OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Bamboo Blade

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 13, 2008 00:58    Teema: Bamboo Blade Vasta viitega

®anr: Komöödia, võitluskunstid, koolielu
Minu esimene kokkupuude selle sarjaga oli siis, kui Xin mainis, et ta oli selle minu jaoks tollel hetkel täiesti tundmatu anime läbi vaadanud. Sai siis nimi youtube sisse trükitud ja esimene etteantud video ära vaadatud. Mis suutis minus tekitada piisavalt huvi, et ühel teisel videosaidil osa esimesest episoodist ära vaadata. Sealt ma sain teada, et see anime räägib Kendost. Ja et mulle meeldib selle naispeategelane. Ja et üleüldse peaksin ma selle esimesel võimalusel ette võtma. Mida ma siis mõned päevad hiljem peale parasjagu käsil olnud anime lõpetamist tegin. Loo keskmes siis ühe kooli kendoklubi õpetaja Toraji Ishida, kellel alati rahakott ja kõht tühjad. Ühel õhtul kolleegiga väljas olles teeb viimane talle ootamatult kihlveoettepaneku- mõlema klubid peavad harjutusvõitluse ja kui Toraju klubi peaks võitma, on talle kindlustatud terve aasta tasuta sushit. Loomulikult ei suuda ta sellest ettepanekust keelduda ja võtab selle kohe vastu. Kuid kahjuks on tema kendoklubil hetkel ainult üks liige- alati rõõmsameelne ja optimistlik Kirino Chiba. Nii saavadki alguse tema püüdlused värvata klubisse piisavalt liikmeid, mille tulemusena liituvad klubiga järjest mitmed uued liikmed- lapselik, kuid väga osav Tamaki Kawazoe, tema lapsepõlvetuttav Yþji Nakata, kellega koos liitub ka viimase sõber lühikest kasvu Danjþrò Eiga ning tolle tüdruk Miyako Miyazaki, kes püüab käituda kena ja viisaka tüdrukuna, kuid kelle tõeline loomus aeg-ajalt paljastub. Hiljem naaseb ka ajutiselt klubist lahkunud Kirino parim sõbranna Sayako Kuwahara ning veel hiljem meelitatakse liituma ka kohmakas ja arglik Satori Azuma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Teis Mai 13, 2008 09:17    Teema: Vasta viitega

Sai see anime hiljuti ära vaadatud ja minule isiklikult meeldis väga. Üks kõige vahvamaid asju viimasel ajal mu meelest.
Ma ei oska tegelikult suurt midagi tarka õelda selle anime kohta, selline mõnus slice of life mõjutusega kendo komöödia (või midagi), lihtsalt mõnus vaadata näites siis kui tuju kõige parem pole, või pärast rasket tööpäeva, kui juhe täiesti kokku on jooksnud. :)
Tegelased on toredad ja kõik suuremal või vähemal määral väikese kiiksuga (mis on hea), voice acting`gu kohta on ainult kiidusõnu õelda, muuska (ja helitaust üldse) on nii kuis peab. Animatsioon kohapealt võiks küll nuriseda, oleks võinud paremini animeeritud olla ja vähem kaadreid taaskasutada, aga mis seal ikka. Visuaalselt on Bamboo Blade minu meelest päris kena, suuresti tänu mõnusalt pastelsele värvikasutusele, mis on silmale mõnus vaadata.

Soovitan soojalt. Ja ega neid Kendo animeid eriti palju vist ei olegi, leidsin ainult sellise asja nagu Musashi no Ken. Võib-olla on mõni veel, eks keegi parandab mind siis. Mangade osas tundub asi natukene helgem olevat.


OP, ED (meeldivad).


Mõned pildid kah:





Bonus:

.



VIVA VIOLENCE!
_________________


Viimati muutis seda Dejiko-nyo! (Esm Aug 04, 2008 09:04). Kokku muudetud 11 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hull



Liitunud: 31 Juul 2003
Postitusi: 345
Asukoht: Kuskil

PostitusPostitatud: Teis Mai 13, 2008 09:35    Teema: Vasta viitega

Peab ütlema et minu jaoks kindlasti viimase paari aasta parim anime!!! :) Animatsioon on tasemel, sellist odavat mitte midagi ütlevat kuid siiski naerma ajavat ajulagedust on kah!!!! Ainuke asi mille üle võiks nuriseda on, et lõpp läks liiga kiireks ja hüppeliseks. Rohkem love-love oleks võinud kah olla, lootsin ikka et Yuji sebib endale Tama-chani T_T või siis Satori või Kirino
_________________
Don´t call me Mister! I work for living.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 26, 2008 14:22    Teema: Vasta viitega

Sai kah eile lõpetatud vaatamine.Väga positiivse mulje jättis ja loodaks isegi 2 hooaega näha.Tegekased olid kõik väga lõbusad ja tore oli nende tegevust jälgida.Endale meeldis Kirino kõige rohkem(too blond).Kõige suurem üllatus oli see,et seal ei olnud echhit...like how cool is that.Tavaliselt on nii,et 5girls+school uniforms=hunnik kummardus-,kukkumis- ja muid taolisi tseene.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 02, 2008 14:08    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka äsja läbi (kõik osad jutti ja magamise asemel, nagu mul kombeks) ja peaks mainima, et sari oli väga hea. Ja ma tahan veel.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Aug 02, 2008 14:17    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldis see anime (Kuni 21-se osani)...Kahjuks mikski p2rast 21-st osast ei saand, sest kuidagi igav hakkas.. ???
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 02, 2008 14:45    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Mulle meeldis see anime (Kuni 21-se osani)...Kahjuks mikski p2rast 21-st osast ei saand, sest kuidagi igav hakkas.. ???
'
21. osa oli just eriti äge.!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 03, 2008 15:53    Teema: Vasta viitega

Vaatasin läbi, meeldis väga :)
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: