OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

baka.ee mitteametlik jututuba

 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2010 18:25    Teema: baka.ee mitteametlik jututuba Vasta viitega

Kuna Baka.ee foorumi juhtkonna silmis on foorumis kohta vaid sügavamõttelisele hoolikalt läbimõeldud diskussioonile ja muu suusoojaks jutt ei kõlba isegi kassi saba alla, rääkimata siis selle paigutamisest teemasse "teema kõigest ja mittemillestki" on lugupeetud animegun1 loonud www.Chatzy.com keskkonda toreda jututoa, kuhu on oodatud kõik Bakalased ja ehk ka mittebakalased, kes foorumi juhtkonda enda lihtlabase maajutuga rahuldada ei suuda.
Jututuba asub sellel aadressil ning te kõik olete sinna lahkesti oodatud.

Aitäh.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2010 18:52    Teema: Vasta viitega

Lugupeetud Blawk, võiks vahet teha siiski jutukal ja foorumil. Lisaks, teema nimi võis ju olla "teema kõigest ja mittemillestki", kuid puhtalt nimi ei anna alust igasuguseks mõtlematuks ja tühjaks jutuks. Kui oleks veidigi vaevunud enne postitamismaratoni teemade alguslooga või kasvõi reeglitega tutvuma, siis oleks ehk see pisike asjaolu ka silma jäänud.

Muidugi tore, et sai loodud selline tore kommuun, kus saab oma jutud räägitud ning ehk saab end piisavalt välja elatud, et enam baka.ee foorumi kasutajaskond selle all kannatama ei pea. Edu teile. (ja ausõna, ma ei ole isegi sarkastiline).

Siiski olen ma ka veidi kuri. Ma ei tea täpselt missugused inimesed te päris elus olete, kuid baka.ee ei ole minu silmis kuidagi mingi läbuurgas. Mõni inimene on siia palju tööd sisse pannud ja mind teeb tigedaks, kui keegi tuleb ja arvab, et kui teda manitsetakse, et siis on need nö juhtkonna inimesed pahad pahad.

Hoidumast liiga pikast ja segasest emotsioonidest tõstatatud postist ma siinkohal lõpetan ja soovin veelkord edu teie jutukaga.

päikest Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2010 18:54    Teema: Vasta viitega

Vabandust, kui ma kuidagi enda postitusega andsin mõista, et soovin siia teemasse mingisugust arutelu selle üle kas foorumis on niisama teemadele kohta või mitte. Minu eesmärk polnud sugugi selline, pigem õhutaks kasutajaid meie chatiga liituma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2010 19:14    Teema: Vasta viitega

Tekkis probleem:
Tsiteerin::

You are currently number 2 in line

There are 10 spots for non-Premium Users in this free room. These spots are currently taken by other visitors.

Please stand by. You will enter automatically if a free spot appears within 30 minutes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2010 19:27    Teema: Vasta viitega

Miks see nõme idee on:

1. Nagu öeldud, siis #emanga on meil juba olemas.

2. "There are 10 spots for non-Premium Users in this free room. These spots are currently taken by other visitors.

Please stand by. You will enter automatically if a free spot appears within 30 minutes."
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
taco



Liitunud: 21 Jan 2010
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2010 19:30    Teema: Vasta viitega

millises irc serveris on #emanga?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
antiviirus



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2010 19:46    Teema: Vasta viitega

Ma saan aru, et mõned uuemad näod on enda meelest väga targad ja lisavad teema mis jääb alatiseks Esilehele, siis sooviks ma välja tuua selle teema mis sobiks palju paremini teisi teemasid esilehelt välja lükkama, sest olgem ausad, keegi ei loe teemasid mis on kaugemal kui esilehe ülemine osa.
_________________
The guy with the top hat~.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kaisu0



Liitunud: 11 Veeb 2007
Postitusi: 127

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2010 22:41    Teema: Vasta viitega

taco kirjutas:
millises irc serveris on #emanga?


zone.ircworld.org : )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2010 23:16    Teema: Vasta viitega

Kas pealkirja rõhuasetus ei peaks olema pigem "Baka.ee MITTEametlik Jututuba"?

Ja tõsiselt, 10 inimest max? Parem siis panna siia õpetus, kuidas brauseriga IRCu minna ja peksta kõik #emanga-sse
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2010 23:27    Teema: Vasta viitega

Hypno kirjutas:
Kas pealkirja rõhuasetus ei peaks olema pigem "Baka.ee MITTEametlik Jututuba"?

Ja tõsiselt, 10 inimest max? Parem siis panna siia õpetus, kuidas brauseriga IRCu minna ja peksta kõik #emanga-sse

Inimesed leidsid juba täna idee emangasse. Emanga teemas on olemas ka minu tehtud õpetus IRCu kasutamiseks ja Randomi õpetus Mibbiti jaoks.

Antud teema on aga ennast ilmselt ammendanud, sest reklaamitud jutukal on limiit.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: