OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ryoko`s Case File

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 08, 2008 22:36    Teema: Ryoko`s Case File Vasta viitega

Otsisin InuYashale vaheldust ja valisin Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenbo vaatamiseks sellepärast, et ühel torrentilehel oli see viimasena lisatud. Vaid 13 osa lubasid, et vale valiku korral ei piinle ma kaua. Failid olid meeldivalt väikesed aga oma suuruse kohta oli kvaliteet päris hea.

Kuna suuri ootusi ei olnud üllatusin meeldivalt. Tegu ei ole loomulikult maailma parima seriaaliga aga vaadata kõlbas küll.

Lugu keerleb ümber kõrgel ametikohal oleva naispolitseiniku (kes muuhulgas on suure turvafirma pärijanna). Supernaise ja tema tavalisest inimesest meesalluva vahel on meeldiv kontrast. Uuritakse paranormaalse suunitlusega juhtumeid.

Algul võib see multikas tunduda tavaline kergekaaluline ulesugemetega detektiiviloona aga lõpu poole koguneb sarjale ka natuke liha kontidele.

Omaette värk on sarja muusikaga. Alguslugu meenutab ristandit Roosa Pantri ja James Bondi tunnusmeloodiatest. Läbi sarjas kostub meeldiv kõrvupaitav muusika, mis toob (ilmselt akordioni pärast) meelde Pariisi fiilingu.

Lõpp jääb lahtiseks, justkui oleks oodata uut hooaega.




Esiplaanil natuke Monsterist tuttavat noort Dr. Kenzo Tenma-t meenutav tüüp on naisbossi sülekoer. Siis tuleb boss ise. Siis bossi koolipõlve aegne rivaal (kes ei ole üldsegi kurjam). Tagaplaanil hoiavad distantsi 2 teenijannat.



Tänapäeva Jaapani kohta on politseinik ikka väga vaene - tal ei olegi värvilise ekraaniga moblat.



Arvasite õieti - see on drag queenist baaripidaja jalg.



Mis õige ulmekas see oleks kui osa tegevust ei toimuks TULEVIKUS.


_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 09, 2008 20:49    Teema: Vasta viitega

Minu arust oli tegemist väga mõnusa vaatamisega. Ei midagi keerulist aga samas mitte liiga lihtne. Kahju, et jackwood ei kirjutanud eriti tegelastest, sest minu arust sarja meeldivaim osa oligi kahe peategelase, Ryoko ja Izumida, vaheline suhe. Nimelt Ryoko on äärmiselt ülbe ja domineeriv naine, Izumida aga väga kuulelik ning nende vahel toimuvat oli vähemalt minul äärmiselt mõnus vaadata.

Suve lõpu poole ilmunud animetest oli see igatahes minu lemmik ja kui järg peaks tulema oleksin väga õnnelik.

Olen ka vist väga vaene, nimelt pole mul ka värvilise ekraaniga mobiili...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Nelj Okt 09, 2008 21:22    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks polnud see sari midagi erilist, samas mitte ka kõige hullem. Kurjamid olid igavad ja Ryoko ning Oryo vaheline rivaalitsemine ka. Selle eest olid lahedad prantsuse meidod Hentai Neid oleks võinud rohkem näidata..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: