OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Uus katse: Kuidas on anime mõjutanud teie elu?

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Püh Okt 19, 2003 07:11    Teema: Uus katse: Kuidas on anime mõjutanud teie elu? Vasta viitega

Niisiis, ma proovin uuesti. Ja ennem, kui ehk vanematel tekib soov lehekülgede pikkust heietust minu sees peituvate pahede ja vigade juurimisel, paluksin ma siiski küsimusele vastata, kuna too pole iseenesest niivõrd keeruline, et teemast saaks mööda panna. Kui oli ka keegi siin, kes minu "Höhöhöhö'st" tundis ennast puudutatuna, siis ma ei saa sinna midagi parata. Eks teinekord kui naeran enda kogenematuse peale, siis pean ka meeles juurde kirjutada, et ma just seda teen. Kui see postitus juhuslikult minu viimaseks jäetakse, siis: "Oli meeldiv." *naeratab*

Igatahes, keskendugem küsimusele ja ehk on lootust, et sellest ka midagi välja tuleb. :)
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Okt 19, 2003 11:20    Teema: Vasta viitega

rohkem kui tunnistada julgen.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Pilu-Kelluke



Liitunud: 13 Okt 2003
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Püh Okt 19, 2003 12:04    Teema: Re: Uus katse: Kuidas on anime mõjutanud teie elu? Vasta viitega

Seichi kirjutas:
Kuidas on anime mõjutanud teie elu?
Võtan seda kui meelelahutust. Miks peaks midagi sellist mu elu mõjutama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 19, 2003 21:50    Teema: Re: Uus katse: Kuidas on anime mõjutanud teie elu? Vasta viitega

Seichi kirjutas:
Niisiis, ma proovin uuesti. Ja ennem, kui ehk vanematel tekib soov lehekülgede pikkust heietust minu sees peituvate pahede ja vigade juurimisel,

ego on ikka suur, ehh? viimane heietus oli vähemalt siin küll väga lühike ja resoluutne ning kui järgmiseks põhjust leiab, siis vaevalt see ka pikem tuleb.

Tsiteerin::
paluksin ma siiski küsimusele vastata, kuna too pole iseenesest niivõrd keeruline, et teemast saaks mööda panna.

alati saab teemast mööda panna. ja mis küsimusse puutub, kui sa natuke järgi mõtleksid, siis pole sellele vastamine sugugi nii lihtne. see nõuab pilku tagasi, milline oli elu enne anime vaatamist, ning meeldetuletamist milliseid muutuseid anime vaatama hakkamine endaga kaasa tõi. mõtlemist, et kas see on lihtne meelelahutus sulle või oled sealt ka midagi kasulikku endale külge saanud ning milline oleks elu olnud siis kui poleks animet vaatama hakanud, seega aeganõudev ja osade jaoks keeruline protsess. ehk lühidalt, mina pole praegu sellest suuteline niisama lihtsalt kirjutama, see kõik nõuab mõtlemist ja analüüsi milleks aga mul viitsimist ja aega ei jätku. vähemalt lähiajal mitte.

Tsiteerin::
Kui oli ka keegi siin, kes minu "Höhöhöhö'st" tundis ennast puudutatuna, siis ma ei saa sinna midagi parata.

ei tundnud end keegi puudutatuna, see oli lihtsalt viimane piisk ääreni täis karikasse mis hakkas selle tõttu üle ajama.

Tsiteerin::
Eks teinekord kui naeran enda kogenematuse peale, siis pean ka meeles juurde kirjutada, et ma just seda teen.

teinekord kui naerad enda kogenematuse peale, siis mõtle parem järgi, et kas on mõtet naerda. kui seda naermist või muidu sobimatuid, ebavajalikke ja mõttetuid kommentaare liiga palju pikapeale kuhjub, siis võib juhtuda midagi ebameeldivat, kuna foorumit ei loe ainult kinda ja Mr_Cinnamoni taolised inimesed, kellel on väga lõbus sinu "Höhöhöhö" sarnaseid üherealisi postitusi lugeda.

Tsiteerin::
Igatahes, keskendugem küsimusele ja ehk on lootust, et sellest ka midagi välja tuleb. :)

ja sina? teed mingit uurimustööd, et ainult küsid ja ise ei ütle midagi teemakohast?

ja ütle veel, et ei saa teemast mööda panna...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 20, 2003 11:00    Teema: Re: Uus katse: Kuidas on anime mõjutanud teie elu? Vasta viitega

Seichi kirjutas:
Kui oli ka keegi siin, kes minu "Höhöhöhö'st" tundis ennast puudutatuna, siis ma ei saa sinna midagi parata. Eks teinekord kui naeran enda kogenematuse peale, siis pean ka meeles juurde kirjutada, et ma just seda teen. Kui see postitus juhuslikult minu viimaseks jäetakse, siis: "Oli meeldiv." *naeratab*

See, kas sinu järgmine postitus viimaseks jäetakse, sõltub sinu järgmisest postitusest. Enda kohta võin öelda, et soovin meeldivalt üllatuda, aga kardan näha järjekordset asjassepuutumatut vigases võõrkeeles õhkuriputatud lausekõlksu. Ja minu "karika" (millega kannatust siin foorumis juba võrreldud on) pindpinevuse rikkumiseks pole rohkem vaja ka. (Seda võib lugeda ametlikuks hoiatuseks, mis peaks rahustama kõiki politseibrutaalsuse all kannatajaid, nt Mr_Cinnamon'i). emm

Seichi kirjutas:
Igatahes, keskendugem küsimusele ja ehk on lootust, et sellest ka midagi välja tuleb. :)


No keskendugem siis küsimusele. Minu elu on anime muutnud küll.

Esmalt on muutunud vaatamisharjumused. Kuna ma televiisorit enamasti ei vaata, v.a mängufilmid, siis olin varem harjunud veetma ühe vaatamiskorra peale paar-kolm tundi. See tähendas, et seda üritust tuli ette planeerida - ühte filmi mitme jupina vaadata mulle ei meeldi. Animeseeriad aga koosnevad tavaliselt ca 24-minutistest osadest, mille vaatamist on võimalik mahutada ka lühemasse vabasse hetke. Sellega seonduvalt hakkasin vaatama lühemate perioodide jooksul ja sagedamini, peaaegu iga päev, vastupidiselt varasemale kombele vaadata paar korda nädalas ja mitu tundi korraga. Muidugi vaatan ka "tänu" animele endisest vähem kaameraga ülesvõetud filme ja seeriaid, sest vaba aega ei ole juurde tulnud, pigem vastupidi.

Teiseks on anime vaatamine süvendanud minu huvi jaapani kultuuri, tavade, ühiskonna ja ajaloo vastu. Pärast enda jaoks anime avastamist hakkasin rohkem huvituma jaapani filmikunstist, muusikast ja kirjandusest. Kuna olen loomuldasa uudishimulik ning mulle meeldib omada võimalikult head ülevaadet end huvitavatest valdkondadest, siis on nt minu internetis kolamine juba pikemat aega tugeva kaldega suunas "all things Japan".

Kolmandaks on muutunud mu suhtumine joonisfilmi kui filmikunsti alaliiki. Loomulikult teadsin ma ka varem, et joonistatud kujutis ei tähenda automaatselt orienteeritust lastele ja teismelistele, ning olin näinud mitmeid häid või vähemalt huvitavaid täiskasvanute joonisfilme (alates "Who Framed Roger Rabbit?"'ist kuni Fritz the Cat'i tiiraste seiklusteni välja). Anime aga laiendas minu jaoks meeletult teemade loetelu, mida joonistatud vormis käsitleda kõlbab - teismeliste armulood, kokakunst, korvpall, grotesksed mõrvalood, inimeste ebakindlus ja üksindus tänapäeva ühiskonnas, kiimaste koolipoiste varjatud fantaasiad, heavy metal avakosmoses, keskealiste naiste seksuaalne allasurutus, rääkivad hamstrid ja rituaalsed enesetapud. Liikumisruumi on, kui tagasihoidlikult väljenduda. Kõik see on mind muutnud nõudlikumaks, ent samas laiema silmaringiga vaatajaks, kes ei põlga ära teost (olgu see siis raamat või film) pelgalt teemavaliku või välise vormi tõttu. Minu jaoks on enam kui varem olulised ideed, asjatundlikkus ja kirg, mille abil nii sisu kui vorm teostatud.

Neljandaks on anime muutnud viisi, kuidas planeerin oma rahalisi väljaminekuid - kuna tunnen vajadust säilitada filme/seeriaid, mis mulle on hingelähedaseks saanud või mille vaatamist ma olen lihtsalt nautinud, siis on osa minu andmekandja-eelarvest reserveeritud animele.

Viiendaks on anime vaatamine kujundanud mu ilumeelt. Kui varem hindasin eelkõige lihtsaid kujundeid, minimaalset ja ühevärvilisi pindu sisaldavat disaini ning heal juhul jooni või ruute keerukamate mustrite asemel, siis üli-kawaii anime vaatamine on seda rangust tunduvalt murendanud. Juba meeldivad mulle detailsed tikandid ja mustrid, juba suudan näha pastelsete toonide häid külgi. Kes teab, võib-olla tundub mulle varsti, et rosettide, lehvide ja kuljuste kandmine on hea mõte? Natuke murettekitav on see viies punkt, tunnistan. :)

Kuuendaks on nüüdseks muutunud suhtlusharjumused ja -ring. Kui varem suhtlesin peamiselt klassi- ja kursusekaaslastega, kes on minuga enam-vähem samaealised, siis seoses baka.ee's ja mõnes teiseski anime-kogukonnas (nt IRC kanal #emanga muuhulgas serveris spawn.ircworld.org) osalemine on mulle andnud hulgaliselt uusi tuttavaid, kes on minust nii kuni kümmekond aastat nooremad kui ka samavõrra vanemad. Mõnedega nendest (te teate, kes te olete) saan ma ka IRL läbi nii kenasti, et nimetaksin neid kindlasti "väga headeks tuttavateks" ja vaat' et "sõpradeks".

Rohkem ei tule hetkel meelde ja eks aitab nendest kah, arvan ma.

Pilu-Kelluke kirjutas:
Võtan seda kui meelelahutust. Miks peaks midagi sellist mu elu mõjutama.

Leian, et see kõik oleneb sellest, mida sa pead enda eluks. Kui sa suhtud ellu kui pelgalt enda keha talitluse ülalhoidmisse ja ühiskondlike kohustuste (kool, töö, perekond) minimaalsel vajalikul tasemel täitmisse, siis ei ole tõesti tähtis, kas üldse või, kui jah, siis missugust kraami sa endale meelelahutuse pähe sisse ajad. Kui aga pidada eluks (nagu näiteks mina pean) nii kõike eelmainitut kui ka seda, mis toimub igal hetkel inimese "sees", s.t. mõtteid, tundeid, eelistusi, ajendeid, siis on ka igasugune meelelahutus oluline. Kui sa vabadel hetkedel, kui su aju ja hing peaksid olema nö "puhkere˛iimis", toidad neid nürimeelse ja üheülbalise proviandiga, siis mõjutab see kindlasti ka sinu tegevust muul ajal. See kehtib nii mängufilmide, anime kui ka "Politseikroonika" kohta.

Lõpetuseks veel küsimus teema autorile, kes ilmselt lootis jätta endast uuel katsel viisakama, asjalikuma ja täiskasvanulikuma mulje, aga unustas seejuures ühe hästi olulise seiga. Niisiis. Oletades, et sa tegid selle teema, kuna oled selle üle endamisi juurelnud ja sind huvitavad teiste kogemused, ning oletades, et sa tegid selle teema ebatavalisel kombel tõsimeeli, siis räägi, Seichi, kuidas on anime mõjutanud sinu elu?
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~


Viimati muutis seda Vabarnamees (Esm Okt 20, 2003 15:04). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 20, 2003 11:44    Teema: Re: Uus katse: Kuidas on anime mõjutanud teie elu? Vasta viitega

Seichi kirjutas:

Igatahes, keskendugem küsimusele ja ehk on lootust, et sellest ka midagi välja tuleb. :)


hmh, iga asi millega me kokku puutume mõjutab me elu. eks anime on kindlasti mõnevõrra silmaringi laiendanud ja üht-teist elule juurde andnud. kas siis meelelahutust, mõtlemisainet või ka silmailu. tihti kõike kolme korraga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Kolm Okt 22, 2003 11:28    Teema: Vasta viitega

Anime avas minu mõttemaailmas uue dimensiooni, kui nii võib seda nimetada. Unistused on fantaasiarikkamad ning võimelised väljatooma tugevamaid emotsioone, samuti ka mõtted. Mul on hea meel, et ma animega tutvusin, (kuigi see on veel teiega võrreldes pealiskaudsem, kuna mul pole võimalusi vaadata animeid või mangasid oma vabal ajal. Lihtsas kontaekstis: Ma elan väga tagasihoidlikku elu.) sest kogemus, kui selline on püsiv ja keegi ei saa mult seda ära võtta. Ma hindan seda kõrgelt. See nüüd võib kõlada imelikult-valelt-naiivselt-nõdrameelselt, kuid tänu animele saan ma iseendast paremini aru...:)
Kuna anime on võimeline kajastama kõik võimalikke teemasid äärmusest äärmuseni(Tänu neile kõikidele arukatele ja asjatundlikele inimestele, kes neid loovad), on see lausa õpetlik ning sellest võib leida nii mõndagi abistavat oma igapäeva elu kohapealt. Väga palju anime tegelasi on oma loomult sellised, keda vaatan tahes-tahtmata alt ülesse. Palju nn omadusi, mida ma sooviksin, et mul oleks. Peaaegu, et hale, kas pole.
Lühidalt, on anime mind muutnud nii rõõmsamaks(oma kogemuse poolest) kui ka kurvemaks(oma üleüldise vüimetuse poolest) ning ennekõike pannud paika eesmärgi. Ma lähen Jaapanisse, ma vähemalt loodan, et kõik läheb plaanipäraselt. On ka veel veidi siit ja sealt, mida ma tahaksin lisada, kuid mu sõnastus sõnavara nappuse tõttu läheb juba praegugi veidi segaseks. Arvan, et peamine on väljatoodud, ehk on see kuidagi mõistetav.

P.S. Kui kellelgi vedeleb nurgas mingi arvutilogu, mis on võimeline filme jooksutama, või vähemalt juppe,mis sellele kaasa aitaksid, siis oleksin ma väga tänulik, kui oleksite nõus need mulle annetama. Mind takistab see lihtne asjaolu, et mul pole arvutit.(ega telerit, ega raadiot...ebaoluline)

Ette tänades, Andreas-Siim. *kummardab*
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Xelene
hentai-baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 359
Asukoht: parareru-wordu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 22, 2003 19:09    Teema: kuis muutis anime Helene elu Vasta viitega

nii..vastaks korralikult ja lyhidalt..

:) leidsin megatoreda seltskonna ja tegin oma pubekaea intriigide-rohkeks ja v2rvikaks
:) vaikselt lahkusin megatoredast seltskonnast
:) Helenest sai vahepeal Xelene
:) vahepeal avastasin ircu
:) sellega kaasnesid uued seltskonnad ja intriigid
:) minust sai sitaks hea kunstnik ja mul on t2nu sellele raha
:) ma leidsin endale k6igearmsama ja toredama kuti maailmas!! Kallis Kallis
_________________
tsukurimashooo tsukurimashooo..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
smokeabla



Liitunud: 25 Okt 2003
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Laup Okt 25, 2003 11:43    Teema: Vasta viitega

anime tegi nalja. näiteks. halba nalja.
anime viis mind halvale teele, ma hakkasin jooma. ma hakkasin inimesi sõimama n00bideks sest neile meeldib anime mis mulle ei meeldi seega nad on imbetsillid sest nad ei meeldi mulle sest nad vaatavad anime performace performance mis mulle ei meeldi näiteks digimon või dragonball mojo jojo. ja siis tegi see kuvarile haiget sest ma hoidsin teda koguaeg sees et vaadata animet. näiteks hellsingi või bebopi või la blue girl.
ma tahtsin olla lahe ja tahtsin joonistada animet nii et ma hakkasin animet joonistama et siis teha koomik.. vabandust, mangat. aga mina selle eest raha ei saa sest ma ei ole sellout vaid hoopis armastan niisama iseendale joonistamist nii nagu see tegelikult olema peab näiteks nagu see et dragonballi ei tohiks tegelt vaadata ja ega ka digimoni. pokemon on tegelt täitsa vahva. ma raiskasin raha selle peale et osta endale pokemoni kaarte, aga oh kurat küll, need ei olnud teps mitte mängu kaardid vaid hoopis kogumis kaardid ja need ei olnud üldsegi head ega mingit otstarvet teenivad. mu post on peaaegu sama pikk kui vabarna refreaadivormi post ^__^ aga natuke jääb ehk puudu. ma hakkasin animet vaatama 13 aastaselt ja alguses mulle meeldis väga näiteks neon genesis evangelion. see punane robot oli nii lahe.
aga ma armastan teid kõiki südamest ja täielikult terve oma keha ja hingega Kallis Kallis
_________________
ääääääääääääääääääääääääääääääää
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 25, 2003 12:08    Teema: Vasta viitega

Kusjuures, see polnud üldse niiväga referaadivormis, ma räägingi nii. Kohutav, mis?

:P
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 29, 2003 23:17    Teema: Vasta viitega

Anime muutis mu elu niipalju et nüüd on öö läbi mängimine asendunud päev läbi ühenduse ummistamise ja öö läbi anime vaatamisega. Enam ma ei suuda tavalisi filme vaadata, sest enamuse süzee on nii läbinähtav et ma tean kuidas film lõppeb enne kui ma seda vaatama olen hakkand. Kui mida rohkem on anime pannud mind mõtlema asjade üle mille üle ma polnud varem mõelnud. Natuke kahju et ma varem sellega tegelema ei hakkand, olin juba väiksena sellest huvitatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2003 11:16    Teema: Vasta viitega

MTI kirjutas:
Anime muutis mu elu niipalju et nüüd on öö läbi mängimine asendunud päev läbi ühenduse ummistamise ja öö läbi anime vaatamisega. Enam ma ei suuda tavalisi filme vaadata, sest enamuse süzee on nii läbinähtav et ma tean kuidas film lõppeb enne kui ma seda vaatama olen hakkand. Kui mida rohkem on anime pannud mind mõtlema asjade üle mille üle ma polnud varem mõelnud. Natuke kahju et ma varem sellega tegelema ei hakkand, olin juba väiksena sellest huvitatud.


ära muretse, küll varsti tuleb ka aeg, kus sa tead kuidas mõni anime lõpeb enne kui sa seda vaatama oled hakanud...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Highland



Liitunud: 27 Veeb 2003
Postitusi: 160
Asukoht: Azara

PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2003 20:18    Teema: Vasta viitega

anime on vaid mu ellu suhtumist muutnud.
see on kõik.
_________________
Open up your eyes..
and find,that this life`s better then you know
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Laup Nov 08, 2003 00:41    Teema: Vasta viitega

Ükskõik, mida teile ka räägitud pole: Napisõnalisus POLE nakkav! Palun julgemalt!
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Nov 08, 2003 20:53    Teema: Vasta viitega

mmm..

1. olen leidnud endale maailma parima seltskonna ja ka parimad sõbrad (enne neid nagu ei olnud)
2. leidsin midagi, millega rohkem oma vaba aega sisustada (kuna ma ei käi peale kooli kuskil...ei trennis ega ringis ega käi pidudel)
3. akkas tekkima huvi jaapani vastu (isegi nii suure, et koolis kirjutan selle kohta ettekande :p)
4. Tutvusin oma musiga Happybunny
5. akkasin joonistama anime stiilis (kuigi suurema osa sellest võlgnen ma kindale, kes mind tagant togis^^)
6. anime on ka avardanud maailmapilti veits ja pannud nii mõnegi asja üle mõtlema :)
7. raha läheb kuidagi rohkem CDde peale :p (kuigi ma eriti ei tõmba neid...)


mm...põhimõtteliselt sarnane jutt vabarna ja xelenega Happybunny
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Uranus



Liitunud: 2 Märts 2003
Postitusi: 250
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh Nov 09, 2003 15:57    Teema: Vasta viitega

Nii imelik kui see ka ei tundu, ei ole anime minu elu eriti mõjutanud. Võiks öelda, et ma olen multikaid ja hiljem animet vaadates üles kasvanud. Kunagi ammu ammu (oli vist aasta 90 või 91) pandi mulle sat sisse, siis vaatasin meeletu huviga selliseid asju nagu Dennis, Bugs Bunny, Spidermani, Hulki, Ghost busters'it ja veel kõike muud jura mida aga tuli emm .
Algul puudus mul vana hea rtl2. Mul oli siis veel mingisugune vana vene telekas, mis ei võimaldanud seda kanalit välja otsida URRRRRR . Rtl2 tulekuga hakkasin ka sealt multikaid vahtima (nüüd lülitan end vahel sellele laine, et olla lihtsalt kursis, mis seal kah näidatakse). Need tundusid mulle ainult kuidagi väga imelikud. Ebatavalised soengud, väga suured silmad. Ajapikku vähenes üha rohkem teiste multikate ja suurenes anime osakaal, kuni sain arvuti ja jäi ainult anime. Tahan kõige selle mulaga lihtsalt ölda, et anime on muutnud võib-olla mu vaatamisharjumust ja vaadatavate asjade sü&#382;ee on läinud rohkem keerulisemaks ja enam mõtteainet pakkuvamaks.
Tegelikult päris täpne see kah ei ole, et anime minu elamist pisutki muutnud pole. Siiski on.
1. Istun tavalisest rohkem PC ees :P .
2. Hea anime vaatamine on kuradi kallis tegevus. Nagu Vabarnamehel, on mulgi juba üsna kopaskas summa kulunud, et oma lemmikuid andmekandjatele talletada LaLaLaa
Sõpru animevahtimine minu ellu juurde pole toonud, küll aga inernetituttavaid. Võib-olla elan ma lihtsalt ka liiga tillikeses linnas, kus tõelisi animehuvilisi on ehk vaid käputäis, sest selliseid inimesi, kes karjuvad, et Bayblade ja Digimon on ülikõvad, ma siia juurde ei arvesta. :P
_________________
Elevator Summoner.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
uku



Liitunud: 9 Jan 2004
Postitusi: 41
Asukoht: täitsa oma maailmas...

PostitusPostitatud: Nelj Märts 11, 2004 16:11    Teema: Re: Uus katse: Kuidas on anime mõjutanud teie elu? Vasta viitega

pansomon kirjutas:
Seichi kirjutas:

Igatahes, keskendugem küsimusele ja ehk on lootust, et sellest ka midagi välja tuleb. :)


hmh, iga asi millega me kokku puutume mõjutab me elu. eks anime on kindlasti mõnevõrra silmaringi laiendanud ja üht-teist elule juurde andnud. kas siis meelelahutust, mõtlemisainet või ka silmailu. tihti kõike kolme korraga.


Nõustun pansomoniga.
Üks asi mis on muutunud on et ma joonistan rohkem.Ja paremini
:) Enda arust ... ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Paladin of Anime



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Kolm Märts 31, 2004 18:14    Teema: Vasta viitega

tõesti....paremini joonistamine on üks hea omadus tõesti....
_________________
Kes teab midagi mis pole mõttetus on mõttetu....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: