OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Arutelu: miks foorumid hääbuvad (oli: artis.monzi.org Vol2)
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 22, 2009 23:55    Teema: Vasta viitega

Võhik kirjutas:
Vahel lajatatakse panniga minu arvates liiga ennetavalt.


Kes oli viimane kasutaja kes bänniti üldse ? Bakas bännisin mina kedagi viimati kuskil aasta tagasi äkki ja Vabarna pole ka eriti suurema ban ratioga olnud kui mina.

Sinu, ericku ja mõne teise pikkadest postitustest loen välja nagu oleks Baka eriti karm koht, aga ma ei saa aru, kust selline arusaam teil tuleb

???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 01:03    Teema: Vasta viitega

Ma tänan teid kõiki huumori eest. Minu kõhulihased on nüüd natukene valusad. Everlasting omaloomingu teema suudab siimaani oma võrseid edasi ajada ja tülialgeid tekitada. Swiiiit....varsti on ta osavam kui gripp
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Soobel



Liitunud: 24 Dets 2007
Postitusi: 344

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 10:32    Teema: Vasta viitega

Äkki oleks kavalam siiski tekitada need omaloomingu ja mängude alafoorumid ja vaadata, mis juhtub - ära kustutada saab neid ikka.
Selle asemel, et eritada miskeid pooles vinnas lahendusi ja siin sajandat juubelipostitust oodata.
_________________

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 25, 2009 00:19    Teema: Vasta viitega

Olles pikaajaliselt üht foorumit ise administreerinud, oskan ehk natukene teemas kaasa rääkida. Selles foorumis on mitukümmend alateemat (mida on tegelikult isegi liiga palju). Foorumite võrdlusest - minu oma on (esimese kasutaja registreerimise järgi) 3 aastat noorem (jaanuar 2003 vs aprill 2006), postituste ja kasutajate arv on sarnane (62,850 vs 59,487 ja 1335 vs 977), baka on emakeelne ja laia temaatikaga, minu oma enamusele kasutajatest võõrkeelne (inglise) ja suht kitsa teemaringiga (anime & manga üldiselt vs üks Jaapani rockbänd). Omadest kogemustest võin rääkida, et:

* Hoolimata kõigist muudest faktoritest, sõltub foorumi käekäik suuresti omanike/adminnide enda tahtest. Kas nad üldse tahavad, et siin foorumis käiks arutelu joonistuste, j-doramade, jrocki ja Jaapani üle üldiselt, või peakski kõik teemad olema rangelt anime ja mangaga seotud, samuti, kas see foorum peaks olema vaid die-hard fännide mängumaa, või kõikide vähegi asjast huvitatute kasutatud 'superfoorum'. Muidugi on administraatorite õigus jätta see kasutajate otsustada, aga enamasti on neil siiski oma kindel arvamus olemas. Ja sellest juhinduvalt nad ka käituvad.

* Alafoorumite loomise kohta niipalju, et nende loomine (eriti üks-kaks korraga, mitte järsku kümmekond) julgustab kindlasti külastajaid ja kasutajaid sinna vastavaid teemasid tegema. Alati aitab loomulikult, kui on mõnes muus alafoorumis paar seonduvat teemat ees, mis sinna üle kolida, aga otsa saab lahti teha ka ka mõne aktiivsema adminni/mode/kasutaja loodud paari uhiuue ja huvitava teemaga. Muidugi ei ole see mingi imerohi ja lihtsalt alafoorumi loomine sinna tonnide viisi postitusi ei tekita, kuid kui ma olen näiteks so-so animefänn, aga huvitun üle keskmise Jaapani muusikast, siis praegune ülesehitus ja vaid üksikud seonduvad teemad (praegu tuleb meelde ainult Visual Kei meeste pilditeema ja animede op-ed teema) mind küll väga kuhugile midagi postitama ei kutsu.


Ühesõnaga peaksid foorumi ülalpidajad endilt küsima, mida nad selles foorumis näha tahavad, ning sellele vastavalt käituma.
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Soobel



Liitunud: 24 Dets 2007
Postitusi: 344

PostitusPostitatud: Laup Okt 31, 2009 23:31    Teema: Vasta viitega

Noh - on mingeid plaane ka peetud juba?

Nii avaleheküljel kui foorumis on endiselt üleval lugupeetud ja varalahkunud Artise reklaamid ja lingid, üldise all on ka miski omaalgatuslik omaloominguteema, kus postitused segi ja laiali kui pardis!tt vee peal.
Päris nii ka ikka ei saa või kuidas?
_________________

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 01, 2009 10:32    Teema: Vasta viitega

Soobel kirjutas:
Noh - on mingeid plaane ka peetud juba?

Nii avaleheküljel kui foorumis on endiselt üleval lugupeetud ja varalahkunud Artise reklaamid ja lingid, üldise all on ka miski omaalgatuslik omaloominguteema, kus postitused segi ja laiali kui pardis!tt vee peal.
Päris nii ka ikka ei saa või kuidas?

Arutlusi sel teemal siin nagu peetud on. Nagu fushist aru oli saada, on adminnidel midagi juba peas haudumas, aga sellega läheb aega. Otsus esialgu paistab olevat, et las olla üks teema, kuhu inimesed postitada saavad, kui huvi.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 01, 2009 11:45    Teema: Vasta viitega

Soobel kirjutas:
üldise all on ka miski omaalgatuslik omaloominguteema, kus postitused segi ja laiali kui pardis!tt vee peal.

Jess, see kommentaar tegi mu tuju täiega paremaks. Aitäh.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Nov 01, 2009 11:48    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Soobel kirjutas:
Noh - on mingeid plaane ka peetud juba?

Nii avaleheküljel kui foorumis on endiselt üleval lugupeetud ja varalahkunud Artise reklaamid ja lingid, üldise all on ka miski omaalgatuslik omaloominguteema, kus postitused segi ja laiali kui pardis!tt vee peal.
Päris nii ka ikka ei saa või kuidas?

Arutlusi sel teemal siin nagu peetud on. Nagu fushist aru oli saada, on adminnidel midagi juba peas haudumas, aga sellega läheb aega. Otsus esialgu paistab olevat, et las olla üks teema, kuhu inimesed postitada saavad, kui huvi.

See puudutas baka tulevikku üldiselt, mitte Omaloomingut.

See foorumiteema on ainus asi, mis olema saab (ma loodan).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 01, 2009 12:26    Teema: Vasta viitega

Soobel kirjutas:
Noh - on mingeid plaane ka peetud juba?

Nii avaleheküljel kui foorumis on endiselt üleval lugupeetud ja varalahkunud Artise reklaamid ja lingid, üldise all on ka miski omaalgatuslik omaloominguteema, kus postitused segi ja laiali kui pardis!tt vee peal.
Päris nii ka ikka ei saa või kuidas?

Ei maksa nii ärev olla. Pakun välja väikese tegevuskava, mida kavatsen ka ise järgida. Hingata paar korda rahulikult sisse-välja. Siis vaadata õue ja näha, et seal on kena sügisilm. Minna jalutama (mina küll lähen - kohe, nüüd ja praegu). Alternatiivne tegevuskava oleks vaadata midagi head, nt animet, ja teha selle kohta mõni huvitav, informatiivne või naljakas postitus foorumisse.

Mainitud omaloominguteema on minu meelest praegusel hetkel sobiv ja toimib hästi eksperimendina, näitamaks omaloomingu taseme ja inimeste käitumisoskuse seisu aastal 2009. Artise kohta oleva info võtsin nüüd maha, vaatamata vastakale infole selle kohta, kas see foorum on ikka ametlikult surnud või mitte.

Muus osas on nagu genky ütles. Kuni vastava pressiteateni sulgen selle teema.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: