedel "kuidas võrgutada otaku-tüdrukut" (seda veel mõtlen, evangelioni ja suvesõju lähen kindlalt) ja "suvesõjad" vist vaatama.. Evangelion 2.0: Murdumine lähen pühapäeval..
Keegi veel midagi soovitab? Sky crawlers, evangelion 1.0, kassi tänu ja metropolis nähtud.



Tekkonkinkreet ja Piano Forest on imo kohustuslik vaatamine.

Piano Forest dunno.. Tekkonkinkreeti vist lähengi ja otaku tüdrukut vast ikkagist ei viitsi.
R 02.04 - Suvesõjad
P 04.04 - Evangelion 2.0: Murdumine
R 09.04 - Raudbetoon
Nii on siis arvatavasti minu JAFF4 kava.

M.C.Savage kirjutas:
Eelmine aasta oli Sky Crawlers ka interneti väitel kohustuslik vaatamine. No igavamat ajaraisku imho annab otsida :)

Kas Piano Forest ja Tekkonkinkreet on miskid samalaadsed?

See kõlab inimese suust, kes ütles evangelioni kohta "poiss juhib suurt robotit kes kakleb kollidega, pole midagi raskesti arusaadavat ja sügavat ju" GRRRR!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
M.C.Savage



Liitunud: 26 Apr 2003
Postitusi: 72
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 19:55    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
See kõlab inimese suust, kes ütles evangelioni kohta "poiss juhib suurt robotit kes kakleb kollidega, pole midagi raskesti arusaadavat ja sügavat ju" GRRRR!


Ja valesti ütlesin ma mida? :)
_________________
"My destiny is to save others so their destinies may be achieved."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 20:27    Teema: Vasta viitega

M.C.Savage kirjutas:
Eelmine aasta oli Sky Crawlers ka interneti väitel kohustuslik vaatamine. No igavamat ajaraisku imho annab otsida :)

Kas Piano Forest ja Tekkonkinkreet on miskid samalaadsed?


Neid kahte soovitan ma sest ma olen neid näinud ja nad on tõepoolest head.
Sky Crawlersit iseloomustamaks piisab kahest sõnast: Mamoru Oshii. Minu ADD on näiteks liiga tugev et viitsida jälgida tema filme.
tekkonkikreet ja piano forest kohe kindlasti ei ole Mamoru Oshii õnneks.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 21:00    Teema: Vasta viitega

M.C.Savage kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
See kõlab inimese suust, kes ütles evangelioni kohta "poiss juhib suurt robotit kes kakleb kollidega, pole midagi raskesti arusaadavat ja sügavat ju" GRRRR!


Ja valesti ütlesin ma mida? :)

Sa oled kõik osad + EoE ära vaadanud? Evangelion ei ole selline nagu alguses paistab.. Päris stoori hakkab 19. osast esiteks ja evangelion on väga deep ja see ei olnud/ole tavaline mecha animé kohe kindlasti. Sa kas pole seda lõpuni vaadanud (+ EoE) või sa ei saanud sellest aru.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chobits



Liitunud: 18 Jan 2004
Postitusi: 93
Asukoht: kaugustes

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 21:23    Teema: Re: küsimus Vasta viitega

genky kirjutas:
Sponsor läks pankrotti. Pole täpsemalt ajakirja väljaandjaga sel teemal rääkinud.

Kahju, et nii läks. :(
_________________
animed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 21:40    Teema: Vasta viitega

"L: muuta maailma" tutvustuses olid faktivead... Ja vormistuses ka, tule taevas appi, Light Yamagami. Never heard of him. >.>

Ühesõnaga - feilide feil.

*naerab siiani Death Note'i tõlke "Surma Vihik" üle, pisarad silmis*
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
syne



Liitunud: 29 Nov 2007
Postitusi: 31
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 22:01    Teema: Vasta viitega

skullkiller kirjutas:

L 10.04 19:00 „Evangelion: 1.0: Sa oled/pole üksinda”
P 11.04 19:00 „Evangelion: 2.0: Murdumine”


neile kahele tahaks isegi minna. võib-olla leiaks kaks sõpra veel...
EDIT: laupäevasele ei venita välja. paistab, et see aasta tuleb ajapuuduse ja piletihinna tõttu ainult lühifilme vaatama minna.
_________________

Loen | Loetud


Viimati muutis seda syne (Kolm Märts 31, 2010 18:16). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 22:06    Teema: Vasta viitega

teshrin kirjutas:
"L: muuta maailma" tutvustuses olid faktivead... Ja vormistuses ka, tule taevas appi, Light Yamagami. Never heard of him. >.>

Ühesõnaga - feilide feil.

*naerab siiani Death Note'i tõlke "Surma Vihik" üle, pisarad silmis*

Öeldi ju, et tutvustused on suures osas täiesti mööda.

HOIATUS: Minu järgnevad postitused selles teemas (hulk lehekülgi edasi) SISALDAVAD VÄLJAMÕELDISI JA VALETAMIST (osaliselt). ÄRGE USKUGE MIND (osades kohtades).
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu


Viimati muutis seda Ummi (Laup Apr 03, 2010 22:20). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 15

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: