OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mangat Krisostomusest
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Laup Juun 28, 2008 11:27    Teema: Vasta viitega

Cino kirjutas:
xin Zeran kirjutas:
Ummm .. ikka klient maksad poe arvele (panka), millest pank võtab ma protsendi. Millisest programmeerimisest sa siin räägid?

Pagan võtku, lihtsalt ei suuda teist aru saada. Palun valgustage mind.


No vaata internetilehekülgedega on selline lugu, et neid peab keegi programmeerima, need ei teki iseenesest. Ja teatud funktsionaalsuseid on keerukam teha kui teisi. Ja selline jubin leheküljele teha, et sa saad need panga logod oma lehele panna ja selle kaudu lased sisse logida ning otse makse teha, on keerukas seetõttu, et lehekülje süsteem peab pangagasüsteemiga suhtlema ainult teatud kokkulepitud tingimustel. Ja lisaks tahab pank minu arust selle eest mingit kuumaksu saada. Ma loodan, et nüüd olin arusaadavam.

Ma kirjutan seda teksti juba kolmandat korda. Sinu jutust on ka ikka keeruline aru saada. Jääb vägisi mulje, et sul pole ette kujutustki mis asi on programmeerimine(koodi kirjutamine). Naiivitar, nagu ma olen, mõtlesin alguses, et üritaks sulle veebi majandusest ja arendusest väikese ülevaate kirjutada ja sind ka harida. Mul on lausa valus sinu tasemele langeda ja sulle arusaadavalt kõik nüantsid piltlikult ära seletada. Loobusin sellest. Kui inimene ei kuula aga taha õppida, siis ma ei hakka ennast selle nimel ka sundima. Mul ei kuku maailma parandamine just kõige paremini välja.
Tagasi teema juurde. Kas sa ise ka usud seda paska mida sa kirjutasid või sikutad selle enda istmikust välja ja eeldad, et ka nii need asjad käivad? Kui jah, siis võin sulle ainult õla peale patsutada ja päevikusse kahe kirjutada. Eeldused ja tegelikus on kaks erinevat asja. Sinu fantaasias ehk tõesti nii need protsessid ka käivad, kuid palun jäta teised inimesed enda lollustega rahule.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Cino



Liitunud: 26 Märts 2008
Postitusi: 130
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 28, 2008 11:53    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
Ma kirjutan seda teksti juba kolmandat korda. Sinu jutust on ka ikka keeruline aru saada. Jääb vägisi mulje, et sul pole ette kujutustki mis asi on programmeerimine(koodi kirjutamine). Naiivitar, nagu ma olen, mõtlesin alguses, et üritaks sulle veebi majandusest ja arendusest väikese ülevaate kirjutada ja sind ka harida. Mul on lausa valus sinu tasemele langeda ja sulle arusaadavalt kõik nüantsid piltlikult ära seletada. Loobusin sellest. Kui inimene ei kuula aga taha õppida, siis ma ei hakka ennast selle nimel ka sundima. Mul ei kuku maailma parandamine just kõige paremini välja.
Tagasi teema juurde. Kas sa ise ka usud seda paska mida sa kirjutasid või sikutad selle enda istmikust välja ja eeldad, et ka nii need asjad käivad? Kui jah, siis võin sulle ainult õla peale patsutada ja päevikusse kahe kirjutada. Eeldused ja tegelikus on kaks erinevat asja. Sinu fantaasias ehk tõesti nii need protsessid ka käivad, kuid palun jäta teised inimesed enda lollustega rahule.


Heh. Mõtlesin pikalt vastata, aga siis leidsin, et mul pole vaja kellelegi midagi tõestada. Aitab offtopicust küll, kui soovid jätakata, siis saada mulle privaatsõnum :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 28, 2008 13:14    Teema: Vasta viitega

Cino kirjutas:
Heh. Mõtlesin pikalt vastata, aga siis leidsin, et mul pole vaja kellelegi midagi tõestada. Aitab offtopicust küll, kui soovid jätakata, siis saada mulle privaatsõnum :)

NICE ESCAPE! :)
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
=^^=



Liitunud: 7 Mai 2008
Postitusi: 54
Asukoht: Tallinn/Pärnu/Unemaa

PostitusPostitatud: Laup Juun 28, 2008 14:02    Teema: Vasta viitega

tõrvik kirjutas:
GG kriso GG. Eile tellisin manga hind 139kr ja täna teatavad, et peavad teiselt tarnialt tellima 235kr eest. Otseselt kriso süü see pole, aga sellegi poolest GG T_T


see võib sellest tulla , et see raamat on trükist väljas ja nad saavad seda tellida muialt aga kallimalt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 28, 2008 19:54    Teema: Vasta viitega

=Happybunny= kirjutas:
tõrvik kirjutas:
GG kriso GG. Eile tellisin manga hind 139kr ja täna teatavad, et peavad teiselt tarnialt tellima 235kr eest. Otseselt kriso süü see pole, aga sellegi poolest GG T_T


see võib sellest tulla , et see raamat on trükist väljas ja nad saavad seda tellida muialt aga kallimalt
Ei seda nad kirjutasid ise ka. Point lihtsalt selles, et leidsin esimese manga mida tahaks tõesti lugeda ja hind oli ka norm ja siis sain sellise paugu, et nutta tahaks T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
=^^=



Liitunud: 7 Mai 2008
Postitusi: 54
Asukoht: Tallinn/Pärnu/Unemaa

PostitusPostitatud: Laup Juun 28, 2008 20:35    Teema: Vasta viitega

tõrvik kirjutas:


see võib sellest tulla , et see raamat on trükist väljas ja nad saavad seda tellida muialt aga kallimalt
Ei seda nad kirjutasid ise ka. Point lihtsalt selles, et leidsin esimese manga mida tahaks tõesti lugeda ja hind oli ka norm ja siis sain sellise paugu, et nutta tahaks T_T[/quote]

kahju aga kuna sa elad tallinnas sa võid vaadata kas alectost seda tellida saab
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 28, 2008 22:21    Teema: Vasta viitega

=Happybunny= kirjutas:

kahju aga kuna sa elad tallinnas sa võid vaadata kas alectost seda tellida saab
Kirjuta aadres ma küll midagi raamatutega tegelevad asutust ei leidnud ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
=^^=



Liitunud: 7 Mai 2008
Postitusi: 54
Asukoht: Tallinn/Pärnu/Unemaa

PostitusPostitatud: Püh Juun 29, 2008 09:40    Teema: Vasta viitega

tõrvik kirjutas:
Kirjuta aadres ma küll midagi raamatutega tegelevad asutust ei leidnud ???


AS Allecto seal ainult probleemiks, et peab kohale minema või e-maili teel küsima kas neilt seda mangat on võimalik tellida :(

(edit: seal on targem minna kohapeale, sest nad ei saa alati e-mailile vasdata)
_________________
Mõh?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Juul 10, 2008 13:03    Teema: Vasta viitega

Ma soovitasin Rahva raamatule emailiga just Ultimate!! Hentai kamen-it, Historys strogest disciple kenichi-t ja Gintama-t....


Edit:Ups...Kogematta kirjutasin valesse teemasse....
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Reede Juul 11, 2008 00:15). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Juul 10, 2008 18:00    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Ma soovitasin Rahva raamatule emailiga just Ultimate!! Hentai kamen-i, Historys strogest disciple kenichi ja Gintama....

Oeh... tead, sa võid ka mõnda lolimangat neilt tellida, ja minu poolest telligi, aga kuidas see puutub KRISOSTOMUSEst tellimise teemasse!?
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vanamees



Liitunud: 23 Juul 2008
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Laup Aug 16, 2008 17:36    Teema: Vasta viitega

TAGASI TEEMASSE!!!

mina sooviksin näha poelettidel Ken Akamatsu mangasid (Negima, Love Hina, A. I. Love You) :)

Ken Akamatsul on eriline huumor mida ma pole kuskil veel näinud ja soovitan seda lugeda(või mulle müüa LaLaLaa )

Cheers,
Vana ise
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 18, 2008 09:33    Teema: Vasta viitega

Hmm.. imelik. Tellisin 2 mangat krisost (zombiepowder 2 ja 3) ning paar päeva hiljem tellisin veel ühe manga (zombiepowder 4). Naljakas on see, et viimane osa jõudis ennem kui 2 ja 3
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
=^^=



Liitunud: 7 Mai 2008
Postitusi: 54
Asukoht: Tallinn/Pärnu/Unemaa

PostitusPostitatud: Esm Aug 18, 2008 11:19    Teema: Vasta viitega

äkki neil oli zombie powder seal laos olemas?
_________________
Mõh?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 18, 2008 11:50    Teema: Vasta viitega

Mind huvitaks, kas seal kohapeal ka mangat ostmas käiakse?
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 18, 2008 12:04    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Mind huvitaks, kas seal kohapeal ka mangat ostmas käiakse?
Ei noh ma Tallinast Tartu ei hakka sõitma, et mangat osta :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 18, 2008 12:06    Teema: Vasta viitega

=Happybunny= kirjutas:
äkki neil oli zombie powder seal laos olemas?
Ei ma ikka pidin 2-3 nädalat ootama ning 2. ja 3. osa ootan siiamaani

Viimati muutis seda tõrvik (Teis Aug 19, 2008 10:45). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
CupOfTea



Liitunud: 2 Veeb 2008
Postitusi: 68
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Esm Aug 18, 2008 12:54    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Mind huvitaks, kas seal kohapeal ka mangat ostmas käiakse?
käisin eelmine nädal olukorraga tutvumas. huvipakkuvaid mangasi oli küll, aga rahaga olid lood nagu nad olid ja jäi ostmata. valik on muidu hea. mitte selles mõttes, et see suur oleks, aga et seal on selliseid, mida mujal pole märganud.

tartu apollo on küll paras naljanumber. pool aastat sama valik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Teis Aug 19, 2008 08:53    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
Cino kirjutas:
xin Zeran kirjutas:
Ummm .. ikka klient maksad poe arvele (panka), millest pank võtab ma protsendi. Millisest programmeerimisest sa siin räägid?

Pagan võtku, lihtsalt ei suuda teist aru saada. Palun valgustage mind.


No vaata internetilehekülgedega on selline lugu, et neid peab keegi programmeerima, need ei teki iseenesest. Ja teatud funktsionaalsuseid on keerukam teha kui teisi. Ja selline jubin leheküljele teha, et sa saad need panga logod oma lehele panna ja selle kaudu lased sisse logida ning otse makse teha, on keerukas seetõttu, et lehekülje süsteem peab pangagasüsteemiga suhtlema ainult teatud kokkulepitud tingimustel. Ja lisaks tahab pank minu arust selle eest mingit kuumaksu saada. Ma loodan, et nüüd olin arusaadavam.

Ma kirjutan seda teksti juba kolmandat korda. Sinu jutust on ka ikka keeruline aru saada. Jääb vägisi mulje, et sul pole ette kujutustki mis asi on programmeerimine(koodi kirjutamine). Naiivitar, nagu ma olen, mõtlesin alguses, et üritaks sulle veebi majandusest ja arendusest väikese ülevaate kirjutada ja sind ka harida. Mul on lausa valus sinu tasemele langeda ja sulle arusaadavalt kõik nüantsid piltlikult ära seletada. Loobusin sellest. Kui inimene ei kuula aga taha õppida, siis ma ei hakka ennast selle nimel ka sundima. Mul ei kuku maailma parandamine just kõige paremini välja.
Tagasi teema juurde. Kas sa ise ka usud seda paska mida sa kirjutasid või sikutad selle enda istmikust välja ja eeldad, et ka nii need asjad käivad? Kui jah, siis võin sulle ainult õla peale patsutada ja päevikusse kahe kirjutada. Eeldused ja tegelikus on kaks erinevat asja. Sinu fantaasias ehk tõesti nii need protsessid ka käivad, kuid palun jäta teised inimesed enda lollustega rahule.


Näe, nüüd panid ise teisi huvituma. Kui juba oma tarkusega siin hiilgama hakkasid, seleta lahti ka siis, et kuidas asjad käivad. Meiesugused rumalad lihtsurelikud ei saa aru.
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
=^^=



Liitunud: 7 Mai 2008
Postitusi: 54
Asukoht: Tallinn/Pärnu/Unemaa

PostitusPostitatud: Teis Aug 19, 2008 09:33    Teema: Vasta viitega

tõrvik kirjutas:
Ei ma ikka pidin 2-3 nädalat ootama ning 2. ja 3. osa ootan siiamaani


siis teised osad võivad olla aiutiselt laost otsas või juurde trükkimisel
(ps: nad võivad jõuda veel pool aastat)
_________________
Mõh?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Teis Aug 19, 2008 15:32    Teema: Vasta viitega

Ragnaripea kirjutas:
xin Zeran kirjutas:
Cino kirjutas:
xin Zeran kirjutas:
Siin oli lahe tekst
Siin oli debiilne kakajunnist traumatiseeritud tekst
Siin oli veel ägedam tekst.

Näe, nüüd panid ise teisi huvituma. Kui juba oma tarkusega siin hiilgama hakkasid, seleta lahti ka siis, et kuidas asjad käivad. Meiesugused rumalad lihtsurelikud ei saa aru.

Kes need teised, peale SINU, veel on? Sa oled kui mingi kodutu laps, kes üritab üle kuu aega vanat haklihakastet ja makarone ülesse soojendada, mis sellest, et kõik on juba hallitusse kasvanud. Kas sellist Eestit me tahtsimegi?
Kui sa oleksid tähelepanelik lugeja, oleksid kindlasti tähele pannud, et ma ei kavatsegi teiesugustele, tööpõhimõttet selgitada. Miks peaksingi? Aru nagunii ei saa ja selle teadmisega pole mitte midagi peale hakata ka. Kui sa oled mingil imelikul, anaaltrakti lakkumise kombel kusagile koodi väänamise positsoonile sattunud, siis peaksid mingid ettekujutused juba asjast olema ja ei peaks meid nende küsimustega koormama. Ole nüüd nii tubli ja pöördu käimas oleva teema juurde tagasi. Säästa meie ja sinu enda aega.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: