OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ei mäleta ühte head anime filmi nime :S PALUN AIDAKE.

 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tipsuu.



Liitunud: 29 Mai 2011
Postitusi: 2
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 29, 2011 10:28    Teema: Ei mäleta ühte head anime filmi nime :S PALUN AIDAKE. Vasta viitega

Ma vaatasin paar kuud tagasi lugu kus vanemad läksid reisile ja oli ka üks väike tüdruk. nad keerasid õige teelõigu pealt ära ja jõudsid tunnelini. Isa oli selline julge mees ja tahtis sealt tunnelist läbi minna alguses oli tütar et ärme lähme et see võib ohtlik olla jne. Et ta ootab autos kuni ema,isa tagasi tulevad. aga seda ma ei mäleta et miks ta ikkagi kaasa läks. Ema, isa, ja see väike tüdruk olid läbi tunneli jõudnud ja kõndisid mööda rohelist aasa kuni tuli üks linn. Vanemad tundsid söögi lõhna ja läksid vaatama. Naad hakkasid sööma ja sõid ja sõid kuni muutusid sigadeks. Tüdruk oli ainukene kes ei söönud. Hiljem kohtas tüdruk ühte poissi. Kellga ta koos läks ühte suurde oli vist lossitaolisse majja. Ta pidi sillal hinge kinni hoidma et see valvur või keegi aru ei saaks et ta inimene on. sellel tüdrukul peaaegu õnnestus see. edasi ma eriti suurt ei mäleta. aa ja siis üks SUUR TITA oli ka seal filmis. Aga igastahes lõpus arvas see tüdruk ära kahekümnest seast, kes on tema ema ja isa ja vastutasuks sellele sai ta minna tagasi koos oma vanematega tunnelist läbi. Ja see poiss ütles et ära seljataha vaata ennem kui oled tunneli läbinud.

Kui te teate mis selle filmi peakiri on, siis palun öelge. Ma oleks väga tänulik.
Ma loodan et sellest tutvustusest piisab;)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Mai 29, 2011 10:31    Teema: Vasta viitega

spirited away/vaimudest viidud (vms)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tipsuu.



Liitunud: 29 Mai 2011
Postitusi: 2
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 29, 2011 13:37    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
spirited away/vaimudest viidud (vms)



Aitäh Sulle :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: