OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

2009 Anime Kevadhooaeg
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 16, 2009 22:52    Teema: Vasta viitega

Ristorante Paradiso- Ootasin kerget slice of life moodi animet, mida ma ka mingil määral sain. Samas on selget näha, et asi tüürib mingi raskema suhtedraama poole, mis mulle kindlasti ei meeldi.
Ei vaata edasi.
---------------------------------------------
Valkyria Chronicles- Tegevus toimub alternatiivajaloolises II-maailmasõja eelses Euroopas? Sellest üksi piisas, et minu tähelepanu haarata. Lisaks veel piisavalt põnevust ja kerget komöödiat. Kuigi loo üle oli selle esimese osa puhul veel vara otsustada, paistab siiski tegemist olevat üpriski hea asjaga.
Vaatan edasi.


Viimati muutis seda Valdars (Reede Apr 17, 2009 23:40). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 17, 2009 23:40    Teema: Vasta viitega

Tayutama- Oeh. Paistab, et järgmine eroge järgi tehtud anime, milles natuke koletistega võitlemist. Esmapilgul ei paista midagi olevat, mis kutsuks edasi vaatama.
Ei vaata edasi.
---------------------------------------------
Shin Mazinger Shougeki! Z-Hen- Esimene osa oli metsik virvarr- pidevalt käis mingi madin ning iga natukese aja tagant mõnda uut tegelast. Ning see kõik oli väga vinge hoolimata sellest, et ma ei saanud eriti aru, mis toimub. Tundub, et esimeses osas oli tehtud mingi eelneva hooaja kokkuvõte. Loodetavasti võetakse järgnevates osades asja natuke rahulikumalt.
Vaatan edasi.
---------------------------------------------
Dragon Ball Kai- Ilmselt saan ma mõnelt tõsisemalt fännilt selle peale tappa, aga ma ei suutnud leida nii palju head, et sooviks seda edasi vaadata. Visuaalne pool tundus kuidagi nõrk, kuigi huvitav. Tegevustik oli kli¹eesid täis ja vähemalt esmapilgul tundus sarnaste asjade paremikule alla jäävat.
Ei vaata edasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Cino



Liitunud: 26 Märts 2008
Postitusi: 130
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 18, 2009 12:12    Teema: Vasta viitega

Higashi no Eden on raudselt minu kevadhooaja lemmik ja kuigi kahe osa põhjal on seda ehk vara kuulutada, siis usun siiski, et see mahub ka mu animete top 10sse. Sü¾ee on mõnusa kiiksuga ja mulle õudsalt meeldib, kuidas pisidetailidessegi on rõhku pandud. Tegelased on huvitavad ja hoolimata oma veidrustest küllalt usutavad. Ja lõpuks ometi üks anime, kus inglise keelt rääkivad tegelased ei räägi räige jaapani aksendiga! Loomulikult vaatan edasi.

Mulle meeldib, kuidas viimasel ajal karaktereid joonistatakse, ühesõnaga umbes sellise stiil nagu Toradoras, K-ON'is ja ka Hatsukoi Limited'is. Ma ei oska öelda, kas see on ka piisav põhjus, et mainitud sarja edasi vaadata, palju oleneb edasisest teemaarendusest. Esimene osa oli siiski küllalt lõbus ja Ayumi selline armas tegelane, nii et esialgu jätkan vaatamist.
Edit: Teine osa liikus hoopis teises suunas kui esimese põhjal kartsin, nii et plusspunktid selle eest. Seega hea meelega jätkan.

Saki'st loobusin teist osa vaatamata siiski, kuna käesoleval hooajal on mulle sobivamaid sarju. Ühesõnaga ei vaata edasi.


Viimati muutis seda Cino (Teis Apr 21, 2009 17:47). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Laup Apr 18, 2009 15:08    Teema: Vasta viitega

Kokku nüüd vaatan 10 kevade animed ja see arv on arvatavasti ka lõplik.

Higashi no Eden - vaatan edasi
Kõigepealt peaks mainima, et päris tore oli vahelduseks inglise keelt natuke animes kuulda. Hääled ei läinud küll väga hästi tegelaste välimusega kokku(inglise keele kohapealt), aga see-selleks.
Muidu oli esimene osa ka tore. Tegelased mulle küll väga ei meeldinud, aga story tundub tulevat päris hea. Kindlasti paljulubav anime.

Phantom ~Requiem for the Phantom~ - vaatan edasi
Tavaliselt sellist tüüpi animed peale ei lähe, aga Phantomi esimene osa oli päris põnev. Meespeategelane ei meeldi, aga nais(pea?)tegelane küll meeldis. Loodan ainult, et paari episoodiga igavaks ei kisu, nagu taolistel animedel ja sarjadel kombeks on.

Natsu no Arashi! - ei vaata edasi
Ühe suve esimese armastuse lugu vanaisa juures kuskil maakolkas. Tüdrukul on supervõimed ka. Ainuke põhjus, mille ma endale selle anime edasivaatamiseks suutsin leida, oli vähene fanservice. Aga neid animeid on sellel hooajal mul juba küllaga, niiet ei hakka isegi selle pärast vaatama.

Sengoku Basara - ei vaata edasi
Üle poole episoodi ma selle peale oma aega ei raisanud. Ma ei saa aru, milleks kellelegi sõjavägi, kui nad 50-kesi ei suuda ühele tegelasele vastu saada? Peategelane keerutas oma oda, tekkis keeristorm ja nõrgad jalamehed surid ära. Aga siis tuli välja vastase tugevam mees, keda nii kergelt tappa ei saa. Järgnes selline jõuvõitlus, kus lendas tuld ja vett. Tuld ja vett tekitasid muidu kahe mehe tugevad löögid. Sealt maalt ma enam edasi ei suutnud vaadata.

Vaatasin igaks juhuks Shangri-La episood 2 ka üle, aga ikka ei kutsunud vaatama.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 19, 2009 00:13    Teema: Vasta viitega

Pandora Hearts- Esimene osa jättis natuke segadusse- üldiselt tundus suht igav ja tavapärane, samas oli paar muust loost eristuvat kohta, mis tekitasid piisavalt huvi, et veel kaks osa ette võtta. Ning ma ei pidanud pettuma. Iga järgnev osa oli huvitavam ja põnevam ja eelkõige süngem. Loodetavasti jätkub samas suunas.
Vaatan edasi.
---------------------------------------------
Saki- Vihkan seda, kuidas põsed on alati punased. Seda kõrvale jättes paistab muidu tegemist olevat mõnusa mahjongile keskenduva animega, mida oli huvitav vaadata hoolimata sellest, et ma mängimisest midagi eriti aru ei saanud. Ei midagi erilist, aga samas ka mitte halb.
Vaatan edasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Püh Apr 19, 2009 11:30    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Shangri-La
(...) Kahjuks pinguati aga natuke üle liiga lapsiku huumoriga (...)

Teise osa kohta see lause enam ei kehti. Endiselt ei ole see anime midagi erilist, aga mind esimeses episoodis häirinud faktorid on suuremas osas ära koristatud ning setting on piisavalt huvitav, et vaatamist jätkata.

Hetkeseisuga olen niisiis vaatama jäänud kolme seeriat: FMA, Higashi no Eden ja Shangri-La.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Apr 19, 2009 21:45    Teema: Vasta viitega

Kuradikurat noh, tegevus toimub ROOMAS ju, kas Ristorante Paradiso kunstnikud ei võiks natuke rohkem tähelepanu taustadele pöörata? Mõned inimesed teevad MSpaindis paremaid.
Ja üldse oli joonistusstiil pettumuseks, eriti peategelase juures, eriti nägu.
Aga tahaks stoori käiku natuke jälgida, seega vaatan edasi, mis mul's teha jääb?
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 20, 2009 06:55    Teema: Vasta viitega

Mis k*radi p*sk sellega on, et FMA2 rehashib vanu FMA osasid? Tuli välja 3s episood, aga ma olen seda juba näinud - FMA esimese seeria esimese osa näol! Täielik ülelaskmine URRRRRR
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 20, 2009 08:53    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Mis k*radi p*sk sellega on, et FMA2 rehashib vanu FMA osasid? Tuli välja 3s episood, aga ma olen seda juba näinud - FMA esimese seeria esimese osa näol! Täielik ülelaskmine URRRRRR

Nad teevad remake'i mitte järge. >.<

Aga see kolmas osa imes ludinal.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Apr 20, 2009 11:04    Teema: Vasta viitega



gogogo Hirasawa Ui!
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Apr 20, 2009 12:09    Teema: Vasta viitega

[quote=acosmatique]pilt[/quote]
Mis ma nägema peaks? Armas kuri
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Apr 20, 2009 13:05    Teema: Vasta viitega

Ranking: keda neist tegelastest sa endale naiseks tahad.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Esm Apr 20, 2009 13:15    Teema: Vasta viitega

whaaaa...full alchemistil on jätk...kus ma küll elanud olen LaLaLaa

*läheb uurima kohe*

kuid uutest animedest hetkel meeldivad on:
Basquash- natukene härivaid stseene on, mille peale Fushi ja Erick küll irvitavad, aga Basquash on siiski eelkõige visuaalselt väga võimas ja meeldiv animatsioon. Tegelased on ka toredalt värvikad, kohati ülevõlli keeratud *eriti naissoost isikud millegipärast*, aga siiski on lõbus ja meeldiv ajaviide :)

the Tower of Druaga- njahm, ilus anime, tüüpiline rpg sisuga teemad: draakonid, võlurid, väike noor poiss, kes pürgib kangelaseks, kli¹eelik, kuid siiski..ilus animatsioon. Täitsa võib ka vaadata

Naruto Shippuden- Ma ei teagi, kas defineerida seda uue animena, sest antud seeria on nagu igikelts, igal aastal tuleb midagi uut peale, aga ometigi on ta sama vana ollus, täis frustreerivaid fillereid, episoode, mis lõppevad kõige nõmedal kohal ära ning kõigele on lisatud annus nikotiini..et sa ikka kogu sellest kupatuseks sõltuvusse jääksid ja ignoreeriksid fakti, et antud anime on laastav su ajale ja sa ei saa eriti teadmisi sealt, pigem mandud veidikene ja hakkad uskuma, et willpowerist piisab, aga...Naruto Shippuden on ikkagi tore..saab naerda ja saab kiruda, mida veel ühele eestlasele vaja on :)

ja muud toredat ei olegi mul öelda..nii igav isiksus olen :(
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Apr 20, 2009 21:33    Teema: Vasta viitega

A kusjuures Natsu no Arashi kujuneb vist minu lemmikuks see hooaeg. Kui teises osas näidati Harima't ja Tsukamoto't, mul läks tuju kohe paremaks. :)
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 21, 2009 00:57    Teema: Vasta viitega

Chiisan kirjutas:
the Tower of Druaga- njahm, ilus anime, tüüpiline rpg sisuga teemad: draakonid, võlurid, väike noor poiss, kes pürgib kangelaseks, kli¹eelik, kuid siiski..ilus animatsioon. Täitsa võib ka vaadata
Sooooo last season
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 21, 2009 16:09    Teema: Vasta viitega

Hatsukoi Limited- Jälle üks koolis toimuv anime, õnneks mitte järjekordne haaremianime.Üpriski mõnus ja huvitav.
Vaatan edasi.
---------------------------------------------
Higepiyo- Väike kogus absurdihuumorit igas osas. Kuigi mõned asjad tundusid natuke pingutatud, on siiski tegemist hea vaatmisega seda sorti huumori austajatele.
Vaatan edasi.
---------------------------------------------
Shangri-La- Kli¹eesid täis lugu, pingutatult originaalsed ja imelikud tegelased, ebaloogilised võitlused. Vähemalt paistab maailm suht huvitav ja originaalne ning igav ei hakka.
Vaatan edasi.
---------------------------------------------
Shinkyoku Soukai Polyphonica Crimson S- Esimese osa algus tundus huvitav, aga kui siis järsku tegevus kooli viidi ning sisse toodi palju koolitüdrukuid ning mingid kontrollitavad koletised, siis võis juba aru saada, kuhu see asi edasi viib.
Ei vaata edasi.
---------------------------------------------
K-ON!- Tavaline slice of life- tüüpi anime, mis samas hästi välja tulnud. Lisaks meeldib mulle see muusikateema.
Vaatan edasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Apr 21, 2009 17:08    Teema: Vasta viitega

Hakkame vist oma ettevõtmisega lõpusirgele jõudma. Minu valikud sel hooajal, meeldivuse järjekorras:

Shin Mazinger Z: Shougeki Hen
K-ON!
Basquash!
Dragon Ball Kai
Cross Game
Higashi no Eden *

* märgitud seeriaid olen ma senini ainult ühe episoodi võrra vaadanud. Ülejäänusid kolm.

Shin Mazinger on... võitmatu lihtsalt. Seeriast õhkub sellist armastust super robot'ite vastu mida pole juba aastaid näha saadud, vägevatest lahingutest veelgi vägevama OPi ning kõige vägevamate bakenbardideni välja.

K-ON! on haterite viginale vaatamata üks parimaid slice-of-life komöödiaid, mida ekraanile on lastud, seda suuresti tänu KyoAni oskusele tuua esile kõiki neid üksikuid asju, mis teatud tervikuid eriliseks teevad. Ka siin seerias on autorid oma tööd armastusega teinud, kuidas muidu kolmas episood just niiviisi algas nagu ta algas.

Basquash! on boys only seeria, mis tänu meie friigile seltskonnale ka mõnele tüdrukule meelepärane suudab olla. Sarnaselt K-ON!'ile teeb ta oma asja paremini kui eelkäijad, kuna autorid, jah, kaifivad ja armastavad seda mida nad teevad ning shounen-anime ¾anri piirides oma inspiratsiooniel vaba voli andsid. Ja need üksikud CERO-Z ratinguga naljad igas osas muutuvad kiiresti nii jaburateks, et nad parodeerivad juba iseennast -- ja see on hea.

Dragon Ball Kai on minu meelest klassik ning ma vaatan seda hea meelega uuesti, roosade nostalgiaprillidega.

Cross Game on hea lugu. Kahjuks on selle seeria re¾ii jätkuvalt nõrk, kuid ma luban selle üle enam mitte hädaldada, sest ega see ei muutu ning lugu ennast eriti ei riku.

Higashi no Eden tundus mulle piisavalt võluv ja omanäoline, et teda edasi vaadata, ehkki seeria huumor minuga ühel lainel ei ole.

Võib-olla vaatan kunagi kaugemas tulevikus veel midagi, aga esialgu jään nende kuue juurde (mis on päris palju juba).

Edit: Thanks, Valdars, et Polyphonica ära vaatasid. Nüüd on ilmunud seeriate ring ka täis.

Edit-2: Vaatamata suurele seeriate hulgale, mida ma vaatan, igatsen ma taga midagi 1) originaalset ja 2) tõsist, mis ei ole pask.

Edit-3: Vaatasin just Shin Mazingeri teise osa ära ja arvamus on täpselt sama. See seeria ruulib kõige üle.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Apr 21, 2009 21:40    Teema: Vasta viitega

K-On ep2:(jah, ma alles vaatasin teist episoodi täna) Miks neil on kõigil osa ülelõualuust pidevalt nii veidralt näha? Jätab sellise mulje, nagu ekraanil oleks kari jäneseid. Tuletab meelde vääga paljusid ennenähtud slice of life'e, parimaks seda mina vähemalt küll ei nimetaks.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Apr 21, 2009 22:08    Teema: Vasta viitega

Ju ma ei ole neid siis piisavalt vaadanud.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kiishim



Liitunud: 1 Aug 2008
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Kolm Apr 22, 2009 19:45    Teema: Vasta viitega

Souten Kouro - ilmselt sobilik valik inimestele, kes armastavad vägivaldset ja verist militaar-actionit ja lahinguväljal omavahel valjuhäälselt ja surmtõsiselt dialoogi pidavaid sõjardeid (pärast nad muidugi ikka kaklevad ka). Suhteliselt jõuline kraam, esimese episoodi jooksul näidati (lähedalt) mu meelest vähemalt kahte otsast lendavat pead. Pildiliselt väga ei imponeerinud, aga kole ka just ei olnud, täiesti külmaks jättis. Opening on täiesti kohutav, kohutavam isegi kui Death Note'i teine opening. Ending on heliliselt vähem kohutav aga pildiliselt näidatakse terve endingu jooksul ainult taevast ja pilvi (majanduskriis? või mingi sügavam filosoofiline tähendus, milleni ma ei küündi). Hiina-temaatika on muidugi värskendav. Kuna mul on juba Sengoku Basara, siis edasi ei vaata.

Hanasakeru Seishounen - vaatasin kolm episoodi, nüüd dropin (kokku on seda 39! episoodi). Esimene episood andis lootust, et tegemist on äkki isegi millegi põnevamaga, kui sisututvustust lugedes ette kujutada võiks, just karakterite poolest, aga kolmandas episoodis muutus peategelane natuke liiga tüüpiliseks "rikas isa tiiva all kasvanud kuid siiski oma arvamust omav ja avaldav ja teiste inimeste asjadesse oma nina toppiv" tüdrukuks. Rohkem ei vaata.

-----

Sakit olen vaadanud nüüd kolm episoodi ja kui järgmises episoodis põnevamaks ei lähe, siis vist dropin selle ka.

Phantom, mis algas mittemidagiütlevalt, on paremaks läinud, aga Valküüria kroonikate koha pealt mul on pisut kahtlusi, vaatan veel 1-2 episoodi ja siis otsustan kas vaatan lõpuni.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: