OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Bakemonogatari
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Nelj Juul 30, 2009 10:00    Teema: Re: Bakemonogatari Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Kui anime kohta pole ka pretensioonikaimal midagi öelda, siis kulli-kirja teel otsustatakse märter, kes seeriat maha tehes lolli mängib, kuid seeläbi lugejaid seeriast huvituma paneb ja sellele suuremat populaarsust kogub.


Kulli-kirja polnud vaja. Võtsin selle tankisti ülesande vabatahtlikult üles ja kui fushi mainis, et tema nerd-boner vajus K-on'i vaadates üsna ruttu alla, siis pean vaikselt tunnistama, et ka minu vaimustus Bakemonogatari'ist veeres tühja tünnina mäest alla. Lõpuks jäi ainsaks originaalseks elemendiks see minu spoileri koht ja ehk karakterite üsna originaalsemapoolne ellusuhtumine. Ja muidugi animatsioon, mis oma kohati lausa jaburusega meenutas mulle kurikuulsat NGE lõppu.

Kolmandast osast niipalju, et kui teile meeldib mosaiikliikumine, pikad dialoogid ja dialoogi vahele loobitud poolsuvalised mõtteterad, mida näidatakse 0.02 sekundiks (ärge vaevuge lugema, midagi tarka seal pole)...

Minu esialgne vaimustus on maha käinud ja väljendan oma arvamuse ümber nüüd selliselt: "tegemist on hea animega, mida oleks saanud paremini teha." Neljas osa oli juba täiesti "meh" :(

Üks asi on kindlasti fakt, et stiilieelistused on erinevad. Kui cenorigi ja fushi jaoks on tegemist tavalise erivõimeid sisaldava koolianimega, siis ma pole selliseid vist üldse vaadanud, seega on kõik selline minu jaoks uus ja huvitav.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Nelj Juul 30, 2009 12:27    Teema: Vasta viitega

Te kõik virisete liiga palju. Vaadake ja nautige, mitte ärge mõelge välja milline sari peaks TEGELIKULT olema, et teil nerd-boner tekiks. Enjoy the ride, mina vaatan sellest perspektiivist. Tegelikult Random on lihtsalt pettunud, et neljas osa ei keskendunud tsundere-chanile vaid loli-chanile jne. :P
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 30, 2009 12:50    Teema: Vasta viitega

Jah, ärge olge rahulolematud, olge parem rahulolevad!
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Juul 30, 2009 13:58    Teema: Vasta viitega

Eino kuidas me enjoyme the ride'i kui see ride meile üldse ei paku enjoymenti? LaLaLaa
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Nelj Juul 30, 2009 17:18    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Eino kuidas me enjoyme the ride'i kui see ride meile üldse ei paku enjoymenti? LaLaLaa

Enjoy mõnda teist ride?
See, et sulle ameerika mäed ei meeldi kuna sa seal ropsima hakkasid, ei tähenda, et need teistele ei meeldiks.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Juul 30, 2009 18:08    Teema: Vasta viitega

tyger kirjutas:
Stopa kirjutas:
Eino kuidas me enjoyme the ride'i kui see ride meile üldse ei paku enjoymenti? LaLaLaa

Enjoy mõnda teist ride?
See, et sulle ameerika mäed ei meeldi kuna sa seal ropsima hakkasid, ei tähenda, et need teistele ei meeldiks.


Äi, mul ei meeldinud need rongikesed. Kuidagi aeglane ja igav on nedndega sõita.
Aga ma räägingi ju et lihtsalt mulle see ei meeldinud ja raudselt leidub palju teisi inimesi kelle jaoks on see parim animu evar.
Lihtsalt see ride ei ole mulle enjoy'miseks mõeldud seega ma ei saagi seda enjoy'da.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Nelj Aug 06, 2009 21:11    Teema: Vasta viitega

5. episoodi lõpus olev lüke oli päris huvitav, kuigi see suudeti mulle ette spoilerdada. Loli arci lõpp oli ka päris mõnus, tõi isegi väikese naeratuse(komöödia-välise) näole, mis peaks olema märk heast storyst. Vist.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Nelj Aug 06, 2009 21:30    Teema: Vasta viitega

Hrrrm, vaatasin täna kõik viis episoodi ära.

Põhimõtteliselt arvan ma, et iga osa on olnud parem, kui eelnev. Ma olin pärast teist osa valmis sarja pooleli jätma, aga Hitagi viimase hetke dere dere moment muutis mu meelt. See muutis ta isiksuse küllalt talutavaks, et ma sain jätkata.

Üldiselt mulle meeldib Bakemonogatari siiani (kuid mulle EI meeldi selle nime pidev väljakirjutamine -_-) aga ausalt öeldes on kinematograafia täiesti kohutav. Kõik huvitavad ja innovaatilised kaadrid mätsitakse ära tühja välgu ja pauguga.

Veel üks asi, mis minu arvates sarja parandaks, on kui Araragi isiksus oleks natuke, noh, lahedam - kui ta suudaks Hitagi norimisele vastata muuga, kui tavalise anime teismelise tossikese kobamisega.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Aug 06, 2009 22:18    Teema: Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:
mulle EI meeldi selle nime pidev väljakirjutamine

kirjuta "ghostory" siis LaLaLaa
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Esm Aug 24, 2009 12:47    Teema: Vasta viitega

7. episood vaadatud ja igav pole kordagi veel seeria jooksul hakanud. Geniaalselt dialoogidele üles ehitatud anime. Natuke perverssust pole ka paha. Muidugi on kahju, et ma jaapani keelt ei oska, sest korraga söödetakse ette infot nii visuaalselt kui ka tekstina ja subtiitreid lugedes on seda visuaalselt poolt ikka suht raske jälgida. Üllatused on toredad.

Offtopic: Cencoroll'i reklaam kahe poole vahel 7. episoodis oli lahe.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 25, 2009 12:48    Teema: Vasta viitega

Juba seitsems osa väljas? Oeh.. ma ikka feilin jooksvate seeriate vaatamises... Viiendat osa vaatasin alles mõned päravd tagasi :P

Peaks siis kommenteerima ka seda üllitist.

Kõige oma viie osa juures, mida ma näinud olen, on domineerima jäänud tunne, et kogu anime ongi tehtud ainult selleks, et teha midagi "teistsugust", midagi "erilist" ja siis sellega üle pingutatud. Ma isegi ei oska seda seletada... äkki mõni teine kord.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
stratofortress87



Liitunud: 29 Juun 2009
Postitusi: 9
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 28, 2009 15:10    Teema: Vasta viitega

Hetkel viimane 12. episood ja vist TV broadcast'i lõpposa oli küll mulle isiklikult väga meeldiv, väga ilus. Täiuslik love story minu jaoks, kuigi Hitagi ja Araragi suhet oleks võinud edasi arendada rohkemates episoodides. Suurepärane anime, pani mind üle tüki aja alles broadcastitavat animet vaatama.
_________________
Free flow of information is the only safeguard against tyranny. Beware of he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Teis Sept 29, 2009 18:32    Teema: Vasta viitega

Meh. Kaheksas episood jäi mu viimaseks. Kõik väiksed tüütused muutusid aina hullemateks ja ma ei suutnud seda enam taluda.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Kolm Sept 30, 2009 18:15    Teema: Vasta viitega

Jõudsin ka 12. järele ja olen väga rahul. Tunded selle anime vastu on ainult positiivsed(v.a. 1-sekundilised vilkuvad tekstid). Kindlasti 2009 suve lemmik ja arvatavasti üks aasta lemmikutest.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Kolm Nov 04, 2009 18:28    Teema: Vasta viitega

piuxu kirjutas:

Kõige oma viie osa juures, mida ma näinud olen, on domineerima jäänud tunne, et kogu anime ongi tehtud ainult selleks, et teha midagi "teistsugust", midagi "erilist" ja siis sellega üle pingutatud. Ma isegi ei oska seda seletada... äkki mõni teine kord.


Vähemalt minu arust pole Bakemonogatari selles patus küll süüdi. Bakemonogatari ja Kaiba suudavad mõlemad olla omapärased just omal viisil, ilma et tekiks sunnituse tunne. Kahjuks on aga sinu nimetatud trend liigagi pealetükkiv.

Tegelik postituse põhjus: 13. osa on väljas ja gg grupi versioon on täiesti vaadatav, vaatamata 640 x 360 resolutsioonile, mis on läbivas vektorgraafikas (või vähemalt selle puhtusega võrreldavas stiilis) tehtud animele täielik mõnitus. Samas ilmuvad vaikselt välja lausa 1080p blu-ray rip'id. minu silmad on õnnelikud.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
LennY



Liitunud: 25 Sept 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Laup Dets 05, 2009 18:44    Teema: Vasta viitega

Ise vaatasin ka ära esimese osa. Muidu täitsa huvita, aga natuke arusaamatu tundub vahepeal, loodan et story läheb selgemaks ajapikku.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
HitomiNana



Liitunud: 8 Okt 2010
Postitusi: 27
Asukoht: Fields of Cherry Blossoms

PostitusPostitatud: Nelj Okt 14, 2010 14:41    Teema: Vasta viitega

Absoluutne lemmik!. Psühholoogiliselt väga terav ja nauditav!.

Kuid olen Random Hero'ga nõus. Detailid on need, mis silma jäävad, kui oskad püüda. Karakterid on head. Dialoogid on kaasahaaravad. Nood vaheklipid on ka head ja tabavad. Üllatusterohke. Kuid eks igal ole omad maitsed, ning nende üle ei vaielda, pigem ikka kakeldakse.

Ühesõnaga - see anime pani järele mõtlema, ning vaatan kindasti uuesti üle ning olen kindel, et leian üha uusi detaile, mis eelmisel korral jäi avastamatta!.

Raudne 10!.
_________________
起死回生
Kishi kaisei...
[Wake from death and return to life.]

http://mhkasesalu.deviantart.com/gallery/
http://myanimelist.net/profile/HitomiNana
http://heyjohnnyeatdirt.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 14, 2010 19:17    Teema: Vasta viitega

Omal ajal olid siin teemas igasugu vaidlused, aga nüüd saan mina ka lõpuks välja öelda oma tervikliku arvamuse.

Ilmselgelt ei olnud SHAFTil pappi, et seda animet teha. Kui ma mõne nädala eest otsustasin selle anime vaatamise lõpule viia, jäi see mulle väga hästi silma. Varem ei jäänud, kas siis selle pärast, kuidas ma mõtlesin, või selle pärast, et raha sai seeria lõpu poole alles otsa. Kasutatakse staatilisi pilte, vilkuvad pildikesed on sildistatud lihtsalt kui punased või mustad nummerdamata stseenid, animatsiooni asemel suures on kasutusel võimalikult staatilised pildid. Pildid on superhead. Hästi valitud nurgad. Tugev häälenäitlejatöö. Üldise mõnususe taustal ka liigutav armastuslugu. Ühesõnaga, ressurssi on hästi kasutatud. Nautisin.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 30, 2012 03:54    Teema: Vasta viitega

Kellele meeldis Bakemonogatari võib nüüd julgelt alustada selle järje Nisemonogatari vaatamisega. Vilgatavaid pilte on natuke vähem ka, mulle tundub.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reaper



Liitunud: 2 Apr 2009
Postitusi: 70
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 11, 2013 21:33    Teema: Vasta viitega

Huvitav, miks see sari nii populaarne oli.

Proovisin seda vaadata ja ainuke asi, mida ma mõelda suutsin, oli:

DROP! DROP! DROP!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: