OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist II
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 177, 178, 179  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Mai 07, 2009 22:05    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
Huvitav, minu Technicsi RP-F350 klapid on küll üle kuue aasta vastu pidanud ja pole mitte midagi häda. Paraku ei tee need küll kõige paremat heli, kuid kuradima vastupidavad ja mugavad on olnud. Ei kujuta ette, mida inimesed teevad oma klappidega, et nad paari nädalaga või kuuga ära lagunevad.


sa ei taha teada T_T
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 07, 2009 22:16    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Ise kakerdan ligi kaks aastat ringi oma Philips SHP-2000'ga. Päris paljudel mu tuttavatel on samad ja kiidavad, samas inz_002 omad lagunesid vist paari nädalaga.

No need ju turu ühed odavaimad kõrvaklapid, nii et pole ka ime kui paljudel inimestel need on. Ei ürita seda öeldes neid maha teha, endalgi olid need mõnda aega, aga jah, kergesti läksid katki ka. Peale seda ostsin ühed Samsungi omad, mis kestsid üle aasta vist ja siis läksid ka katki. Nüüd on jälle uusi vaja. Aga kuna tudeng on vaene, siis tõenäoliselt oleks need Philipsi omad parim lahendus hetkel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 07, 2009 23:00    Teema: Vasta viitega

Need on head
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 07, 2009 23:43    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
No need ju turu ühed odavaimad kõrvaklapid, nii et pole ka ime kui paljudel inimestel need on. Ei ürita seda öeldes neid maha teha, endalgi olid need mõnda aega, aga jah, kergesti läksid katki ka...

Mul on need Philipsi omad juba oma 3 aastat või nii. Olen nendega magama jäänud, need on maha kukkunud ja mis veel. Täiesti terved ja töökorras. Heli üle ka ei kurda. Mina rahul Happybunny
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Mai 07, 2009 23:50    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
Need on head

Need klapid on kammerer ja acousmatique approved™

Olen proovinud ka Sennheiser PX100'sid, mis on väga head klapid, aga KOSS'id on lihtsalt mõnusamad; pikantsed kõrged toonid ning võbisev bass on veidi mänglevamad ja vabamad ning sobituvad kohati lärmaka linnakeskonnaga paremini. Kaasaskantavate läbilaskvate klappide kohalt ei ole neil võrdset, eriti selles hinnaklassis.

P.S. Tartu piires saan järgneva paari päeva jooksul kuulmisteste ka pakkuda, kui huvi on. Lihtsalt tõestamaks kui siiralt ma usaldan nende klappide kvaliteeti.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Folly



Liitunud: 26 Apr 2009
Postitusi: 169

PostitusPostitatud: Reede Mai 08, 2009 00:09    Teema: Vasta viitega

hahaha
kui ma oma kõrvaklapid ostsin, siis oli sellel mikker ja puha.
pärast paari kuud 'kukkus' mikker küljest ära.
nüüdseks tuleb ka vasak klapp vahest küljest ära aga pole hullu, töötab ikka LaLaLaa
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Follycore
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Reede Mai 08, 2009 00:10    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
Need on head


Lihtsalt ei suuda uskuda, et need ka stabiilselt peas püsivad. Kuna oman kapsalehti meenutavaid kõrvu, siis need Philipsid mis mul on, on ainsad, millega end siiani mugavalt olen tundnud. Sai kunagi MTI Sennheiseried proovitud, maksid vist korraliku raha, ent pärast kaht minutit mu kõrvad valutasid. Enamus klappe pole lihtsalt minu arust piisavalt suured ja sügavad, istuvad kuidagi kohmakalt kõrvade peal, ähvardades iga kell maha kukkuda, kõrvu muljuda ja muidugi moonutades heli.

Pean oma Philipseid natuke silikooniga kostitama, juhtmed jooksevad krõbinal juhtmeaukudes ringi.

Tahaks Steampunk stiilis klappe.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Mai 08, 2009 00:11    Teema: Vasta viitega

See kõik on halb.

Ostke korralikud klapid. Õpite muusikat hoopis teistmoodi armastama. Vahe on umbes sama mis anime lq youtube'is vs HD mkv's. Teine maailm.
Random Hero kirjutas:
Lihtsalt ei suuda uskuda, et need ka stabiilselt peas püsivad.

Son, ma olen neid sulle isegi korra proovida andnud. Need püsivad peas paremini kui enam-vähem ükskõik mis muud ülepea klapid.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 08, 2009 06:59    Teema: Vasta viitega

Elagu kõrvaklapijutt!

Ise kasutan vastavalt vajadusele järgmisi kõrvaklappe:

1) õues Audio-Technica ATH-CKM50A;

2) toas liikudes (nt koristades) Sennheiser PX100;

3) tugitoolis (nt videomänge mängides või filme vaadates) Victor/JVC HP-RX700.

Olen kõigi nendega rahul, ehkki igal on loomulikult ka oma väikesed puudused, millest võin (privas) meelsasti tundide kaupa rääkida, kui keegi soovib. Ma ei ole audiofiil, ent samas ei kannata ma tuhmi ja moonutatud kõla. Seetõttu olen üritanud valida hea hinna ja kvaliteedi suhtega klappe.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 08, 2009 07:17    Teema: Vasta viitega

Mul on kodus kaks kõrvaklappi paari, ühe viisin nüüd töö juurde ära.
Firmadeks Logitechi ja TnB. Mulle meeldivad väga miikihiire tüüpi kõrvaklapid. TnB omad on natuke paremad, nendel on suuremad kõrvaaugud kui Logitechil. Kui nendest läneb mingi katki siis ostan Kossi firma omad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Reede Mai 08, 2009 12:44    Teema: Vasta viitega

olen rahul oma tagasihoidlike Sony MDR-EX75-tega. ülikompaktsed, mugavad, ei kuku joostes välja, viisaka heli ja isolatsiooniga.

suuremad variandid on tülikad, kui on prillisangad ja palju kõrvarõngaid.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Reede Mai 08, 2009 16:11    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Elagu kõrvaklapijutt!

Ise kasutan vastavalt vajadusele järgmisi kõrvaklappe:

1) õues Audio-Technica ATH-CKM50A;

2) toas liikudes (nt koristades) Sennheiser PX100;

3) tugitoolis (nt videomänge mängides või filme vaadates) Victor/JVC HP-RX700.

Olen kõigi nendega rahul, ehkki igal on loomulikult ka oma väikesed puudused, millest võin (privas) meelsasti tundide kaupa rääkida, kui keegi soovib. Ma ei ole audiofiil, ent samas ei kannata ma tuhmi ja moonutatud kõla. Seetõttu olen üritanud valida hea hinna ja kvaliteedi suhtega klappe.


Milleks privas, kindlasti loeks seda juttu meelsasti rohkemgi kui üks-kaks inimest. Äkki räägid nendest JVC omadest veidi lähemalt: suht kalli hinnaga ja haruldased klapid need, miks just sellised valisid? Mis on nende eelised ja puudused võrreldes teiste sarnaste ja võibolla veidi odavamate klappidega (a'la Sennheiser HD-205)? Olen viimasel ajal mõelnud kodus kasutamiseks mingite kogu kõrva katvate klappide soetamise peale, aga pole suutnud otsustada, mida täpsemalt osta.

Väljas kasutamiseks on mul väikesed nööpkõrvaklapid, kuna pealoogaga klapid selleks otstarbeks hästi ei sobi (vaja kasutada neid nii jooksmisel kui mootorrattaga sõites kiivri all). Praegu kasutan selliseid klappe nagu Sennheiser CX300, millega olen ülimalt rahul - õigupoolest polegi nii väikestest klappidest nii kvaliteetset heli varem kuulnud. Lisaks on mul Delli laptopiga tasuta kaasa saadud ja välimuselt peaaegu identsed Creative EP-630-d, mille kohta küll internetis räägitakse, et pidavad Sennheiseritest veidi kehvemad olema, kuid samas on nad ka rohkem kui kolmandiku võrra odavamad. Ei ole ise eriline kuldkõrv, aga olen proovinud neid klappe omavahel võrrelda ja ma ei tea, kas see tuleneb eelarvamustest või on seal ka tõsi taga, kuid Sennheiserid tunduvad tõepoolest veidi puhtamat heli tootvat. Üks asi on küll kindel - Creative'i klappide juhe on veidi kehvemast materjalist ja selle liigutamisel kostub klappides rohkem kohinat. Samas erinevused pole kuigi suured ja sellepärast julgen ka Creative'eid soovitada. Hinna ja kvaliteedi suhte poolest on tegu kindlasti väga heade klappidega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 08, 2009 18:07    Teema: Vasta viitega

Juba üle kümne aasta on mind truult teeninud Sony MDR-CD370 klapid. Paremaid ei oska tahtagi...

Nööpidena kasutan Sennheiser MX500. Pole kah kõige viletsamad...
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 08, 2009 22:00    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Äkki räägid nendest JVC omadest veidi lähemalt: suht kalli hinnaga ja haruldased klapid need, miks just sellised valisid? Mis on nende eelised ja puudused võrreldes teiste sarnaste ja võibolla veidi odavamate klappidega (a'la Sennheiser HD-205)? Olen viimasel ajal mõelnud kodus kasutamiseks mingite kogu kõrva katvate klappide soetamise peale, aga pole suutnud otsustada, mida täpsemalt osta.

Noh. Nagu öeldud, pole ma audiofiil ja seega ei ole ma enamikku müügilolevatest klappidest oma kõrvaga proovinud. Seetõttu ei saa ma neid JVC klappe paraku teiste klappidega, nt sinu poolt viidatud Sennheiseritega võrrelda. Küll aga võin paari (yeah right...) lausega rääkida oma kogemusest nende klappidega.

Esiteks hind. Ütlesid, et need on suht kallid klapid. Kindlasti on kõik alati suhteline, aga minu meelest ei ole need ülearu kallid klapid. Ostsin need eBay kaudu ühe jaapani müüja käest ja nende hinnaks koos transpordiga kujunes veidi alla 77 USA dollari e. praegu kursi järgi veidi üle 900 krooni, mis on minu meelest kvaliteetsete, ehkki mitte just high-end klappide eest üsna normaalne hind.

Teiseks valiku põhjused. Minu eesmärgiks oli osta koduseks kasutamiseks "suletud" klapid, mille osas leidub asjaarmastajate internetikogukondades (nt http://www.head-fi.org/ , mida soovitan sirvida, kui palju aega üle on) mingi konsensus. Ja see konsensus võiks olla "kõlavad peaaegu sama hästi kui järgmise hinnaklassi parimad klapid". Tegin üsna palju eeltööd, mille käigus sattusin nende klappide ümber olnud positiivsele suminale (õigemini juhtis sellele mu tähelepanu alati abivalmis hr acousmatique). Kuna jutt, mida nende kohta lugesin, sobis minu vajadustega (vt allpool), langetasingi otsuse.

Kolmandaks minu vajadused. Mängin (enamasti õhtusel ajal) meelsasti videomänge ja vaatan animet/filme. Need tegevused on tihti üsna kärarikkad. Et mitte mängudes sageli kostvate plahvatuste ja zombie-möiretega oma pere teisi liikmeid liigselt väsitada, otsisin häid klappe, millest heli eriti välja ei kostuks. Lisaks soovisin, et klappidel oleks hea selge soundstage (s.t. et saund poleks umbne, vaid tekiks suurema ruumi illusioon, milles instrumendid või muud heliallikad üksikult paiknevad). Ja et ikka annaks mahlakat bassi ka välja, kui vaja (ikka nendele va plahvatustele mõeldes).

Ühtlasi olid nõueteks piisavalt pikk juhe, minu ilumeelt vähesolvav välimus ja loomulikult kasutusmugavus. Kõikidele minu nõudmistele need klapid ka vastavad. Mugavuse poole pealt pean esile tõstma klappide suuruse kohta väga kerget konstruktsiooni ja toredat peapealset osa, mis on osaliselt valmistatud kergest painduvast plastikraamist ja osaliselt poorsest, hingavast tekstiilist.

Neljandaks puudused. Minu peamine kaebus pole tegelikult omane ainult nendele konkreetsetele klappidele, vaid ilmselt kõikidele seda tüüpi toodetele (s.t. kui klapid katavad kõrvu ja asetsevad tihedalt kõrvade ümbruses oleva ihu vastas). Nimelt hakkab nahk väga pikkade seansside jooksul lõpuks higistama ja sellest tulenevalt tekib vajadus sel vahepeal hingata lasta. Aga ma räägin nüüd tõesti nelja-viietunnistest perioodidest, mille puhul ilmselt pole sellest nähtusest pääsu. Kõrvade ümber käiv polstermaterjal võiks vast olla veidi hingavamast materjalist (nt olen mõnede AKG klappide puhul vähemalt piltidelt näinud paremana tunduvat lahendust, aga need oleks ka tunduvalt kallimad). Teine puudus, mida oskan nimetada, on see, et kõrvaklappide juhe pole lahtiühendatav ega seetõttu ka vahetatav (paljudel klappidel on selline võimalus). Rohkem puudusi seni ilmnenud ei ole ja koduseks universaalseks kasutamiseks julgeksin neid klappe soovitada küll.

Mis puutub veelkord nendesse konkreetsetesse Sennheiseri klappidesse, siis ma ei ole kursis, kas on õige neid ja minu JVC klappe omaduste poolest samale pulgale asetada või mitte. Küll aga pean mainima, et need Sennheiserid poleks minu jaoks niiehknii valik, sest nad on üsna näotud (jah, ma tean, et välimus ei ole paljude jaoks prioriteet, aga ma ei taha anda raha välja luksusasja - mida kõrvaklapid minu jaoks siiski paratamatult on - eest, mille välimus mulle ei meeldi). emm

Nii juhtub, kui paluda mul rääkida (heli)tehnikast.

P.S. Peaksin ilmselt mainima, et enamasti kasutan neid JVC klappe koos võimendiga. Samas peaksid nad asjatundjate hinnangul oma madala takistuse (32 oomi) poolest sobima ka enam-vähem kõikide kantavate pleieritega.

EDIT: Tuleks vist ka täpsustada, et mul on nende klappide jaapani väljalase Victor HP-RX700. Läänes on selle mudeli nimetus JVC HA-RX700.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~


Viimati muutis seda Vabarnamees (Laup Mai 09, 2009 08:21). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
annakas



Liitunud: 22 Jan 2008
Postitusi: 17

PostitusPostitatud: Reede Mai 08, 2009 22:51    Teema: Vasta viitega

Mina julgen soovitads skullcandy kõrvakaid. Ise kasutasin üle aasta skullcandy lowrider kõrvaklappe mis kahjuks aga peale aastast väga väga tihedat igapäevast kasutamist otsad andsid.

http://www.skullcandy.com/shop/lowrider-p-139.html

Noh igapäevane kokkupakkimine, kotti panemine et loengu vahepealsetel aegadel/bussis sõites/linnas jalutades saaks mp3 kuulata ja siis kodus jälle arvuti taha ühendamine ja seal muusika kuulamine või filmide vaatamine andis lõpuks tunda ja hääl ühesk kõrvas kadus (oletan juhe läks seest kusagil lahti ja ühendus on nüüd metsas).

Minu jaoks oli sound nendel siiani mu kõigist kõrvaklappidest parim. Aga noh eks need on mul kah sellised esimesed veidikene krõbedama hinnaga klapid.

Skullcandy lowrider-itel (just arvestades et tegemist ei ole über mini nööp kõrvaklappidega) oli see väga hea et neid sai mugavalt kompaktselt kokku pakkida (olid sellised mõnusalt volditavad) ja nii neid kotti panna.

Helikvaliteet oli kah hästi mõnus. Nüüd kui need mul otsad andsid olen täiesti deprekas sest ei taha enam kuidagi kohaneda oma vanade ja odavate klappidega :(. Sest kui võrdlema hakata siis nüüd see asi mida ma kuulan ei ole sound vaid kõrvade vägistamine.

annakas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Laup Mai 09, 2009 00:04    Teema: Vasta viitega

Kas ma kaotan palju kui vaatan Paranoia Agent´i brit-tsenseeritud versiooni kus Happy Family Planning episoodist on 2 minutit välja lõigatud? Või tasub oodata kuni uncensored ette satub?
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 09, 2009 09:42    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:
Kas ma kaotan palju kui vaatan Paranoia Agent´i brit-tsenseeritud versiooni kus Happy Family Planning episoodist on 2 minutit välja lõigatud? Või tasub oodata kuni uncensored ette satub?

Kuna tegu on hea sarjaga, siis võib-olla isegi kaotad, aga endal pole aimugi mis sealt välja lõigatud on (nii ammu vaadatud asi >.>)
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Laup Mai 09, 2009 11:50    Teema: Vasta viitega

Tänud Vabarnamehele põhjaliku ülevaate eest. Tõesti, hinna osas eksisin, jäi kuskilt veidi suurem number silma. Praegu on ebays odavaim variant vist 90 dollarit, mis pole ka kuigi palju, nii et võib täitsa kaaluda nende soetamist.

Need Sennheiserid tõin lihtsalt näitena odavamatest suletud klappidest, mis mulle on silma jäänud ja mille kohta internetis valdavalt kiitvaid hinnanguid olen lugenud. Samas minus nad ka sellist wow-tunnet ei tekita, sellepärast ongi ostmata jäänud ja otsin alternatiive.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dzamul



Liitunud: 8 Apr 2008
Postitusi: 45
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 09, 2009 12:57    Teema: Vasta viitega

Kas keegi oskaks mulle kitarri eraõpetajat Tallinnast soovitada. Ma ei ole kahjuks ise piisavalt pädev, et omal jõul kitarri mängimine selgeks saada.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Laup Mai 09, 2009 22:18    Teema: Vasta viitega

Tik-tak.
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/


Viimati muutis seda Trash (Laup Mai 09, 2009 23:15). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 177, 178, 179  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 179

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: