OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

AniMatsuri 2008, 25. oktoober Tartus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 11, 2008 15:34    Teema: Vasta viitega

Hädasti oleks abi vaja. Otaku ajakirja kolmandasse numbrisse peaks ilmuma artikkel AniMatsurist. Kuigi osa saan ma ise kirjutada, siis korraldajana läks festivalimelu minust täiesti mööda. Oleks vaja kedagi, kes aitaks täita umbes 1500-2000 tähemärki (koos tühikutega) lünga üritusel toimunud asjadest: cosplay, karaoke, väitlus, ettekanded, joonistusvõistlus jne. Kriitikat ja kiitusi.

Probleem on selles, et asja oleks vaja homseks ning kuna ma ise homme ära, siis oleks seda vaja täna õhtuks või homme hommikuks.

Artikli alguses kirjutan ma ürituse algusest ning korraldamisest ning lõpus teen kokkuvõtte ja räägin tulevikust. Küll aga oleks vaja vahepealselt osa üritusest endast.

Kellel oleks huvi ja aega seda teha, oleks väga tänulik. Kirjutaja nimi ilmub ka artikli all koos minu nimega :)


Help?

--

Lisa: Kui ka ei oska kõigest kirjutada, siis kirjutage mingigi osa (300-500 tähemärki) ja lisage oma nimi juurde. Proovin need kuidagi enda jutu juurde paigutada.


Aga hädasti oleks vaja :/
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Dets 12, 2008 03:36    Teema: Vasta viitega

Kuna mitte keegi pole üleskutsele vastanud, siis proovin saada ajapikendust esmaspäevani.

Palun keegi aidake. Nii palju inimesi oli ju festil. Miks keegi midagi öelda ei taha? Eraldi teemat ka selle pärast tegema ei tahaks hakata.

Igastahes. Palun saatke midagigi (privas või asashio[ät]anime.ee). Muidu jääb artikkel ära. Mul endale tõesti pole midagi üritusest kirjutada, sest et ma ei saanud sellest osagi võtta.

Pretty please?

Ma tõesti tahan, et artikkel ilmuks.
T_T T_T T_T
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Misty-chan



Liitunud: 12 Okt 2008
Postitusi: 182
Asukoht: In that barrel behind the bush.

PostitusPostitatud: Esm Dets 15, 2008 19:40    Teema: Vasta viitega

hmm ma aitaksin aga kahjuks ma ei olnud seal :( muidu järgmine kord kui vaja on olen mina kohe abis kui ma animatsuril käisin :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 15, 2008 19:43    Teema: Vasta viitega

Niih... pärast pikaldast muretsemist, et kas artikkel üldse saab valmis selgus, et sai isegi liiga pikk :P

Suured tänud erickule ja Muffinile, kes enda kirjutisi saatsid ning kelle oma artiklis kasutada sain. Kuna artikkel tuli juba suhteliselt pikk, isegi lubatust pikem, siis tänan ka neid, kes oma jutu saatsid, kuid kahjuks neid kasutada ei saanud: Keissy, mimmu, tyyp ja Leili.

Lisaks tänud ka ZeroEndorphinele, kes oli mures artikli valmimise pärast :)

Artikkel läheb varsti teele koos piltidega. Kui võtan kellegi teise pildi, siis panen kenasti ka tegija nime alla. Loodan, et keegi ei pahanda :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Lehekülg 17, lehekülgi kokku 17

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: