OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist II
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 177, 178, 179  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 18:23    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
So... wie viele von den Bakan hier verstehen Deutsch ? Würde interessant sein es zu wissen.


aru saan hästi, rea eelkõnelejatega võrreldavalt soraval tasemel väljenduda küll ei oska. respekt.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Raidomo



Liitunud: 13 Apr 2010
Postitusi: 21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 19:11    Teema: Vasta viitega

Saksa keele õppisin samuti kunagi RTL pealt animed vaadates. Nüüd enam rääkida ei oska, aga aru saan Happybunny
_________________
kookis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
SaintMadeleine



Liitunud: 12 Apr 2010
Postitusi: 109
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 19:29    Teema: Vasta viitega

UWAA, ma olen Inimeste tüütamises parim... Peakski tüütajaks hakkama...

*sätib oma Loli-Desu kleiti*
_________________
lurker =<
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 19:38    Teema: Vasta viitega

SaintMadeleine kirjutas:
UWAA, ma olen Inimeste tüütamises parim... Peakski tüütajaks hakkama...

*sätib oma Loli-Desu kleiti*

tüüta mind. turns me on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 19:40    Teema: Vasta viitega

Blawk kirjutas:
SaintMadeleine kirjutas:
UWAA, ma olen Inimeste tüütamises parim... Peakski tüütajaks hakkama...

*sätib oma Loli-Desu kleiti*

tüüta mind. turns me on.

+1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 19:47    Teema: Vasta viitega

AndreS kirjutas:

...

Und ja lieber ZeroEndorphine, ich habe morgen einen Examen und weiss nich wie ich mich noch darauf vorbereiten solte.
Sprechen geht ja noch, aber beim schreiben bin ich echd schlecht.


Kusjuures, nagu mu saksa keele õpetaja kunagi ütles, kohe on ära tunda, kes on saksa keelt telekast õppinud. Kõnekeel on tugevalt ka kirjapildis sees. Kui sul homme eksam, siis kergem oleks sellistest kõnekeeles levinud väljenditest hoiduda.

Te ei või mõne osa juures sõnaraamatut kasutada, sellest on päris palju abi, kui kahelda kas kirjapilt õigesti tabatud. Lauseehitus paistab sul vähemalt juba sisseharjunud olevat :3

Küll ma olen õnnelik, et ma riigieksamit tegema ei pidanud, kuna tegin Sprachdiplomi hästi Happybunny

Ja ma ei ole meessoost emm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 20:16    Teema: Vasta viitega

Den Staatsexamen machte ich letztes Jahr. Morgen gehts um einem Kurs den ich belegt habe "Akademische Frendsprache". Das Problem ist dass ich so gute Resultaate beim Staatseksamen hate dass ich nicht in die Stunden gehen muste. Und ja... selbstständig habe ich nicht gerade viel gemacht.


Und tut mir Leid. Ich wusste nicht dass du weiblich bist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 20:36    Teema: Vasta viitega

Aber warum sprechen Sie in Deutsch? Lieben Sie unsere Muttersprach (Estnisch) nicht mehr oder ist es ein Thema hier?
Man, Ich habe schon mit eine Monat Probleme :P Ich muss mehr in Deutsch sprechen. emm

edit: Aga võiks avada mingi eraldi keelepainutusrubriigi vn...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 20:50    Teema: Vasta viitega

Wir sprechen Deutsch weil ich mich so gut auf meinen Examen forbereiten kann.

Ist ja nur für Heute so.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SaintMadeleine



Liitunud: 12 Apr 2010
Postitusi: 109
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 20:51    Teema: Vasta viitega

AndreS kirjutas:
Blawk kirjutas:
SaintMadeleine kirjutas:
UWAA, ma olen Inimeste tüütamises parim... Peakski tüütajaks hakkama...

*sätib oma Loli-Desu kleiti*

tüüta mind. turns me on.

+1


Mis se tähendab?
_________________
lurker =<
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 20:56    Teema: Vasta viitega

Vabandan terve baka.ee kasutajaskonna ees.
Ma vabandan sügavalt enda /b/-stiilis käitumist, trollimist, 1-2 sõnalisi postitusi jms.
Alguses ei saanud ma ise arugi, et ma midagi valesti teen, kuid siis hakkasin seda taipama ja kui mulle seda otse näkku öeldi, sain sellest täiesti aru, mõtlesin tagasi postituse tegemise ajale ja mõtlesin, et oi, kuidas ma sain sellise idiootsusega hakkama saada.
Ma mõtisklesin kaua, ma arvasin ja arvan ka praegu, et võib olla liiga hilja enda käitumist sügavalt vabandada aga seda ma praegu siiski teen, kuna see on parem, kui lasta kõikidel end vihata jälle.
Samuti saan ma ka aru sellest, et mõned mu natuke pikemad postitused olid ka väga idiootsed ja ajulabased, kuid ma parandan ennast, ma sain aru sellest, et baka ei ole /b/aka ja hakkan enda postitusi enne postitamist üle lugema, mitte ei kirjuta mingit random paska kokku (nt. "I lol'd", imagemacrod, kedagi solvavad postitused, leet-speak, rant, mõttetud vaidlused maitse üle, naljad, mis pole naljakad ja muu ajulabasuse) ja siis ei vajuta kohe "saada" vaid loen 1-2 korda läbi, mõtlen, kas on mõtet üldse see postitus postitada ja kui on, siis seda teen, kui pole siis vajutan suurt punast [X] ja jätan baka spämmimata. (ja ka teised kohad, ärge muretsege, samuti hakkasin ma sügavamalt mõtlema
Samuti muutis stopa jutt tervenisti mu elu, ma sain aru asju, mida ma valesti olen teinud, ma sain aru asjadest, mida ma enda juures parandama peaks, ma sain aru, kui idiootselt ma olen käitunud (ei mitte aint bakas vaid üldiselt elus) ja ma sain aru, et ma olen nii palju vigu teinud, mida enam parandada ei saa. Kuid saan tulevikku parandada, mitte tehes enam neid vigu, mida ma varem olen teinud.
Ma tahan väga tänada stopat, kuna see, mida ta ütles, muutis mu elu täiesti, ma hakkasin oma vigade üle sügavamalt mõtlema ning kuidas neid parandada.
Suur tänu ja palun vabandust baka.ee! vabandust kui kirjavigu sees, mõned leidsin, ja parandasin ära.. ja kui veidi liiga ilutsev on, siis kah vabandust, kuid siiski - vabandasin 100+ lolli postitust.


Viimati muutis seda ShinNatsume (Püh Mai 23, 2010 21:01). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 20:59    Teema: Vasta viitega

lisatud: järgnev postitus ei ole seotud ShinNatsume eeposega, vaid sellele eelnevate saksakeelsete postitustega

Mis teil viga on? Nagu tegelikult ka.

Vähe sellest, et eilsel animeööl mingist hetkest otsustati, et meie oma ilus emakeel ei ole ikka see õige härrasrahva keel, ja sujuvalt inglishi peale üle mindi, levib see haigus nüüd siis muteerunud ja veel hullemal kujul ka foorumis.

Ärge, palun, rüvetage meie armsat väikest kodumaist animenurka enam selle põlise orjastajarahva rõveda keelega. Aitäh!

Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 21:01    Teema: Vasta viitega

SaintMadeleine kirjutas:
AndreS kirjutas:
Blawk kirjutas:
SaintMadeleine kirjutas:
UWAA, ma olen Inimeste tüütamises parim... Peakski tüütajaks hakkama...

*sätib oma Loli-Desu kleiti*

tüüta mind. turns me on.

+1


Mis se tähendab?


"+1" dass bedeutet dass ich mich den Herren Blawk anschliesse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SaintMadeleine



Liitunud: 12 Apr 2010
Postitusi: 109
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 21:02    Teema: Vasta viitega

Ma õpin koolis vaid vene keelt.
_________________
lurker =<
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 21:06    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
lisatud: järgnev postitus ei ole seotud ShinNatsume eeposega, vaid sellele eelnevate saksakeelsete postitustega

Mis teil viga on? Nagu tegelikult ka.

Vähe sellest, et eilsel animeööl mingist hetkest otsustati, et meie oma ilus emakeel ei ole ikka see õige härrasrahva keel, ja sujuvalt inglishi peale üle mindi, levib see haigus nüüd siis muteerunud ja veel hullemal kujul ka foorumis.

Ärge, palun, rüvetage meie armsat väikest kodumaist animenurka enam selle põlise orjastajarahva rõveda keelega. Aitäh!

Happybunny


Nõustun. Lõpetage see jama ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 21:20    Teema: Vasta viitega

Õhtust kõik bakalsed.
Ma sooviks abi ühe manga leidmisega, mida ma ammu aega tagasi lugesin ja sooviks seda uuesti lugeda.. Manga on selline supernatural/fantasy, kus üks hale poiss käib koolis ja järsku ta kohtub ühe tüdrukuga, kes viib ta teise maailma, seal on 3-4 õde kes hakkavad teda aitama pärast paari juhtumit.. Pärast mõnda aega suudab ta kasutada mingeid erinevaid jõudusid tänu ühele raamatule, pärast mõnda aega saab ta teada, et tema parim sõber oli saanud tema suurimaks vaenlaseks tahtmatult jne see ka läks...
Oleks tore kui keegi saaks aidata.. Pole seda lugenud umbes 4 aastat või rohkem.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 21:25    Teema: Vasta viitega

Shirotoki kirjutas:
shadowman kirjutas:
lisatud: järgnev postitus ei ole seotud ShinNatsume eeposega, vaid sellele eelnevate saksakeelsete postitustega

Mis teil viga on? Nagu tegelikult ka.

Vähe sellest, et eilsel animeööl mingist hetkest otsustati, et meie oma ilus emakeel ei ole ikka see õige härrasrahva keel, ja sujuvalt inglishi peale üle mindi, levib see haigus nüüd siis muteerunud ja veel hullemal kujul ka foorumis.

Ärge, palun, rüvetage meie armsat väikest kodumaist animenurka enam selle põlise orjastajarahva rõveda keelega. Aitäh!

Happybunny


Nõustun. Lõpetage see jama ära.


Keele oskamine ei ole häbiasi...tõsi, siin läks see kohati juba jaburaks, kuna rahvas lasi end kaasa haarata, kuid võtke arvesse, mis teemaga tegemist on. Ehk eesti keeles võiks siis kõike lubada?
Eesti keele rüvetamist ma aga siin nüüd küll ei näinud. Kas nimetate te meie koolide õppesüsteemi rüvetamiseks? Ja põlise orjastajarahva keel - hea on kui inimene oskab oma riigi ajaloost midagi õppida, aga see heietamine on ka üsna absurd kohati.

Mul on kahju, kui ma nüüd siia oma arvamusega üksi jään, kuid ma ei pea saksa keelt sugugi vähem väärtuslikuks kui inglise keelt. Ja kuidas teisiti saab keelt õppida, kui seda mitte praktiseerida. (ma ei tea mis seal animeööl oli jne, kuid alati on võimalus teha lihtne märkus). Vabandan ette kui veidi segaselt kirjutan, olen üsna väsinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 21:26    Teema: Vasta viitega

ei, sa ei ole enda arvamusega kaugeltki üksi.

Ich support tõ.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 21:35    Teema: Vasta viitega

ZeroEndorphine kirjutas:
Keele oskamine ei ole häbiasi...tõsi, siin läks see kohati juba jaburaks, kuna rahvas lasi end kaasa haarata, kuid võtke arvesse, mis teemaga tegemist on. Ehk eesti keeles võiks siis kõike lubada?
Eesti keele rüvetamist ma aga siin nüüd küll ei näinud. Kas nimetate te meie koolide õppesüsteemi rüvetamiseks? Ja põlise orjastajarahva keel - hea on kui inimene oskab oma riigi ajaloost midagi õppida, aga see heietamine on ka üsna absurd kohati.

Mul on kahju, kui ma nüüd siia oma arvamusega üksi jään, kuid ma ei pea saksa keelt sugugi vähem väärtuslikuks kui inglise keelt. Ja kuidas teisiti saab keelt õppida, kui seda mitte praktiseerida. (ma ei tea mis seal animeööl oli jne, kuid alati on võimalus teha lihtne märkus). Vabandan ette kui veidi segaselt kirjutan, olen üsna väsinud.


Loomulikult on tore osata keeli ja pigem on mul endal häbi, et ma saksa keelt ei räägi, aga siiski - foorum on meil ikkagi eestikeelne ja sellega võiks arvestada, et üsna suur osa lugejatest ei saa aru, mida eelnevates postitustes kirjutati. Oleks üks-kaks saksakeelset postitust, ei häiriks see vast kedagi, aga kui ikka lehekülgede kaupa ainult keine lusti ja du hasti tuleb, siis lõpuks tüütab natuke ära küll.

Lisaks tahaksin siinkohal kasutada võimalust teha ettepanek, et keegi ka kasutajat Blawk füüsilise vägivallaga ähvardaks. Tundub, et sellest on kasu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 21:42    Teema: Vasta viitega

oota mida? saan ma õigesti aru, et keegi siit ähvardas ShinNatsume't vms vägivallaga tema postituste pärast? nagu, no joke?
mõnusad gängsterid olete ikka küll siis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 177, 178, 179  Järgmine
Lehekülg 178, lehekülgi kokku 179

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: