OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ideid järgmiseks AniMatsuriks?
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 20:06    Teema: Ideid järgmiseks AniMatsuriks? Vasta viitega

Selle aasta AniMatsuri läks üle ootuste hästi. Olime arvustanud enamvähem sama arvu inimestega kui eelmine aasta (kui oli ~60), kuid tuli üle poole rohkem! Piletiraamatus on nimesid kirjas 134!! Me sõna otseses mõttes ei mahtunud noortekasse ära. NIIIIII palju oli rahvast. Tänu sellele oli ka kitsas ning asju jäi väheks.

Järgmise aasta septembriks on meil plaan korraldada AniMatsuri 2009. Nagu selgus käesoleva aasta üritusega, ei suuda Asashio omadest rahadest kõike enam korraldada ning seetõttu oleme juba kokku pannud kolmeliikmelise meeskonna, mis hakkab projekti kirjutamisega tegelema nüüd novembris, et detsembris olla valmis otsima potensiaalseid rahastajaid.

Nüüd siis, miks teema Bakasse? Nimelt ootame me Teie ideid, mida võiks järgmise aasta festivalil näha. Võite pakkuda igasuguseid ideid, mis teil vähegi pähe tulevad. Arvestada tuleb sellega, et üritus on suunatud noortele. Kahe aasta tagasisidelehtede põhjal võib öelda vanusegrupi, kes põhiliselt üritust külastavad. On nooremaid ning vanemaid, kuid põhirühm on noored vanuses 15-20. Laske aga tulla.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList


Viimati muutis seda genky (Kolm Jan 07, 2009 17:54). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 20:37    Teema: Vasta viitega

Rohkem süüa(ei pea just sushu ja onigiri olema,võib ka tavaline lihapirukas või kreemisai ka müügiks olla.)
Edit:kiirnuudleid poel vist vaja,sest kes viitsib nõusid pesta koguaeg Happybunny.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 20:44    Teema: Vasta viitega

Ühekordsed nõud on ka olemas. Ja nii kallid need nüüd kah pole.
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 21:02    Teema: Vasta viitega

hmm, see kord vean ka ennast vist kohale... aga miks tallinnas selliseid üritusi ei korraldata?! URRRRRR ohhohhhh... T_T
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 21:07    Teema: Vasta viitega

Karstike kirjutas:
aga miks tallinnas selliseid üritusi ei korraldata?! URRRRRR ohhohhhh... T_T

JAH!
Veaks end 100% kohale kui see Tallinnas toimuks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 21:07    Teema: Vasta viitega

Karstike kirjutas:
aga miks tallinnas selliseid üritusi ei korraldata?! URRRRRR

Võid korraldada. Keegi ei keela.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 21:09    Teema: Vasta viitega

jah, ja siis ilmuks kohale vanad sõbrad karst ja robin, eks ole. ei noh, jaa... emm aga ideid.. hmm.. joonistamisvõistlus võiks küll uuesti olla! LaLaLaa
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 21:10    Teema: Vasta viitega

Karstike kirjutas:
jah, ja siis ilmuks kohale vanad sõbrad karst ja robin, eks ole. ei noh, jaa... emm aga ideid.. hmm.. joonistamisvõistlus võiks küll uuesti olla! LaLaLaa

Kurat sa kirjutad mu nime väikse algustähega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 21:15    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Karstike kirjutas:
jah, ja siis ilmuks kohale vanad sõbrad karst ja robin, eks ole. ei noh, jaa... emm aga ideid.. hmm.. joonistamisvõistlus võiks küll uuesti olla! LaLaLaa

Kurat sa kirjutad mu nime väikse algustähega


eem, jah.
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ponytail



Liitunud: 6 Aug 2007
Postitusi: 203
Asukoht: Helsinki

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 21:29    Teema: Vasta viitega

Kas Pockisid osteti?

Ja, et teemasse läheks, miks ei vôiks Tallinnas korraldada?
_________________
The world is coming to an end, please LOG OFF!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 21:29    Teema: Vasta viitega

Palun ärge spämmige >:| Ehk siis ärge kirjutage ka 'vabandust' või 'enam nii ei tee', sest ka see on spämm. Lihtsalt kui teil pole teemassem idagi öelda, siis olge parem vait.

Karstike kirjutas:
hmm, see kord vean ka ennast vist kohale...aga miks tallinnas selliseid üritusi ei korraldata?! URRRRRR ohhohhhh... T_T

Kõik ei pea toimuma alati Tallinnas, miks teised inimesed ennast sinna kohale peavad vedama?

Asashio oln Tartust ning seega korraldame Tartus. Lihtne ja loogiline. Mõned tallinlased võiks ennast ka mõnkord Tartusse vedada. Korra aastas ei ole palju küsitud.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList


Viimati muutis seda genky (Reede Okt 31, 2008 21:30). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 21:30    Teema: Vasta viitega

Mul tuli selline idee, et võiks teha mingi jaapani keeles ristsõnu või midagi sellist (nendele kes tahavad proovida kui hästi nad jaapani keelt või tähti oskavad).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 22:07    Teema: Vasta viitega

Sekundeerin viimast ideed. Võib-olla see kuidagi mingi nö võistluse vormi viia. Et piisavalt enesekindlad osalejad võistlevad, et kes kiiremini tehtud saavad. Või, et palju nad tehtud saavad mingi teatud aja jooksul. See on muidugi toores idee, kuid ehk annab sellest midagi teha... oleks päris põnev, ma usun.
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 22:20    Teema: Vasta viitega

Lihtsam variant oleks teha animeteemaliste nimedega ristsõna.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 22:26    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Lihtsam variant oleks teha animeteemaliste nimedega ristsõna.


Ma ka mõtlesin nii, võiks panna animenime jaapani keelde ja vastuse peab kirjutama inglisekeeles või vastupidi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 22:42    Teema: Vasta viitega

Ma ühe idee mainin teile ära, mis puutub jaapani keelde. Kas see toimub ning täpselt kuidas, seda veel ei tea, aga järgmine:

Idee algatus: inimesed tahavad midagi seoses jaapani keelega + miyano sensei on kurtnud, et inimesed registreerivad ennast küll jaapani keele loengule, kuid kaovad pärast 1-2 loengut, sest liiga raske on. (poole semestri peale kaob tavaliselt pool ragistreerinutest ära)

Ehk siis mingi algversioon näeb välja selline, et laseme ehk Miyano-senseil pidada näidistunni... 1,5 tundi ning ülevaatlikult võtab läbi kõik mis vähegi ühe semestriga võtta saaks. Inimesed teavad siis, mis toimub ning vastavalt sellele otsustada, kas asi võiks tal käia üle jõu või mitte. Kas üldse selline asi toimub, pole teada ning kas Miyano-sensei on nõus, pole ka teada. Aega on veel selle selgumiseni, aga selline idee on läbi käinud peast.

Lisaks anname infot, kus Eestis saab õppida Jaapani keelt + ehk kutsume kellegi Tallinna Ülikoolist tutvustama Lähis-Ida kultuuriloo Jaapani eriala. Ehk ka Hiina ning Korea oma :)

Ideid on, eks näis, mis saab.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 23:07    Teema: Vasta viitega

Vähemalt minu jaoks olid kõige huvitavamad osad ettekanded ja väitlus, nii et oleks tore kui neid mõtteid kuidagi laiendada saaks, kasvõi näiteks mingil moel publiku kaasamisega. Kibelesin väga väitlejatele küsimust esitada ja kuulsin kedagi teist sama mainivat.
(Programmis oli ka vist mingi "jututuba", mis kõlab teoorias väga kenasti, aga ei lendaks tüüpiliselt introvertse eesti rahvaga ilmselt eriti hästi.)

Näiteks oleks minu arust tore mõte külastajate anime-teadlikkust laiendada. Järele mõeldes ei ole ma eriti kindel, aga alguses arvasin, et suur hulk külastajaid oli pigem ainult poppide seeriate ja filmidega tuttav. Nii et võiks näiteks tutvustada mõnd vähem tuntud animet. (Ma tean, see on väga suhteline ja kahtlane termin... aga mõttest saate aru.) Võiks kasvõi mõne seeria esimest osa näidata, kui see liiga pikaks ja igavaks ei veni või autoriõiguse-probleem ei häiri. Ühesõnaga, aitaks inimestel uusi asju leida.
Midagi sellist kirjutasin kriitika-lehele samuti.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 23:31    Teema: Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:
Näiteks oleks minu arust tore mõte külastajate anime-teadlikkust laiendada. Järele mõeldes ei ole ma eriti kindel, aga alguses arvasin, et suur hulk külastajaid oli pigem ainult poppide seeriate ja filmidega tuttav. Nii et võiks näiteks tutvustada mõnd vähem tuntud animet. (Ma tean, see on väga suhteline ja kahtlane termin... aga mõttest saate aru.) Võiks kasvõi mõne seeria esimest osa näidata, kui see liiga pikaks ja igavaks ei veni või autoriõiguse-probleem ei häiri. Ühesõnaga, aitaks inimestel uusi asju leida.

Mina pooldan seda ideed. Ma tahaksin, et külastajad oleksid rohkem tuttavad anime nö "teise" poolega, mis on üsna eemal bleach'ist ja narutost ja hakkab peale kusagil Prefectural Earth Defense Force ja Angel's Egg kandis. Aga seda on raske müüa. Isegi armastusest ei või piisata, kui esitaja pole energiline etleja.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 01:19    Teema: Vasta viitega

No kui tallinnas see toimuks, oleks ma vist kindel tulija (Seal l2heb asi vist, s6jaks minu ja bakalastega!!)... LaLaLaa
Keegi r22kis vist pocky-dest??... Kui seal oleks pocky-si myygil, ostaks ma kindlalt mingi 20 pakki.. URRRRRR
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 01:44    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
No kui tallinnas see toimuks, oleks ma vist kindel tulija

kui see toimuks mu kodust 100m kaugusel, siis oleks ma kindel tulija muidu imege pekki, st ma ei tule mitte kuhugi.

minu arust näitab selline suhtumine lihtsalt huvi puudumist. minu seisukohalt: kui mulle loeb rohkem see mida ma 25.- krooni eest kuus saan võrreldes sellega mida ma sellest üritusest saan, siis mul puudub huvi selle ürituse vastu. ja ma ei hädaldaks, et see Tartus toimub...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: