OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

2009 Anime Kevadhooaeg
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kiishim



Liitunud: 1 Aug 2008
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Nelj Apr 09, 2009 07:48    Teema: Vasta viitega

Basquash! - ei vaata, kuna teema ei tõmba. Millest on sügavalt kahju, sest pildiliselt on tegemist niiiii ilusa asjaga.

Higepiyo - Muhe jube lahe tibu. Vaatan.

Valkyria Chronicles - olen kahevahel. Nagu tõmbaks, aga väga häiris staatiline taust aeg-ajalt. Pilved, puud jne ei liikunud absoluutselt ja tegelased esiplaanil liigutasid. See jättis sellise kooliteatri mulje, kus poole trupi ülesandeks on taustadekoratsiooni püsti hoida. Kuna ma seda märkama hakkasin, siis jäingi. Võibolla see on taotluslik ja peabki nii olema - ma ei tea. Vaatan paar osa veel, siis otsustan.

Cross Game - mõnus, esimese osa põhjal tundub, et fookus on mujalgi kui spordil/pesapallil. Vaatan edasi.

Tears to Tiara - midagi nii igavat pole ammu näinud. Kindel ei.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 09, 2009 14:23    Teema: Vasta viitega

Natsu no Arashi't ei vaata edasi.

Basquash
'i vaatan edasi.

EDIT: Kui te ei tea, mis on sel kevadel cool, siis selleks on kindlasti Sengoku Basara. Keskaegsest Jaapanist ja seal toimuvast sõjaläbust rääkiv anime pakkus esimese kahe minuti jooksul enne alguslugu piisavalt põhjust öelda "hell yeah!", OP'i ajal küttis veel rohkem üles ja pärast seda pakkus 20 minutit awesome'i. Lihtsalt vaadake seda, see on ülihea. Vaatan edasi!

EDIT2: K-on'i teine osa oli ka halb peale Mio ja ED'i.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 09, 2009 19:50    Teema: Vasta viitega

Basquashi vaatan edasi.

Meelelahutus selle parimas mõttes. Animatsioonikvaliteet on vabalt OVA tasemel. Väike ecchi-element mulle istus - aitab juba neist aseksuaalsetest shonen-animetest!

Mechad, korvpall, ulme, kahemõttelised naljad - poistele peabki selliseid asju näitama.

thumbs up!!!
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 09, 2009 22:09    Teema: Vasta viitega

Ise vaatan seda animet kindlasti edasi:
Phantom: Requiem for the Phantom. Soovitaksin ka vanemat versiooni sellest vaadat:Phantom the Animation.
Veel üks anime, mida vaatan edasi:
Gokujou!! Mecha Mote Iinchou. Meenutab osaliselt Kirarin Revolution

Lisan mõned animed siia nimekirja, mida pole suures nimekirjas, aga võib-olla pakub huvi:
Koihime Musou - http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=6375
Metal Fight Beyblade - http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=6426
Jewelpet - http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=6444
Kigurumikku V3 - http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=6492
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Nelj Apr 09, 2009 23:26    Teema: Vasta viitega

Dragon Ball Kai'd vaatan edasi. Mõnus action. Seiyuud on vanemaks jäänud ja sellega on kadunud osake särtsakusest. Sellest on kahju, aga väga hull ka pole.
SafetyDance subid on normaalsed, paar viga oli, aga üldiselt OK.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Reede Apr 10, 2009 21:21    Teema: Vasta viitega

Eden of the East esimene osa polnud sugugi paha. USA Washington DC, Valge maja ees seisev tüdruk kohtab kahtlast, paljast noormest, kellel on ühes käes püstol ja teises telefon. Ja neid "jälgivad" kõrvalt politsei. Ka animatsioon oli üsna meelepärane Vaatan esmapilgul kindlasti edasi.

Sama käib ka Ristorante Paradisio kohta.
_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Apr 10, 2009 21:41    Teema: Vasta viitega

chi kirjutas:
Vaatan esmapilgul kindlasti edasi.

You're doing it wrong.

Edit: Higashi no Eden on näide sellest kuidas Jaapani isoleeritud mõttemaailm end korraga parimast ja halvimast nurgast näidata saab. Üheltpoolt on meil huvitav ja kummaline premise amneesia all kannatavast noorukist (miinus riided), kes ühtäkki leiab end Valge maja ees seismas, ühes käes mobiiltelefon ja teises käes revolver. Teisalt on meil aga täiesti väärastunud representatsioon võõrastest kultuuridest ja haiglaslik eksootikaarmastus läbi korduvate võõrkeelsete terminite.

Vaatan edasi, sest on huvitav, ehkki tobe. Pluss. taustadega on väga omapärast tööd tehtud.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Reede Apr 10, 2009 23:12    Teema: Vasta viitega

Asura crying - ei vaata edasi.
Klõpsasin esimese episoodi läbi, aga vaatama küll ei viitsinud hakata. Tundus väga halb.

Higepiyo - vaatan edasi.
Chicks these days sure are incredible. Animatsioon oli küll imelik, aga naersin terve 5-minutilise episoodi vältel.

Basquash - vaatan edasi.
Visuaalne pool on tõesti super. Subtiitrid kohati isegi segasid, kuna ei saanud pildile keskenduda. Mechad + korvpall pole ka paha mõte. Soundtrack oli kohati küsitav, aga siiski suhteliselt hea. Peategelane on tropp. Mõned loogikavead esinevad ka. Aga ikkagi paljulubav anime.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Apr 11, 2009 00:08    Teema: Vasta viitega

Basquash ep 02: Miyuki rinnad ei ole ainus korpulentne osa tema keha juures OR stereotüüpsed arusaamad mustanahalistest naistest.

Aga nüüdseks on see kiiks antud seeria juures mulle juba meeldima hakanud. ericku interpretatsioon avas mu silmad.

Edit: Shin Mazinger Z teeb kontrollimatut balls to the walls actionit ja spastilisi otakugasme paremini kui ükski anime enne teda. Esimene episood on täiesti pöörane ja suuresti arusaamatu kui vaataja pole kursis Go Nagai ülimalt veidra maailma, nay, universumiga. Viimane aga ei tähenda seda, et te sellest seeriast hoiduma peaksite, vastupidi, te peate seda nägema, vähemalt esimest episoodi, sest see on parim kiirtee selle hullu geeniuse lõputult viljaka loominguni.



Loomulikult vaatan edasi.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Laup Apr 11, 2009 12:51    Teema: Vasta viitega

Nimekirjast puudub Marie & Gali.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Apr 11, 2009 13:17    Teema: Vasta viitega

Neid puuduvaid on veel. Me jätsime osad välja, kuna pidasime nende subimist ebatõenäoliseks, kuid tagantjärgi tueks mõned neist siiski ära lisada.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Laup Apr 11, 2009 13:22    Teema: Vasta viitega

tyger kirjutas:
Nimekirjast puudub Marie & Gali.

Selle airdate on 31.03, nii et tehniliselt peaks see kuuluma talvehooaja teemasse (jaanuar-märts).

Tegelikult aga on sealt nimekirjast veel mitmedki asjad puudu. Jätsime välja osad järjed (näit. Chi's Sweet Home 2), enamiku lastekaid (a'la Sugar Bunnies) ning veel mõned animed, mille puhul tundus ebatõenäoline, et keegi neid kunagi vaatama või subima hakkab.

EDIT: njah, acousmatique jõudis juba sama öelda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Laup Apr 11, 2009 21:11    Teema: Vasta viitega

Tayutama on järjekordne nõme eroge animeversioon. Isegi tüdrukud ei näe eriti ilusad välja. Ei vaata edasi.
Ayako subtiitrid on korralikud.

07-Ghost on anime kaklevatest bishounenitest, aga võitlused on igavad, kuna kõigil on samasuguse välimusega(kole) erivõime. Peale kenade noormeeste pole sellel animel midagi pakkuda ja sellepärast ei vaata edasi.
DB subid korralikud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 11, 2009 23:32    Teema: Vasta viitega

Kuigi tavaliselt mulle pooleliolevaid sarju vaadata ei meeldi, otsustasin seekord austusest selle projekti autorite vastu selle ette võtta. Siin siis esimesed viljad.

Charady's daily joke- Kuigi naljade esituse ja visuaalse poole kvaliteet kõigub osade kaupa kohutavalt, teeb asja idee ja ühe osa pikkus sellest väga mõnusa vaatamise, mida vastavalt tujule aegajalt paar osa vaadata.
Vaatan edasi.
---------------------------------------------
Natsu no Arashi- Idee iseenesest on hea, aga esituse tundub väga algajalik. Lisaks ei suuda ma otsustada, kas tegelaste välimus on minu meelest hea või halb. Mitte päris halb anime, mis võibolla hiljem läheb paremaks.
Ei vaata edasi.
---------------------------------------------
Queen's Blade- Nii halb, nagu sellest räägitakse. Igav, ajuvaba, halb esitlus ja fanservicega on selgelt üle liialdatud.
Ei vaata edasi.
---------------------------------------------
Slap Up Party: Arad Senki- Suhteliselt mõttetu ja tavaline fantasy adventure- tüüpi anime. Samas suhteliselt lõbus ja sama retsepti järgi on minevikus mõned head asjad tehtud, milles tõsisem lugu tulebki hiljem. Lisaks loomulikult väga mõnus ED.
Vaatan edasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Püh Apr 12, 2009 11:28    Teema: Vasta viitega

Marie & Gali - esialgu vaatan edasi.
Väga kahtlane anime, aga esmapilgul päris huvitav. Ja gooti peategelane on ka lahe. Subs Fucking Where on halvad, aga midagi muud pole saada.

Guin Saga - ei vaata edasi.
Ei suutnud esimese episoodi jooksul ühtegi asja leida, mis paneksid mind seda edasi vaatama. Praht.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Apr 12, 2009 16:10    Teema: Vasta viitega

Higepiyo süüdimatust värdjast vuntsidega tibu ja inimesed, kes ei oska sellise elukaga midagi peale hakata. Absurdihuumori armastajatele kohustuslik. vaatan edasi

K-on Otseselt oma sõnu tagasi ei võta. Klõpsisin esimese osa uuesti läbi ja tõesti, esimene osa mulle ei meeldi. Teist osa vaadates avastasin aga, et kõik, mis mind esimese osa juures häiris, oli kadunud ja alles jäi midagi, mis mulle tegelikult väga meeldis. Ja bassist on seksikas. vaatan edasi

Tayutama Seda animet oli raske vaatama hakata, kuna kohe alguses hakkasid ilma mingi seletuseta supervõimetega tegelased üksteist nottima, järsku hüppasid kusagilt välja draakonid ja siis tulistasid nad silmadest LASEREID ja...ja...
õnneks lõppes see idiootsus üsna kähku ära, millele järgnes isegi üsna vaadatav, ent keskpärane anime. Mashiro on küll üks kõige nunnumaid tegelasi, keda ma näinud olen (noorem versioon, oh mind pedofiili), kuid kas sellest piisab kogu sarja kandmiseks, selgub kunagi hiljem. Hetkel vaatan edasi

Marie & Gali Animatsioon on veidravõitu, tegelased ei tõmba, mis siis, et üks on Goth loli, erilist sisu ka ei tundu olevat ja kui ma avastasin, et osa oli ainult mõni minut pikk ja sai kardetust palju kiiremini läbi, hingasin kergendunult. ei vaata

Sengoku Basara Mis juhtub, kui Narutot veel halvemaks teha, veel rohkem mõttetult ülepingutatuks ja veel õõnsamate naljadega? Tulemuseks on Sengoku Basara, kus on Rock Lee stiilis nalju igal pool, võitlused olid "ainult veidi" üle pingutatud ja üldse jättis väga, väga halva mulje. Teineteise ülevoolavast mehisusest läbipeksmine... ei vaata
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 12, 2009 18:59    Teema: Vasta viitega

Hanasakeru Seishounen räägib mingist rikkast ja ilusast tüdrukust, kelle isa korraldab talle mingi mängu, mis peaks lõppema sellega, et ta abiellub (ilmselt selle lapsepõlvesõbraga lõpuks). Selgelt on tegu tüdrukutele suunatud animega, aga midagi selles köitis ka mind. Ilmselt oli see vaheldus - suur osa animesid mida ma sel hooajal kohanud olen on seotud võitlemise ja muu sellisega, aga mitte ühtegi "vali-endale-abikaasa" animet! Muidugi on see anime esimese osa põhjal ka väga juustune ja igav, seega ei vaata edasi.

Phantom ~Requiem of the Phantom~ on kli¹eedesse mässitud märul. Tüüp "kaotab" mälu (sellele aidatakse kaasa), ärkab kuskil majas keset kõrbe, võitleb natuke instinktide najal ja hakkab "tapma, et elada"! Okei, kõik muu oli okei, sest ma pole ammu seda kohanud, aga sellest on mul küll siiber, kuidas keegi koguaeg ütleb endale, et ta "tapab, et ise saaks elada". Viimase Gundami süü, kus iga teine tolvan "võitleb, et elada" ja "elab, et võidelda" või "võitleb, et võitlemine ära lõppeks". Aga tegelikult läks Phantom mulle peale. Kahe palgamõrtsuka vahelist romanssi vaatan edasi.

Hayate no Gotoku 2 ei vapustanud mind kuidagi. Samas meeldis ta mulle tohutult, nagu ka esimene hooaeg. Ootan sellest hooajast palju tobedaid episoode ja paari plot twisti. Vaatan edasi, loomulikult.

Pandora Hearts
räägib noorest ülikupoisist, kes saab kohe sarja esimeste osade jooksul 15, mis tähistab täiskasvanuea algust. Selleks läheb ta kuhugi kahtlasesse lossi mis on pärast mingit katastroofi jälle üles ehitatud vms. Seal ta leiab ühe kahtlase kella mille sees on mingi tüdruk kes tahab teda tappa või midagi. Ja siis tulevad mingid kapuutsidega vandid ja teevad trikke. Mõnusalt friiki anime (ja seda ma mõtlen tõsiselt, väga mõnus oli), aga et ma animesse ära ei upuks siis ei vaata edasi.

EDIT:
Eden of the East on väga mõnus ja lõbus. Vaatan edasi.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 12, 2009 22:16    Teema: Vasta viitega

Guin Saga oli tobe. Kuigi idee leopardipeaga mehest kõlab khuulilt, siis päris nii see siiski välja ei kukkunud. Miks on keelatud pool-loomadel pükse kanda. Kaastegelased ehk siis üllast soost troonipärijad käisid ka närvidele, sest nad olid põhimõtteliselt tühjad kestad. Kavatsen ära vaadata ka teise osa, kuid kardan et peale seda enam mitte.

Ristorante Paradiso on selline uinamuina keskealiste Ouran. Igast mechamärulite ja muu fantaasia kõrvale on hea võtta ka üks rahulikum anime. Prillikandjad on üldiseltki sümpaatsed. Hea väike osade arv annab samuti kinnitust, et seda ma vaatan edasi.

Basquash! on ikka tõeline silmailu. Mechad tuletasid disaini poolest hästi natuke meelde seda USA multikat, aga muidu on tegemist khuuli asjaga. Kahemõttelised naljad FTW. Vaatan edasi.

Higashi no Eden on minu selle hooaja lemmik. Punkt. Ainus asi, mis mind veidike murelikuks teeb, on osade arv (11), sest näiteks eelmise hooaja RideBack alustas samuti tugevalt, kuid lõpus vajus kiire tempo tõttu keskpärasusse. Loodan parimat ning vaatan edasi. OP oli ka hästi lahe.

EDIT: Hanasakeru Seishounen oli tegelt päris tore anime, aga ma kardan, et mul ei jätku jaksu, et seda lõpuni vaadata. Et siis ei.


P.S. FMA teine osa oli khuul. Tuli tahtmine uurida kui mitu osa vanas versioonis poiste mineviku selgitamiseks läks. Miki on kahjuks endiselt häiriv.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 12, 2009 23:13    Teema: Vasta viitega

Guin Saga- Seiklusrikas fantasy, kahjuks natuke liiga sarnane teistega samasugustega ja tegelased pole mitte kõige paremini välja kukkunud. Samas loodan, et tulevikus läheb paremaks.
Vaatan edasi.
Eden of the East- Esimene osa oli piisavalt lõbus ja crazy, et huvi tekitada. Lisaks tundub paljulubav esialgu ainult põgusalt tutvustatud Suur Salaplaan.
Vaatan edasi.
Asura Crying- Esimene episood jättis natuke segadusse. Midagi nagu tunduks olevat, samas sisu paistab tüürivat haaremianime suunas, mis midagi head ei tõota. Vaatan igaks juhuks ühe episoodi veel lisaks, samas suuremaid lootusi ei hellita.
Ei vaata edasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 12, 2009 23:59    Teema: Vasta viitega

Saki teine osa kinnitas fakti, et mahjongi peaks mängima kahtlased tüübid öösiti halvastivalgustatud keldrikorrustel, mitte värvilised koolitüdrukud päise päeva ajal. Seda edasi enam ei vaata.

Higepiyo on igav. Ei vaata edasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: