OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kateikyoushi Hitman Reborn

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 04, 2007 17:19    Teema: Kateikyoushi Hitman Reborn Vasta viitega

Kateikyoushi Hitman Reborn(võibolla kirjutasin pealkirja valesti)

®anr: Komöödia

Anime räägib ühest poisist, Tsunast, kes pole just teab mis kõva mees, õigemini on ta üks kõige haledamaid argpükse, aga ometi tuleb tema juurde väike beebi, kes hakkab ajama, et Tsuna on määratud mingiks maffiabossiks ja hakkab Tsunat selleks välja treenima, ilma Tsuna nõusolekuta muidugi.

See väike beebi on üks parimaid, kui mitte parim palgamõrvar, ta nimi on Reborn. Ta kannab kaasas väikest kameeleoni, kes muutub vajaduse korral relvaks, kust Reborn laseb maagilisi, ehk ka tavalisi kuule välja.

Tsunal ei ole muud valikut, kui Reborni kuulata ja nii algab tema tee maffiabossiks saamisel. Tema vähem või rohkem hämmastavates seiklustes, leiab ta endale ustavaid kaaslasi, kelleta ei oleks maffiapere maffiapere vaid lihtsalt üks tüüp. Lisaks sõpradele on Tsunal erilisemad tunded ühe tüdruku, Kyoko vastu, mida ta ei julge väljendada. Selles mures on ka appi tulnud Reborn, aga üsnagi tulutult.

Rebornil on palju erineivaid maagilisi kuulikesi, mida ta laseb Tsunasse. Enimkasutatuim on (jah, neid nimesid on nii lahe tõlkida)"Surmasoovi kuul" vms. Selle mõte on selles, et inimene, kes selle kuuliga pihta saab, muutub väga võimsaks ja rebib omal riided seljast, peale aluspesu muidugi, lastele peab mõtlema, ja siis asub oma üliinimliku väega oma viimast soovi, enne kuuli tabamust, täitma. Ma neid teisi kuule ei mäleta eriti, aga neid kasutatakse vähe ka. Sedasi siis tõmbab Tsuna vist igas osas alukate väel ringi, karjub midagi ja päästab maailma. Selle kuuliga aga kaasneb igasugu probleeme. Selle kuuli toime kestab 5 minutit ja kui inimene, kellel pole mingit soovi, saab selle kuuliga pihta, siis ta sureb. Lisaks tekitas see ka mingit haigust, mida suudab ravida ainult üks arst maailmas, kes juhtumisi ei ole nõus mehi ravima ehk on mingi perv, aga see peaaegu juba läheb ühe terve osa spoilerina kirja.

Muutus: Peale pikemat vaatamist, vist 30 osa ringis viskas see multikas mul üle, enamasti küll selle pärast, et mul on väga palju asju vaadata, aga ega see anime just väga hea pole kuigi laulud olid küllaltki meeldivad.






Viimati muutis seda raidomees (Kolm Sept 05, 2007 13:30). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Reede Mai 04, 2007 17:32    Teema: Vasta viitega

Hakkan ka vist vaatama. Kui kuskilt osad leian. Muidu see titt tundub jube kahtlane. Ja miks nii suur pea ??? ?

PS: sa vist ei kirjutanud nime valesti, kuigi Anime news network ütleb Katekyo hitman reborn.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 04, 2007 17:53    Teema: Vasta viitega

Ma seda mõtlesingi, kõigil osadel, mida ma tõmmanud olen on pealkirjaks Kateikyoushi, aga nendel saitidel on Katekyo.
Igatahes see titt ongi ju kahtlane ja neid osi sain mina väga lihtsalt, aga ei hakka seadusi mingite linkidega rikkuma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
incognito



Liitunud: 10 Juun 2003
Postitusi: 260
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 04, 2007 23:33    Teema: Vasta viitega

suutsin esimese osa ära vaadata kui ta just välja tuli ja see jäi ka viimaseks, üldiselt mulle anime-komöödiad meeldivad aga see beebi-hitmani teema kohe üldse ei istu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Mai 05, 2007 17:06    Teema: Vasta viitega

Ega ta väga hea ei ole jah, aga aja sisustuseks kõlbab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Aug 25, 2007 21:02    Teema: Vasta viitega

See anime on täitsa imelik..aga ikka kuidagi naljakas....
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 05, 2007 08:13    Teema: Vasta viitega

incognito kirjutas:
suutsin esimese osa ära vaadata kui ta just välja tuli ja see jäi ka viimaseks, üldiselt mulle anime-komöödiad meeldivad aga see beebi-hitmani teema kohe üldse ei istu.

Millegipärast mulle ka mitte. Ei jõudnud samuti esimesest osast kaugemale, kuigi ma olen vaadanud/vaatan sarnaseid imelikke asju nagu The Law of Ueki ja Konjiki no Gash Bell, mida võib samasse kategooriasse lugeda. Hitman aga langes kohe välja...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 05, 2007 13:26    Teema: Vasta viitega

Ma ise ka katkestasin selle vaatamise juba mõnda aega tagasi, alguses isegi tundus, et võiks vaadata, aga siis läks päris igavaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
DesuD



Liitunud: 26 Mai 2010
Postitusi: 223
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 04, 2011 14:36    Teema: Vasta viitega

Lõpp oli täitsa hea Muhe jään ootama kuna manga piisavalt kaugele jõuab et nad saaksid animet edasi teha :)
Kes pooleli jätsid soovitan kindlasti edasi vaadata!

Note To Self: Paljude episoodidega animede esimesed 20 episoodi võivad olla väga petlikud selle tegelikust sisust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
dakillabeib



Liitunud: 4 Juun 2006
Postitusi: 104
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2011 22:29    Teema: Vasta viitega

Ma pidin ennast ka kohati tugevalt motiveerima, et seda edasi vaadata, aga üldjuhul jäin rahule. Teadsin, et sellise formaadi puhul on tüüpiline, et alguses võib veidi mage mulje jääda. Loen mangat ka ja nõustun, et nad võiksid seda animena edasi toota. Nüüd on juba päris asjalik ja põnev :)

P.S Samuti olin vägagi skeptiline selle beebi-hitmani teema suhtes ja ka mulle tundus see jabur, aga nüüd tean, et kõigel on omad põhjused :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: