OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ideid järgmiseks AniMatsuriks?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 12:40    Teema: Vasta viitega

AndreS kirjutas:
Mingi nurk või ruum võiks olla kus saaks Animed vaadata. Nii juhuks kui mõned inimesed ühest või teisest loengust või tegevusest osa ei taha võtta.

Kahjuks ei käi see nii lihtsalt, et paned anime mängima ja kõik. Animed on kaitsutd autoriõigustega. Ja need on kohati ikka VÄGA kallid.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 12:55    Teema: Vasta viitega

Õige jah :(

No aga mingi alternatiivne meelelahutus võiks ju siiski olla. See origami töötuba, mida mimmu soovitas, oleks näiteks kah hea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 12:59    Teema: Vasta viitega

Üks väga äge ja äraproovitud kõrvaltegevus on manga lugemine, teine joonistamine. Aga neid tuleb kindlasti juurde. Jutunurgad ja sellised.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 13:19    Teema: Vasta viitega

Pärast Genky teksti ära lugemist ütlen ma kõva ja selge häälega: Müts maha genky ees!

Ja väga vabandan, et ma ütlesin: "Kui see oleks Tallinnas veaks end kohe kohale"
Ja järgmine aasta tulen vast kindlalt kohale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 14:35    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Lisaks omaltpoolt Ummi korraldusmärkustele juurde, et tegemist on ka pärast üritus: asjad kokku pakkida ning ruum koristada, summad kokku lüüa, kahjud hinnata (jah... kaks mangat jalutasid müügiletist minema) ja juba otsast alustada uue asjaga. See on pidev protsess.


Ma olen kindel, et nii mõnigi külastaja oleks viitsinud koristamisega aidata.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 17:58    Teema: Vasta viitega

mind tõmbaks täiendatud mangalett kindlasti ! et midagi enamat, kui apollo valik (desu noutu, bleach jne). nt tallinna viru raamatupoes ringleb pisut huvitavam valik mangat (gits, battle royale, angel sanctuary), et äkki annaks neilt ka mingit osalust sebida. ja mingid manga artbookid või posterid, ettekanded/tutvustused jne : )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 18:46    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:

Irw mina pole, seda sorti inimene, et ootaks asju h6bekandikule.
Nojah olin huvitatud, kuidas see pidu on, aga tundub, et see pidu on lihtsalt inimestele kellel on igav, või inimestele kes tahavad teatud asju osta...Mikski p2rast imeb niimoodi m6tlemine tahtej6u tartusse minna 2ra...No jah ma kardan, et siis ma ei ilmu yhelegi animatsuri-le (I'm giving up.)..


ega sind sinna selisele üritusele sellise suhtumisega ei oodatagi, ükskõik kus see ka ei toimuks URRRRRR
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 19:22    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
ruri kirjutas:
erik_schults kirjutas:
No kui tallinnas see toimuks, oleks ma vist kindel tulija

kui see toimuks mu kodust 100m kaugusel, siis oleks ma kindel tulija muidu imege pekki, st ma ei tule mitte kuhugi.

minu arust näitab selline suhtumine lihtsalt huvi puudumist. minu seisukohalt: kui mulle loeb rohkem see mida ma 25.- krooni eest kuus saan võrreldes sellega mida ma sellest üritusest saan, siis mul puudub huvi selle ürituse vastu. ja ma ei hädaldaks, et see Tartus toimub...


Kui sa elad tartus siis sul jah seda kerge 8elda, sest sul kerge sinna kuhale saada ka!..Ma tean, et on paljusi inimesi kes tulevad, tartusse anime kokku saamisele.Aga ma tahan 8elda, et kui ebamugav on tallinlastel sinna kohale minna ja, et te v6iks korraldada neid animematsuri-si tallinas ka, mitte ainult tartus, mis on tallinlastele v2ga eba aus...


Ma näiteks sõidsin kaks ja pool tundi sinna, et jõuda kuskil kella 18-ks sinna, olin vist tunnikese seal (kuulasin ühte ettekannet, vaatasin ringi, ostsin ühe manga, kuulasin väitlust jne jne), siis käisin söömas, oleksin saanud küll selle aja veel seal veeta aga polnud terve päeva midagi söönud ja kell oli juba 19... ja siis läksin 20-se bussiga koju tagasi, mis võttis teise kaks pool tundi. Ja ma olen samuti Tallinnast.

Vabandan OT eest.
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 20:29    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
mind tõmbaks täiendatud mangalett kindlasti ! et midagi enamat, kui apollo valik (desu noutu, bleach jne). nt tallinna viru raamatupoes ringleb pisut huvitavam valik mangat (gits, battle royale, angel sanctuary), et äkki annaks neilt ka mingit osalust sebida. ja mingid manga artbookid või posterid, ettekanded/tutvustused jne : )

Meie teeme koostööd raamatupoe Krisostomusega. Nad on äärmiselt abivalmis, võimalik suur valik tellida, mille nad ise endale ka müük jätavad ning kogemus on olemas nendega koos töötamisest. Ning neil on pmst praegu kuni 11. novembrini mangadel -15% hinnasoodustus... seda siis tänu AniMatsurile wink
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 21:17    Teema: Vasta viitega

Ragnaripea kirjutas:
erik_schults kirjutas:
ruri kirjutas:
erik_schults kirjutas:
No kui tallinnas see toimuks, oleks ma vist kindel tulija

kui see toimuks mu kodust 100m kaugusel, siis oleks ma kindel tulija muidu imege pekki, st ma ei tule mitte kuhugi.

minu arust näitab selline suhtumine lihtsalt huvi puudumist. minu seisukohalt: kui mulle loeb rohkem see mida ma 25.- krooni eest kuus saan võrreldes sellega mida ma sellest üritusest saan, siis mul puudub huvi selle ürituse vastu. ja ma ei hädaldaks, et see Tartus toimub...


Kui sa elad tartus siis sul jah seda kerge 8elda, sest sul kerge sinna kuhale saada ka!..Ma tean, et on paljusi inimesi kes tulevad, tartusse anime kokku saamisele.Aga ma tahan 8elda, et kui ebamugav on tallinlastel sinna kohale minna ja, et te v6iks korraldada neid animematsuri-si tallinas ka, mitte ainult tartus, mis on tallinlastele v2ga eba aus...


Ma näiteks sõidsin kaks ja pool tundi sinna, et jõuda kuskil kella 18-ks sinna, olin vist tunnikese seal (kuulasin ühte ettekannet, vaatasin ringi, ostsin ühe manga, kuulasin väitlust jne jne), siis käisin söömas, oleksin saanud küll selle aja veel seal veeta aga polnud terve päeva midagi söönud ja kell oli juba 19... ja siis läksin 20-se bussiga koju tagasi, mis võttis teise kaks pool tundi. Ja ma olen samuti Tallinnast.

Vabandan OT eest.


Aga mis on su arvamus selle yrituse kohta siis ja kas oli see pikk s6it seda v22rt, et sinna 2 tunniks minna??? ???
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 21:38    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Aga mis on su arvamus selle yrituse kohta siis ja kas oli see pikk s6it seda v22rt, et sinna 2 tunniks minna??? ???
<
No kuule, ilmselt oli. Ma näen, et see üritus sind eriti ei huvita. Nüüd ütle, miks tuleks üritus viia inimese juurde, keda see ei huvita.

Vahepeal tuli jutuks ristsõna. See on küll väike asi, aga minusugusele ristsõnafännile meeldib. Niikuinii peaks mälumängu väheke muutma.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 22:23    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Aga mis on su arvamus selle yrituse kohta siis ja kas oli see pikk s6it seda v22rt, et sinna 2 tunniks minna??? ???


Erik_schults, ma mõtlesin, et sinu öine võitlus tuuleveskitega oli põhjustatud meeltesegadusest, mida tekitas hiline öine tund, aga tundub, et siiski mitte. Ühesõnaga see teema on selleks, et genereerida uusi ideid Animatsuri 2009 jaoks, mitte selleks, et protestida Animatsuri toimumiskoha üle või küsida, kuidas eelmine Animatsuri meeldis.

Ma teen pisikese maineparanduse Tallinlasetel. Minu meelest on Tartu sellise asja korraldamiseks isegi parem koht kui Tallinn (no offence aga mulle ei meeldi eriti Tallinn) ning see on hea vabandus, miks sõita Tartusse. Reisimine avardab silmaringi. Ise ei saanud kahjuks tulla kuigi ma sattusin olema samal ajal Tartus.

Kui erik_schluts või keegi teine hakkab ajama sellist provotseerivat juttu, siis soovitan endal ja teistel ignoreerida (üksi ei saa ju vaielda).

Äkki teeks mingi kuldvillaku formaadis anime viktoriini ning see, kes saab kõige rohkem punkte, on võitja.
_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
SDE-inimene
Feilfest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 23:59    Teema: Vasta viitega

Võhik kirjutas:
Äkki teeks mingi kuldvillaku formaadis anime viktoriini ning see, kes saab kõige rohkem punkte, on võitja.

Kuldvillaku formaat on väga vastik paljude osavõtjatega. Viktoriin on oma senisel kujul (et keegi loeb küsimused ja teised vastavad või nagu baka kokukal - küsimused paberil) täiesti aktsepteeritav ja hea! Ha!

Muidu toetan ideed, kus väitlus ja tantsu kõrvaltegevuseks plaanitud jututuba kuidagi kokku sulatatakse (mis see on siis? foorum?). Saavad rohkemad inimesed sõna ja tuleb rohkem vaatepunkte sisse.

Kui järgmine aasta on üritus pikem, siis kindlasti rohkem ettekandeid (need on minu jaoks näiteks alati põnevamad kui plaanis näivad).

Karaoke suhtes. Kuna inimesed tahavad rohkem lugusid, võiks teha mingi eraldi teema, kus selliseid asju arutatakse. Siis võiksid huvilised bakalased, kellel aega on, ise proovida oma lemmiklugusid karaookestada. Ja siis jagada, et kõik läheks ühte patta nö. Äkki keegi teeb sellest omale hobi (palju loota vist?)?

Tants. Maitea. Edu sellega.

See oleks ka lahe kui saaks kellegi muusiku laivis esinema (loodetavasti animeteemaliste lugude kavereid). Selline pikem vahepala õhtu (?) poole.

mm hetkel jooksid ideed kõik mu enam-vähem väledate näppude vahendusel siia.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Nov 02, 2008 00:16    Teema: Vasta viitega

Võhik kirjutas:

Ma teen pisikese maineparanduse Tallinlasetel. Minu meelest on Tartu sellise asja korraldamiseks isegi parem koht kui Tallinn (no offence aga mulle ei meeldi eriti Tallinn) ning see on hea vabandus, miks sõita Tartusse. Reisimine avardab silmaringi. Ise ei saanud kahjuks tulla kuigi ma sattusin olema samal ajal Tartus.

Kui erik_schluts või keegi teine hakkab ajama sellist provotseerivat juttu, siis soovitan endal ja teistel ignoreerida (üksi ei saa ju vaielda).

Äkki teeks mingi kuldvillaku formaadis anime viktoriini ning see, kes saab kõige rohkem punkte, on võitja.


Nyyd ma mil ma asjad l2bi m6tlesin (Kuigi raske mul on alla anda.)..Sain ma ka l6puks aru kui raske on korraldada tallinnas animepidu (Kysisin m6ndades kohtades ringi ja paljudelt tuli mul negatiivseid m2rkusi..See tundus v2ga imelik...)..Igatahes tundub, et tartus on m2rgatavalt kergem korraldada animepidu, kui tallinnas..Vabandust, et ma ei teind korraliku uurimist (No kuigi ma ikkagi m6tlen, et kui tore oleks, kui korraldatakse yks suur animepidu tallinnas.)... LaLaLaa
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Püh Nov 02, 2008 00:27    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
See oleks ka lahe kui saaks kellegi muusiku laivis esinema (loodetavasti animeteemaliste lugude kavereid). Selline pikem vahepala õhtu (?) poole.


Defineeri "muusik". Äkki leidub kättesaadavate animefännide hulgas mõni muusika-talent, kuigi ilmselt, noh, mitte.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 02, 2008 00:31    Teema: Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:
Defineeri "muusik". Äkki leidub kättesaadavate animefännide hulgas mõni muusika-talent, kuigi ilmselt, noh, mitte.
Reaalsest kogemusest võin õelda, et üks vägagi talendikas muusik animefännide hulgas on baka.ee kasutaja Muusik...
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 02, 2008 05:20    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Muidu toetan ideed, kus väitlus ja tantsu kõrvaltegevuseks plaanitud jututuba kuidagi kokku sulatatakse (mis see on siis? foorum?). Saavad rohkemad inimesed sõna ja tuleb rohkem vaatepunkte sisse.

Selline idee on juba olemas ning läheb suure tõenäosusega rakendusele: saab olema nö arutelu, millel on teemaarendajad ehk eestvedajad ning kõik, kes soovivad, saavad ka osa võtta. Võiba ka niisama pealt kuulata. Mis moodi see täpsemalt välja hakkab nägema, selgub millalgi.

erik_schults kirjutas:
...Igatahes tundub, et tartus on m2rgatavalt kergem korraldada animepidu, kui tallinnas..Vabandust, et ma ei teind korraliku uurimist...

Asi pole selles, kus on raskem korraldada. Ka Tallinnas saab hakkama, sest sealgi leidub noortekeskuseid ning koole, kus oleks võimalik üritus läbi viia. Pigem on asi selles, kus konkreetsetel korraldajatel on ise parem/mugavam/soodsam teha. Viimase all mõtlen näiteks seda, et korraldajad ei pea kulutama 300.- selle peale, et sõita Tartu-Tallinn-Tartu ning seda korduvalt. Mõttetu rahakulu.

Hypno kirjutas:
BornIn1142 kirjutas:
Defineeri "muusik". Äkki leidub kättesaadavate animefännide hulgas mõni muusika-talent, kuigi ilmselt, noh, mitte.
Reaalsest kogemusest võin õelda, et üks vägagi talendikas muusik animefännide hulgas on baka.ee kasutaja Muusik...

Kui me klaveri kusagilt võlume, siis oleks see väga tore! Samas pakkusid mõned bakalased ennast juba käesolevale AniMatsurile ennast animelugude kavereid mängima. Seega... kellel on huvi esitada (kas siis konkreetse kontserdina või lihtsalt kusagil omas nurgas), siis andku mulle teada :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Püh Nov 02, 2008 10:07    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:

Hypno kirjutas:
BornIn1142 kirjutas:
Defineeri "muusik". Äkki leidub kättesaadavate animefännide hulgas mõni muusika-talent, kuigi ilmselt, noh, mitte.
Reaalsest kogemusest võin õelda, et üks vägagi talendikas muusik animefännide hulgas on baka.ee kasutaja Muusik...

Kui me klaveri kusagilt võlume, siis oleks see väga tore! Samas pakkusid mõned bakalased ennast juba käesolevale AniMatsurile ennast animelugude kavereid mängima. Seega... kellel on huvi esitada (kas siis konkreetse kontserdina või lihtsalt kusagil omas nurgas), siis andku mulle teada :)


No kui me asja Sõbramajas korraldaks, siis neil oli seal viimati veel klaver täitsa olemas
Lisaks on meil Asashioski üks usin bändipliks olemas ja äkki annaks nende bändi ära rääkida. Eks sealt muidugi tuleks lisakulud tehnikale, mis teoorias on ka kohapealt võimalik rentida. Aga eks selliseid kulukamaid asju saab alles siis plaanima hakata, kui lootust kuskilt raha saada :P

Joonistamise ja manga lugemise nurgakesse võiks teoorias teha ka sellise mängu nurgakese. Ja selle all ma ei mõtle arvutimänge vaid täitsa klassikalisi lauamänge. Et uuriks kuskilt mõne jaapanipärasema kaardimängu. Ja siis mingi pulkadega täpsuse mäng oleks ka päris põnev.
Mah-Jong kahjuks vist ei sobiks, kuna üks mäng kestis vist tunde. Samas, kui mõned mängijad vahepeal vahetuks -- nagu meil klubisgi sai tehtud.

mu peas veel ideid, püüan neid pärast kohvi joomist midagi arendada Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 02, 2008 11:20    Teema: Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:
Ummi kirjutas:
See oleks ka lahe kui saaks kellegi muusiku laivis esinema (loodetavasti animeteemaliste lugude kavereid). Selline pikem vahepala õhtu (?) poole.


Defineeri "muusik". Äkki leidub kättesaadavate animefännide hulgas mõni muusika-talent, kuigi ilmselt, noh, mitte.

Ma usun, et siit foorumist leidub isegi mitu ühel või teisel kujul muusikaga tegelevat isikut (myself included).
Endal on see Ummi pakutud idee kah peast läbi käinud, aga nähtavasti jõudis ta minust ette :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Nov 02, 2008 11:33    Teema: Vasta viitega

ZeroEndorphine kirjutas:
Et uuriks kuskilt mõne jaapanipärasema kaardimängu.

YU-GI-OH!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: