OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist II
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 177, 178, 179
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 21:45    Teema: Vasta viitega

Pean sinuga nõustuma shadowman, tahtsin ka ise algselt teha vaid märkust reeglitele, et tegemist siiski eesti keelse animeportaaliga. Siis mingi hetk aga jäid need vaenulikud "jätke jama" jne kommentaarid silma ja unustasin kohe algse plaani. ???

Aga tõesti, mõni kasutaja võiks endale reeglid selgeks teha ja vähemalt nägu teha, et ta neid järgib. Ühesõnalised postitused või jutukale omased vastused võiks siiski jätta või siis minimaalsena hoida. See on foorum, mitte jutukas.

PS! Vägivallaga ähvardamine ei ole kohe kindlasti õige lahendus. Kui miski häirib, siis viita sellele korrektselt. Füüsiline vägivald ja sellega ähvardamine on teatavasti seadusvastane Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 21:53    Teema: Vasta viitega

Blawk kirjutas:
oota mida? saan ma õigesti aru, et keegi siit ähvardas ShinNatsume't vms vägivallaga tema postituste pärast? nagu, no joke?
mõnusad gängsterid olete ikka küll siis.

um.. kust seda võtad?
tead isegi KUI ähvardati siis ma olen väga tänulik, tõsiselt, see, mida stopa ütles muutis kõike POSITIIVSELT. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 21:56    Teema: Vasta viitega

Ehk sain siis valesti aru, aga mõtlesin, et see käis nagu sinu kohta:
shadowman kirjutas:
Lisaks tahaksin siinkohal kasutada võimalust teha ettepanek, et keegi ka kasutajat Blawk füüsilise vägivallaga ähvardaks. Tundub, et sellest on kasu.


Igatahes on see kõige debiilsem postitus mida ma üldse vist kusagil foorumis näinud olen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 21:57    Teema: Vasta viitega

Blawk kirjutas:
Ehk sain siis valesti aru, aga mõtlesin, et see käis nagu sinu kohta:
shadowman kirjutas:
Lisaks tahaksin siinkohal kasutada võimalust teha ettepanek, et keegi ka kasutajat Blawk füüsilise vägivallaga ähvardaks. Tundub, et sellest on kasu.


Igatahes on see kõige debiilsem postitus mida ma üldse vist kusagil foorumis näinud olen.

minu vabandus või see, mida sa quoted? Või see sinust 1 postitust ülevalpool minu postitus?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 21:58    Teema: Vasta viitega

Ma valmistusin homseks Akadeemilise Võõrkeele eksamiks. Mõtlesin ,et teen nati kino. Midagi halba ma sellega ei soovinud. See teema on ju nagunii ilma rööbasteta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 22:00    Teema: Vasta viitega

olen ma mingi väga kehv seletaja või :(

lugupeetud shadowman ütles, et ka mind peaks mu postituste pärast vägivallaga ähvardama ja lähtudes sinu romaanist sain aru, et sind juba on ähvardatud.

ega jah..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 22:03    Teema: Vasta viitega

Blawk kirjutas:
olen ma mingi väga kehv seletaja või :(

lugupeetud shadowman ütles, et ka mind peaks mu postituste pärast vägivallaga ähvardama ja lähtudes sinu romaanist sain aru, et sind juba on ähvardatud.

ega jah..

Ei, et nagu mis on kõige debiilsem lause.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 22:04    Teema: Vasta viitega

shadowmani postitus muidugi. nagu tegelt, vägivallaga ähvardamine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 22:05    Teema: Vasta viitega

Ma panen selle teema nüüd lukku. Ja kõik need, kes on selle teema viimaseid lehekülgi järjest nürima ja enesekesksema vahuga täitnud - palun heitke korraks pilk algupärase "teema kõigest ja mitte millegist" esimesele postitusele ning mõtelge korraks sellele, mida toredat te oleksite võinud siin oma kaaskasutajatega jagada kõigi nende negatiivsete emotsioonide asemel.

EDIT: Kõik selle teema wannabe-järglasi ja muid nn läbu-kontseptsiooniga teemasid ootab sama saatus. Siinkohal teen hulljulge ja võib-olla liiga optimistliku ettepaneku: kui on midagi konkreetset ja teistelegi huvipakkuvat öelda või küsida, tehkem vastav teema, kui ei ole, olgem pigem vait.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 177, 178, 179
Lehekülg 179, lehekülgi kokku 179

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: