OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mis on animetes teie arust nõme...
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
cartoonmaniack



Liitunud: 10 Märts 2008
Postitusi: 45
Asukoht: voodi all ;)

PostitusPostitatud: Püh Jan 23, 2011 14:07    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Tüübid, ta on mingi 14.

Ma ei leia, et hästi suured rinnad oleksid nõmedad. Anime on fantaasia vili ja fantaasial on rindade suuruse suhtes vabad käed antud.


Kas isegi kui see reaalsuses absoluutselt võimatu oleks?


hm... Paistab et ma ss tõesti ei hakka seda NGE-d vaatama :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 23, 2011 14:42    Teema: Vasta viitega

Palju anime asju on reaalsuses absoluutselt võimatud ja suured rinnad on neist kõige tõenäolisemad.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartoonmaniack



Liitunud: 10 Märts 2008
Postitusi: 45
Asukoht: voodi all ;)

PostitusPostitatud: Püh Jan 23, 2011 15:32    Teema: Vasta viitega

hmm..

tead sul võib täiesti õigus olla :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sonzai



Liitunud: 27 Jan 2011
Postitusi: 17
Asukoht: Harjumaa

PostitusPostitatud: Nelj Jan 27, 2011 21:29    Teema: Vasta viitega

Ei noh, võrreldes mõnedega siin olen ma suht tolerantne kõige selle jamaga, mis tänapäeval animedes toimub. Siiski, ega minagi kõike välja ei kannata.

Esimeseks asjaks oleks siis fillerid, kuigi mõned on isegi suht ok nt. Bleachi Bount arc, siiamaani mu lemmik filler ja ka lemmik osa Bleachist. Eriti vihkan ma, kui anime lõppeb filleriga. Kuigi, mõnedes animedes ma vaid fillereid vaatangi, kui ma olen enne mangat lugend, muidugi - ei viitsi lihtsalt sama jama vaid animatsiooni ja värvide tõttu läbi vahtida.

Teiseks oleks flash backid, jällegi, eranditega nt, jällegi, Bleachist - Turn Back The Pendulum arc.

Kolmandaks jääb liigne aja raiskamine, üks hullemaid näiteid oleks DBZ Goku vs Frieza 6min kaklust 3 episoodi jooksul(like seriously...). Muidugi käib siia alla ka pidev ebavajalik möla pikemates animedes, nagu Bleach, Naruto ja One Piece.
_________________
Humans created by god? Yeah right... As if there was anything like "God"! Though never the less, if humans evolved from apes, apes evolved from dinosaurs, dinasours evolved from cnidarians, cnidarians evolved from stromatolites, stromatolites evolved from Earth itself, Earth formed from solar nebula, solar nebula is a cloud of helium and hydrogen orbiting a galaxy's center, galaxy forms from a "seed" in universe, universe is created from Big Bang, Big Bang itself was a dense and hot object which started expanding and scattered to several different universes. But where did Big Bang itself come from? Could it be that it recompresses after enought time has passed, and so to speak "reboots"? If so, we have a circle, and well, as it was said in Harry Potter and The Deathly Hallows "Circle has no beginning." But here's the big question: Who drew the circle?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Jan 28, 2011 09:03    Teema: Vasta viitega

Kui ma korralikult alustasin animega (Internetist vaatamist.), siis naturaalselt olid need animed just bleach ja naruto mille episoode ma veoh.com-ist vaatasin.. Seal ma ka sattusin imelikult ''hand maid may'' peale. Siis ma olin alles poisike, fantaasia oli uskumatult elav ka, seega see armastus lugu mingi haleda möku ja robotiga pakkus mulle imelikult palju huvi.. On natuke naljakas möelda, et kui ma ei oleks ''Hand maid may''-i peale sattunud, siis küllap oleks minu anime vaatamised piirdunud Bleachi ja Narutoga. Aga samuti on ka äärmiselt koomiline millist viha ma nüüd tunnen seda sorti romantika+ecchi animede vastu nüüd... Ja need asjad, mis mulle animede juures ei meeldi on ka suhteliselt suur hulk.
1. Tsundered!
2.Fan service-i üledoos
3. Ebareaalselt suured rinnad, isegi kui nad saaks ''boobjob-i'' kukkuks need kohe maha raskuse pärast.. Või liialt LIIKUVAD rinnad.. -.-
4. Mökud, kes jäävad mökudeks läbi anime.
5. Paljud fillerid.
6. Sündmuste vaesed animed..
7. Romantika, mille lõpus on võitlemine, kes saab kelle tüdrukuks/poisiks.
8. Naljad, mis ei ole naljakad (Harva juhtunud.).
9. Anime venimine on üks suurimaid jamasi, mida ma südamest vihkan..
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
little_devil



Liitunud: 5 Mai 2007
Postitusi: 274
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2011 11:22    Teema: Vasta viitega

mul pole nagu öelda et kohe nagu anime ei meeldi aga rohkem nagu ¾anr nagu Mecha või Sci-fi mis ei meeldi mulle just.. mai tea miks aga lihtsalt ei istu mulle. :/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
daniel.t



Liitunud: 27 Nov 2012
Postitusi: 18
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 27, 2012 03:43    Teema: Vasta viitega

Päris palju punkte on juba BAKA kasutajad välja toonud, millega oleks nõus (ütleme nii, et 50-50), aga paari punkti nagu ei silmanud.

1. eng dubbed anime - See küll on maitse asi, aga subtiitritega ikkagi on kõige parem. Jaapani keel on ilus keel. Kuna alati pole saadaval subtiirtitega mirroreid, peab vaatama dubbed mirroreid. Väga häiriv.

2. Ecchi genrega animed, kus meessoost isikud hakavad kohe vabandama, käsi vehkima ja pea ees vastupidises suunas tormama, kui näevad naissoost tegelast pesuväel, alasti või kogemata "põrkavad" naisega kokku.

3. "Censored". Kindlasti mitte. Saan aru, et ka alaealised vaatavad animeid, aga see uduefekt jääb silma keset ekraani. Mind isiklikult häirib.

4. Videole pealelindistatud ,või kuidas seda nimetataksegi, tekst. Näiteks reklaamid, tõlkijapoolsed kommentaarid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Nov 27, 2012 07:39    Teema: Vasta viitega

daniel.t kirjutas:


1. eng dubbed anime - See küll on maitse asi, aga subtiitritega ikkagi on kõige parem. Jaapani keel on ilus keel. Kuna alati pole saadaval subtiirtitega mirroreid, peab vaatama dubbed mirroreid. Väga häiriv.

Ja inglise keel on siis nii kole?
daniel.t kirjutas:

3. "Censored". Kindlasti mitte. Saan aru, et ka alaealised vaatavad animeid, aga see uduefekt jääb silma keset ekraani. Mind isiklikult häirib.

Ei, animet vaatavad siiski ENAMJAOLT lapsed. Valdavalt on sihtgrupiks ~põhikooli lapsed. Niiet.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 27, 2012 10:52    Teema: Vasta viitega

TV anime tsenseerimine on väga okei, sest see muudab animede üldiseid trende - isegi kui see on ecchist moe suunas, on see muutus labasest perverssusest mittelabase perverssuseni.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
daniel.t



Liitunud: 27 Nov 2012
Postitusi: 18
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 27, 2012 11:49    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:

Ja inglise keel on siis nii kole?


Kui inglise keel oleks kole, siis miks ma subtiitreid mainisin? Need ometigi on ju inglise keeles. Ütleme siis nii, jaapani keelel on parem kõla ja selles keeles on anime meeldivam.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 27, 2012 15:24    Teema: Vasta viitega

daniel.t kirjutas:
1. eng dubbed anime - See küll on maitse asi, aga subtiitritega ikkagi on kõige parem.

Välja arvatud Cowboy Bebop.


/discussion
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: