OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ristorante Paradiso

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Reede Juul 17, 2009 23:10    Teema: Ristorante Paradiso Vasta viitega

Ristorante Paradiso



Director: Mitsuko Kase
Genres: slice of lifekuivr
Number of episodes: 11

Tahaksin soovitada antud animet kõikidele naistele, kes fännavad viisakaid, solidaarseid, diskreetseid ja lihtsalt vapustavalt d¾entenmenlikke meesterahvaid. Antud anime jutustab ühe väikese loo Nicoletta nimelise neiu elulõigust, kes otsustab teha äkkrünnak külastuse oma emale. Viimane nimelt jättis neiu noorena maha, vanaema kasvatada, sest emal (nimega Olga) leidis endale oma suure armastuse ja loobus tütrest oma mehe nimel. Nicoletta leiabki oma tee Rooma, kuid ühtäkki on ta ka üks liige ühes pisikes restoranis nimega Ristorante Paradiso, mis on täis prille kandvaid, vanemaealisi meesterahvaid.

Antud animes lastakse vaatajal lihtsalt vaadelda ja siis ise otsustada, kas see on õige või vale. Ei ole ühtegi tegelast, kes karjuks, et "That's soooo evil...or crueel", vaid lihtsalt toidetakse vaatajat ühe tegelase eluga, lastakse aimata, mis võib viimase sees toimida, saab paralleele oma elust pidevalt tõmmata. Kõige hurmavam aspekt antud animes on mulle just tegelased, meestegelased, kes kõik eranditult suudaksid mul natukene jalust nõrgaks võtta. Meestegelased on kindlate põhimõttedega, nad austavad naisi ning lihtsalt teavad, kuidas igas olukorras käituda, ilma, et keegi ei solvuks, kuid ühtlasi suudavad ka ennast maksma panna. Ma tõmbaksin paralleele veidikene Olgeriga, võtke talt ta parimad omadused, kopeeriga teda 8'ga ja pange ta mõnda hubassesse restorani teid teenidama ja te saategi Ristorante Paradiso.

Loomulikult pean igaks juhuks mainima, et antud anime võib mulle lihtsalt meeldida, sest see on täis prille kandvaid jalust rabavaid meesterahvaid...aga oh well...vaadake ise mõni episood ja otsustage ise, kas see väärib teie aega või mitte.
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juul 18, 2009 13:07    Teema: Vasta viitega

Mina tahaks seda animet aga soovitada kõikidele, kellele meeldivad rahulikud ja romantilised animed. Minu arust oli tegu eelmise hooaja ühe meeldivama animega, kuigi ma alles vaatasin ta paari viimase päeva jooksul ära. Tegelased on meeldivad ja suht hästi läbimõeldud. Välimuselt on päris huvitav, kuid minu jaoks natuke liiga palju CGId.

Hea anime ja mina ei soovitaks seda vaid naistele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Juul 18, 2009 13:31    Teema: Re: Ristorante Paradiso Vasta viitega

Chiisan kirjutas:
Kõige hurmavam aspekt antud animes on mulle just tegelased, meestegelased, kes kõik eranditult suudaksid mul natukene jalust nõrgaks võtta. ... Ma tõmbaksin paralleele veidikene Olgeriga, võtke talt ta parimad omadused, kopeeriga teda 8'ga ja pange ta mõnda hubassesse restorani teid teenidama ja te saategi Ristorante Paradiso.

Kallis Kallis

Hea tutvustus! Ma pole ise seda seeriat veel vaadanud, aga olen mitmelt poolt head kuulnud, nii et võtan ta kunagi vaatamiseks ette.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juul 18, 2009 17:29    Teema: Vasta viitega

Hea tutvustus...tekitas piisavalt palju huvi,et tõmbama panna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: