OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Immortal Regis

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2008 20:08    Teema: Immortal Regis Vasta viitega

genre : Action Drama Ecchi Fantasy Mature Shounen Supernatural

osasid: siiamaani 4+ vol -i

lugesin sedatäna esimene mulje oli selline et viskan kohe käest ära kun tundus täielik sakura sana kloon aga peale piinarikka esimese tsäpteri läbimist muutus asi ikka täielikult ning võik öelda et ainult paremuse poole ni et esimese voli lõpuks olin konksuotsas.

lugu

kutt saab surma ja siis "koll" puhub talle elu sisse...
aga loomulikult peab ta minema ära oma lähedaste juurest aga kuhu mojale kui mitte sinna kust "koll" tuli (loomulikult kolliga kaasa :))

Nii

ja seklus algab :)

igsatahes mulle meeldis väga


_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2008 20:57    Teema: Vasta viitega

Mina olen k6ik selle chapterid mis v2ljas on l2bi juba lugend..
Mulle tundub, et on tulemas Manhwade aeg (Ma olen viimasel ajal v2ga palju h2id manhwa-si lugend, mis on lausa paremad kui paljud Jaapani mangad..)..
Kuigi seda tuleb lugeda nagu muumide koomiksit (Vasakult paremale.) ja kui sa oled p6hiliselt aint Jaapani mangasi lugenud siis v6ib tunduda, et on ebamugav lugeda, aga ajaga harjub sellega 2ra... :)
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: