OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 


Warning: preg_match_all(): Null byte in regex in /data01/virt3091/domeenid/www.baka.ee/htdocs/foorum/includes/bbcode.php on line 586

Warning: preg_replace(): Null byte in regex in /data01/virt3091/domeenid/www.baka.ee/htdocs/foorum/includes/bbcode.php on line 166

Warning: preg_replace(): Null byte in regex in /data01/virt3091/domeenid/www.baka.ee/htdocs/foorum/includes/bbcode.php on line 177

Warning: preg_replace(): Null byte in regex in /data01/virt3091/domeenid/www.baka.ee/htdocs/foorum/includes/bbcode.php on line 180

Warning: preg_replace(): Null byte in regex in /data01/virt3091/domeenid/www.baka.ee/htdocs/foorum/includes/bbcode.php on line 184

Warning: preg_replace(): Null byte in regex in /data01/virt3091/domeenid/www.baka.ee/htdocs/foorum/includes/bbcode.php on line 191

Warning: preg_replace(): Null byte in regex in /data01/virt3091/domeenid/www.baka.ee/htdocs/foorum/includes/bbcode.php on line 234

Warning: preg_match_all(): Null byte in regex in /data01/virt3091/domeenid/www.baka.ee/htdocs/foorum/includes/bbcode.php on line 586

Warning: preg_replace(): Null byte in regex in /data01/virt3091/domeenid/www.baka.ee/htdocs/foorum/includes/bbcode.php on line 166

Warning: preg_replace(): Null byte in regex in /data01/virt3091/domeenid/www.baka.ee/htdocs/foorum/includes/bbcode.php on line 177

Warning: preg_replace(): Null byte in regex in /data01/virt3091/domeenid/www.baka.ee/htdocs/foorum/includes/bbcode.php on line 180

Warning: preg_replace(): Null byte in regex in /data01/virt3091/domeenid/www.baka.ee/htdocs/foorum/includes/bbcode.php on line 184

Warning: preg_replace(): Null byte in regex in /data01/virt3091/domeenid/www.baka.ee/htdocs/foorum/includes/bbcode.php on line 191

Warning: preg_replace(): Null byte in regex in /data01/virt3091/domeenid/www.baka.ee/htdocs/foorum/includes/bbcode.php on line 234
BAKA 7. KOKKUTULEK 30.-31. jaanuar 2010
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
manic
hentai-baka


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 157
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 01, 2010 22:18    Teema: Vasta viitega

Me oleme tõesti loonud selle lühikese seitsme aastaga paraja eluka, nagu Vabarnamees ütles grupipildi ajal mulle vaikselt.

Aga mul on hea meel näha baka keskkonda nii mitmekesiselt oma elu elamas.. nagu täiskasvanuks saanud laps, kes kolib omaette.. sellest ei tea samas ma muidugi veel mitte midagi. Hehee. Aga üritus oli hea. Tore näha seda kõige aktiivsemat seltskonda bakalastest, kes end kohale vedasid. Ja teid, kurat, oli palju. Ütleb nii mõndagi kogu baka kohta.

Eraldi võiks välja tuua uue sõbra Trashi, kes tegelt ei tea Eesti rokkmuusikast mitte midagi (höhöhöhö) ja vana sõbra Glaurungi, kellele ma lõpuks ikkagi piljardis ära suutsin teha - kes viimasena võidab, võidab paremini.. ja muidugi Vabarnamees ja fushi (kahju, et hjargi kohal polnud) ja kõik muud vanad tuttavad. Ja Navistariga olid meil muidugi omad jutud. Uusi nägusi oli nii palju, et pildi pealt vaadates pean nentima, et tundus, et mitmeid ei näinud ma kohapealgi.

Lühidalt. Hea näha, et kõik töötab ja et on ka neid, kes bakat töös hoiavad. Ilus! Väga ilus! Jätkake!


Viimati muutis seda manic (Esm Veeb 01, 2010 22:32). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Esm Veeb 01, 2010 22:19    Teema: Vasta viitega

Seda jääauku tahaks jälle külastada :P
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
manic
hentai-baka


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 157
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 01, 2010 22:31    Teema: Vasta viitega

ahjaa.. palju õnne BAKA.ee, täna on õige päev!!! : D
01.02.03 sai kõik ju alguse..

Hop-Hop Muhe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kerli



Liitunud: 4 Jan 2010
Postitusi: 15
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 02, 2010 10:41    Teema: Vasta viitega

Sellised pildid :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 02, 2010 11:35    Teema: Vasta viitega

Ärkasin ka siis lõppude lõpuks üles... Palju palju palju magamist peale üritust, väga hästi välja magatud. Kahtlemata vägev üritus, väga lahedad inimesed (nt. emade fetishiga inz002, energiline grupijuht piuxu ja superakrobaat aiyoru jne jne jne), väga lahe koht (rääkimata sellest, et meie kasutuseks kolm maja oli, mis teeb asja veel lahedamaks, kuigi ma enda tuppa, mis oli kolmandas majas kolmas tuba ja mis oli koht kolmele inimesele, ei jõudnudki. Järgmine kord võib keegi mu väga laheda voodikoha endale saada), väga lahe... atmosfäär? Igatahes oli kõik väga lahe, ei kujutanud ette, et nii vägev, hakkan kahtlemata käima kohal igast üritustel nii tihti kui võimalik.

Huvitaks veel teada, et mis progrega need karaoke laulud seal jooksid? Teen ka millalgi blogis kokkuvõtte kogu üritusest läbi minu, ehk kokkutulekute uustulnuka, silmade ja võimalik, et panen selle ka siia. Esimene asi mis kohe meelde jäi, astusin sisse, Fushy seisab "Yo!" ja siis kohe "A ei, sa polegi ju Muusik." Ah ja kui sealt lahkusin siis sain endale veel kolm pindu jalga, nagu hüvastijätu kink Kopra Talult mulle I guess.

Nüüd ka teada keda tuleb tänada, et selline lahe koht nagu baka üldse eksisteerib, nii et suured tänud manicile!!! Ja muidugi ka kõigile ürituse korraldajatele.

Igatahes, kes mu kontakti tahtis siis RemiBakura@hotmail.com, lisage, muidu on oht, et ma lisan teid, pole küll väga tihti sees, aga jutud saab räägitud. Ja need kes mulle külla tahtsid tulla, siis aga palun, nii lahedaid inimesi võtan hea meelega vastu.

aiyoru - See, et selle sõrmuse ära kaotasid on sad, muidu tahaks ka sellist, kust said selle?

Peace out : )
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
aiyoru



Liitunud: 17 Sept 2009
Postitusi: 72

PostitusPostitatud: Teis Veeb 02, 2010 11:42    Teema: Vasta viitega

R.E.M.I minu parim s6branna andis selle mulle 3-4 aastat tagasi ja ma ei tea kust tema selle sai Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Teis Veeb 02, 2010 14:52    Teema: Vasta viitega

Kokkutulek oli mõnus vaheldus igapäevasele kodus passimisele. Algatuseks tänan meie usinat peakorraldajat genky't, suured suured tänud, et viitsid vaatamata oma kiiretele aegadele sellega tegeleda Happybunny
Suured tänud ka kaaskorraldajatele, kes oma tegevustega aina uut tuult üritustesse toovad. ewty fotojaht oli tegelt üsnagi lõbus, kuigi pärast lõdisesin veidi lummehüppamise pärast.
Tunnustus meie 7-aastase baka nö vanematele.
Üritus üldjoontes oli üsnagi väsitav. Fotojaht oli nagu juba mainitud mõnus vaheldus, sai veidi meeskonna tööd tehtud ja oma fantaasia tööle panna, vahelduva eduga :P Vähemalt saan ma mõne neiu nüüd vaid "nom-nom" öeldes punastama panna.
Tutvumisring venis ehk tõesti veidi pikaks. Ehk on ligi 60 inimesega küsimuste ringi tegemine ka veidi liiga optimistlik.
Viktoriin oli...ütleme nii, minu jaoks veidi mööda, kuna ise vastavaid ¾anreid kahjuks väga ei jaga. Kuulamisküsimuse puhul ehk olin meeskonnale veidi kasuks.
Aga mis oli üle kõige, õhtusöök ehk seljanka, oli lihtsalt nii hea...läksime veel kiirnuudliga kokka tänama, aga ma lõin ukse taga põnnama. Aga tõesti, väga hea supp oli, kuidagi selline koduselt hubane tunne tuli kohe.
Ja muidugi ärgem unustagem suitsusauna. Kuigi algselt olin juba saunaplaanid maha matnud, sai siiski seal ära käidud. Juustest selle lõhna välja saamine oli aga juba hiljem probleem oma ette. Aga ma väga nautisin vestlusi seal sauna eesruumis, kahjuks ega mul kõik enam eriti meeles pole, lasi enda meeli natuke liiga palju mürgitada. Ehk mis pärast sauna toimus on juba veidi hägusem ja selline uinamuina.
Tore üritus oli, järgmine aasta jälle Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 02, 2010 18:10    Teema: Vasta viitega

(づ。◕‿‿◕。)づ
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaisu0



Liitunud: 11 Veeb 2007
Postitusi: 127

PostitusPostitatud: Teis Veeb 02, 2010 19:40    Teema: Vasta viitega

niih... kes nüüd neile järgi jookseb? Muhe (kes omaks tunnistab ja kätte tahab saada siis 5655611)

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Veeb 02, 2010 21:12    Teema: Vasta viitega

kaisu0 kirjutas:
niih... kes nüüd neile järgi jookseb?


Selgelt mäletan, et puhusin juttu poisiga, kes nuttis oma läinud pükse taga. Nägu aga ei tule meelde. Muusik või Triip äkki?


Mõtlesin, et peaks samuti mõned meenutused toimunust kirja panema. Pole vist vaja korrata teistega taktis, et oli tore, huvitav, lõbus jne. See sai mul juba esimesel korral selgeks, et aasta jooksul leidub vähe üritusi, mis baka kokkutulekuga konkureerida suudavad. Rahvast oli palju, mõtteid sai vahetatud nii vanade tuttavate kui ka uute inimestega. Siiski jäi paljudega suhtlemata ning tegelikult oli hulk nimekaid foorumitegelasi kokkutulekult puudu.

Kuigi planeeritud kava jäi sel aastal õhukeseks, ei häirinud see mind (ja vaevalt ka teisi) sugugi, sest seda rohkem sai seltskonnaga juttu puhuda. Mul on ühisjooni bakalastega, kelle jaoks on oma tagumiku tugitoolist kergitamine vaevaline, mistõttu fotojahi tõttu lumme sumpama minna ma eriti ei viitsinud. Kuid selle käigus sai nalja ja kuigi meie meeskonnal just suurepäraselt ei läinud, siis teiste ponnistusi oli väga lõbus vaadata.

"Kümnendi kümme", mis välja kuulutati, suuri üllatusi ei pakkunud. Death Note'i esikoht oli siiski napp, edestas TTGL-i vaid ühe punktiga. Nüüd ma mõtlen, et kui näiteks mina poleks seda punkti ikkagi andnud... Ropp lugu, aga mis parata. Lõppude lõpuks oli see piisavalt hea anime, et minu silmis kohta top kümnes väärida, kuigi rea tagumises otsas.

Viktoriin oli sel aastal koostatud huvitavamalt kui eelmisel korral. Polnud sugugi tapja, valikvariandid andsid võimalusi ka nõrgematele. Sain oma meeskonnaga esimeseks, seega quo vadis, küsin endalt, kui elus kõik saavutatud. Ootan raskemaid küsimusi ja tugevamaid konkurente. Auhinnaks olid kommid muide, kolm pakki ja otse Jaapanist. Tegelikult küll Soome kaudu, aga siiski Jaapani omad, põhimõtteliselt, noh. Fushi maksis nende eest hingehinda, nii et suur tänu talle. Selle ohverduse arvelt saab teisi hoiatada, et Anpanmani lutsukommid olid lutsukommid nagu Eestiski. Mingisugune "Peach Candy" see-eest oli eripärase maitsega ja tasub järeleproovimist. Lisaks veel kuivad maitsestatud herned, mis meenutasid soolatud pähkleid, aga mitte päris.

Kui päev juba õhtusse jõudnud, esilinastus konverentsisaalis eesti õudukas "Rändaja", mis andis baka seltskonnale võimaluse oma kõneosavust ja teravust sarkastiliste märkuste kaudu teistegagi jagada. Ei saa neid süüdistada, aga tuletaks meelde, et film kestis vaevalt pool tundi ja eesti filmi taset arvestades polnud sugugi hull. Ausalt, suur osa kasutajaskonnast näeb iga nädal mõne anime näol palju suuremat jura. Eestlastel on vist omaduseks omade töid palju rangemalt hinnata, aga see on juba teine teema, millesse pole mõtet süveneda. Lisaks siiski, et ka minu meelest on säärane teguviis parem kui asjatu kiitmine.

Ning nii päev ja õhtu vaikselt möödusidki ja mina tühjendasin fushi-Trashi pipraviina, kuni lõpuks keegi meelde tuletas (ja ma usun, et see oli Muusik), et saunaaeg juba kätte jõudnud. Seekord jõudsin sauna küll alles siis, kui esimesed leililised juba tagasi tulid. Suitsusaun oli võrratu kogemus, ving riietes ja juustes on siiamaani alles (see ausalt öeldes nii võrratu pole). Kuid pidasin vastu seal õige mitu tundi, kuni viimane seltskond lahkus. Tõepoolest, vaid hull oli seal enne mind. See kasutaja ikka, kes erinevalt pseudonüümist vaimselt täiesti stabiilne on, pealegi jutu järgi kõva saunamees, kes oma teadmisi jagas ja julgustas mind ka jääaugus käima. Aitüma. ZeroEndorphine'ile, kes kurtis, et sauna(eesruumi)jutte ei mäleta - teemaks olid kõiksugu koledad ja verised mangad. Tuli meelde, et pean nüüd Vinland Saga lugemist jätkama. Teistega sai ka millestki ilusamast räägitud, näiteks Eureka Sevenist ja romanssist animedes. Ükski saunasolijatest ei suutnud aga meenutada, kes mängis Star Warsi esimeses episoodis ühte lahedaimat tegelast Qui-Gon Jinni. Nagu öeldud: Neeson, Liam. Millalgi suutsin seal veel jalad mitmest kohast muhkilikuks ja marraskile kukkuda ning sõrme väikese haava tõmmata, aga nende avastamise rõõm kuulus hommikuse du¹i juurde.

Saunaga õhtu veel päris otsa ei saanud. Suur kogus alkoholi viis kohutavate tagajärgedeni - nimelt tõestab üks pilt mu mälust olukorda, kus teistega valjuhäälselt Eye of the Tigerit laulda jörisesin. Järgmisel kokkutulekul tuleb joomisele tugevamad piirid tõmmata. Magama tahtsin jääda toolide peale ja kuigi ma ausalt öeldes oleksin ka seal lõbusalt norsanud, siis sellest hoolimata tänud inimestele (princess jt), kes mind oma voodisse ajasid.

See joomise kohta on tegelikult tõsi. Vähemalt segamini viina-viskit-õlle ei maksaks teinekord juua. Samas - kui siiamaani pole ära õppinud, kas siis enam veel. Eks te, kulla rahvas, siis järgmisel kokkutulekul ikka öelge, et ma eelmise kokkutuleku teise päeva hommikul peaaegu pisarsilmis kahetsesin, et ma üldse alkoholiga tegemist tegin. Pühapäev kuulus niisiis halvale enesetundele.

Pikk jutt tuli. Aga oli ka millest kirjutada. Peace out, ja fushi, sa oled tegelikult hästi lahe vend, üldse mitte luuser.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Veeb 02, 2010 22:06    Teema: Vasta viitega

Ahjaa, viktoriinist niipalju et vähem mechat ja rohkem moet järgmine kord, muidu pole seksikas GRRRR!
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Muusik
kohvijumal


Liitunud: 13 Jan 2008
Postitusi: 322
Asukoht: Ei

PostitusPostitatud: Teis Veeb 02, 2010 22:08    Teema: Vasta viitega

Hehe. Hehe. Hehe.

Ma täitsa otsisin neid oma pool tundi. Raibe, kadunud nagu vits vette.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaisu0



Liitunud: 11 Veeb 2007
Postitusi: 127

PostitusPostitatud: Teis Veeb 02, 2010 22:11    Teema: Vasta viitega

noh eks sa tead nüüd kus need on :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
HotPapa1



Liitunud: 2 Veeb 2007
Postitusi: 86

PostitusPostitatud: Teis Veeb 02, 2010 22:17    Teema: Vasta viitega

Kummardus Kaia'le, kes ikka viitsib asja ajada ja korraldada, gj, keep it up wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
metsavana



Liitunud: 24 Nov 2008
Postitusi: 51
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 02, 2010 22:39    Teema: Vasta viitega

Sama mõnus üritus oli nagu eelmine aastagi! Tänud korraldajatele.

PS: Pange õige pildijahi kõik tööd kuhugi albumisse üles ka, vaataks neid heameelega üle.
_________________
full-metal-metsavana.blogspot.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Teis Veeb 02, 2010 22:48    Teema: Vasta viitega

metsavana kirjutas:
PS: Pange õige pildijahi kõik tööd kuhugi albumisse üles ka, vaataks neid heameelega üle.

Poolt! Ja veel lahedam oleks näha neid koos punktidega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toomas



Liitunud: 25 Mai 2008
Postitusi: 250
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 03, 2010 00:28    Teema: Vasta viitega

On väga hea meel, et kohaletulemiseks aega leidsin. Tõonäoliselt kõige meeldivam seltskond, keda ma tean. Oleks tahtnud rohkem suhelda, aga see jäi enda isiksuse taha kinni.

See aasta sain kasutajanimi-meelest-läinud käest soovituse Eureka 7 ära vaadata ja muusikult soovituse nimi-meelest-läinud stepmania simfailide paketti proovida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 03, 2010 02:43    Teema: Vasta viitega

Väga võidukas üritus minu jaoks :)
Meie autotäis jõudis kohale esimesena, mis on päris tavapäraseks minu puhul kujunenud. Jõudsime end ilusti sisse seada kui inimesi hakkas vaikselt juurde laekuma.
Kui kõik enamvähem kohal olid panin ma fotojahi liikuma. Minu kui korraldaja arust oli see väga kordaläinud. Natuke tegu oli piltide arvutisse toimetamisega, aga saime ka sellega hakkama. Paremust aitasid välja selgtada kasutajad genky ja Triip.
genky lubas kõik fotojahi pildid ülesse laadida, loodame, et ta teeb seda lähipäevil. kahjuks hindeid küll sinna juurde ei saa.

ülejäänud õhtu ja öö läksid päris kiiresti. Sai joodud, saunas käidud, mängitud, lobisetud, lauldud ja tantsitud.
Eriti tore oli hommikul kella seitsmest kuni 9.30ni lihtsalt tantsida :)

Tagasiteel käisime autoga ka lumevallis ära, aga õnneks oli traktor, mis meid välja tõmbas väga lähedal ning see olukord lahenes ruttu.

Kui Tartu tagasi jõudsin vajusin voodisse ja magasin 20 tundi järjest!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 03, 2010 09:44    Teema: Vasta viitega

Fotojahi pildid saab kohe, kui on võimalust õhtul korralikuma netiphenduse taha saada. Hetkel piuxu juures seda pole, niiet kannatust :P
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 03, 2010 10:58    Teema: Vasta viitega

R.E.M.I. kirjutas:
rääkimata sellest, et meie kasutuseks kolm maja oli, mis teeb asja veel lahedamaks, kuigi ma enda tuppa, mis oli kolmandas majas kolmas tuba ja mis oli koht kolmele inimesele, ei jõudnudki. Järgmine kord võib keegi mu väga laheda voodikoha endale saada),


Lol, ega minagi eriti tihti ei sattunud enda tuppa, mis oli kolmanda maja teises toas. Ma arvan, et järgmisel aastal polegi mul konkreetselt tuba vaja, kui kogu öö olen üleval. Muhe
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Järgmine
Lehekülg 14, lehekülgi kokku 15

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: