OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Sailor Moon
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Uranus



Liitunud: 2 Märts 2003
Postitusi: 250
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Dets 02, 2003 18:05    Teema: Vasta viitega

Sailor moon oli tegelikult mu esimene ainme, mille kohta ma teadsin öelda, et see on Jaapani toodang, mida kutsutakse animeks. Tol ajal tundus ta olevat klass omaette, kuna lihtsalt midagi muud sarnast veel telekast ei näidatud ja arvutist anime vaatamist ei osanudki ette kujutada. Võib öelda, et olin päris lootusetu fänn. Olin iga päev õigel ajal teleka ees. Mul käis tavaliselt sõpradega peale kooli kossu või jalka mängmine ning kui ma tahtsin õigeks ajaks koju jõuda ja astuma hakkasin, küsisid kõik, et kuhu ma lähen. Kolme seki pärast plahvatas kõigil peas: AA sa lähed seda värki vaatama ju... :)
Kõige rohkem meeldisid mulle selle juures kangelannade rünnakud ja muutumise ajal käivad tagataustamusad. Kuigi kõigi kohta päris kangelannad öelda ei või. Nimelt sailor starsi osedes välja ilmunud sõdalased olid oma seksuaalsuselt minu jaoks pisut veidrad. Ma ei saanudki päris aru, kas nad on nüüd naiste riietes noormehed või väga mehelikud naised. Vist ikka noormehed, aga riietuse põhjal võiks küll vastupidist väita. Üleüldiselt on mul sailor mooniga seoses head mälestused, nii et neid tuli paar nädalat tagasi värskendada :) , vaadates sailor mooni teist movie't (Snow princess Kaguya). See on ka ühtlasi mu lemmik "osa" kogu seeria ulatuses. :)
_________________
Elevator Summoner.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
geki



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 502

PostitusPostitatud: Kolm Dets 03, 2003 18:53    Teema: Vasta viitega

sailor star lights on originaalselt autori poolt mõeldud naistena, ja naised nad on ka mangas. autor ise on öelnud ka et sailor senshid saavad olla ainult naised. aga kui nad maale saadeti, võtsid nad meeste kuju. esiteks: et varjata oma tõelist indetiteeti ja teiseks, et meestel on paremini arenenud haistmismeel. haistmismeel selle jaoks, et see printsess, keda nad otsisid, levitas mingit õrna lõhna, ja selle järgi oli teda võimalik leida.
mangas aga on nad alati naised ja naoko oli ise ka üpris üllatunud, kui tema tegelastest said transseksuaalsed olevused.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 08, 2004 14:57    Teema: Vasta viitega

Joa väikestele tüdrukutle meeldib, aga minu arust on see lihtsalt tobe
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Chobits



Liitunud: 18 Jan 2004
Postitusi: 93
Asukoht: kaugustes

PostitusPostitatud: Püh Jan 18, 2004 21:27    Teema: Vasta viitega

Kuidas kellelegi! Sailor Moon oli üks esimesi animesid mida ma nägin. Olen ka 3 pikka filmi näinud. Kunagi olid kõik mul videokassettide peal. Nii seeria kui filmid. :wink:
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 28, 2004 14:47    Teema: Vasta viitega

Chobits kirjutas:
Kuidas kellelegi! Sailor Moon oli üks esimesi animesid mida ma nägin. Olen ka 3 pikka filmi näinud. Kunagi olid kõik mul videokassettide peal. Nii seeria kui filmid. :wink:


Jah..kui aus olla olid ka minul kunagi kassetid täis seda..aga siis ma ei teadnud, et on ka teisi animesid olemas....see oli nii ammu... Rolling Eyes
Aga viimased 10 aastat olen ma seda küll vihanud... Bunnysmile

PS: I like da bunnyrabbits Armas kuri Rolling Eyes Bunnysmile Muhe Happybunny Hop-Hop
hehe... LaLaLaa
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Chobits



Liitunud: 18 Jan 2004
Postitusi: 93
Asukoht: kaugustes

PostitusPostitatud: Kolm Jan 28, 2004 19:08    Teema: Vasta viitega

Mis tast vihata. ??? Lihtsalt me oleme tast välja kasvanud ja leidnud enda jaoks midagi paremat! Bunnysmile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Star



Liitunud: 9 Sept 2004
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Laup Sept 11, 2004 20:03    Teema: Vasta viitega

SM on ainuke manga mida saab veel vaadata ülejäänud on liiga vägivaltsed ja seksistlised. Näiteks NGE ja Hellsing wöäh... käed jalad aina lendavad verd pritsib igast august on see maailm siis nii vägivaldseks muutunud? SM õpetab sõprust hinnata ja maailmat vaadata läbi roosade prillide LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 11, 2004 21:56    Teema: Vasta viitega

Star kirjutas:
SM on ainuke manga mida saab veel vaadata ülejäänud on liiga vägivaltsed ja seksistlised. Näiteks NGE ja Hellsing wöäh... käed jalad aina lendavad verd pritsib igast august on see maailm siis nii vägivaldseks muutunud?


Suurem osa animesid pole vägivaldsed.
Selliseid veriseid animesid on tegelt väga vähe...
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 12, 2004 10:21    Teema: Vasta viitega

Ja tegelikult on kõige vähem vägivaldne anime "Berserk". Peategelane Gatsu jooskeb ringi, lill näpus, ja üritab aidata kõiki abivajajaid, leides alati vägivallatu ja veretu lahenduse. Sailor Moon on võrreldes sellega poisike :)
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Finnchen



Liitunud: 17 Juul 2004
Postitusi: 30
Asukoht: ookeani sügavuses

PostitusPostitatud: Püh Sept 12, 2004 11:44    Teema: Vasta viitega

jah, berserk see ülimalt "nunnu" ja "lilleline" anime....

_________________

~*You touch me and I break your wrist*~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 12, 2004 13:37    Teema: Vasta viitega

Ega mulle need nunnud ja lillelised asjad ei meeldigi....fui!
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
yamyy



Liitunud: 19 Nov 2003
Postitusi: 108
Asukoht: Planeto Eartho

PostitusPostitatud: Reede Okt 29, 2004 09:49    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
ja kui keegi huvilistest veel kursis pole, siis Sailor Mooni live action tv seeriat näidatakse jaapanis. tõlkimisega ollakse juba 6-nda osa juures, telekast viimase seisuga 7. vist viimane. mina igaljuhul vaatan :)

http://bt.base0.net/ või #tv-nihon@irc.irchighway.net


Minagi otsustasin, et vaatan selle pulli ära. 2 või 3 esimest episoodi vaatsin kõht kõveras. Mitte et mul kõhuvalu oleks tulnud, pigem just hull naermishimu.
Niisiis olin esimese 3 epsioodi järel geki arvamusel, kes juba suht minevikus kirjutas, et asi näeb odav välja.
Kuid siis hakkas arvamus muutuma, sest ma kuidagi harjusin ära nende plastmassjubinatega ning üleüldse nende tegelastega ning vaatamine läks järjest meeldivamaks. Nüüd ei pane ma enam üldse tähele, et kasutatakse plastmassi, vahtkummi (või mis iganes see neil seal võtlusvormidel on) ja mängukasse... nüüd vaatan ja ootan põnevusega juba järgmisi episoode. Mis sarja eriti huvitavaks teeb, on see, et nad küll järgivad üldist süzeed, et Sailor Moon aka printsess Serenity, kuid nad on erinevaid asju sisse toonud. Näiteks Aino Minakost on tehtud superstaar jne. Et juba natukene mahlakama süzee päast võiks seda piiluda :P

Muide www.the-realworld.de on andnud välja kõik 49 episoodi tv-st võetud.. dvd formaadis on alles 4 esimest episoodi, aga küll juurde tuleb. Tulemas on veel mingi teatud boonus film (kestab umbes tund), mis veel välja lastud pole, kuid ma arvan, et see tuleb yks huvitav asi jälle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Star



Liitunud: 9 Sept 2004
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Reede Nov 12, 2004 23:46    Teema: Vasta viitega

See live act, kui kaugele selle tegemisega on jõutut. Mina vaatasin viimast osa ja see oli see kui Usagi ulluks läks ja terve planeedi hävitas 0.o Kas sailoruraan, -neptuun ja -pluto ka tulevad?

Ei saa aru miks nad seal mõõkadega võitlevad, oleks võinud ikka orginaal attackit olla! Palju kihvtim oleks ka vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rika



Liitunud: 24 Juul 2004
Postitusi: 38
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Laup Nov 13, 2004 12:05    Teema: Vasta viitega

mina igatahes "Pretty Gurdian Sailor Mooni" fänn ei ole. minu meelest on see sellise sisuga, mis nõuab kõvasti suuremat eelarvet ja veidi paremat tehnikat-töötlust. ma kujutan ette et sellest olex võinud saada midagi heatasemelist mõne Hollywoodi lavastaja käes. nii võlts ja igav tundeub see mulle. liiga palju juttu, vähe tegusid. pealegi need plastmass-jullad, mida nad kasutavad ajavad sydame pahax. kahju :(
_________________
Megami nante narenai mama, watashi wa ikiru...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Fyrzen



Liitunud: 23 Okt 2004
Postitusi: 22
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Püh Nov 14, 2004 00:10    Teema: Vasta viitega

Vanasti, kui veel ei osanud ega vajanud kriitilise pilguga vaadata, tundus naljakas ja vaatasin meelega. Nüüd pole mitu aastat sellega kokku puutunud, maitse pildi kvaliteedi on muutunud nõudlikumaks ning SM'i aegunud kvaliteediga animatsiooni ei kipu vaatama, eriti mitte arvutil. emm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Unekati_21



Liitunud: 13 Nov 2004
Postitusi: 33
Asukoht: Rakvere/Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2004 20:34    Teema: Vasta viitega

Njah..... aga Sailormoon oli vähemalt mingi vaheldus teistega võrreldes. Nüüd tunduvad multikad kõik kuidagi sarnased olevat.... aga eks paar aastat tagasi olid ka ajad natsa teised wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShadowofGoth
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2004 22:09    Teema: Vasta viitega

nuh, oleme ausad, Sailor Moonis on ikka natuke rohkem kui Yu Gi Oh's
Tagasi üles
yamyy



Liitunud: 19 Nov 2003
Postitusi: 108
Asukoht: Planeto Eartho

PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2004 22:36    Teema: Vasta viitega

mida on rohkem? ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShadowofGoth
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2004 22:42    Teema: Vasta viitega

no ma mõtlen, et ülesehitus on parem.. Olen vaadanud mõlemaid ja mind jätab Yo Gi Oh natuke külmaks, samas kui Sailor Mooniga oli alati põnev, midagi mida enne polnud näinud, nii võitlustes kui omavahelistes suhetes
Tagasi üles
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 17, 2004 01:50    Teema: Vasta viitega

tuleb võtta nii, et tehnika areneb. pakun, et Sailormooni tegemise ajal oli see päris hea. kuna mul endal on alles üks film Sailormoonist, siis seda vaadates ikka veits imelik. samas on terve seeria käigus arengut näha. võrrelde sailromooni esimest ja viimast osa ( mis on mul ka videol olemas, kuid mõlemad ilma lõputa : P ). mis puutub sisusse, siis eks ta jah ole naiivsem, kuid ta on ju lastele mõeldud anime. see on enamvähem sama, kui vaielda digimoni või pokemoni lapselikuse üle...need ju lastele mõeldud animed ja paljunäinud inimesele ei peagi meeldima.
pealegi...ei taskus vanu animesid, mis jätsid lapsepõlves väga vägeva mulje, uuesti vaadata. tirisin endale anime Saber Rider und die Star Sheriffs ( RTL2 kunagi ammu ammu näitas ). väiksena olin ikka jube vaimustuses...nüüd nägin uuesti ja joonistusvead ning sisu panevad lausa naerma : ) aga nostalgiahoog on vägev
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: