OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist II
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 177, 178, 179  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2010 20:59    Teema: Vasta viitega

Mul ema jõudis just täna koju, pidi pühapäeval jõudma. Alustas tagasiteed neljapäeval Hispaaniast, õnnestus veel enne suuremat jama Kopenhaageni saada ja siis jäi sinna kinni. Rongiga edasi mingisse imelikku linnakesse, sealt bussile, millega jõudis kell 4:50 hommikul Stockholmi ning seal sai laeva oodatud, mis õhtul kell 18:00 väljuma pidi. Pakke ka kuhugi panna polnud, kuna kõik pakihoiud täis. kolleegid tal aga oleks päev hiljem Hispaaniast liikuma hakanud, nüüd istuvad firma kulul Madridis kinni, mis üsna kallis lõbu, sest hotellid ja kõik muu selline kasutavad kaost mõnuga ära.
Kohati isegi hea meel, et mul hetke aega pole kuhugi reisida :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rey



Liitunud: 16 Märts 2010
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2010 23:05    Teema: Vasta viitega

paneb täitsa kukalt kratsima, et on ikka rikkurid muud kui reisitakse igale poole. krt endal vaevalt raha et igakuised arved ära maksta... aru ma ei taipa.
tundube et mingil ühiskonan kihil puuduvad sõnavarast sõnad majandus kriis ja 60% väiksem palk T_T
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2010 23:34    Teema: Vasta viitega

olin kehvasti informeeritud - selgub, et vennanaine kulgeb parasjagu Austriast lühikeselt tööreisilt kodu poole mingi ei tea kust leitud eestlaste seltskonna minibussiga (ma ei tea, kas keegi oli bussiga sinna nt lumelaudama läinud või oli keegi nii ettevõtlik, et ostis kohapealt bussi ja korjas rahvast täis).

edit:
Tsiteerin::
paneb täitsa kukalt kratsima, et on ikka rikkurid muud kui reisitakse igale poole.

pakun, et vähemalt pool on töö- ja õppereisid, mida ei maksta oma taskust. ja kallidus on suhteline - üks võrdlemisi heal järjel tuttav, kel on 5 last ja naine mu teada kodune, kirjeldas kunagi, mitu hotellituba võtta tuleb ja palju lennupiletid lähevad, kui perega sellistel odavama otsa soojamaareisidel, nt Kanaaridel käia. selle tasemega võrreldes saan ma küll enam-vähem kommirahaga hakkama, kui kuskil käin.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 19, 2010 07:40    Teema: Vasta viitega

Paljud inimesed käivad reisimas kui tehakse sooduskampaaniaid. Aga ühest asjast ma pole kunagi aru saanud. Paljud inimesed mängivad raadio reisi mänge ja võidavad, kas nendel on ülemustega kokkulepitud, kui võidavda, siis võivad nädalaks ära minna. Õde planeeris juba pool aastat ette reisi, sest kui ta tahaks homme minna siis ei saa, sest tal pole asndajat nii äkki leida. Mina ka ei saaks äkki minna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Esm Apr 19, 2010 07:57    Teema: Vasta viitega

Minu viimased reisid ka kõik õppereisid olnud. Ühe korra oma elus olen saanud poole perega soojale maale, aga siis sai ka mingi odava reisiga mindud, nii et ma lennuki tagaotsas väga võimsa konditsioneeri all end ära külmetasin ja siis terve nädala Marokkos rögisesin, nii et mind seal juba karantiini taheti toppida >_<
Sisuliselt peak jah odavalt ka reisida saama, aga see nõuab ikka jubedat plaanimist ja iga sendi arvestamist. meenutagem üht meedias läbi käinud artiklit, kus kolme lapse ema tahtis oma lastele soojamaareisi lubada nagu kõik teised normaalsed pered 2 lapsevanemaga. Reisirahast jäi aga puudu ja siis võeti sms-laen...Ma usun, et ilma reisita oleks see pere küll õnnelikum olnud.
Samas mind paneb aegajalt mõtlema küll. Mu vanematel püsivalt hea palk olnud, samas reise perege eriti ette ei saa võtta, kalliks läheks. Samas meil üks peretuttav, kes koristajana töötab, käib 2-3 korda aastas soojal maal, kogu perega. kahtlane
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Apr 19, 2010 11:08    Teema: Vasta viitega

Rey kirjutas:
paneb täitsa kukalt kratsima, et on ikka rikkurid muud kui reisitakse igale poole. krt endal vaevalt raha et igakuised arved ära maksta... aru ma ei taipa.
tundube et mingil ühiskonan kihil puuduvad sõnavarast sõnad majandus kriis ja 60% väiksem palk T_T

60% väiksema palga juures tasuks palgaküüditamisele mõtlema hakata. Vaata ainult, et sa sealt väljamaalt mõne murjamiga tagasi ei tule! (/eesti mees)

Reisimise kohalt olen ma vast teine ekstreemsus. Mu praegune aastapikkuseks veninud Soome tööjupp oli mu esimene väljamaale sõit viimase 10 aasta jooksul. Ei ole endal erilist huvi olnud ning üksinda reisimine on paras ettevõtmine ka.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Esm Apr 19, 2010 11:42    Teema: Vasta viitega

Nagu öeldakse: "See, kes otsib, ka leiab!".

On olemas igasuguseid programme ja särgivärgendusi, millega saab väljamaale minna suhteliselt tasuta (baaris peab ise õlut ostma). Ma olen otsinud selliseid asju ja käinud mööda ilma.

Elasin 4 kuud ©veitsis Alpide keskel ja ainuke asi, mis ma maksin, oli õlu baaris ja seal elasin odavamalt, kui Eestis. Maksti reis kinni, maksti elamine kinni ja maksti söök kinni.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Apr 19, 2010 12:24    Teema: Vasta viitega

Riion kirjutas:
Nagu öeldakse: "See, kes otsib, ka leiab!".

On olemas igasuguseid programme ja särgivärgendusi, millega saab väljamaale minna suhteliselt tasuta (baaris peab ise õlut ostma). Ma olen otsinud selliseid asju ja käinud mööda ilma.

Elasin 4 kuud ©veitsis Alpide keskel ja ainuke asi, mis ma maksin, oli õlu baaris ja seal elasin odavamalt, kui Eestis. Maksti reis kinni, maksti elamine kinni ja maksti söök kinni.

Kindlasti on. Aga enamikel neist langevad uksed kahjus kinni, kui akadeemiline edukus tugevasti alla keskmise on. Heehee.

Aga ega ma ei otsinud ka eriti.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Esm Apr 19, 2010 15:02    Teema: Vasta viitega

eks sõltub oma standarditest ka, kui mingid sooduskampaania lennupiletid osta ja näiteks couchsurfingu kaudu ööbimiskoht otsida (või on võtta kohapealne sõber, kes ei pane pahaks, kui tema juures crashitakse), võib Euroopa piires üsna odavalt hakkama saada ka hullu planeerimiseta ja väga ilmsete turvariskide võtmiseta.

ma olen couchsurfingu jaoks liiga snoob/ei armasta üksi reisida, seega olen oma raha eest kuhugi sõites hakanud eelistama korterite üürimist. reeglina saab sedasi sama raha eest rohkem n-ö elukvaliteeti kui hotellis (atmosfäär jms lisaks). natuke otsimist on vaja + tervet mõistust kahtlaste pakkumiste välistamiseks, aga üldiselt pole selles midagi keerulist. seda varianti, et võtta suurema seltskonnaga nt nädalaks Lõuna-Prantsusmaal basseiniga villa (kuskil 4 inimesega võib üürimine juba oluliselt odavam tulla kui hotell), pole veel proovida jõudnud.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 19, 2010 20:26    Teema: Vasta viitega

Oli aasta 2005 kui ma veel rumalamana ja tüütumana kui praegu yoshy juhatuse tõttu baka foorumisse tulin. Siis oli mul animest ainult väga ähmane ettekujutus ja näinud olin ka vaid umbes 1-2 asja. Ma mäletan seda kuidas ma baka ülevaateid lugesin ja mõtlesin, et need kõik, või noh, suurem osa, vaatan ma millalgi kunagi ära. Seda muidugi pole juhtunud, kuid baka ülevaadete lehekülg on minu jaoks siiski alati väga positiivne olnud.
Ma just kuulasin Yoko Kannot, selle tõttu vist kirjutasingi.






mökk! <-
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Esm Apr 19, 2010 20:49    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Riion kirjutas:
Nagu öeldakse: "See, kes otsib, ka leiab!".

On olemas igasuguseid programme ja särgivärgendusi, millega saab väljamaale minna suhteliselt tasuta (baaris peab ise õlut ostma). Ma olen otsinud selliseid asju ja käinud mööda ilma.

Elasin 4 kuud ©veitsis Alpide keskel ja ainuke asi, mis ma maksin, oli õlu baaris ja seal elasin odavamalt, kui Eestis. Maksti reis kinni, maksti elamine kinni ja maksti söök kinni.

Kindlasti on. Aga enamikel neist langevad uksed kahjus kinni, kui akadeemiline edukus tugevasti alla keskmise on. Heehee.

Aga ega ma ei otsinud ka eriti.


See reis polnud seotud akadeemilise edukusega, sest mulle ei meeldi idee, et lähen Alpidesse ja enamus aja nühin pinki, sama ajal võimsad mäed kutsuvad sind välja.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2010 10:06    Teema: Vasta viitega

Riion kirjutas:
See reis polnud seotud akadeemilise edukusega, sest mulle ei meeldi idee, et lähen Alpidesse ja enamus aja nühin pinki, sama ajal võimsad mäed kutsuvad sind välja.
Arvad et igasugu õppereisidel toimub mingi julm pinginühkimine? LaLaLaa LaLaLaa LaLaLaa
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2010 13:24    Teema: Vasta viitega

http://kanepitemp.wordpress.com/2010/04/19/20-aprill/

häppi 420!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2010 13:34    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
http://kanepitemp.wordpress.com/2010/04/19/20-aprill/

häppi 420!!!

Head tähistamist.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2010 14:05    Teema: Vasta viitega

Täna on muide Hitleri sünniaastapäev ka... mökk!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2010 16:59    Teema: Vasta viitega

Nägin täna suurt silti ,,China Food festival" 28.aprill- ei mäleta mis kuupäev.
Googeldades aga ei leidnud midagi selle kohta.Kas keegi järsku teab selle kohta rohkem infot?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2010 22:24    Teema: Vasta viitega

Kas mingi Hõbedane või Kuldne nädal ei käi Jaapanis või Hiinas?
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toomas



Liitunud: 25 Mai 2008
Postitusi: 250
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2010 22:33    Teema: Vasta viitega

Selleks, et reisida pole tegelikult palju raha vaja. Meenutan seda kui sai perega viiekesi autoga Horvaatias käidud vast aasta või kaks peale seda kui sinna minekuks viisat enam vaja polnud. Ida Euroopa oli ja on ka samas hinnaklassis, mis Eestigi, kohati ka odavam. Iga õhtu sai otsitud mõni metsatukk või muidu kõrvaline paik ja sinna telgid püsti pandud. Seal kus asutus liiga tihe oli, leidis ikka mõne campingu, kus siis samuti telgitud sai. Kokku kaks nädalat ja raha ei kulunud rohkem kui muidu Eestis elades igapäevaselt kulus. Mõnipäev tahaks sarnase reisi uuesti ette võtta koos sõpradega. On huvitatuid? LaLaLaa

Käisin täna Auras ja avastasin riietusruumis, et ujumspüksid olid maha jäänud. Veetsin siis pool tundi saunas, et kohaleminek raisku ei oleks läinud :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Apr 21, 2010 00:59    Teema: Vasta viitega

Reisimas ei käi, sest raha pole. Või ei raatsi pigem. Välismaailma uurida tahaks küll, aga motivatsioonist jääb puudu. Küll aga olen sõpradega Euroopas autoreisil olnud. Hea meelega läheks veelgi ja miks mitte ka bakalaste seltskonnaga. Nii et, Toomas, mina oleksin huvitatud küll, üldise idee raames, midagi spetsifitseerimata.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Apr 21, 2010 08:52    Teema: Vasta viitega

Mul on plaan Suvel Lätisse sõita, kuna Riia ja Tartu vahel nüüd mingi rongiliiklus eksisteerivat. Ja puha!
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 177, 178, 179  Järgmine
Lehekülg 148, lehekülgi kokku 179

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: