OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Nana to Kaoru

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 05, 2011 20:18    Teema: Nana to Kaoru Vasta viitega

Nana to Kaoru jutustab loo keskkooliõpilastest Nanast ja Kaorust.

Nana on viieline priimus, kel jaksu lisaks koolile veel ka õpilasomavalitsuses ja klubides kaasa lüüa. Loomulikult tekitab selline võimekus küsimusi:



Kuigi küsijale Nana vastust ei reeda, on tema saladuseks täiuslik vabanemine pingetest. Kõik sai alguse sellest, kui ta ükskord poolkogemata Kaoru poole minnes ühe naljaka kostüümi selga pani, ja nüüd on asjad nii:



Kaoru reageeris sellele muidugi nii nagu üks normaalne poiss reageerima peaks:




Edaspidi näidatakse meile, kuidas Nana ja Kaoru südamlik sõprus edasi areneb! Happybunny
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Apr 05, 2011 21:40    Teema: Vasta viitega

esimene osa (kas neid üldse peaks rohkem olema? esimene osa shippiti koos manga mingi volüümiga vms, võib ju jääda ka oneshotiks vist) oli suhteliselt dildos - vahepeal oli huvitav vaadata aga üldkokkuvõttes on lihtsalt pool tundi veidi teistmoodi fanservicet ja midagi eritiliselt paeluvat pole.
imo.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
sh0



Liitunud: 6 Apr 2011
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2011 15:42    Teema: Vasta viitega

IMHO: Manga head küljed nagu psühholoogiline mäng Nana ja Kaoru vahel olid sellest OAD'st täiesti puudu. Ühtlasi hüpati täiesti suvaliselt loo sisse ja tegelaskujude arengut enam ei olnud kuskil näha. Muidugi pärast mangat võivad ka ootused liiga kõrged olla.

Kergelt offtopic:
Hoopis ootan ma filmi (DVD&BR - Aprill 20). Trailer: http://www.vap.co.jp/tokyo-shishunki/003tr.html.
Manga viimased tõlked: http://exkstl.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Apr 07, 2011 17:15    Teema: Vasta viitega

Ma andsin selle mangale ühe võimaluse, kuigi see eriti ei paelunud ming alguses. Pea olin ma pagana huvitatud, mis sorti ''asi'' läheb lahti järgmises chapteris.
Ma esimest korda näen seda sorti peategelast ja seda sorti temaatikat. See oli äärmiselt hea vaheldus.. LaLaLaa
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: