OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kas vaataksid/vaataksite
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kambino



Liitunud: 19 Nov 2007
Postitusi: 48
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 07, 2008 23:05    Teema: Kas vaataksid/vaataksite Vasta viitega

Tahtsin teada kas peale minu on ka teisi inimesi kes ei sa oodata tõlgitud anime osasi ära ja ei huvita kui kõigest aru ei saa ja lihtsalt peavad neid kohe vaatama kui osa leiavad.
Põhjuseks on see, et neil kes neid subtiitreid teevad läheb vahest liiga kaua ja sa unustad ära, et sihuke asi ültse olemas oli.
Mõni näide eelmiste animeedega: History's Strongest Disciple Kenichi (mõne osa vahel oli kuu kaks)
Sayonara Zetsubo Sensei(On samuti olnud kuu kaks vahet ja teisel hooajal pole se muutunud)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jikidhah



Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 120

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 02:03    Teema: Vasta viitega

Kunagi Fullmetal Alchemisti suure jälgimise ajal jõudsin lõppu just sel ajal, kui tolle film esimeste saastade supakatega levima hakkas. Üldiselt hoian eemale sellisest kvaliteedist, kuid kuna FMA vajadus oli nõnda suur sai ära tiritud ja vaadatud. Nüüd paar aastat hiljem sai parema kvaliteediga, nii pildi kui supakate koha pealt, vaadatud ning elamus oli sedavõrd kõvem. Peale selle pole aga sinu eeskuju järgnenud - miks lasta sellistel pisiasjadel filmielamust alla tirida, kui saab hoopis suti oodata ning lasta tahtmisel seda vaadata kasvada, nii et kui kord tahtmine on rahuldatud on tunne palju tugevam? :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kambino



Liitunud: 19 Nov 2007
Postitusi: 48
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 06:58    Teema: Vasta viitega

Asi selles, et mu anime vajadus on väga suur ja ma tahan seda kohe vaadata ja hiljem vaatan seda osa veel 2 korda subtiitritega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 08:24    Teema: Vasta viitega

Kui animevajadus on nii suur, et oled selle nimel nõus elamust rikkuma siis mine arsti juurde. Ilma subtiitriteta/pealelugemiseta vaatavad animet ainult keeleoskajad või masohhistid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 16:58    Teema: Vasta viitega

Ma soovitan sul vaadata juba lõppenud seeriaid. On vast lihtsam, ei pea ennast piinama, üritades mõista animet originaalkeeles.

Mina ootan tavaliselt mõned korralikumad subtiitrid ära, kuna kehvad vähendavad animest tekkivat mõnu. Ilma võiks ka vaadata mõnd lihtsamat asja, et jaapani keelt harjutada :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kambino



Liitunud: 19 Nov 2007
Postitusi: 48
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 17:05    Teema: Vasta viitega

kahjuks on mul kõik vaadatud millel subid on ja on ka mittu korda üle vaadatud.See on ka üks põhjuseid minu puhul miks ma nii teen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 17:06    Teema: Vasta viitega

Ma ka pigem ootan ära korralikud subid, kui et hakkan mineid imelike asju alla tirima. Ka suure tahte puhul edasi vaadata. Praegu Triad piinab Kaiji vaatajaid sellega, et ei lase viimaste osade sube välja. Stiilinäide nende kodukalt:

Tsiteerin::
Labaamen and I are too busy watching Mnemosyne to sub Kaiji.

A moaning Kugimiya Rie deserves more attention. Must... rewind... again...


Aga see pol nii hull. Ma saan siis edasi närvitseda, kui asja lõpuks tirima hakkan. Seniks vaatan midagi muud. Uute animete esimesed osad on nüüdseks juba välja lastud. Vajavad tutvumist :)


Ja nagu Zindrel soovitas, kui sa pidevalt sellist suurt vajadust omad, siis vaata parem valmis subitud osasi. Säästad oma närvikava.

kambino kirjutas:
kahjuks on mul kõik vaadatud millel subid on ja on ka mittu korda üle vaadatud.See on ka üks põhjuseid minu puhul miks ma nii teen.

Zindrel mõtles selle all teisi animesid, mitte seda, mille pärast sa siin närvitsed.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList


Viimati muutis seda genky (Teis Apr 08, 2008 17:08). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kinaver



Liitunud: 2 Mai 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Tallinn suvel Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 17:06    Teema: Vasta viitega

Valdars kirjutas:
Ilma subtiitriteta/pealelugemiseta vaatavad animet ainult keeleoskajad või masohhistid.


aga subtiitriteta on ju ilusam pilt ja näiteks kui sa oled selle asja mangat lugenud või saad enam-vähem aru? T_T
_________________
"Hello I'm Kaido Kio""today I'm stalking a grade shooler." xD
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pilvik



Liitunud: 10 Märts 2008
Postitusi: 15
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 17:26    Teema: Vasta viitega

Või siis on ka kolmas võimalus. Hakkata ise subima.

Minul näiteks viskas koppa ette see et Moyashimoni reliis venis ülipikkaks. Tegin paari nädalaga endale typesettimise selgeks ja aitasin kaasa monstroum 6 viimase osa reliisiga.
_________________
http://bssubs.net/ - typesetter extraodinaire
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jikidhah



Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 120

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 17:27    Teema: Vasta viitega

kinaver kirjutas:
aga subtiitriteta on ju ilusam pilt ja näiteks kui sa oled selle asja mangat lugenud või saad enam-vähem aru? T_T

No eks siis tuleb mängu see, kui suur see "enam-vähem" on.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 18:32    Teema: Vasta viitega

kambino kirjutas:
kahjuks on mul kõik vaadatud millel subid on

gj 0.o
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 18:47    Teema: Vasta viitega

xxxHolic: Kei. Tõmbasin mingi mp4 faili ära(ikka suht halb kvaliteet oli) kuigi järgmine päev tulid mingid vähe korralikuma kvaliteediga ka välja. Vist. On keegi Naked Xlationi ja Shinsen-Sub'i omasi võrrelnud? Mina tõmbasin kohe selle Naked Xlationi omad ja olin uber õnnelik, et lõpuks 2. hooaeg välja tuli. Kuigi jah, kvaliteet andis kõvasti soovida.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 19:02    Teema: Vasta viitega

13-26 osaliste sarjade korral kannatab ilusti lõpuni subimise või isegi dubleerimise ära oodata kuna juba lõpuni subitud ja nägemata sarju on ju nii metsikult ja lisandub järjest juurde.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sporkness



Liitunud: 16 Nov 2007
Postitusi: 214
Asukoht: Tallinn.

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 19:19    Teema: Vasta viitega

Ma ei oska jaapani keelt, nii et ma ootan kannatlikult ära, kuni mingi asi subituna välja tuleb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 20:18    Teema: Vasta viitega

Ma nüüd otseselt vaatamise eesmärgil RAW`e tõmmanud ei ole, kuid mõne kindla lõigu või kaadri kiiremaks kättesaamiseks olen küll näiteks päris mitmeid Lucky Star`i ja (Z)SZS tõlkimata episoode tõmmanud.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 21:36    Teema: Vasta viitega

kambino kirjutas:
kahjuks on mul kõik vaadatud millel subid on ja on ka mittu korda üle vaadatud.See on ka üks põhjuseid minu puhul miks ma nii teen.

parandus: kahjuks on mul kõik minu käes olevad animed vaadatud millel subid on ja on ka mitu korda üle vaadatud.

ma tõsiselt ei usu, et sul 1000+ seeriat/OVA't/filmi läbi vaadatud on. eriti veel mitu korda.

ise ei näe mõtet lihtsa keelega ja tavaliselt enda jaoks mõttetuid animesi ilma subideta vaadata, kuna need ei huvita mind niipalju. huvitavamate animeet puhul kipub arusaamine juba raskeks minema, seega ootan subid ära või kasvõi DVD-d/DVD-de rip'id, kuna hea anime jõuab tavaliselt ka USA-sse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kambino



Liitunud: 19 Nov 2007
Postitusi: 48
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 22:18    Teema: Vasta viitega

ok korrigeerin siis. mul on vaadatud kõik korralikud animed juba vaadatud ja veel mittu korda ja nimekiri on juba 500+. ja ma ei vaata ainult asju mida tõmban vaid ka kohe netist sest olen anime puhul kärsitu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 23:15    Teema: Vasta viitega

kambino kirjutas:
mul on vaadatud kõik korralikud animed

tõsiselt hea... kõik korralikud animed :)

kas näiteks Shin-chan ka korralike animete alla käib? või näiteks Lupin the 3-rd, City Hunter, Magical Angel Creamy Mami, Bubblegum Crisis, Kodomo no Omocha, Legend of Galactic Heroes, Cooking Master Boy, Tenshi na Konamiki, Akazukin Cahcaha, Fushigi Yuugi, Galaxy Angel, Patlabor, Rose of Versailles?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kambino



Liitunud: 19 Nov 2007
Postitusi: 48
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 09, 2008 00:08    Teema: Vasta viitega

mis neil siis viga on.mõni neist sai vaadatud juba aastaid tagasi ja polnud neil midagi viga.tegelt tahaks teada mis sinu arust korralik anime on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 09, 2008 00:33    Teema: Vasta viitega

väljend ise - korralik anime... on minu arust imelik.

ja kui ma võin tõlgendada "mõni neist" niimoodi, et sa pole kõike minu mainitutest näinud, siis pole sa ka kõike "korralikke animeid" näinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: