OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Tokyo Majin Gakuen

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Itachi~



Liitunud: 10 Apr 2007
Postitusi: 29

PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 16:32    Teema: Tokyo Majin Gakuen Vasta viitega

Pealkiri:
Tokyo Majin Gakuen (東京魔人學園剣風帖 龖)


Zanr: Õudukas, Shounen, Üleloomulikud jõud

Sissejuhatus:
Tokyo, öö, müstilised surmad seoses "elavate surnute" ilmumisega. Salapärane uus õpilane, Tatsuma Hiyuu ja hoolimatu õpilane, Kyouichi Houraiji, võitlevad nende elavate surnutega iga öö. Nemad, koos ülejäänud grupiga peagi mõistavad, et suurem oht seoses veelgi tugevamate deemonitega, on tulemas.

Ametlik lehekülg:
http://www.majin.tv/

Screenshotid:




Ripis ja tõlkis Itachi~
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 17:50    Teema: Vasta viitega

Selline suht keskpärane shonen. Verd ja sisikonda on mõnes osas muidugi rohkem, kui noortel viisakas vaadata oleks, aga tegelased on tüüpilised ja sü¾ee pole mind veel haarata suutnud. Võib ju loota, et läheb paremaks ajapikku, samas eriti ei usu ka. Viited Idamaade mütoloogiale olid alguses huvitavad, aga sellest teemast ei haaratud piisavalt kinni, näiteks Ghost Huntis oli isegi huvitavamalt välja toodud. See anime läks ikkagi mingiks pool-komöödiaks, pool-õudukaks kätte. Või siis pole minu maitse lihtsalt.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Robin, komadori
idioot


Liitunud: 16 Okt 2006
Postitusi: 401

PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 18:00    Teema: Vasta viitega

See Koll tundub päris lahe seal..Võibolla lisan need-to-watch listi aga pole kindel.
_________________

Kui sa siia vajutad siis sa oled lahe
See pole vampiiri mäng..See on DS-play..Vajuta
740011
924
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 21:47    Teema: Vasta viitega

see anme on siiani nii igav olnud, et pole viitsinudki edasi vaatama hakata, kui esimesed 5 osa vms.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
panda-chan



Liitunud: 6 Dets 2006
Postitusi: 20

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 09:22    Teema: Vasta viitega

Eh... ma vaatasin esimesed 4 osa... ja ei viitsinud edasi vaadata. Tegelased olid kuidagi enam-vähem noh...tüüpilised. On see badass kutt, siis üks mysterious kutt, üks badass tüdruk ja üks kõigest hooliv tüdruk. NJh... ega nad nendes osades eriti ei teinud kui kaklesid. Ja muidugi badass kutt, ja kõigest hooliv tüdruk vaidlesid -.- Kindlasti kellelegi kes õõõuuudsalt fännab zombisid, see anime meeldib. Aga mul on vaja pisut originaalsemaid ja värskendavamaid tegelasi, et mind plot'iga kaasa haarata... kui see loogiliselt kõlab. emm
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vegeta757



Liitunud: 12 Apr 2007
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 15:50    Teema: Vasta viitega

lahe anime mulle meeldib ... aga kahju,et ainult 13 osa on :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Juul 15, 2007 21:37    Teema: Vasta viitega

Ma venitasin siis anime kuidagi lõpuni ja mis muud öelda, kui et kehv asi on kehv. Jaapani-Hiina mütoloogia kasutamisega olin ma neil [anime valmistajatel] ümber sõrme keeratud, aga igavate tegelaste ja seosetu sü¾eega rikuti anime ära. Lõpus oli üks õudne, väga hirmus koht, kus öeldi: "Võitlus pole veel läbi!" Ning tõsi - varsti tuleb Tokyo Majin Gakuen Kenpuchou: Tou Kenbu Hen. Seda ma aga juba ei vaata...
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Boom Jinx!



Liitunud: 18 Dets 2008
Postitusi: 83
Asukoht: A State of Trance!

PostitusPostitatud: Esm Märts 01, 2010 21:57    Teema: Vasta viitega

Olen 8 osa ära vaadanud ja selline meh tunne on. Esimene osa oli lahe kuid peale seda on siiamaani allamäge läinud.
Hyuu ja Kyouichi on lahedad kuid terve sari on natuke nutune minujaoks. Äkki läheb koos 2se hooajaga natuke paremaks?
Animatsioon mulle meeldib!


Edit: Teine hooaeg siiamaani (6 osa vaadatud) palju parem! Kuidagi vähem seda nutust jutuajamist on :P
_________________
Mina OtakuCenteris


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: