OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Uued animed: oktoober 2003
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
treasure



Liitunud: 5 Veeb 2003
Postitusi: 80
Asukoht: Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Okt 27, 2003 01:31    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:

õnneks piirduti ainult lühikeste kaadritega 2-e osa lõpus ja säästeti vaatajaid pikast tegelaste enesesüüdistustest ning ...

aaghhh, mu silmad!! ruril peaaegu õnnestus 3. ep. minu jaoks ära rikkuda :(. Oleks kena, kui enne spoilerit ikka hoiatataks kah. Aga:
Battle Programmer Shirase -- ometi ka midagi neile, kes muude animede CGI teostamisega kurja vaeva näevad :) -- anime programmeerijatest! Peategelaseks Maailma Parim Patsiga Poiss. Omamoodi huvitav ning vähemalt üks tõesti naljakas koht oli kah, aga muidu ei tasu vist tõmbamisvaeva ära. Hea poole pealt on arvutiasjandus paremini kujutatud kui Hollywoodi filmides, kus keskmine arusaam häkkimisest on "palju värvilisi kujundeid tiirutavad ekraanil ringi".


Viimati muutis seda treasure (Esm Okt 27, 2003 11:04). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 27, 2003 08:25    Teema: Vasta viitega

treasure kirjutas:
ruri kirjutas:

õnneks piirduti ainult lühikeste kaadritega 2-e osa lõpus ja ...

aaghhh, mu silmad!! ruril peaaegu õnnestus 3. ep. minu jaoks ära rikkuda :(. Oleks kena, kui enne spoilerit ikka hoiatataks kah.

noh, sinusuguste jaoks ma siis panin "spoileri" sinna. aga ausalt öelda on opening'u vaadates niigi asi selge, seega spoilereid mitte tahtvad inimesed ärgu vaadaku openingu ka.

ja muidugi vabandust, aga peale opening'u ei tulnud mulle pähe, et see spoiler võib olla. eriti vahet ju pole kas saad natuke varem või hiljem teada.


Viimati muutis seda ruri (Esm Okt 27, 2003 11:54). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Okt 27, 2003 09:37    Teema: Vasta viitega

treasure kirjutas:
Hea poole pealt on arvutiasjandus paremini kujutatud kui Hollywoodi filmides, kus keskmine arusaam häkkimisest on "palju värvilisi kujundeid tiirutavad ekraanil ringi".


ei taha just vastik olla, aga ega see animetes olev häkkimine tihti hollywoodi omast erine ning igasuguvingeid GUI'sid võib ju igaüks teha : )
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
treasure



Liitunud: 5 Veeb 2003
Postitusi: 80
Asukoht: Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Okt 27, 2003 11:25    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:

noh, sinusuguste jaoks ma siis panin "spoileri" sinna (nagu sellest ülaloleva valguses kasu oleks). aga ausalt öelda on opening'u vaadates niigi asi selge, seega spoilereid mitte tahtvad inimesed ärgu vaadaku openingu ka.

minusugused on nüüd kahtlemata väga rahul. Muide, openingu näeb esimest korda alles kolmandas osas, mida ma veel eile õhtuks vaadanud ei olnud.

acousmatique kirjutas:

ei taha just vastik olla, aga ega see animetes olev häkkimine tihti hollywoodi omast erine ning igasuguvingeid GUI'sid võib ju igaüks teha : )

tegelikult ma pidasin silmas seda kindlat animet. Ja vinge GUI on mõttetu lisatöö, mida häkkimiseks nüüd küll vaja ei ole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 27, 2003 12:15    Teema: Vasta viitega

Minul aga tekkis selline tagasihoidlik küsimus: kas keegi on juba jõudnud seda "Shirase't" ka subida või vaatasid sa raw-d? Baka-updates sellest igatahes vaikib veel...
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 27, 2003 12:18    Teema: Vasta viitega

Selline grupp sub'ib seda seeriat.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 29, 2003 07:38    Teema: Vasta viitega

Battle Programmer Shirase - muidu on vast tõesti alla keskmise asi, kuid mulle meeldib selle Maailma Parima Patsiga Poisi ellusuhtumine, nii et vähemalt mingi aeg ma ka seda jälgin.

Godannar - oi kui armas, mechad ja puha. Võitluse käigus kõik kisavad oma liigutuste nimesid... ma päris huviga ootasin, et äkki keegi kisab ka "Gekigangar Punch!!!" :P Suured robotid ja väikesed valged püksikud seda siiski eriti heaks ei tee, nii et ma loobun.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 04, 2003 20:28    Teema: Vasta viitega

Mõtlesin, et tuletaks natuke vana asja meelde ja itsitaks magusalt. :)
ruri kirjutas:
ja samas ei paista sealt story poole pealt ka midagi erilist ja huvitavat tulevat.

manic kirjutas:
võibolla olan liiga ühekülgne aga koolilasteromaanid pole päris minu rida vist.

Eelkõnelejadki vast nõustuvad minuga, et "igav" ja "koolilastele" ei ole küll sõnad, mis Kimi Ga Nozomu Eien'ist rääkides esimesena keelele kerkiksid. (Pärast esimest nelja osa vähemalt.)
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 06, 2003 01:08    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Mõtlesin, et tuletaks natuke vana asja meelde ja itsitaks magusalt. :)

tule ja itsita, aga ma jään siiski sama arvamuse juurde mis enne - ei ole huvitav ja on tüüpiline. ja peale viiendat osa - ma ei saa aru ja vist ei saagi aru saama kuudepikkusest põdemisest millegi üle, isegi kui see on armastatu kaotamine. paistab, et see on tahtmine rõhutada isiku tundeid, aga minu jaoks tekitab see ebareaalsuse kõrval pigem tunde, et isik on nõrk ja tahtejõuetu ja kaastunde asemel on pigem väärt ühte korralikku keretäit ülesärkamiseks ja ellu tagasitulemiseks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Nov 15, 2003 10:49    Teema: Vasta viitega

Kõigepealt siis Twin Spica - rahulik, meeldiv ja mängib ülimalt edukalt minu melanhoolsema küljega. Lühidalt, ilus

Ja ka mina olen nii kaugele jõudnud, et vaadata piisavalt Kimi Ga Nozomu Eienit. Kui aus olla, siis ilma Vabarnamehe soovituseta poleks ma kolmanda episoodini välja jõudnudki ning oleksin selle klassifitseerinud tobeda teismeliste- ja haaremianime alla. Nüüd aga- tundub see midagi teistsugust ja huvitavamat olevat. Ja mul on tunne, et tegemist pole ainult armastatu surmaga ja sellest ülesaamisega nagu ruri meil siin väitis... seal on ka muud faktorid. Igatahes, hea!!!
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
yamyy



Liitunud: 19 Nov 2003
Postitusi: 108
Asukoht: Planeto Eartho

PostitusPostitatud: Kolm Nov 19, 2003 20:15    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Godannar - oi kui armas, mechad ja puha. Võitluse käigus kõik kisavad oma liigutuste nimesid... ma päris huviga ootasin, et äkki keegi kisab ka "Gekigangar Punch!!!" :P Suured robotid ja väikesed valged püksikud seda siiski eriti heaks ei tee, nii et ma loobun.


hmm mulle kyll Godannar meeldib .. vähemalt pärast 3 episoodi olen kindel, et see mulle ikka veel meeldib .. omamoodi huvitav riietusstiil on see, mis mind sellest animest eemale tõukaks, aga selle kompenseerib minu jaoks huvitav süzee :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 09, 2003 01:39    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Kimi Ga Nozomu Eien ... Ja mul on tunne, et tegemist pole ainult armastatu surmaga ja sellest ülesaamisega nagu ruri meil siin väitis...

no põhimõtteliselt ikka on küll ja ei näe, et 10 osani jõudmisega probleem muutunud oleks.

aga muidu tahtsin öelda, et kes tähele pole pannud, siis lõpuks on .hack//sign korralikult ära lõpetatud. 27. on ani-kraze (ja oli veel paar gruppi, aga ei mäleta) poolt subitud ja 28-29 Suteki-Yume poolt ja ütleks, et kõik on head ja vaatamist väärt, kuigi 27. meeldis mulle kõige rohkem. Lühidalt: 27 on nostalgiline tagasivaade Mimiru minevikku. Lihtsalt üks seiklus, mida jälgitakse Mimiru meenutuste kaudu kui ta Bear'iga läheb The Worldis ühte asja vaatama.
28 on põhimõtteliselt lõpetus ja näidatakse kõik tegelased uuesti ära pluss mõned uued. Erilist tegevust ei toimu, põhiliselt näidatakse tegelaste kogunemist ja jutuajamist.
ja 29 on lihtsalt koom :) seda tuleb juba tegelaste enda pärast vaadata.

ja lõppu lisaks, et kui praegu küsida mis neist uutest hetkel mulle kõige rohkem meeldivad, siis mainiks 4 seeriat (tähestiku järjekorras): Gunslinger Girl, Kousetsu Hyaku Monogatari, PlanetEs ja Yami to Boushi to Hon no Tabibito.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 09, 2003 10:33    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
ma ei saa aru ja vist ei saagi aru saama kuudepikkusest põdemisest millegi üle, isegi kui see on armastatu kaotamine. paistab, et see on tahtmine rõhutada isiku tundeid, aga minu jaoks tekitab see ebareaalsuse kõrval pigem tunde, et isik on nõrk ja tahtejõuetu ja kaastunde asemel on pigem väärt ühte korralikku keretäit ülesärkamiseks ja ellu tagasitulemiseks.

ruri kirjutas:
no põhimõtteliselt ikka on küll ja ei näe, et 10 osani jõudmisega probleem muutunud oleks.

Aga kuidas oleks võimalusega, et see tegelane ongi nõrk ja tahtejõuetu ning et talle ongi vaja korralikku keretäit?

Minu jaoks teeb selle seeria maiuspalaks justnimelt tegelaskujude käitumise moraalne ähmasus, mis näib vähemalt mulle olevat anime jaoks ebatüüpiline. Teod, mida nad teevad, tekitavad teistele meelehärmi ja valu ning tunduvad isekad ja laiduväärsed, neid tehes aga soovivad nad vaid leida õnne ja armastust, nagu me kõik. Või paljud meist. Või vähemalt mina küll.

Kõik on vast juba aru saanud, et sulle see seeria ei meeldi, ruri, ole nüüd nii hea ja rõõmusta meie üle, kellele see meeldib. :)
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: