OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Sõbrad ja tuttavad välismaal
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Kolm Nov 19, 2008 15:44    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Kas saab inimest, keda päriselus näinudki pole sõbraks lugeda`?
Mul on sõber(tuttav pigem) Saksamaal, keda ma olen isegi mitu korda näinud ja temaga rääkinud.

Oleneb mida tähendab sinu jaoks sõna ''sõber''. Kui palju erineb tegelikult internetis või telefoni teel suhtlemine päris elus suhtlemisest? Päris elus näed sa inimest näost näkku, seega on teatud piirid mida sa ei ületa(üldjuhul).
Mina loen enda sõbraks kedagi, kellega ma olen piisavalt kaua suhelnud ning kellega on huvitav koos olla(või siis lihtsalt rääkida). Niiet võib ju neid interneti tuttavaid kah siis sõpradeks lugeda.
Muidugi see on ainult minu arvamus, võibolla on see täiesti vale.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Kolm Nov 19, 2008 20:47    Teema: Vasta viitega

Ok. Ma loen sõbraks inimest, keda saan usaldada ja kellega on meeldiv suhelda ja temaga rääkida jne. Pm'liselt sama, mis sul aga usaldus k.a.
Inimene, kellega lihtsalt vestled on tuttav. Ja muidugi on oluline minu eelmises postituses mainitud füüsiline kontakt( kokkusaamine).

Eelnev ei ole ainuõige, ainult minu arvamus sõpradest ja ega ka mina ainult sellest ei lähtu, aga seda tean, et neti kaudu tõelisi usaldusväärseid sõpru ei saa st. kokku peaks ikka ka saama.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Nelj Nov 20, 2008 10:36    Teema: Vasta viitega

füüsiline kontakt Hentai

üleüldiselt on nigelad lood nende sõpradega, rääkimata siis välismaadest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Reede Nov 21, 2008 16:21    Teema: Vasta viitega

Sõpru välismaal on nö suht vähe. Sõbrad tekiva reisidega seoses, kuid peale reisidega seoses, kuid peale reisi üldiselt edasi ei suhtle. Aeg-ajalt nad mõne ühise tuttava kaudu küll tervitavad ning küsivad, kas ma millalgi neile külla tulen, aga sellega asi piirdub. Paar lähedasemat tuttavat on ka loomulikult, kes elavad geograafilisemalt lähedamal ning seetõttu saavad tihedamini Eestis käia.

Ühtegi kirjasõpra ei ole. MSN-is ühtegi välismaalast ei ole ning ühtegi tutvust ma ka interneti kaudu pole kunagi saanud (ei eestlast ega välismaalast).
_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
SDE-inimene
Feilfest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Püh Nov 23, 2008 15:20    Teema: Vasta viitega

mul rohkem snailmaili sõbrad. kaks jaapanist, üks prantsusmaalt ja kaks ameerikast. ühega jaapanist olen ka kokku saanud. väga kerge ongi tuttavaid leida snail maili kaudu. googeldage lihtsalt "snail mail" ja leiate kindlasté mõne kasuliku saidi. LaLaLaa
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Miiia



Liitunud: 29 Veeb 2008
Postitusi: 115

PostitusPostitatud: Teis Dets 02, 2008 06:16    Teema: Vasta viitega

olen suviti häälega euroopa peal reisinud alates 16ndast eluaastast ning kohanud küll väga palju huvitavaid erinevaid isikuid, kuid sõpradeks saan pidada neist vaid üksikuid, neid, kellega siiamaani suhtlen ning kellega uuesti kokku saades ei teki sellist ebameeldivat võõrastavat tunnet.
üldiselt välismaalastest, kellega olen suhelnud/suhtlen on mulle kõige rohkem üldjuhul ikkagi meeldinud squatterid, sest nende suust kuuleb alati kõige müstilisemaid lugusid ning lisaks tõmbab mind nende suhteliselt boheemlaslik suhumine ellu ning nad on alati valmis pakkuma öömaja abivajajatele.
igatahes, kuigi elan hetkel suurbritannias, ütleks, et brittide hulgast on mul vaid kaks head sõpra, ülejäänud on siiski originaalselt kusagilt mujalt pärit. võib-olla olen tavaliselt sattunud veidi khmmm rumalate brittidega suhtlema, aga äärmiselt mitmed neist usuvad siiralt, et eesti, läti leedu kuuluvad venemaale (kui nad üldse neist riikidest midagi kuulnud on) ning meil pole ligipääsu arvutitele. vanem generatsioon teab eestist tänu hmm... vist oli 2001? aastal võidetud eurovisiooni lauluvõistlusele, millest nad siiani "sillas" on, et "oi, kui hea laul see oli! lausa suurepärane!" LaLaLaa täna kuulasin, kuidas üks mu tuttav avaldas arvamust, et saudi-araabia naised riietuvad üleni musta, kuna neil on nii tundlik nahk, mis ei kannata päikest. heh ja kord sai pangas käidud kontot avamas ning usu või ära usu, töötaja ei osanud kirjutada sõna "address". briti naistest ei hakka ma parem rääkimagi. mainin vaid, et ei tasu õhtul peole minnes liiga ilus välja näha, võib lõuga saada, kuna mehed pööravad sulle rohkem tähelepanu, kui end kulla ja karraga ehtinud ning poolsurnuks joonud burgerifiguuritaritele. ok see selleks.
hiljuti liitusin siin ühe korvpalli trenniga. tegemist on naistiimiga, kes mängivad ka mingisugust madalamat liigat. esimest korda sinna minnes, ehmatasin koledasti ära, kuna nägin vaid mustanahalisi hüperaktiivseid sporditsikke ning gangstasid meenutavaid mehi, kuid esimene ehmatus läks üle ja nüüd olen äärmiselt õnnelik, et end korralikult liigutada saan ja väga toredate inimestega tutvusin.

aga see postitus läheb liiga pikaks juba. sorry, mul pole mitte üldse und hetkel, kuigi kell on veerand 5 hommikul...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Lekke



Liitunud: 28 Okt 2017
Postitusi: 1
Asukoht: Teisel pool vett

PostitusPostitatud: Püh Okt 29, 2017 01:56    Teema: Vasta viitega

Välismaalaste sõbradega, mis ma olen enamalt fps-mängude kaastekstis tuttavaks saanud, jagame võrgus steam-mänguteenuse kaudu meeme ja niisama lobiseme, et teineteise meelt lahutada. Aktiivselt räägin umbes kahekümne eurooplasega. Mõni neist on animest huvitatud, aga meie maitsed eriti ei ühene. Veel ma ei ole nendega usaldanud oma telefoninumbrit jagada ja seega pole neid tõsielus näinud. Aga mööndagem ka, et harvalt olen ka ena asukohas otakudega ja animehuvilistega kokku saanud ja saanud tohutult animest rääkida.
_________________
Maailma parim näitleja näitleb isennast
ja kui ennast näitleb, ta näitleb näitlejat
Ta sai rolli oma elu suurde etendusele
Ja näitleb selle läbi nagu rollid ikka näitletakse
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: