OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

eestlased
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Nelj Märts 11, 2010 23:46    Teema: Vasta viitega

http://www.youtube.com/watch?v=jdA-LNKv-bA
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Märts 12, 2010 14:51    Teema: Vasta viitega



Nõia-Ints ostis SMS-laenu eest tossud ja T-särgi

    "Võtsin kõigest 3000 krooni, kuid nüüd on võlg juba üle 12 000," kurdab mees Naistelehes. "Mu tossud läksid keset ehitust ribadeks ning kähku-kähku oli uusi vaja," seletab Indrek avameelselt.

    Kui juba ostuks läks, võttis ta ühe T-särgi kah - nii libedasti see laenuraha läinud oligi. "Ega ma muidu sinna "Tõehetke" lõbutsema poleks läinud, ikka raha pärast," kinnitab Indrek.

http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=370294

tags: uudiskünnis, persoonid, sms-laen, "ikka raha pärast"
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 13, 2010 00:45    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Jube milline jama võitis Eesti laulu! Sarnase saasta eest sai Eplik juba korra lõuga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 15, 2010 10:19    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
Tsiteerin::
Jube milline jama võitis Eesti laulu! Sarnase saasta eest sai Eplik juba korra lõuga.


Seekord oli üsna huvitav juhus tõesti. Epliku enda Rapunzelile (sõnad&muusika, Lenna Kuurmaa esituses), mis ilmselgelt naelutas häid(!) euroloostampe eduliselt kuulajate kõrvade külge, pani ära Malcolm Lincoln looga Siren, kes tegi kaasaegset saundi eurolaval emiteerides stilistiliselt sama, mida Eplik bändi Ruffus koosseisus aastal 2002 looga Eighties coming back.

Ei saa ka mainimata jätta, et Kuurmaa lavaline karisma oleks poole publikust ära võlunud ilma ainsatki nooti kuuldavale toomata.

Malcolm Lincolnile edukat põrumist poolfinaalis.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 15, 2010 10:34    Teema: Vasta viitega

Ma loodan ka. Liiga hea laul, et finaalis põruda.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 15, 2010 18:04    Teema: Vasta viitega

Kas meil ei läinud siis piisavalt hästi et otse finaali pääseda eelmine aasta?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Esm Märts 15, 2010 18:46    Teema: Vasta viitega

mingid inimesed halavad, et valitud lool ei olevat võistlusel ¹ansse... aga kui Eesti peaks kunagi jälle Eurovisiooni võitma, siis arvatavasti halaksid needsamad inimesed, miks nad peavad maksumaksjatena seda muusikalise väärtuseta, seksuaalvähemustele orienteeritud, mõttetut tralli kinni maksma ja taluma. põhjuse (vinguda) leiab alati.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 15, 2010 21:33    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Kas meil ei läinud siis piisavalt hästi et otse finaali pääseda eelmine aasta?
Eip, ainult 'The Big Four' (e. Prantsusmaa, Saksamaa, UK ja Hispaania) + eelmise aasta võitja Norrybaka saavad otse finaali - http://en.wikipedia.org/wiki/Eurovision_2010
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 15, 2010 22:28    Teema: Vasta viitega

ojaa!

Tags: jõusaal, eesti mees on tanstulõvi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 15, 2010 22:37    Teema: Vasta viitega

shether kirjutas:
ojaa!

Tags: jõusaal, eesti mees on tanstulõvi!
Ega antud kasutaja muud videod palju paremad pole.
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Soobel



Liitunud: 24 Dets 2007
Postitusi: 344

PostitusPostitatud: Teis Märts 16, 2010 13:02    Teema: Vasta viitega

Huvitav lugu: väidetavalt marssivat meil fa¹istid, seepärast võeti meilt transiit ära. Ja saadeti selle maa sadamaisse, kus täna päriselt ka fa¹istid marssisisd.
_________________

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 16, 2010 13:44    Teema: Vasta viitega

Soobel kirjutas:
Huvitav lugu: väidetavalt marssivat meil fa¹istid, seepärast võeti meilt transiit ära. Ja saadeti selle maa sadamaisse, kus täna päriselt ka fa¹istid marssisisd.
Mitte et eestis igasugu fa¹iste vähe oleks...
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Märts 19, 2010 11:39    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Idee poolest on kool koht, kus inimene õpib mõtlema, maailma vaatama ja ümbritsevast aru saama, nägema kaugemale näilisest. Eliitkool peaks sama põhimõtet järgides olema koht, kus inimesehakatis õpib olema töökam, edukam ja vabamalt mõtlev inimene kui mis tahes teisest, n-ö tavakoolist väljunu.

Tavaliselt aga ta seda ei ole. Eliitkool keedab suure osa noorte ajud lihtsalt kisselliks, tekitab neile võltsillusioone ja päris kindlasti ei pane neid oma peaga mõtlema.

Eliitkoolid on enamikus kamba snoobide juhitud orjavabrikud, kes ei mõtle väljaspool aktsepteeritud tõdesid ja kes suudavad kenasti hoida nähtaval seda jama statistikat riigieksamitulemustest.

Mind taheti ühest eliitkoolist välja visata sellepärast, et ma hakkasin mõnede arvates seda statistikat kõigutama. Et äkki ma viin numbrid allapoole, sest siis oleks ju veidi keerulisem tulevikus lastevanematelt väljapressimist õigustada.

Kas see viimane tuli nüüd üllatusena? Eliitkoolide üks elitaarsuse aspekt on kooli juhtkonna ja lapsevanema vestlus, mille käigus vanem kuuleb varem või hiljem lauset: «Näete, siin on meie kontonumber, vaatame, palju te olete nõus meie kooli arengusse panustama, ja siis mõtleme, kas leiame ka teie lapsele oma institutsioonis koha.»

Mõtle, kas sa tahad, et sinu võsukene oleks tulevikus haritud inimene või intelligentne inimene, sest minu meelest on neil kahel suur vahe.

http://www.postimees.ee/?id=239006

tags: klassivõitlus, rüblik, "miks?"

Ei arva sel teemal nii ega naapidi miskit (sest ma pole eliitkooli kasvandik, irw), aga artiklit lugeda oli küll naljakas, just tooni pärast. Autor näeb ennast nii tõekuulutajana (tõmban illusioonide loori teie silmade eest! eliitkoolid on ajupesula!!) kui ka vastandina kõikidele nendele kissellpäistele lohhidele, kes ei julge küsida "miks?" iga asja peale ning kelle eluideaaliks on konformism.

Sihuke tulihingelisus, kuitahes napakas, on laheeee!
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Reede Märts 19, 2010 11:53    Teema: Vasta viitega

Roostil vist raamat kuigi hästi ei müü seega proovib feimi koguda ja tähelepanu saada.

Vaadates seda artiklit ma ei imesta, et tal eesti keele õpetajaga probleeme oli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kawry



Liitunud: 25 Okt 2008
Postitusi: 106
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 19, 2010 17:11    Teema: Vasta viitega

njaa.. tundub, et poiss on teatud faasis, kus üritab mailma vastu võidelda toorelt ühe suunaga. muidugi, nõustudes mõningase faktiga antud artiklis, ei tundu, et teda ennast oleks õpetatud mõtlema. lisaks, kas mitte ajakirjanik ei peaks kasutama rohkemaid vaateid antud probleemile.

samas peab tõdema, et tundus mullegi antud artikkel reklaamina mingi raamatu või mõne muu mõtte avalduse suunas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Reede Märts 19, 2010 17:33    Teema: Vasta viitega

Eliitkooliga on nii ja naa. Sealt tulevad tõesti on töökamad, teavad rohkem ja saavad ühiskonnas paremini hakkama. Ise käisin tavalises Tallinna äärelinna koolis kogu oma elu (Pirita Majandusgümnaasium). Enamik läks sealt "kunnide erialade" peale edasi (majandus, ärijuhtimine, raamatupidamine), sest tegelikult nad ei osanud midagi muud valida. Oma koolis oli inimesi, kes nägid maailma suurema pilguga ja valisid midagi, mis on südamelähedasem. Juba gümnaasiumi ajal olid mu eliitkooli õpilased ühe mu parimad sõbrad, sest mul oli nendega rohkem rääkida ja mingi ühine tunne tekkis. Samas nägin, kuidas neid seal õpetati. Üks vanem naisterahvas, kes oli eliitkoolist pärit, tegi suured silmad, kui kuulis minu käest, kuidas seal õpetamine toimub. Ta ütles, et omal ajal õpilased ise tahtsid väga-väga-väga õppida ja neil lasti seda teha heas keskkonnas. Nüüd, kui ma olen ülikoolis, siis 2/3 lähedasemat sõpra on tulnud eliitkoolist ja ma ei ütleks, et nad oleks halvemad inimesed ja silmaklappe ka pole, mis mulle meeldib kõige enam. Sama hästi võiks öelda ka, et Tartu Ülikooli süsteem on käärib seestpoolt ja selle all kannatavad inimesed.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2010 01:39    Teema: Vasta viitega

Hmm, noh, ma arvan, et see, kui väga sa lased endale paska pähe määrida on sinu enda teha, kui sa oskad mõelda skeptilisemalt, siis oskad, skeptilist inimest ei saa ümber kasvatada selliseks arutuks muttrikeseks süsteemis, nagu selles artikklis kirjeldati.
Ma käisin GAG'is põhikooli lõpuni, noh mõned arvavad, et see on eliitkool, mõni teine, kes käib näiteks TIK'is, üritab mulle väita, et see pole, kuna on mingis edetabelis alles 16. vms kohal. On kuidas on selle ellidi staatusega, aga ma ei tundnud sellist survet nagu ma praegu TKG's Sultsi käe all tunnen.
Võibolla on Härra Agur osavamam manipuleerija. Igaljuhul, ei meeldi tegelt mulle kumbki direktor, aga ma arvan, et need küsimused, mis vähemalt Agurit puudutavad, on pigem minu isklik suhtumine.
Kõigest hoolimata, olen ma piisavalt enesekindel väitmaks, et kumbki kool pole suutnud minu peal "ajupesu" (edukalt) sooritada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2010 13:35    Teema: Vasta viitega

http://www.reporter.ee/2010/03/23/ehitusel-ruhmanud-mehele-jaid-tuhjad-pihud-ja-rikutud-riided/

tags: küborg
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Märts 24, 2010 13:24    Teema: Vasta viitega

http://eestieest.ee/ -- http://eestieest.ee/vihja

tags: mudamaadlus
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 26, 2010 09:01    Teema: Vasta viitega

Kes vaatas eile kell 21.00 kanal2 pealt saadet"Käigu kõik kuradile! .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: