OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Animeöö 11, 6-7 Märts
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kazim



Liitunud: 26 Veeb 2010
Postitusi: 55
Asukoht: Enemy Territory

PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2010 07:27    Teema: Vasta viitega

Ei no kesklinnast saab küll igale poole kudagi, aga kas keegi pakuks välja kuda ma Veerikult Tähe 101 saaksin. Tramm nr 11 võib välja jätta, jätaks matkamise teiseks ürituseks.
(väike vihje: tahaks kuulda, et mõni läheb autoga LaLaLaa )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2010 10:05    Teema: Vasta viitega

Kazim: Buss nr. 3 kesklinna/riiamäele ja sealt buss nr 4 kombineerituna annavad parima tulemuse jalavaeva vähendamiseks.(Soovitaksin tutvuda ka 9'aga) :)
Teistele siis buss nr 3'e juttu ignoda... LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 07, 2010 11:47    Teema: Vasta viitega

Õnneks kõik sujus, nagu oodata oli, enamuse aja oli animet vaatavaid inimesi vaid 5 tükki. Enamus inimesi sotsialiseerusid teises toas. Kui me suudame 0 eelarvega inimesi lõbusta on ju kõik tore, eriti kui nad seda ise teevad. Hoolimata minu vastumeelsusest üldse seda üritust läbi viia olen ma üpris rahul.

NB! Keegi unustas PSP laadija maha, hetkel minu käes. Võtke ühendust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 07, 2010 12:09    Teema: Vasta viitega

Muljetan animetest unetus olekus (animed mis minu meelest sellel animeööl kajastamist ei väärinud (aga oli siiski mõnus vaadata) saavad kingiks suure EI):

Higepiyo - kohati naljakas, aga halb ilmselt sihtgrupi (lapsed) pärast.

Katekyo Hitman Reborn - kohati naljakas, aga üldine plot oli nõme.

Mars of Destruction - auahne plotiga (hea idee, annab arendada), aga lühike vorm, vilets animatsioon ja tuimad võitlusstseenid rikkusid asja täiesti ära.

Sin in the Rain - tahtis nagu midagi öelda aga jättis ütlemata. Ajaraisk.

Netrun-mon - mingi ajakirjaga kaasa tulnud anime. Kaasahaarav plot - ilmselt hulga meemidega, millest meiesugused eestlased kõssugi kuulnud pole. Kiire tempo, kohati absurdikas, EI.

URDA - kuigi natsid/ajarännakud on alati NII HEA teema olnud, rikkus anime ära kehv ja algeline 3D animatsioon (st ainult seda seal oligi) ja turboga edasiruttav plot. Muidugi, äge on kui kaks naist haaravad lennukitükkidest, mis nende poole lendavad ja siis peksavad nendega üksteist (vanasti tehti teravaid lennukeid). JAA, ülim halbus!

Yotsunoha - hulk retarde saab "3 aastat hiljem" koolimajas kokku ja mäletavad seiku minevikust. Nende vana õpetaja eest saab anime ainsa plusspunkti.

Akikan - purgid muutuvad tüdrukuteks. Saime nautida 7 osa BSi, 7. osa lõpus läks lõpuks põnevaks - rohkem osi polnud saadaval. Peategelane oli huvitav.

Virgin Fleet - mingi tüüpiline segane tüdrukute/sõja teema, tobe plotline ja keegi (headest) ei saanud surma kuigi nad lendasid õhku. Alguses oli neitsiteema natuke naljakas, aga nali kulus kiiresti, õnneks polnud see igav.

Monkey Turn - korralik spordianime, mis toodi meieni äärmiselt halbade subtiitritega. Subtiitrite üle naerda sai, kui nendega ära harjus, sai natuke plottigi nautida.

Blazing Transfer Student - Väga lahe, EI

Maburaho - "keskpärane"

Mahoromantik > "keskpärane" EI

Soul Link - esimene osa ei näidanud kahjuks sarja tõelisi hambaid (peale selle ülevoolava kli¹eelisuse).

Miracle Train - midagi tüdrukutele, keda HULLULT huvitab Tokyo metroo ja bishounenid. Kindlasti mitte mulle.

Final Fantasy Unlimited - mõnus Final Fantasy tunne tuli küll sisse, aga animatsioon oli nõrk. Suurema looni ühe osaga ei jõudnudki.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu


Viimati muutis seda Ummi (Püh Märts 07, 2010 13:28). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kristjan R.
a.k.a Bohun


Liitunud: 17 Jan 2010
Postitusi: 9
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 07, 2010 12:20    Teema: Vasta viitega

Higepiyo näitamine alguses määras vähemalt minu jaoks õhtu edasise käigu, mis koosnes animete vaatamise asemel vabast suhtlemisest.

Vahva seltskond, kellega kokkusatttumuste tõttu alanud aastal juba kaks korda kokku olen puutunud. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Märts 07, 2010 14:55    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Blazing Transfer Student - Väga lahe, EI

See OVA ruulib ja on antud animeöö teemast totaalselt mööda!
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Märts 07, 2010 15:20    Teema: Vasta viitega

See animeöö meeldis mulle tgelt kõige rohkem vist kõikidest kus ma olen osalenud sest sai korralikult naerda, facepalmida, trollfacega teisi jälgida ja niisama mindfucki(what the fuck, sin in the rain, what the fuck).
Tõeliselt halbade animede (Higepiyo lol mars of destruction lol) ajal olin ma õnneks kõrvaltoas ja laifisin^W kopeerisin paremat animet oma arvutisse ja ülejäänud olid kas lihtsalt nii halvad, et nad olid head või siis nad olid suht keskpärased. See Monkey Turn oli vist isegi päris hea niipalju kui ma seda nägin. Lihtsalt subid olid kohutavad.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Märts 07, 2010 15:25    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:

See OVA ruulib ja on antud animeöö teemast totaalselt mööda!


Tüdimus tuli peale ja oli vaja väikest sõõmu värsket õhku. Sai siis peale BTS peale pandud nende sõnadega: "Siin animes on olemas kõik elemendid, mis võivad ühe anime halvaks teha, ent tegemist on siiski ülihea asjaga." Halvaks animeks ei saanud seda kohe kuidagi liigitada.

Üritusest niipalju, et järgmine kord, kui Stopa trollib, ärge võtke teda kuulda. Kui jätta välja need tõeliselt kohutavad teosed (Urda, Mars of Destruction), siis enamus ülejäänust oli lihtsalt igav või mõttetu.

Aga nagu mati ütles - tasuta meelelahutus, miks ka mitte.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Märts 07, 2010 17:11    Teema: Vasta viitega

Väga rõõmustav kuulda, et URDA kellelegi ei meeldinud.

Pisut liiga hilja avastasin veel ühe "soovituse", mida halbade animede ööl kindlasti oleks näidata võinud. Nimelt Musashi Gundoh. Kahju. See poleks teile kindlasti meeldinud.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
antiviirus



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Kolm Märts 24, 2010 19:08    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Mars of Destruction - auahne plotiga (hea idee, annab arendada), aga lühike vorm, vilets animatsioon ja tuimad võitlusstseenid rikkusid asja täiesti ära.


Kamoon, see oli ju nii eepiline kuidas ta lihtsalt lasi selle ülima tulnuka maha.
_________________
The guy with the top hat~.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Märts 24, 2010 19:19    Teema: Vasta viitega

antiviirus kirjutas:
Ummi kirjutas:
Mars of Destruction - auahne plotiga (hea idee, annab arendada), aga lühike vorm, vilets animatsioon ja tuimad võitlusstseenid rikkusid asja täiesti ära.


Kamoon, see oli ju nii eepiline kuidas ta lihtsalt lasi selle ülima tulnuka maha.


hea spoiler
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 24, 2010 20:31    Teema: Vasta viitega

antiviirus kirjutas:
Ummi kirjutas:
Mars of Destruction - auahne plotiga (hea idee, annab arendada), aga lühike vorm, vilets animatsioon ja tuimad võitlusstseenid rikkusid asja täiesti ära.


Kamoon, see oli ju nii eepiline kuidas ta lihtsalt lasi selle ülima tulnuka maha.

Pärast viit minutit tähendusrikkaid pilke ja üksikuid oigeid võis see tõesti eepiline tunduda.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: