OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mida arvatakse teist kui anime huvilisest?
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
HõbeLusikas



Liitunud: 29 Apr 2008
Postitusi: 3
Asukoht: Keila kant

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 18:51    Teema: Mida arvatakse teist kui anime huvilisest? Vasta viitega

Sooviksin teada kuida teie lähedased, sõbrad või pere suhtuvad teie anime huvisse?

Mul rohkem negatiivsuse poole. Isa ei tea sellest suht midagi. Ema on suht ¹okis ning ma ei tea mida ta nüüd minust küll arvab kuna ta nägi minu anime pilte(netist otsitud). Ei nendeks polnud need rinnakad jaapani tibid vaid verised pildid. Õde hõõrub seda mulle koguaeg nina alla(ta näitaski mu pilte meie kallile emale). Klassikad ei tea sellest mitte mõhkugi. Ühele väga heale sõbrale rääkisin ka aga ta hoidis tänu sellele minust mingi aeg eemale. Teised sõpsid ei tea ka sellest midagi.

Seetõttu tegelen animega mingi paar korda iga kuu tagant. Olen ka mõelnud animest loobumisele, aga nagu ei tahaks. Kahju et mu lähedased minu anime huvist aru ei saa.
_________________
Vahel on vaja kukkuda ,et osata püsti tõusta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 18:56    Teema: Vasta viitega

Väike näide: klassivend kutsub jaapani muusikat "hentai muusikaks".
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 19:03    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea, minu puhul ollakse enamjuhul üpriski positiivsed. Kui sel aastal animefest toimus, siis minu ema näiteks helistas mulle ja andis mulle teada, et vastav üritus on toimumas ja kas ma ikka tean ja lähen. JAFFi kohta küsis ka mu klassivend, et kas ma lähen ning üks mu teine klassivend kiitis mu arvuti desktoppi, mis kujutas endast sekspesus Asukat tol hetkel. Lisaks ütles mu tädi mu baka kokkutulekul käigu kohta, et see on lahe. Ülejäänud pere ja sugulased ja sõbrad ja tuttavad on suhtunud samuti mõistvalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 19:08    Teema: Vasta viitega

Mul kah nagu negatiivset midagi erilist pole... Sõbrad teavad, üks vaatab ise kah, midagi erilist nagu pole... Hobi nagu iga teinegi.
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
HõbeLusikas



Liitunud: 29 Apr 2008
Postitusi: 3
Asukoht: Keila kant

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 19:11    Teema: Vasta viitega

tore on kuulda et hästi teil see värk wink
_________________
Vahel on vaja kukkuda ,et osata püsti tõusta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sporkness



Liitunud: 16 Nov 2007
Postitusi: 214
Asukoht: Tallinn.

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 19:15    Teema: Vasta viitega

Vanematel on ükskõik, osad tuttavad vaatavad ise ka, aga paljudel on selline reaktsioon: "OMG, sa vaatad multikaid? Mis sul viga on? hahahaha.." .. või midagi sellist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 19:19    Teema: Vasta viitega

Põhikooli ajal mõned poisid klassis narrisid küll. Aga kuna olin nii või naa klassi heidik, siis vahet polnud. Gümnaasiumis juba mõned klassikaaslased tundsid huvi ja olid ise üht teist näinud.

Nüüd ülikoolis on eriti lahe. Mul 4 kursakaaslast enamvähem regulaarselt vaatavad (pole siiski teab mis suured fännid). Üks ootab juba pikkisilmi, kuna ma teda enda poole animet vaatama kutsun. Ja ülejäänud teavad ka, millega tegu ning osad käisid ka JAFFil.

Bakas või #emangas mitteliikuvad sõbrad (ehk siis mujalt internetist tuttavad) teavad ka millest jutt ning on võibolla 1-5 ise ka näinud. JAFFil käisid ka mõned.

Pere ja peretuttavad ka teavad, et vaatan animet ja tegelen mingi animeklubiga ja aitasin JAFFi juures (mind nähti OP saates : P). Õde mul kah mingil määral animefänn ja Bakas/#emangas lurkiv isik. Isegi mõned õpetajad minu põhikooli/gümnaasiumi ajast on tänu OP saatele ja Ekspressi artiklile minu tegemistega kursis.

Siis kui töötasin, siis kohtasin muidu küll suhtumist anime=hentai, kuid mitte eriti. Saigi enda selgitustöö oskusi täiendada.


Eks see positiivsem suhtumine on suuresti tingitud ka sellest, et enamus minu tuttavaid ja sõpru on arvutiinimesed, kes paratamatult selliste asjadega internetis kokku puutuvad :P
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 19:24    Teema: Vasta viitega

Pere teab sellest, ja ema ütles Jaapanis: "kuule, kas sa neid Jaapani multika tegelase riideid ei taha osta?" kui ta nägi poe aknat millel oli näha neid.. emm

Igatahes, isa ja ema teavad, mis manga ja anime on ja on positiivselt sellesse, kui JAFF oli teatasid mõlemad, mu ema ja isa mind sellest, kuigi ma seda juba teadsin.
Ma vist tegin vanasti sarnase teema nimega: "mis teie pere arvab animest?" vms..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 19:28    Teema: Vasta viitega

Mu ema suhtub suht negatiivselt. Tal pole midagi selle kohta, et ma vaatan, kuid talle ei meeldi kui ma mõni laupäev seda ainult teengi.
Tuttavatele, klassikaaslastele oli alguses hea tähenärimiskoht. Samas, sellest saadi kiiresti üle, sest minu teised hobid ületavad "tavalise" inimese piire tunduvalt rohkem :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 19:49    Teema: Vasta viitega

Eile õhtul: "anime, need on need Hiina multikad vä? Ma ei ole neist kunagi aru saanud." Aga sellega ka animeteema lõppes.
Üldiselt teatakse, et ma animet vaatan, vahel sunnin teisi inimesi ka vaatama. Halvasti ei öelda, sest siis ma ütlen halvasti vastu ja seda ei taha keegi. Üldiselt ei tohiks kellelgi olla põhjust viriseda kui sa just anime vaatamise tõttu ei jäta pesemas käimata või totaalseks otakuks muutud. Aga see on kõigil hobidel ühine. :P
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
joan



Liitunud: 18 Apr 2008
Postitusi: 61

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 20:00    Teema: Vasta viitega

Irw.. kui ma JAFFil käisin ja pärast tuttava kunstnikuga rääkisin, siis ta ütles, et talle seostuvad nende multikatega alati mingid Pokemon ja Digimon jne :P
Vanematel vist on ükskõik, väike vend on mõnikord jäänud vaatama koos minuga, aga ta ei saa aru.. Ehk kunagi :P
Üks klassivend vaatab ka, temaga täiesti fänname.. ikka räägime, kui midagi lahedat leiame. Ja üks sõber ka.. Teised klassikaaslased-tuttavad eriti ei huvitu, enamus ei teagi, mis see anime on.

Natuke kurb on sellest, et tegemist on ju tõeliselt kvaliteetsete asjadega päris suures osas. Ei saa nagu kuidagi väita, et Hollywoodi filmid paremad oleks, üldse mitte. Juba muusika on selline, et suu ammuli... viisin klaveriõpetajale noote, ta oli täiesti vaimustuses. Pinginaabrile saatsin ka muusikat, väga kiitis..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 20:21    Teema: Vasta viitega

Ahjah ja ma tean ühte Narutofänni ka, Narutofänniks sai ta hiljuti, aga teda tean 7-8 aastat juba..
Ja mu naaber fännab Jaapanit, ja selle kultuuri, animet ta eriti ei vaata aga on vaadanud, ja osaliselt meeldib, eriti fännab Jaapani Muusikat ja Jaapani moodi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kambino



Liitunud: 19 Nov 2007
Postitusi: 48
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 20:21    Teema: Vasta viitega

Pere ja kõik tuttavad teavad, et vaatan neid ja neil pole midagi nende vastu. ja enamus kellele animeesi näidand olen hakkasid ise neid vaatama. altklassides oli neil Seilarmooni vastu midagi aga on sellest üle saanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 20:47    Teema: Re: Mida arvatakse teist kui anime huvilisest? Vasta viitega

HõbeLusikas kirjutas:
Sooviksin teada kuida teie lähedased, sõbrad või pere suhtuvad teie anime huvisse? Mul rohkem negatiivsuse poole. Isa ei tea sellest suht midagi. Ema on suht ¹okis ning ma ei tea mida ta nüüd minust küll arvab kuna ta nägi minu anime pilte(netist otsitud). Ei nendeks polnud need rinnakad jaapani tibid vaid verised pildid. Õde hõõrub seda mulle koguaeg nina alla(ta näitaski mu pilte meie kallile emale). /.../Seetõttu tegelen animega mingi paar korda iga kuu tagant. Olen ka mõelnud animest loobumisele, aga nagu ei tahaks. Kahju et mu lähedased minu anime huvist aru ei saa.

Kas sa ei arva, et nende piltide puhul ei olnud su ema/õe jaoks negatiivne/murettekitav/¹okeeriv mitte tingimata see, et need olid "anime", vaid see, et need olid verised pildid...
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 20:54    Teema: Vasta viitega

Vanemad ja sõbrad teavad, et ma animet vaatan.

Ema suhtub asjasse väga hästi, talle meeldivad Miyazaki filmid ja plaanis on Zetsubou Sensei-d vaadata. JAFF-il käisid vanemad 5cm vaatamas ja meeldis. Isale väga ei meeldi, et ma animet nii palju vaatan, ükskord ta küsis mult, millal ma multikate vaatamise ära lõpetan ja omale tüdruku leian.

Õde on ka animefänn, nagu minagi, aga vaatab vähem. Temaga koos tegime kooli animeklubi.

Klassist vaatab veel üks inimene animet(ta on ka animeklubis) ja üks teine on ka paari filmi näinud, mis meeldisid. Üldiselt keegi mind anime vaatamise pärast ei halvusta, kuigi vahest on paar sõna öeldud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 20:58    Teema: Vasta viitega

koguaeg narritakse noh T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 20:59    Teema: Vasta viitega

Minu puhul pole samuti kellelgi midagi sellise hobi vastu ja kõik pereliikmed teavad, et olen selline jaapanifänn ja vaatan palju animet ja ostan palju mangat. Ema ka näitas mulle üht pisikest tutvustavat artiklit JAFFist, ütles umbes midagi sellist, et 'vaatasin, et siin mingi selline pilt ja jutt ja siis mõtlesin, et äkki sa tahad teada', aga ma juba teadsin. xD Nooremad vennad vahel vaatavad mõnda asja koos minuga. Natuke noorem fännab ka veidi Narutot ja kõige nooremale olen näidanud mitmeid Studio Ghibli animesid ja käisin temaga JAFFil ka Totorod vaatamas. Talle väga meeldivad need. LaLaLaa Vanemat venda see teema lihtsalt ei huvita. :/
Ühe sõbranna nakatasin ka päris tõsiselt anime- ja mangahaigusega ja veel üks hakkas ka hiljaaegu selle vastu natuke huvi tundma. Klassivendadest on vähemalt üks selline tõsisem huviline ja vist on paar sellist ka, kes midagi natuke animest teavad.
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 21:15    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:

Ma vist tegin vanasti sarnase teema nimega: "mis teie pere arvab animest?" vms..


Mhmh, kirjutsin kunagi sinna ka. Meh, mul on klassis 2-3 sõpra, kes ka vaatavad midagi :P, ise ei ole tegelikult viimane aeg eriti midagi vaadanud...Meh, malevas kohtas ka paari inimest kes teadsid animet, mõned sõbrad teavad, et vaatan, mõned jälle mitte, pole jutuks tulnud LaLaLaa. Vanemad tunduvad suht ükskõiksed, pole midagi öelnud eriti, mu ema ka vist mainis, et JAFF algab, isa pole midagi öelnud, vend vaatas koos minuga vahepeal ka kui tihedami vaatsin animet ja üks mu tädidest, kes käib ülikoolis jagab vahest minuga animet Happybunny. Niiet suht hästi võetakse vastu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 21:18    Teema: Vasta viitega

oijah. ma käisin emme ja vennaga totorod vaatamas(väiksed sugulased olid maal :(), Ghibli filmid meeldivad emmele üldse Happybunny. Vend on ka animehuviline. Teised sugulased ei tea sellest või ei huvitu. Paar sõbrannat olen küll mangasid lugema pannud :) Kuid üldiselt mul aninmehuvilisi sõpru pole. Kuigi üks kommenteeris mind küll kunagi, et ma "näen täna nii anime välja" LaLaLaa Seda ma tean ka, et üks mu sõpradest on arvamusel anime=hentai ja praktiseerib seda kah LaLaLaa Aga pole hullu, ma õpetan talle siis rõõmsalt sõnade "hentai" ja "sensei" kõrvale ka muid sõnu, näiteks "ecchi" Happybunny Klassis olen kuulnud oma seljataga kahtlast hentaijuttu, ma mõtlen, see on ehk vihje? LaLaLaa Ja tean et üks klassivend on ka animehuviline aga ta on piisavalt nõme, et ma temaga tuttavaks ei soovi saada :P ma olen natuke halb inimene. Teised sõbrad natuke teavad aga neid ei huvita ja see polegi meie ühine külg :)
Ja siis on yoshy.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uupps



Liitunud: 14 Juul 2007
Postitusi: 279

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 21:58    Teema: Vasta viitega

Ema vaatab ka mingil määral. Kuna ta ise inglise keelt ei oska, piirdub tema kokkupuude animega vaid nende filmidega, mis eesti keelse dubleeringu või subtiitrid saanud. Tal on ka arvutil desktopil mingisugune anime pilt.. ma pole küll enam viimasel ajal kursis, missugune see on. LaLaLaa
Vennad on täielikul arvamusel, et kõik anime on hentai :( ning teevad seda igal võimalusel maha...
Sõbrad.. hmm.. Üks sõbranna vaatas üks hetk koos minuga animet, ta on ka siin kasutaja. Ma olen ainus, kes teda siit näinud on. LaLaLaa Aga ülejäänud sõbrad on võrdlemisi ükskõiksed. Üks parimatest sõbrannadest on muidugi arvamusel, et ainuke normaalne anime on Muumid.. ._.
Klassikaaslastega on nüüd selline lugu, et üks endisi pinginaabreid on ka kindlal arvamusel, et anime=hentai -_-''' Aga paralleelklassidest tean hetkel üht tüdrukut ja kaht poissi, kes ka vaatavad. See tüdruk on hetkel vääga vähe vaadanud, aga see-eest ta ei tee seda maha ka. :P Aga need poisid.. Nad on kauem vaadanud kui mina ning aeg-ajalt oleme sattunud sel teemal ka rääkima. :)

EDIT: JAFF'l nägin peale Paprikat ka ristivenda.. tea kas ta ka siin tegev on? :P igaljuhul, tore teada, et nii lähedal kaasfänne on :)


Viimati muutis seda uupps (Nelj Mai 01, 2008 22:09). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: