OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mangasi (ja animet) saab soovitada...
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kinaver



Liitunud: 2 Mai 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Tallinn suvel Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 10:24    Teema: Mangasi (ja animet) saab soovitada... Vasta viitega

Alustuseks ma tean, et rahva raamatule on teema aga...

Rahva Raamatusse on võimalik soovitada mangasi sellel emaili aadressi kaudu saskia.lillepuu@rahvaraamat.ee nende käest saab ka küsida mis mangad on tellitud.
Emaili vastuseks sain sellise kui küsisin mis mangad on tellitud:
Tere!
Veebruari lõpus läks teele tellimus sellistele mangadele:

Dragon Ball Z , One Piece, Rurouni Kenshin, Yu-gi-oh! Duelist, Neon Genesis Evangelion, Absolute Boyfriend, Buso Renkin, Full Moon, Hot Gimmick, Mar, Naruto, Ouran High School Host Club, Shaman King.

Ghost in the Shell 'i on hetkel tulemas vaid ühe eksemplarina, sest hakkab maksma umbes 500 ringis, Human-error Processor u 380 ja Man-Machine Interface u 400. Aga kui soovijaid on, siis võib suurema koguse kohe tellimusse panna, ka teiste puhul, sest hetkel on tellitud igat sarja paari eksemplari kaupa.

Ma oleksin väga tänulik, kui asjahuvilised ise hüüavad, millised mangad huvi pakuvad ja milliseid suuremates kogustes tellida, siis on mul lihtsam kõrgemaid jõude veenda, et mangadel on minekut. Nii et kõik soovid ja ettepanekud on minu postkasti teretulnud, võin anda ka tagasisidet, mis hinnaks tuleb. Ainus, mida ma kindlat öelda ei oska on see, millal nad riiulisse jõuavad, sest enamus rändab kaugelt kohale, võib aega võtta ka kuu.

Head

Saskia

Niiet kui on mangasi mida soovitada siis saatke talle email. Happybunny
_________________
"Hello I'm Kaido Kio""today I'm stalking a grade shooler." xD


Viimati muutis seda kinaver (Teis Märts 11, 2008 17:43). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 15:52    Teema: Vasta viitega

Mangad... Maksma hakkavad 380-500 ringis? On siin mingi konks, millest ma hetkel aru ei saa või...?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 16:11    Teema: Vasta viitega

Ghost in the Shellist ainult oli jutt...

Muidu mina ei paku neile midagi vaid ootan üllatusi. :)

Sest kui ma neile midagi pakuks, et seda alles kuu pärast lettidel näha (kas ma selle sealt kätte saan, on teine küsimus) siis oleks mul odavam ja ka kiirem netipoe kaudu tellida.
Aga minu jaoks on tähtis ka põhimõtteline olemasolu. Siis äkki satub seda ostma ka rahvas, kes muidu mangadest midagi ei tea. Ja eks võin vahel müüki toetada ja ise ka osta mõne...
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kinaver



Liitunud: 2 Mai 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Tallinn suvel Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 16:41    Teema: Vasta viitega

Hypno kirjutas:
Mangad... Maksma hakkavad 380-500 ringis? On siin mingi konks, millest ma hetkel aru ei saa või...?


see oli Ghost in the Shell anime kohta Happybunny

cenorig kirjutas:


Muidu mina ei paku neile midagi vaid ootan üllatusi. :)


Asi ons selles, et kui te pakute siis naad savad hakkate mangasi suuremas koguses sisse tooma mitte ainult paar exemplari ühest sarjast.
BAKA! GRRRR!
_________________
"Hello I'm Kaido Kio""today I'm stalking a grade shooler." xD


Viimati muutis seda kinaver (Teis Märts 11, 2008 16:45). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 16:44    Teema: Vasta viitega

Manga vast ikka? Vähemalt kaks järgmisena mainitud üllitist on küll mangad.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kinaver



Liitunud: 2 Mai 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Tallinn suvel Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 16:47    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Manga vast ikka? Vähemalt kaks järgmisena mainitud üllitist on küll mangad.


kõik ei olne mangad T_T miks te aru ei saa? T_T
_________________
"Hello I'm Kaido Kio""today I'm stalking a grade shooler." xD
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 16:49    Teema: Vasta viitega

Võta rahulikult. :)

Eks ma pean siis need Ghost in the Shellid ära ostma (kui nad just amazoniga võrreldes 2x kallimad ei ole), sest teistest hetkel loetletud mangadest ma küll ühtegi osta ei soovi (see NGE manga ei ole ka just midagi väga erilist).
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kinaver



Liitunud: 2 Mai 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Tallinn suvel Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 17:20    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Võta rahulikult. :)


Kuidas ma saan kui ma lõpuks ometi visin välja uurida kes mangade tellimisega tegeleb ja neilt küsida T_T
_________________
"Hello I'm Kaido Kio""today I'm stalking a grade shooler." xD
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 17:30    Teema: Vasta viitega

kinaver kirjutas:
Asi ons selles, et kui te pakute siis naad savad hakkate mangasi suuremas koguses sisse tooma mitte ainult paar exemplari ühest sarjast.
BAKA! GRRRR!


No aga kes need ära ostab? Ma ju võin PAKKUDA, et ostke Death Note ja Naruto, need lähevad kindlasti nagu soojad saiad, aga kui pärast mõtlen, et ah tead, ei raatsi osta ikka, ja minusuguseid on palju, siis jäävad nad kahjumisse ja Eesti mangaturuga sel juhul kõik.

Ning nagu ma ütlesin - tellides raamatukauplusest on odavam ja tundub, et ka kiirem, ainuke vahe on selles, et raamat tuleb otse koju ja ma saan ta kindlasti kätte. Poes võib keegi selle nina eest ära napsata, eriti kui ma ei tea, millal täpselt manga letile satub.

Ära muretse, küll tuleb Eestisse neid veel ja veel. R-Kioskis sa vaevalt neid nägema hakkad, aga iga kuu uus tellimus RR-is ja Apollos on ka päris hea tulemus, või mis?

Manga tellimine pole sugugi raske, aga me ei pea sulle vist rääkima, kui sa just oma sada mangat kõik poest ei ostnud (või siiski ostsid?). Mangade tellimisega võib tegeleda igaüks meist. Minule on tähtsam pigem põhimõte, et need raamatud seal riiulil on, aga kui ma ise neilt ei osta, siis ei ole mõtet palud ka.

Kui just ei tule välja, et nad odavamalt pakuvad kui netipoed. Siis ma seal elaksingi, kahjuks aga Eestis selline komme, et lõviosa kasumist läheb müüjatele ja seetõttu ka kõrge hind.

Muidu olen tänulik sulle, nii et ära muretse.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kinaver



Liitunud: 2 Mai 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Tallinn suvel Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 17:41    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
kinaver kirjutas:
Asi ons selles, et kui te pakute siis naad savad hakkate mangasi suuremas koguses sisse tooma mitte ainult paar exemplari ühest sarjast.
BAKA! GRRRR!


No aga kes need ära ostab? Ma ju võin PAKKUDA, et ostke Death Note ja Naruto, need lähevad kindlasti nagu soojad saiad, aga kui pärast mõtlen, et ah tead, ei raatsi osta ikka, ja minusuguseid on palju, siis jäävad nad kahjumisse ja Eesti mangaturuga sel juhul kõik.

Ning nagu ma ütlesin - tellides raamatukauplusest on odavam ja tundub, et ka kiirem, ainuke vahe on selles, et raamat tuleb otse koju ja ma saan ta kindlasti kätte. Poes võib keegi selle nina eest ära napsata, eriti kui ma ei tea, millal täpselt manga letile satub.

Ära muretse, küll tuleb Eestisse neid veel ja veel. R-Kioskis sa vaevalt neid nägema hakkad, aga iga kuu uus tellimus RR-is ja Apollos on ka päris hea tulemus, või mis?

Manga tellimine pole sugugi raske, aga me ei pea sulle vist rääkima, kui sa just oma sada mangat kõik poest ei ostnud (või siiski ostsid?). Mangade tellimisega võib tegeleda igaüks meist. Minule on tähtsam pigem põhimõte, et need raamatud seal riiulil on, aga kui ma ise neilt ei osta, siis ei ole mõtet palud ka.

Kui just ei tule välja, et nad odavamalt pakuvad kui netipoed. Siis ma seal elaksingi, kahjuks aga Eestis selline komme, et lõviosa kasumist läheb müüjatele ja seetõttu ka kõrge hind.

Muidu olen tänulik sulle, nii et ära muretse.


teadmiseks mlu on 103 mangat kolm olen saanud sünni päevaks, viis on
krisost tulnud, 12 mangat on soome stokast ostetud, 7 mangat RR-ist
ja üle jäänud 76 on ostetud apollost.
Tänan, et tänulik oled Bunnysmile
_________________
"Hello I'm Kaido Kio""today I'm stalking a grade shooler." xD
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 17:41    Teema: Vasta viitega

kinaver kirjutas:
Vabarnamees kirjutas:
Manga vast ikka? Vähemalt kaks järgmisena mainitud üllitist on küll mangad.


kõik ei olne mangad T_T miks te aru ei saa? T_T
Sest seda polnud originaalpostis mainitud? ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kinaver



Liitunud: 2 Mai 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Tallinn suvel Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 17:43    Teema: Vasta viitega

Hypno kirjutas:
kinaver kirjutas:
Vabarnamees kirjutas:
Manga vast ikka? Vähemalt kaks järgmisena mainitud üllitist on küll mangad.


kõik ei ole mangad T_T miks te aru ei saa? T_T
Sest seda polnud originaalpostis mainitud? ???


sorry kas nüüd on parem?
_________________
"Hello I'm Kaido Kio""today I'm stalking a grade shooler." xD
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 17:53    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
kinaver kirjutas:
Asi ons selles, et kui te pakute siis naad savad hakkate mangasi suuremas koguses sisse tooma mitte ainult paar exemplari ühest sarjast.
BAKA! GRRRR!


No aga kes need ära ostab? Ma ju võin PAKKUDA, et ostke Death Note ja Naruto, need lähevad kindlasti nagu soojad saiad, aga kui pärast mõtlen, et ah tead, ei raatsi osta ikka, ja minusuguseid on palju, siis jäävad nad kahjumisse ja Eesti mangaturuga sel juhul kõik.

Kusjuures ma nõustun cenoriga. Uisapäisa palju mangat sisse tuua pole eriti hea idee. Alguses ehk selliseid popularsemaid (Death Note, Bleach, Naruto nt) ning võibolla mõni üksik vähempopulaarne, sest raamatupoodidele on oluline, et need raamatud ära ostetakse ka. Ja et nad ei peaks neid tagasi kirjastusele saatma hakkama.

Põhjus on lihtne: mangaostjate turgu ei oska Eesti sette arvata. Baka seltskond on siin üks osa ainult. On veel vene animefännid ning ka need, kes kusagil kommuunis ei liigu. Tasa ja targu tuleb alustada, muidu võib olla suur risk. Pealegi on päris palju sellise suhtumisega inimesi: kui saan tasuta, siis ei hakak maksma.

Igastahes tore, et asja käsile võtad :) Meil animeklubi hakkab Tartus Krisostomusega sarnast koostööd tegema: soovitame, mida tellida kohapeale müümiseks.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 19:22    Teema: Vasta viitega

Aga mina ütlesin, et nad telliks Haruhi DVD setid..kuigi nad vist pole seda teinud, kuigi meilis ütlesid, et nad toovad..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 19:23    Teema: Vasta viitega

kinaver kirjutas:
Hypno kirjutas:
kinaver kirjutas:
Vabarnamees kirjutas:
Manga vast ikka? Vähemalt kaks järgmisena mainitud üllitist on küll mangad.


kõik ei ole mangad T_T miks te aru ei saa? T_T
Sest seda polnud originaalpostis mainitud? ???


sorry kas nüüd on parem?
Jah, aitäh Happybunny


Aga ma ilmselt nõustun genkyga... Eestis on mangale veel vähe turgu, liiga palju pole mõtet kohe sisse vedada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kinaver



Liitunud: 2 Mai 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Tallinn suvel Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 19:30    Teema: Vasta viitega

Hypno kirjutas:

Aga ma ilmselt nõustun genkyga... Eestis on mangale veel vähe turgu, liiga palju pole mõtet kohe sisse vedada.


vähemalt võiks soovitada mangat mida nad võiksid tuua paar exemplaari ju?
_________________
"Hello I'm Kaido Kio""today I'm stalking a grade shooler." xD
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 20:04    Teema: Vasta viitega

Kuna elan ise Kuressaares pole mul küll mõtet midagi soovitada...

Aga kui ma näiteks Tallinnas elaksin, soovitaksin ehk samuti rohkem mainstream mangasid alustuseks, samas võimalikult erinevaid zanre... Rurouni Kenshin, Bleach, Naruto, mõni school-life-romance-misiganes... Jne...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kinaver



Liitunud: 2 Mai 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Tallinn suvel Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 20:07    Teema: Vasta viitega

Hypno kirjutas:
Kuna elan ise Kuressaares pole mul küll mõtet midagi soovitada...

Aga kui ma näiteks Tallinnas elaksin, soovitaksin ehk samuti rohkem mainstream mangasid alustuseks, samas võimalikult erinevaid zanre... Rurouni Kenshin, Bleach, Naruto, mõni school-life-romance-misiganes... Jne...

Rurouni Kenshin ja Naruto on olnud Tallinnas müügil ja neid tuleb veel Happybunny
_________________
"Hello I'm Kaido Kio""today I'm stalking a grade shooler." xD
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kinaver



Liitunud: 2 Mai 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Tallinn suvel Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Märts 14, 2008 19:19    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Aga mina ütlesin, et nad telliks Haruhi DVD setid..kuigi nad vist pole seda teinud, kuigi meilis ütlesid, et nad toovad..

(ma tean, et sa oled praegu Jaapanis ja ei vasta aga)
Sa võid neilt lihtsalt küsida!
_________________
"Hello I'm Kaido Kio""today I'm stalking a grade shooler." xD
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
River



Liitunud: 17 Nov 2007
Postitusi: 32
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 25, 2008 14:06    Teema: Vasta viitega

Jep, olen kõigi nendega nõus kes ütlevad, et kohe ei maksa hobusega vedama hakata.
Siin on manga suhteliselt võõras asi ja pannakse enamasti ühte patta Mikihiirega. Mangale tuleks enne teha PR'i.

Näiteks see komme, et on poes eraldi nurk neile kes natuke maksavad ja saavad kohapeal oma mangat lugeda, ilma kaasa ostmata.

See oleks hea ja odav võimalus noorematele kel võibolla jah poleks seda täismaksumuse raha alati kuskilt võtta. Samas võimaldaks see alustada suht valutult tutvust mangamaailmaga.( ma nüüd pead ei anna aga Jaapanis on selline asi vist olemas juba ammu)

Samuti poleks tasulise-laenulugemiseks vaja osta suuri koguseid ning laenutamise järgi näeks, mis müügipoolepeal minna võiks.
Tasulise-laenu poole peal saaks tutvustada uusi ja mitte nii mainstriim asju.
Muidugi jääb edasi online lugemine, tasuta asi, teadagi seda ei tapa miski. Isegi loen kuid... oma manga on oma! Ja mõnda mangakat nagu tahaks toetada ka. Nii on näiteks mulle krisost tiksunud juba üsna mitu eri nimetust ja siis ikka kohe ka kõik saadavad vol'id.
Selle alguse valiku puhul peaks ikka silmas pidama, et kõik ei oleks puhtalt for teens kraam, natuke midagi vanematele inimestele ka hulka ja ma ei pea siin silmas seda va "hm" kraami.

Muide, keegi hõikas siin sidemetest krisoga.
Kui krisost otsida mangasid siis pole haruldane et kas tiitel või ilmumis aasta või mõni muu detail on kirjelduses suht puusse pandud, leiad üles vaid omades õnne või kannatust. Hetkel nt. mul tellitud üks vol. mille kohta kriso väidab et on alles ilmumas tegelikkuses on ilmumas juba järgmine vol. see on ammu väljas. Viivtus võib muidugi tulla sellest, et trükitud sats on otsas ja oodatakse kordust aga...see vol on raudselt ilmunud. jne. Niiet natuke abi kuluks neile tõesti ära.

Naah, tuli nagu jutlus...ah olgu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: