OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

toru, datanet, pump etc.
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 06, 2003 20:32    Teema: toru, datanet, pump etc. Vasta viitega

tuli mõte.

Olen kindel et paljudel teist käivad peas kummitavad mõtted et kust animet juurde saada. Selle asemel et me peaks otsima seda kusagilt pärapõrgust ja siis omaette tõmbama mingilt haigelt kannikalt kes elab teisel pool maakera.

Me võiks uploadida vahetevahel oma kogutud kraami kas torru (toru.hot.ee), pumpa (pump.starman.ee) või datanetti (ftp.datanet.ee). Kõik need serverid on avalikud ja neis pole midagi illegaalset (välja arvatud mis seal peal on, enamasti piraat tarkvara), aga see meid ei huvita. Meid huvitab see et oleks anime omast kodust võtta, mitte ei pea vaevama ennast 5KB/Sec downladidega. Tavaliselt hoitakse neid asju seal serveris 3-6 päeva, oleneb serverist. Asjade nimekirja näha ja otsing on võimalik siit http://klaabu.pri.ee/ftp/.

Neid asju võiks kajastada kusagil siin foorumis, kui lubatakse, kui ei siis kusagil mujal. Kui mitte midagi muud siis see vähemalt säästaks välisühendust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 06, 2003 21:19    Teema: Re: toru, datanet, pump etc. Vasta viitega

MTI kirjutas:
Olen kindel et paljudel teist käivad peas kummitavad mõtted et kust animet juurde saada.

Huvitav. Minul on pigem mure, kuidas oma valikuid piirata, sest kõike saadaolevat endale koju kaanides ähvardab mind ummistunud kõvaketas ja olematu animeväline elu. :)

MTI kirjutas:
Kõik need serverid on avalikud ja neis pole midagi illegaalset (välja arvatud mis seal peal on, enamasti piraat tarkvara), aga see meid ei huvita. Meid huvitab see et oleks anime omast kodust võtta, mitte ei pea vaevama ennast 5KB/Sec downladidega.

Siin on esimene "aga". Minu meelest oleks väsitav sobrada läbi kümnete kassafilmide venekeelsete tõlgete ja GTA: Vice City crack'ide, et avastada mõni ennast huvitav fail, kui animele spetsialiseerunud ed2k-serverite, IRC-kanalite ja BT-veebilehtede kaudu leian huvitava info ilma liigse mürata. Mis puutub kiirusesse, siis mul ei ole tavaliselt kuhugi liiga suurt kiiret (mis muidugi on mu isiklik õnn/õnnetus... LaLaLaa).

MTI kirjutas:
Tavaliselt hoitakse neid asju seal serveris 3-6 päeva, oleneb serverist.

Siin on teine "aga". Nende serverite puhul ei ole kunagi võimalik kindlaks teha täpset tähtaega, mille piires ülesriputatud faile seal säilitatakse. Võrreldes üleilmsete failijagamisvõrgustikega on tegemist suhteliselt ebakindla kohaga.

MTI kirjutas:
Neid asju võiks kajastada kusagil siin foorumis, kui lubatakse, kui ei siis kusagil mujal.

baka.ee meeskond on varem asunud seisukohale, et üldiselt ei julgustata igasuguseid otseseid juhiseid millegi allatõmbamiseks, k.a ed2k-, BT- ja HTTP-linkide ning serverite aadresside postitamine. Iga vähegi isemõtlev inimene peaks meie poolt nt selles teemas ja mujalgi antud näpunäidete varal rohkem animet leidma, kui talle tervislik on. Tean seda omast kogemusest. On tõenäoline, et nendesse serveritesse hakkavad ilmuma ka DVD-ripid. Need aga on vägagi sarnased olevused eelnimetet' "piraattarkvarale", mis meid ju ei pidanud huvitama.

Saan väga hästi aru loogikast, mis sinu ettepaneku taga on, MTI. Arvan, et hea korralduse ja entusiastide toel võib sellest mõneks ajaks isegi teatud tolku olla. Samas usun, et mida tõsisema animehuvilisega on tegu, seda kiiremini jääb talle selline levitamisviis liiga kitsaks ja ebakindlaks, ning ta pöördub teistsuguste allikate poole.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 06, 2003 23:06    Teema: Re: toru, datanet, pump etc. Vasta viitega

MTI kirjutas:
tuli mõte.

Olen kindel et paljudel teist käivad peas kummitavad mõtted et kust animet juurde saada. Selle asemel et me peaks otsima seda kusagilt pärapõrgust ja siis omaette tõmbama mingilt haigelt kannikalt kes elab teisel pool maakera.


Ka minul on täpselt sama probleem, mis Vabarnamehel- nii 60GB animet ootab, et ma teda vaataksin, kuid selle kõigega toimetulemiseks peaksin vist töölt lahkuma ja isiklikust elust täielikult loobuma.

Lisaksin juurde, et päris paljude teisel pool maakera elutsevate "haigete kannikatega" suudan ma saavutada palju kiirema ühenduse kui mõne kohaliku ftp-serveriga, lisaks puuduvad need igavesed "max kasutaja limiidid"

Lisaks on tõesti see muu trääni üleküllastatus seal nii suur, et vastavat failijupikest on raske leida.

Nii et jätame rõõmsalt kohalikud ftp-d kohaliku piraatluse meelevalda ning otsime oma animet pigem sealt, kus seda palju lihtsam leida on.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2003 00:50    Teema: Vasta viitega

Teisalt jah, ega ma ei saagi loota et igal vennal on 2MB ühendus ja neil on veel mõnda giganatukest kõvaketta peal alles. Mul endal on õnneks mõlemat, ruumi probleemi lahendasin sellega et kõike alles ei jäta ja mõned asjad on tuttava juures DVD-de peale lastud.

Ma mõneti sattusin hoogu ka sellest et sain ühe päevaga peaaegu terve seeria osad kätte (24/26). Olen selles täielikult veendunud et ftp (FlashFXP) on absoluutselt kõige mugavam viis kraami leechida (anime sealhulgas).

Üks põhjus veel miks ma selle idee peale tulin pole mitte et mul oleks mõni suurem puudus animest oleks. Enda jaoks olen õnneks leidnud suhteliselt head kohad. Aga kui mõtelda kui suure innuga ma otsisin siis kui alles olin leidnud anime enda jaoks hakkab isegi kahju teistest omasugustest :)

nende p2p progammide suur miinus on et enamus nõuab midagi vastu saada (e. ilma uploadimiseta ei saa downladida) ja kraam sealt pärit pole kõige usaldusväärsem. Pealegi kui sa leechid otse kuskilt välismaalt ei ole mingit kiirust loota. Selle süsteemiga saab vähemalt alati rahus requestida, kellegil ikka on.

See selleks ega vaevalt see teie meelt muudab, kes soovib seda minu ideed edasi arendada või midagi korraldada saatke mulle mingi private message või midagi. Lihtsalt selle asemel et sul vedeleb 40GB sellist kraami mida sa näinud oled võiks seal olla 40GB sellist kraami mida sa ei ole näinud, aga noh eks igaüks ise teab kuidas talle parem on.

Edit:

Tsiteerin::
Lisaksin juurde, et päris paljude teisel pool maakera elutsevate "haigete kannikatega" suudan ma saavutada palju kiirema ühenduse kui mõne kohaliku ftp-serveriga, lisaks puuduvad need igavesed "max kasutaja limiidid"


Atlas ADSL kasutajal on piiramatu allalaadimis kiirus toru.hot.ee serverist, maximum kiirus oleneb ainult sinu enda ühendusest. Kui sul on 8 mega downlad siis tuleb kah 8 mega. pump.starman.ee serveris pole starmani klientidele kasutajate piirangut, niiet pole vaja muretseda et sisse ei saa kui sa starmani teenuseid kasutad. Kiiruse pärast pole vaja muretseda. Need serverid on telefonifirmade enda serverid just selle eesmärgiga et iga vend ei peaks välismaalt tõmbama vaid saaks kohe üleukse tirida. Välisühendus on palju kordi kitsam kui siseühendus, mis on kohati piiramatu. Igastahes jõuab rohkem tulla kui sina tõmmata jõuad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2003 01:15    Teema: Vasta viitega

MTI kirjutas:
Ma mõneti sattusin hoogu ka sellest et sain ühe päevaga peaaegu terve seeria osad kätte (24/26). Olen selles täielikult veendunud et ftp (FlashFXP) on absoluutselt kõige mugavam viis kraami leechida (anime sealhulgas).


Absoluutselt mugavam jahh, tingimusel, kui sa tead, kust tirida. Ja veel kord- kui sa viitsid mingis suvalises piraatserveris muu trääni vahelt animet otsida.

Tsiteerin::
nende p2p progammide suur miinus on et enamus nõuab midagi vastu saada (e. ilma uploadimiseta ei saa downladida) ja kraam sealt pärit pole kõige usaldusväärsem. Pealegi kui sa leechid otse kuskilt välismaalt ei ole mingit kiirust loota. Selle süsteemiga saab vähemalt alati rahus requestida, kellegil ikka on.


Jube, eksju... istud rahulikult oma väidatavalt 2mb ühenduse otsas ja ei raatsi sellest paarkend kilogi teise hüvanguks raisata? Minul näiteks püsib emule peaaegu pidevalt lahti, sest kogu community mõte on selles, et sina saad, aga annad teistele ka. Väga armas mõte ju tegelikult, eks? Kui sa sellest ei suuda aru saada, siis tahes-tuleb sinu iseloomustamiseks kasutada sõna leecher. Muideks, see oli solvang.

Tsiteerin::
Lihtsalt selle asemel et sul vedeleb 40GB sellist kraami mida sa näinud oled võiks seal olla 40GB sellist kraami mida sa ei ole näinud, aga noh eks igaüks ise teab kuidas talle parem on.


Sa ei saanud vist hästi aru... ma ütlesin, et mul on nii 60GB vaatamata animet. Vaadatud anime istub õnnelikult plaatidele põletatuna ja ootab paremaid aegu või siis on lihtsalt haihtunud.[/i]
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2003 07:27    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:

Absoluutselt mugavam jahh, tingimusel, kui sa tead, kust tirida. Ja veel kord- kui sa viitsid mingis suvalises piraatserveris muu trääni vahelt animet otsida.


Mis se ära ei ole reastada failid suuruse järgi ja siis otsida suurusvahemiklus 250-160MB .avi faile.

hjarg kirjutas:

Jube, eksju... istud rahulikult oma väidatavalt 2mb ühenduse otsas ja ei raatsi sellest paarkend kilogi teise hüvanguks raisata? Minul näiteks püsib emule peaaegu pidevalt lahti, sest kogu community mõte on selles, et sina saad, aga annad teistele ka. Väga armas mõte ju tegelikult, eks? Kui sa sellest ei suuda aru saada, siis tahes-tuleb sinu iseloomustamiseks kasutada sõna leecher. Muideks, see oli solvang.


Kus sa siis nii kohe. Ega mulle endale pole 2mb ühendus taevas sülle kukkunud. Mul on sama ühenduse otsas 45 inimest kellel on alati igalühel mingi mure arvutiga mis mu tähelepanu vajab. Kui meile veetakse euronetikaablid vms. et nagu Rootsis ja Taanis on. Hirmus odavad ühendused. Vot siis ma panen oma serveri püsti ja lasen kõigil rahuliku südamega leechida.

hjarg kirjutas:

Sa ei saanud vist hästi aru... ma ütlesin, et mul on nii 60GB vaatamata animet. Vaadatud anime istub õnnelikult plaatidele põletatuna ja ootab paremaid aegu või siis on lihtsalt haihtunud.[/i]


Siis sul on küll hästi läinud. Aga kuhu jääb su kommunistlik patriotism mis ennem nagu hiilgas (ok, see oli küll üle pingutatud). Minu idee on suunatud nendele kellel pole animet mida hetkel vaadata.

Heaküll, ärme rohkem vaidle. Ja siis kui muidu ei saa siis paluks mitte solvama hakata enam (see käib mu enda kohta ka muideks, kui mina kuidagi alustasin siis vabandan, tõesti kui tegin siis mitte meelega). Asi kisub flamefestiks ja pealegi rikub hea tuju ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2003 07:43    Teema: Vasta viitega

MTI kirjutas:

Siis sul on küll hästi läinud. Aga kuhu jääb su kommunistlik patriotism mis ennem nagu hiilgas (ok, see oli küll üle pingutatud). Minu idee on suunatud nendele kellel pole animet mida hetkel vaadata.


Lihtsalt lõpumärkusena- see on mul ka ilusasti välja sharetud ja iga päev liigub paar giga animet minu arvutist päris mitme teise inimese arvutisse.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2003 13:11    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Lihtsalt lõpumärkusena- see on mul ka ilusasti välja sharetud ja iga päev liigub paar giga animet minu arvutist päris mitme teise inimese arvutisse.

täpsustuseks - on see sul kodu- või tööühendus mille otsas sa nii lahkelt jagad? kui viimane, siis käib see minu silmis umbes sama kategooria alla kui hunniku dvd-rippe alla tõmmanud tüüp hüppab sellega kui palju tal animet on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2003 14:48    Teema: Vasta viitega

Peamiselt koduühendus, kuigi pean tunnistama, et ka tööühenduse kasutamisel mul mingeid moraalseid tõrkeid ei teki.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
erm
liiga baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 136
Asukoht: Seal, kus kott on.

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2003 16:04    Teema: Vasta viitega

Hee, keegi on esialgset nn vihjet arvesse võtnud ning Gasaraki Datanetti üles lükanud :)
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!


Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail AIM Aadress MSN Messenger
Sardokaur



Liitunud: 31 Jan 2003
Postitusi: 64
Asukoht: Midgard

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2003 18:52    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Jube, eksju... istud rahulikult oma väidatavalt 2mb ühenduse otsas ja ei raatsi sellest paarkend kilogi teise hüvanguks raisata? Minul näiteks püsib emule peaaegu pidevalt lahti, sest kogu community mõte on selles, et sina saad, aga annad teistele ka. Väga armas mõte ju tegelikult, eks? Kui sa sellest ei suuda aru saada, siis tahes-tuleb sinu iseloomustamiseks kasutada sõna leecher. Muideks, see oli solvang.

Kas tõesti saab seda nimetada solvanguks?Leecher on ju tore olla. :)
_________________
Kupo?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
V6imendi



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2003 20:31    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:

täpsustuseks - on see sul kodu- või tööühendus mille otsas sa nii lahkelt jagad? kui viimane, siis käib see minu silmis umbes sama kategooria alla kui hunniku dvd-rippe alla tõmmanud tüüp hüppab sellega kui palju tal animet on.

ei mõista. peab omama dvdsid? tööühendust tulebki ruunata nii palju kui võimalik. pirasofti ka ei kasuta?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2003 21:34    Teema: Vasta viitega

kes se siis pirasofti ei kasuta. Meie vaesed eestlased ei saa endale sellist asja nagu legaalset tarkvara lubada. Välja arvatud firmades kus kõik peab ilus ja ametlik olema. Kui küllalt kõvasti pead kasutada tulevad pooled asjad ilma eest kätte LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2003 22:42    Teema: Vasta viitega

V6imendi kirjutas:
ei mõista. peab omama dvdsid? tööühendust tulebki ruunata nii palju kui võimalik. pirasofti ka ei kasuta?


aga sina oled lihtsalt inetu pardipoeg.




_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2003 22:52    Teema: Vasta viitega

V6imendi kirjutas:
ruri kirjutas:

täpsustuseks - on see sul kodu- või tööühendus mille otsas sa nii lahkelt jagad? kui viimane, siis käib see minu silmis umbes sama kategooria alla kui hunniku dvd-rippe alla tõmmanud tüüp hüppab sellega kui palju tal animet on.

ei mõista. peab omama dvdsid? tööühendust tulebki ruunata nii palju kui võimalik. pirasofti ka ei kasuta?

paistab, et sa ei mõista jah. kuigi pole ilus pirasofti kasutada ja tööhendust ruunata jne, ei ütlenud ma midagi selle kohta. ütlesin ainult, et võõraste sulgedega pole ilus ennast ehtida ja siis pärast hüpata, et vaat kui ilusad mu suled on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
V6imendi



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2003 23:02    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:

aga sina oled lihtsalt inetu pardipoeg.

aitäh
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2003 23:05    Teema: Vasta viitega

tehke mis tahate, mina uploadin hetkel datanetti 10 esimest Scrapped Princess osa. Bossid peksavad varsti laiali meid, aga noh, mis teha. Endal ühtegi foorumit pole, kui kellegil on mingi idee kus koguneda ja teateid riputada andku teada. Jätsin failinimed samaks, sis on näha kes selle fan-subbis.

mõistlik oleks üldse max 10 osa kaupa uppida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ichi



Liitunud: 10 Aug 2003
Postitusi: 249
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 08, 2003 00:05    Teema: Vasta viitega

kusjuures, 'puhas' soft peab olema ka koolides ning kõrgkoolides, kus käivad vahel inimesed uurimas-puurimas. Eestis on küll pirasofti kasutamine laialt levinud, kuid ülejäänud maailmas tegutsevad karmi käega onud, kes su arvutist pira leides ainult noomitusega ei piirdu :)
vaatab seda asja, kui euroliidus oleme :)
ega eesti igavesti paradiisiks ei jää, tänu taevale, et riaa ega andmekaitse küüned veel siia ei ulatu.
_________________
-bob, do you know what happens to schoolgirls in japanese cartoons?
-no....what? (enter tentacles) ooogh...!! wankaaaaarrrgh!!!!!

http://www.weebl.jolt.co.uk/hentai.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
sihker



Liitunud: 9 Juun 2003
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Kolm Okt 08, 2003 12:04    Teema: Vasta viitega

Kui meelde tuleb, siis panen 20-23 yles mingi aeg j2rgmine n2dal :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 08, 2003 18:17    Teema: Vasta viitega

datanetti mina enam ei uppi, kooraks vaatan et on olemas, järgmine hetk enam ei ole ja on õhku lastud. Nüüdsest peale pakin zipiga kokku 5 osa kaupa. Vähemalt ülevaade olemas, ei pea taga ajama üksikud osi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: