OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

2. Jaapani animefilmide festival JAFF 4.-13. aprill
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 12, 2008 20:30    Teema: Vasta viitega

Ma küll just tulin Tallinnast, aga sellise pakkumise peale peab küll tagasi sõitma.

Sellega seoses oleks aga küsimus, kas oleks võimalik saada mingit transporti auto näol, kuna jalale jalutamine eriti veel ei meeldi. Seda näitas tänane loomaaias käik. Mis oli siiski ülimalt tore ja sain häid pilte. Tänud ewtyle ja xirele :*

Pmst olen käpp, aga minuga alkoholi puhul mitte arvestada. Ei tarvita seda. Küll aga võib mulle piima varuda LaLaLaa
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sporkness



Liitunud: 16 Nov 2007
Postitusi: 214
Asukoht: Tallinn.

PostitusPostitatud: Laup Apr 12, 2008 21:42    Teema: Vasta viitega

Käisin ka siis Haruhi maratonil.
Lahe oli, nägin mõnda bakalast ka. LaLaLaa
Aga häiris see, et minu selja taga mingid venelased ABSOLUUTSELT KOGU AEG rääkisid. Ja siis vahepeal istusid minu ees ka mingid venelased, kes kartulikrõpse sõid ja see hais levis ja siis läks süda suht pahaks ._.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 12, 2008 21:51    Teema: Vasta viitega

mulle meeldib, et venelased kõiges süüdi on LaLaLaa ja homme lähen vaatan /tõenäoliselt/ Totoro'd.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Alan B'Stard



Liitunud: 12 Apr 2008
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Laup Apr 12, 2008 22:45    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Küll aga võib mulle piima varuda LaLaLaa

Avatari põhjal varuks hoopis porgandit Bunnysmile


Viimati muutis seda Alan B'Stard (Püh Apr 13, 2008 11:17). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Alan B'Stard



Liitunud: 12 Apr 2008
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Laup Apr 12, 2008 23:22    Teema: Vasta viitega

Mart Rummo kirjutas:
Paraku on see reaalajas toksimine põrgulikult keeruline ja närvesööv töö


Miks üldse selline vaevaline meetod ?
Venekeelsed paistsid hoopis kaasaegsema meetodiga ekraanile tulevat.

Ajastatud skripte lisati videole koduarvuti abil tegelikult juba 80ndatel.

Mart Rummo kirjutas:
Kui film jõuab ekraanile 35mm lindilt, on inglise supakad enamasti olemas, ent käesolevale festivalile enamik linte kohale ei jõudnud...


Kas oli mingi plaan, et jõuavad ?
Filmipilt, isegi 16 mm, on ikka hoopis teine maailm videopildiga võrreldes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Püh Apr 13, 2008 03:23    Teema: Vasta viitega

Mart Rummo kirjutas:

Nii et pühapäeval, 13. aprillil kell 13 on kõik lahkesti oodatud aadressil Müürivahe 14. :P


animebrunch! katsun üles tõusta ja seda nalja vaatama tulla. LaLaLaa

edit: "kõik lahkesti oodatud" materialiseerus viieliikmelise baka delegatsioonina... peaaegu FAIL, aga samas kujunes vestlus ikkagi suht'koht asjalikuks.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 13, 2008 17:06    Teema: Vasta viitega

doujimasan kirjutas:
Mart Rummo kirjutas:

Nii et pühapäeval, 13. aprillil kell 13 on kõik lahkesti oodatud aadressil Müürivahe 14. :P


animebrunch! katsun üles tõusta ja seda nalja vaatama tulla. LaLaLaa

edit: "kõik lahkesti oodatud" materialiseerus viieliikmelise baka delegatsioonina... peaaegu FAIL, aga samas kujunes vestlus ikkagi suht'koht asjalikuks.

Kahju jah, et nii vähe inimesi tuli, kuid samas saab alati kunagi midagi veel korraldada. Ehk polnud teistel aega sellisest spontaansest üritusest osa võtta. Samas ei saa ka õigustada kedagi, sest mina kulutasin 200.- xini raha, et uuesti Tallinna ja sealt Tartu sõita :* Omal poleks kusagilt otsast raha jätkunud, kui ma just poleks võtnud tordirahast ülejäänud summa, aga selle kavatsen kulutada koogile, mis läheb Athena tegelinskite tänamiseks.


Koosistumisel sai tõesti nii mõndagi asjalikku räägitud, et ilmselt bakalaste osalus JAFFil võib suureneda erinevate tööde tegemistel ning ettevalmistamistel (: Kui siis järgmine JAFF toimub. Jääme ootama!

Festivali korraldaja oli igastahes meie poolt kingitud tordiga väga rahul ning meeldivalt üllatunud, nagu ma kuulsin. Mis on väga tore. :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Püh Apr 13, 2008 17:29    Teema: Vasta viitega

Proovin ka homme jõuda festivalile mõnda filmi vaatama.
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 13, 2008 17:38    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:
Proovin ka homme jõuda festivalile mõnda filmi vaatama.


_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Püh Apr 13, 2008 21:47    Teema: Vasta viitega

"5 cm sekundis" ka nüüd nähtud. Oh, see oli päris hea. :)
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 13, 2008 22:13    Teema: Vasta viitega

Jäi Haruhi maratonile minemata, viimase hetke muutused minu plaanimajanduses takistasid sel juhtumast.
Animebrunch jäi kah sellest välja, sest aega jäi väheks. Mis juttu seal täpsemalt räägiti kui küsida tohib? Ja kes olid need bakalased, kes sellest osa võtsid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 13, 2008 22:29    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
Jäi Haruhi maratonile minemata, viimase hetke muutused minu plaanimajanduses takistasid sel juhtumast.
Animebrunch jäi kah sellest välja, sest aega jäi väheks. Mis juttu seal täpsemalt räägiti kui küsida tohib? Ja kes olid need bakalased, kes sellest osa võtsid?

Bakalstest olid kohal mina, doujimasan, xire, ewty ning valdars.

Räägiti erinevatest asjadest seoses animefesti korraldamisega jne. Et tulevikus ootavad hea meelega meiepoolset abi programmi, tõlkimise, reklaami ja muu asjus. Kui aeg käes, eks siis saab lähemalt teada :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 13, 2008 22:55    Teema: Vasta viitega

Njaa Animefest on siis nüüd ühel pool. Käisin ka kolme filmi vaatamas. Subtiitritega oli mõne filmi puhul küll probleeme, aga muidu jäin rahule.
Haruhi maraton oli ka täitsa vahva elamus.
Ma kahjuks küll ei näinud, mis pauside ajal toimus, kuna selleks ajaks, kui saalist välja jõudsin, oli ruum juba paksult rahvast täis. Aga suva see. Lõbus oli ikka. ^_^
Ainult, et need venelased, kes meie taga istusid (nagu Sporkness juba mainis) oleksid võinud parema aja leida, millal chattida.
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Xire



Liitunud: 29 Juul 2007
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Püh Apr 13, 2008 23:02    Teema: Vasta viitega

Käisime ka "5 cm sekundis" vaatamas. Päris lühike oli, oleks tahtnud rohkem näha.



P.S. ewty on Xire accounti piistu pannud

P.S.2. ainult alatud valed ja laim. - ewty
_________________
Vaadatud anime
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Esm Apr 14, 2008 12:59    Teema: Vasta viitega

ok, animebrunchist veel.

räägiti muuhulgas, et järgmisel aastal tuleb Hellsingi maraton.

veel pidid tal (korraldajal) olema "Meremaa lugude" kinoõigused, ülejäänud seltskond püüdis selgeks teha, et siis peaks filmi sügise poole kinno laskma (kuigi dublaa¾i pole vist mõtet teha).

kava osas olla ta seni konsulteerinud inimesega, kes koostas ajakirja Otaku (nime ei mäleta). mingid järgmise aasta filmid pidid olema ka juba otsustatud, aga nimesid ei mainitud. temaatilisest teljest vms valikuprintsiipidest juttu ei olnud. korraldaja suund tundus olevat pigem rohkem filme korraga, mitte vähem filme ja rohkem seansse. toimumisajaks jääks ka edaspidi aprillikuu.

filmid tulid seekord enamikus dvd-lt, sest kinokoopia transport Jaapanist pluss iga linastuskorra pealt makstav raha on kirved (jäi mul õieti meelde, et 2000 euri iga näitamiskorra pealt?). kui ei teki mingit kõva lisaraha allikat (praegu on fest korraldatud sisuliselt ilma sponsoriteta, aga nüüd, kus mingi järjepidevus on loodud jne, siis poleks paha hakata neid otsima), siis ilmselt jääb nii ka edaspidi, piletituluga seda ära ei kata.

korraldaja on huvitatud igasugustest "atmosfääri" toetavatest lisaüritustest, mõtlemata, et mangaletid jne võtavad sihtpubliku taskutest raha, mis muidu võiks kuluda piletitele. :) kurdeti ka, et EVA animeklubi seltskond on passiivsevõitu. mina sain nii aru, et huvilistel oleks suht'vabad käed festivali egiidi all midagi lisaks korraldada.

Totoro eesti dublaa¾i DVD-le tulemine on kahtlane, videoõigused on Sonatiini käes, kes võtaks selle teiste valmistehtud dublaa¾i küll, kui tasuta saaks, aga kui tasuta ei anta, võtavad ise mingi odava pealelugeja. URRRRRR
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 14, 2008 13:32    Teema: Vasta viitega

doujimasan kirjutas:
filmid tulid seekord enamikus dvd-lt, sest kinokoopia transport Jaapanist pluss iga linastuskorra pealt makstav raha on kirved (jäi mul õieti meelde, et 2000 euri iga näitamiskorra pealt?). kui ei teki mingit kõva lisaraha allikat (praegu on fest korraldatud sisuliselt ilma sponsoriteta, aga nüüd, kus mingi järjepidevus on loodud jne, siis poleks paha hakata neid otsima), siis ilmselt jääb nii ka edaspidi, piletituluga seda ära ei kata.

Kurb (ehkki ilmselt loogiline) kuulda. Sel juhul jääb minusugusel snoobil ka edaspidi sel festivalil osalemata. 100 krooni võimaluse eest hiigellinale venitatud DVD-pilti näha on minu meelest siiski palju küsitud - pigem hoian kahe-kolme seansi raha kokku ning ostan koju isikliku DVD või BD-ROMi. Ainult see jääb hinge kripeldama, et kuidas ma siis ei lähe üritusele, millesarnasest aastatel 2002-2003, kui baka.ee käima lükkasime, vaid unistada võis... Aga ennast reeta ka ei sobi. Õnneks tundub festivalil publikut jätkuvat, see teeb ainult rõõmu.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Apr 14, 2008 14:33    Teema: Vasta viitega

Käisin Nasuikaa'd reedel vaatamas ja see oli minu jaoks tänavuaastane parim JAFF'i film!!! Eino superhea oli. Rahvast oli ka meeletult, alt sõpruse uksest välja isegi 0.o
Eino meeldiv oli ja isegi pisar tuli silma.
Eelmise aasta lemmik oli mul "Grave of the fireflies"
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Esm Apr 14, 2008 14:34    Teema: Vasta viitega

See, et dvd-de pealt lastakse, veidi häiris küll. Kui laupäeval Haruhit sai vaatamas käidud, siis alati peale plaadi vahetamist unustas lugupeetud operaator (või kuidasiganes seda kinomeest ka ei kutsuta) subtiitrid alla panna ja seega jäi alati uue plaadi esimese osa intro üpris ebaselgeks. Ja siis oli veel see värk, et operaator oli vist WCsse või kuhuiganes läinud ja üks plaat hakkas otsast peale käima ja selle tõttu läks kava nii mõnegi minuti esialgsest üle.
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Alan B'Stard



Liitunud: 12 Apr 2008
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Teis Apr 15, 2008 01:36    Teema: Vasta viitega

Vähemalt ei olnud projektoripilt ruuduline nagu eelmisel aastal, ilmselt oli projektori fookust vahepeal natuke keeratud.

Animebrunchiga juhtus minu puhul lihtsalt see, et ei viitsinud vihmase ilmaga nii vara hommikul enne kukke ja koitu ennast eriti liigutada LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Nelj Apr 17, 2008 12:02    Teema: Vasta viitega

Mul on üks küsimus, mis peaks siia teemasse vist minema.
Kas keegi oskab öelda selle laulu nime ja esitajat, mis oli tänavuse JAFFi treileris?
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Järgmine
Lehekülg 11, lehekülgi kokku 12

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: