OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Anna teada heast anime DVDst

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Yu-Gi Oh-No



Liitunud: 6 Okt 2008
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2008 09:46    Teema: Anna teada heast anime DVDst Vasta viitega

Mõtlesin, et võiks luua teema aitamaks inimesi, kes ei saa mingil põhjusel väljamaalt animesid tellida või ei viitsi, a kvaliteetset DVDd tahaks ikka. Nimelt kui olete näinud kuskil mõnda anime DVDd, millel on arvestatav hind ja mis on mingis mõttes haruldane ehk siis pole tegemist Raivo E Tamme poolt peale loetud Sonatiini välja lastud DVDga (Pom Pokost DVD-Liidri Appleseedini), vaid UK-väljalaskeid või korraliku Eesti dubleerimisega, siis andke oma leidudest teada. :)

Ma nt nägin Stockis Street Fighter II (99.-), Street Fighter Alphat (80.-) ja Street Fighter Alpha Generationit (80.-). Minu teada oli tegemist UK-väljaannetega.
Lisaks mainiksin, et Minu Naaber Totoro pealelugemine on võrreldes muu Sonatiini dubleerimistega võrreldes päris hea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2008 11:35    Teema: Vasta viitega

Viru raamatupoe teisel korrusel on kvaliteetsed dvd'd. Praegult on seal huvitavamatest asjadest alles veel Only Yesterday ja The Little Norse Prince.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ewu.



Liitunud: 12 Apr 2009
Postitusi: 68
Asukoht: Saku

PostitusPostitatud: Nelj Apr 23, 2009 07:38    Teema: Vasta viitega

Kas sõpruse kinos ei müüda? Kui ma anime festil käisin siis sealt sai mingi suguseid aga ma ei viitsinud lähemalt vaadata. Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Nelj Apr 23, 2009 15:15    Teema: Vasta viitega

Hea DVD on korralike inglise subtiitritega ja jaapani audioga mis on erinevatel träkkidel. Palju selliseid on?
_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: