OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Uued animed: oktoober 2003
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 04, 2003 23:12    Teema: Uued animed: oktoober 2003 Vasta viitega

Oktoober on siis järjekordne kuu, kus jaapanlased lasevad meile suures koguses animet. Esimese mulje järgi ka midagi paremat, kui suvise ecchi-vaimustusega.

Gilgamesh või siis Gilgame?. Paistab, et keegi kaugel hommikumaal mõtles, et võiks teha midagi ka sumeri mütoloogia ainetel. Tulemus- esimese osa järgi üsnagi kummaline, kahvatu maailm. Intrigeeriv, huvipakkuv. Sü?ee tundub ka köitev olevat, kuid praegusel hetkel suutsid parema mulje jätta pigem visuaalsed efektid. Ja inimesed räägivad vaikse häälega, mitte ei karju adrenaliiniplahvatuse käes vaeveldes. Üldmulje on, et mina kavatsen selle vaatamist ka edaspidi ja suure huviga jätkata.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 05, 2003 12:38    Teema: Vasta viitega

Gilgamesh: Minule jäi kõige positiivsemalt silma just viis, kuidas lugu jutustati rahulikus tempos, andes igale stseenile ja dialoogijupile piisavalt aega settida, lämmatamata seda närvilise muusika ja lärmaka märuli alla. Tegelaskujude välimus tekitas alguses väikese vastumeelsuse, aga üsna pea harjusin ja oskasin seda omapärasust hinnatagi. Tegevustiku kohta on raske veel midagi öelda, kui ainult, siis seda, et mind huvitab, mis suunas algusest edasi minnakse.

Avenger: Seeria meenutas mulle tegelaskujude välimuse ja (tausta?)muusika pea lakkamatu pealetükkivuse poolest mõneti .hack//SIGN'i. Samas paelus kaunis ulmemaailm mu tähelepanu esimesest hetkest ja mõnus vesternlik (või hoopis madmäksilik?) käsitlus võitis mu poolehoiu. Paistab, et sellest võib kujuneda üks põnev võitlusanime, milles on ka tsipake "midagi erilist". Ennist oli muusikast juttu, aga mainiksin veel, et nii algus- ja lõpulaul meeldisid mulle väga. Tõenäoliselt ma edaspidi seeriat vaadates neist üle hüppama ei hakka, nagu mõne teise puhul sageli juhtub.
P.S. Hoidke silmad lahti universumi ebaelegantseima limusiini osas. LaLaLaa
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~


Viimati muutis seda Vabarnamees (Püh Okt 05, 2003 16:30). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 05, 2003 14:26    Teema: Vasta viitega

Avenger Sarnaselt Vabarnamehega leindsin ka mida sellest jooni .hack seeriast. Lisaks muusikale ja tegelaskujudele ka selline poolsürrealistlik maailmakujutus, kuigi see on tumedam ja süngem kui .hacki oma. Igatahes, juba teine seeria, mida ma jälgida kavatsen.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 06, 2003 18:46    Teema: Vasta viitega

Kimi Ga Nozomu Eien: No nii, kas hakkan mina vanaks, pehmeks ja hambutuks muutuma, või on tõesti nii, et juba kolmas meeldiv uus animeseeria järjest paitab mu silmi? Tõenäoliselt nii ühte kui ka teist. Igatahes, lihtne teismelis-suhtedraama, mille esimene osa oli värskendavalt vaba igasugustest ärritavatest animestampidest, v.a tegelaste krooniline kalduvus kokutada ja punastada. Pealegi liikus lugu edasi üllatavalt tempokalt - jääb vaid üle loota, et samas suunas arenetakse ka edaspidi. Pilt oli ilus ja värviline ning muusika veniv ja siirupine. Portsjon maitses üpris hea, olemata liialt läila.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 06, 2003 20:47    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Kimi Ga Nozomu Eien: ...


nii, ja mina arvasin Lunar-anime teaseri järgi, et tegu on mingi H mänguga. tegelikult see vist mängust võetud oligi, st väga sedamoodi pildid olid seal küll.

mis ärritavatesse animestampidesse puutub, siis üks minu jaoks piisavalt ärritav animestamp vahib kohe sealt suurisilmi vastu - söödetakse sulle tüdruk ette, kuna temale sa meeldid, ning siis hakka käima temaga. ja samas ei paista sealt story poole pealt ka midagi erilist ja huvitavat tulevat. keda muidugi huvitab, see hoidku pöialt, et mu ütlus tõsi poleks wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 06, 2003 23:19    Teema: Vasta viitega

Bottle Fairy - tõesti, juba kolmas seeria see kuu, mis on hea. Tobedalt naljakas, tuletab natuke Azumanga Daioh'i meelde, armsad pöidlapikkused haldjatüdrukud- ja kui ma ütlen armsad, siis ma tõesti mõtlen ka, et üliarmsad nunnukesed :p. Kena silmale, veab suunurki ülessepoole... kuigi karta on, et näiteks kirsiõite langemise vaatamise teema jääb paljudele võõraks- pilab teine natuke Jaapani kultuuri. Igatahes, hea :)

Ruri, ka minu andmete järgi on Kimi Ga Nozomu Eien hentai-mängu järgi tehtud. See muidugi ei tähenda, et see kohe automaatselt halb oleks- näiteks Kaono, kuigi ega see tavaliselt midagi head ei tähenda. Muudest kommentaaridest esialgu hoidun, see asi on mul veel vaja ära vaadata.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2003 00:39    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Bottle Fairy - tõesti, juba kolmas seeria see kuu, mis on hea. Tobedalt naljakas, tuletab natuke Azumanga Daioh'i meelde,

hmmm.. ma ütleks pigem, et kaldub ehk Pitateni ja Yukitsukai Sugari segu poole. meeldivalt armas ja omaette naljakas, Azumanga naljadest aga kaugel.

ja ei saa ka ütlemata jätta, et ka Yami to Boushi to Hon no Tabibito paistab vähemalt alguse järgi mõnusalt segane olevat (mulle meeldib :) ). hakkab peale nagu draama ja paneb mingit tundelist lugu ootama, aga siis ühel hetkel rikub kogu pildi magamistuppa sissesadav imelik tibu ning peale seda läheb lugu mõnes mõttes juba käest ära ja suht segaseks. tegelikult, kas just lugu, aga olukord, kus see toimub. ja igaljuhul praegu (st, esimese osa järgi) ülalolevatest kõige rohkem mulle muljet avaldanud.
(Fushigii mysteriii!!! (Mayura häälega) :) ).

lisa: samas leidis kinnitust tunne, et asi siiski ka H mängu järgi tehtud, seega loodan, et ta ei lähe sama teed kui Da Capo (mille algus tundus ka huvitav) vaid läheb edasi huvitavama storyga.


Viimati muutis seda ruri (Teis Okt 07, 2003 13:19). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2003 01:06    Teema: Vasta viitega

Ok, ma ei hakka sulle vastu vaidlema...
Aga sama teemat jätkates: Full Metal Alchemist. Sünge algus, edasi läheb asi selliseks meedlivalt jaburaks märuliks, kuhu on sekka pikitud ka tõsisemaid noote. Kuigi, seda punases kuues tüüpi, Edwardit, vaadates, tuli mulle meelde teine punases kuues tüüp, nimeks Vash the Stampede. Ka nende maailmades tundub olevat õrnalt ühiseid jooni. Siiski ei ole see sarnasus nii suur, et see häirima hakkaks, lihtsalt on tegelastes midagi meeldivalt tuttavlikku.
Lühidalt- juba neljas uus anime, mida ma vaadanud olen ja mis mulle meedlib. Algus on väga paljutõotav ning minu suurimate ootuste, Planet ESi ja Gunslinger Girlni me pole veel jõudnudki.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
manic
hentai-baka


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 157
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2003 10:29    Teema: Vasta viitega

Kimi Ga Nozomu Eien - jah.. lihtne kooliealiste suhtedraama, segaste tunnetega.. võinii. Kaunis animatsioon, pehme muusika.. südantliigutav stoori - mõne jaoks ehk. Võibolla olan liiga ühekülgne aga koolilasteromaanid pole päris minu rida vist. Pigem meeldib mulle kui romantikat leidub teisejärguliselt. Aga see selleks.. hoian sellel veel silma peal.. eks näis mis edasi saab..

Full Metal Alchemist - hmm.. jah.. vahelduseks sobiv.. vähemalt peale esimest episoodi arvan ma nii.. elav.. lihtsa komöödiaga vürtsitatud.. kuid ainuke asi mis mind segas oli joonistusstiil.. st.. mitte ei segand palju.. kuid mida ma kohe nagu eraldi märkasin.. liiga meenutab "Yu-Gi-Oh"i.. vist.. maitea kas see paha on.. aga märkasin lihtsalt.. kuidagi hõõrus vist midagi.. nii.. et jah.. las olla.. oodakem/vaadakem..

Avenger - jaa.. midagi mida kavatsen ka kindlasti jälgida.. mõnus.. parajalt müstiline.. parajalt elus.. ja väga kaunis animatsioon ning tõsiselt mõnus muusika.. arvan et tasub oodata järgmisi episoode..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 09, 2003 08:10    Teema: Vasta viitega

Ning kuu läheb samas tempos edasi:
Planet ES - esimese osa järgi päris hea komöödia, kus siiski tundub esinevat ka tõsisemaid teemasid. Ja sellises kohas tahaks ka mina töötada, kõigi nende segaste inimeste seas vähemalt igav ei hakka :p
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
manic
hentai-baka


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 157
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 09, 2003 12:00    Teema: Vasta viitega

GunGrave - hmm.. väga stiilne võitmatu püssimees, tüdruk, prillidega vanamees, hunnik zombisarnaseid elukaid.. kõlab tuttav? hmm.. kas ikka on.. suht vägamõnus ulmeline märul paistab tulevat.. juba esimene osa oli kaunis nauditav.. huvitav stoori.. vägamõnus animatsioon.. ja mõnus muusika.. ootan pikisilmi juba järgmisi episoode..

Kousetsu Hyaku Monogatari - väga müstilise algusega anime ja ma väga loodan et ta nii ka jätkub. Väga mõnus natuke animatsioon, sarnasusi on Soultakeriga. Mõnusalt segane ja kaasahaarav lugu täis maagiat ja müstikat. Tahan veel.. kindlasti tahan veel..


* uh.. palju on tekkind järsku neid mida vaadata tahaks *
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 11, 2003 13:00    Teema: Vasta viitega

Galaxy Railways - oi kui armas, vanad head auruvedurid, söevagunid taga, lasevad vilet ja puha... ning sõidavad ringi mööda kosmost. Üllatavalt kena vaatepilt, kuigi süzee osas on tekib nagu väikesi kahtlusi...

Gungrave - relvafeti? ja kenad märulistseenid. Pole midagi paha öelda, täiesti nauditav. Natuke segaseks kippus aeg-ajalt minema, aga muidu mõnus.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Mr Cinnamon



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 147
Asukoht: Uchuu Senkan Yamato!

PostitusPostitatud: Laup Okt 11, 2003 13:45    Teema: Vasta viitega

Gunslinger girl Väiksed tüdrukud suurte relvadega, kellele ei meeldiks? ... mulle :(


Tsukihime Mmmm, Vampiirid, taskunoad, prillidega peategelased, french-kraega poiste koolivormid, müstilisus, kurjad õed jne.
Väga meeldiv oli, kindlasti tahan edasi vaadata, ilus, rahulik, natuke segane, mõnus.
_________________

Avatar tehtud Mr Cinnamoni poolt, suured tänud talle.
I was a VIP at a Trance party!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 13, 2003 12:39    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Galaxy Railways - oi kui armas, vanad head auruvedurid, söevagunid taga, lasevad vilet ja puha... ning sõidavad ringi mööda kosmost. Üllatavalt kena vaatepilt, kuigi süzee osas on tekib nagu väikesi kahtlusi...

Leiji Matsumoto maailm. Galaxy Express 999-t juba nägi. tea, kas veel midagi/kedagi tuttavat sealt eelmistest seeriatest/filmidest/ovade'st näha saab...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 13, 2003 23:45    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
Vabarnamees kirjutas:
Kimi Ga Nozomu Eien: ...

nii, ja mina arvasin Lunar-anime teaseri järgi, et tegu on mingi H mänguga. tegelikult see vist mängust võetud oligi, st väga sedamoodi pildid olid seal küll.

ja teaseri alguses olev veri leidis oma koha ka animes... see selleks, aga veel stampidest rääkides (2. osa vaadatud) läheb lugu väga tüüpiliseks. mõnele võib ju asi uus ja värske tunduda, aga tegelikult on see vana ja väsinud. ja ausalt ei usu, et edaspidi asi paremaks läheb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 19, 2003 23:34    Teema: Vasta viitega

Nii.

Gunslinger Girl. Tõesti, väikesed tüdrukud relvadega, kuid mulle pakub see huvi. Selline vaikne, meeleheitlik, allasurutud atmosfäär, mis seal animes on... on vägev.

Tsukihime. Ka meeldiv- vampiirid, muidu kummalised tegelased, huvitav peategelane. Hea.

Peace Maker Kurogane. Samuraianime. Bakamatsu (vist) ehk siis Jaapani-revolutsiooni aegne. Aeg-ajalt verine, aeg-ajalt tobe, kuid laheda seaga. Verd voolab, või õigemini verd purskab langenud samuraide kehadest, kus see nii paarisaja baarise surve all oli. Ainult peategelane on liiga väike.

AI Yori Aoshi Enishi. Sama, mis originaal. Haaremianime, teeniatüdruku kompleksiga Aoi jne jne. Esimene kehvemapoolsem asi see kuu minu arust.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
treasure



Liitunud: 5 Veeb 2003
Postitusi: 80
Asukoht: Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Okt 20, 2003 09:55    Teema: Vasta viitega

Oh imet -- leidsin kah aega uute animete jaoks

Kimi Ga Nozomu Eien -- puges kohe meeldivalt naha alla ja vähemalt peale kahte osa ei kavatsegi välja tulla. Kena pilt ja tormiliselt arenev stoori, kindlasti hoian mõlemat silma peal.

Gunslinger Girl -- ja tõesti: väikesed tüdrukud, suured relvad. Vähemalt mõni neist võiks relva raskuse all ninali kukkuda :). Üldiselt jättis mõnusa mulje, eriti teejoomine peale veresauna.

Peace Maker Kurogane -- üritab korraga naljakas ja tõsine olla. Üsna hästi tuleb välja kah. Ja see siga tuletas jubedalt seda pool siga-pool poiss mistaniminüüdoligi tegelast Ranma 1/2st meelde.

GunGrave -- Esimene ep. algab hästi, lõpeb kah üsna hästi, aga pingutab vahepeal nii tõsiselt üle, et on lääge, koomiline ja igav. Peale võitluste muidugi, aga seal ei ole jälle mitte keegi energia jäävuse seadusest mitte midagi kuulnud. Mis on kurb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 22, 2003 11:19    Teema: Vasta viitega

Maburaho. Nonii, haaremianime. Ainult tsipa ebatraditsiooniline. Poiss on küll möku, kuid tema geenides peituvad mitmete maagide oskused- nii et on lootust, et tema lapsest saab geenius. Seega ajab teda taga kari tüdrukuid, kes tahavad ainult seksi ja surma. Lisaks parimate haaremianimete traditsiooni kohaselt suur hulk fanservicet- siin näiteks tervete klasside kaupa aluspesus tütarlapsi. Kusjuures, kõige kummalisem on, et see suutis mind naerma ajada ja endagi suureks imestuseks otsustasin, et jätkan selle jälgimist. Omapärane haaremianime vast.

Uninhabited Planet Survival. Ulme ta ju on, kuid vähemalt esimese osa järgi tundus lugu pigem olevat koolivägivallast ja kooli terroriseerivate jobude vastu astuvast tüdrukust. Küllalkti huvitav.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
smokeabla



Liitunud: 25 Okt 2003
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Laup Okt 25, 2003 11:45    Teema: Vasta viitega

Kimi Ga Nozomu Eien - esimene osa on pesuehtne sitt. teisest osast, selle lõpust, võib oodata väga toredat animet ^__^
_________________
ääääääääääääääääääääääääääääääää
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 25, 2003 17:00    Teema: Vasta viitega

smokeabla kirjutas:
Kimi Ga Nozomu Eien - esimene osa on pesuehtne sitt. teisest osast, selle lõpust, võib oodata väga toredat animet ^__^

jajah, näita kindale verd ja kohe ta päev tehtud. a samas pean sind lohutama, et ei lähe sugugi toredaks (vähemalt minu arvates). õnneks piirduti ainult lühikeste kaadritega 2-e osa lõpus ja säästeti vaatajaid pikast tegelaste enesesüüdistustest ning (spoiler) hüpati mõni aasta edasi. samas jäeti kahjuks peategelane ellu, kindlasti selleks, et saaks draamat tema ümber edasi arendada ja poiss talle pealesunnitud tüdruksõbra juurde tagasi pöörduda (arvatavasti).

midagi teemasse ka - Papuwa: paistab nagu mingi müstiline ja tõsisem teema riietatud komöödia vormi. sissejuhatuseks on mingi legenditaoline jutt konfliktist kahe kivi, lootuse ja iha, vahel ning sellest, kuidas peale konflikti lõppemist langes sinise kivi võimu hoidja sügavasse unne ja punase oma põgenes taevasse. ja millalgi on oodata nende kahe jõu, lootuse ja iha, uuesti kokkusaamist...

ja juba nelja aasta pärast hakkabki see teoks saama, sinise kivi võimu hoidja ärkab üles ja põgeneb Papuwa saarele (see peaks olema see saar kus konflikt algselt aset leidis). kuna sinna minek ei suju just kõige paremini, siis selgub saarel üles ärgates, et tal on amneesia. samuti selgub, et saar on täis imelikke olevusi, alates jalgadega kalast ja lõpetades oma grillitud saba sööva roosa türannosaurusega. ja paistab, et sellises keskkonnas hakkabki lugu arenema.


Viimati muutis seda ruri (Reede Dets 19, 2003 19:41). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: