OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

X
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kotori



Liitunud: 22 Märts 2005
Postitusi: 34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 22, 2005 21:40    Teema: Vasta viitega

See on minu kõige lemmikum anime seeria kahjuks ma pole filmi näinud :( kuigi väga tahaks LaLaLaa .. Tahaksin väga et mul kodus kõik osad ja film dvd või cd oleks aga nuh kus seda siis saaks ei tea Rolling Eyes igastahes mulle väga meeldib
_________________
Vale le pera vivir, pero siempre a yuda tener un angel que te cuide!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ritsikas



Liitunud: 4 Veeb 2006
Postitusi: 229
Asukoht: Tallinn /Mustamäe

PostitusPostitatud: Esm Juul 10, 2006 15:05    Teema: Vasta viitega

Julm äge! Ma JUMALDAN taustamuusikat seal Muhe See on lihtsalt VÕRRATU. Kuulaks heameelega aga rääkimine segab vahel ära T_T
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kotori



Liitunud: 22 Märts 2005
Postitusi: 34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 10, 2006 16:51    Teema: Vasta viitega

Nüüd on mul X-i kõik osad olemas ja filmi olen ma ka näinud. Kahjuks pean ütlema , et film meeldis mulle mõnes mõttes vähem , kuna lõpp oli nii kurb´aga muidu meeldis väga. Mõned lemmikud lood on ka x-sist cd peal. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ritsikas



Liitunud: 4 Veeb 2006
Postitusi: 229
Asukoht: Tallinn /Mustamäe

PostitusPostitatud: Esm Juul 10, 2006 16:53    Teema: Vasta viitega

Kotori kirjutas:
Nüüd on mul X-i kõik osad olemas ja filmi olen ma ka näinud. Kahjuks pean ütlema , et film meeldis mulle mõnes mõttes vähem , kuna lõpp oli nii kurb´aga muidu meeldis väga. Mõned lemmikud lood on ka x-sist cd peal. LaLaLaa


Kurvalt???
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ritsikas



Liitunud: 4 Veeb 2006
Postitusi: 229
Asukoht: Tallinn /Mustamäe

PostitusPostitatud: Teis Juul 11, 2006 00:06    Teema: Vasta viitega

Ryuhou Kaitou kirjutas:
Olen X-i kõiki osi näinud, kuigi teatud kaadrid kipuvad korduma on see anime endast suure mulje jätnud soovitaksin kõigile (mitte nõrga närvilistele). X The Movie oleks võinud olemata olla, kuigi on tegemist X-i alternatiiv versiooniga tundub ikkagi nagu oleks 24 episoodi mahutatud 1tundi. Kui sulle meeldib veri ja nutmine pärast igat osa on see anime just for you.

Kui see anime selline on siis see mulle ei sobi, kuna ma olen nõrganärviline ja emotsionaalne inimene. Kuid ikkagist on isu vaadata LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Covernant



Liitunud: 24 Juul 2006
Postitusi: 21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juul 25, 2006 00:29    Teema: Vasta viitega

X-i näitas kunagi Mtv pealt ...vist (<.<). Kas see oli maa, taeva ja mingite erinevate inglite vaheline lahing...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Teis Juul 25, 2006 09:17    Teema: Vasta viitega

Covernant kirjutas:
X-i näitas kunagi Mtv pealt ...vist (<.<). Kas see oli maa, taeva ja mingite erinevate inglite vaheline lahing...


jah anime episoode näidati viva pealt ja ka x filmi, ja hilja näitadati naijikat ja hellsingi vivalt. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Covernant



Liitunud: 24 Juul 2006
Postitusi: 21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juul 25, 2006 13:39    Teema: Vasta viitega

Seda ma Tean...Seal tuli vist veel ka rohkem animet.

[quote=Ryuhou Kaitou]Olen X-i kõiki osi näinud, kuigi teatud kaadrid kipuvad korduma on see anime endast suure mulje jätnud soovitaksin kõigile (mitte nõrga närvilistele). X The Movie oleks võinud olemata olla, kuigi on tegemist X-i alternatiiv versiooniga tundub ikkagi nagu oleks 24 episoodi mahutatud 1tundi. Kui sulle meeldib veri ja nutmine pärast igat osa on see anime just for you.[/quote]

Mis mõttes...minu arust kõlbas too nõrga närvilistele vägagi. Seal ei olnud selliseid momente nigu "Vaim Kestas" kus purustati jäsemeid küllaga. X on rohkem Digimoni meenutav LaLaLaa


Viimati muutis seda Covernant (Teis Juul 25, 2006 17:32). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Takama



Liitunud: 11 Dets 2005
Postitusi: 47
Asukoht: Dream World

PostitusPostitatud: Teis Juul 25, 2006 16:30    Teema: Vasta viitega

Jah ka mina olen clamp X suur fänn, endale meeldis film kuna pooldan Kamuit vennale aga seeria kuna pooldab Fuumat samuti olid mõnusateks tegelasteks olid Subaru ja Seishiro,kes tokio babylonis sõbrad olid kuid x is vaenlased. Seeria ep 16 sosistab Seishiro midagi Subari kõrva aga ei ole kuulda mida... Sammuti opening them Ex Dream on fantastiline.Soovitan inimestele kel on siirad tunded
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 06, 2006 20:14    Teema: Vasta viitega

Ma vabandan väga vana teema ülesvõtmise pärast, aga siin lihtsalt oli midagi, millele on vaja vastu vaielda!
Lüüa võib ka...

Takama kirjutas:
samuti olid mõnusateks tegelasteks olid Subaru ja Seishiro,kes tokio babylonis sõbrad olid kuid x is vaenlased. Seeria ep 16 sosistab Seishiro midagi Subari kõrva aga ei ole kuulda mida...


Subaru/Seishirou kooslus on midagi, millest ma olen sõltuvuses ja tean veidi liiga palju. Muhe

On kergelt mööda öeldud, et nad olid Tokyo Babylonis sõbrad ja poleks ka õige neid vanlasteks kutsuda. Nende omavahelised suhted on lihtsalt liiga keerukad, et neid ühe sõnaga kokku võtta.
Pealegi on need kaks OVA, mis Tokyo Babylonist tehtud on, täiesti mõttetud ja ebainformatiivsed. Kes tahavad asjast veidgi rohkem teada, peaksid mangat lugema.

Tokyo Babylon manga koosneb esimese 4.-5. osa raames erinevatest traagilistest ja mõtlemapanevatest lugudest. 6. ja 7. on pühendadud Seishiro ja Subaru (ja tema õe Hokuto) omavahelistele suhetele ja sündmustele, mis leidsid aset enne X-i.

X on mangana lõpetamata. Nii jääb ka Subaru (te vist saite juba aru, et ta on mu lemmiktegelane) lugu lõpetamata. Anime lõpp on selle poole pealt.. kahtlane, kuigi üldiselt on see ikkagi hästi arendatud.

Keda vähegi huvitab (ja kes tahab teada, mida Seishirou Subarule ikkagi kõrva sosistas), soovitan soojalt Subaru/Seishirou lugu läbi Tokyo Babyloni ja X-i uurida, sest see on üks paremini väljamõeldud ja sügavaimaid lugusid, mida mina tean.

Jah, seal on kerged yaoi-sidemed, aga need jäävad puhtemotsionaalsele/vaimsele tasandile ja füüsilist lähedust seal praktiliselt ei näegi.

Huvilisele laenan Tokyo Babylon mangasid ka (kui midagi vastu laenatakse), sest need on tõesti midagi lugemist väärt ja ma ei taha olla ainus Subaru-sõltlane.. või lihtsalt tema loo hindaja siinkandis.
Esimest kahte osa mul küll hetkel pole (ainult arvutis), aga küll needki lähiajal hangin. Ülejäänud viis on olemas.

X on tegelaste pooelst (ja ma ei mõtle siin ainult Suabrut) erakordne anime!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lammas



Liitunud: 17 Apr 2007
Postitusi: 4
Asukoht: Sahtel

PostitusPostitatud: Reede Apr 20, 2007 17:04    Teema: Vasta viitega

Mina olen Xil näinud ainult seeriat ja neid arvustusi lugedes ei teki küll erilist tahtmist filmiga lähemat tutvust teha. Siiski tärkas kerge huvi viimase lõpu vastu - nagu ma aru sain oli see sarja omast erinev? Kui keegi oleks nõus selle lühidalt kokku võtma oleksin tänulik.

Sari algas minu arvates väga paljulubavalt: läikivate mõõkadega ilusad poisid pole veel kunagi ühelegi animele kahjuks tulnud :) Ka Kamui algne karakter oli päris vahva, kuid kahjuks ei jäänud keevaverelisest 'badass' Shirost õige pea enam midagi järele ja sellest oli kahju. Seerja oli piisavalt pikk, et võimaldada tegelaskuju järk-järgulist muutumist ja arengut aga tegijad valisid teise tee. Samuti jäi mulje nagu oleks algul ülivõimsana tudvustatud Kamui võimed paraleelselt karakteri muutusega tunduvalt kahanenud ja nii jäi seerija lõpus poisist suisa tossikese mulje.

Mis puutub teistesse tegelaskujudesse, siis nende üksteisest läbipõimuvaid suhteid tundus vahepeal ühe anime jaoks lausa liigagi palju olevat ja nende kõigi jälgimine muutus lõpu poole juba veidi tüütuks. Ausalt öeldes jäidki mõned suhted lõpuni segasteks, võibolla siis minu hajuma kippunud tähelepanu tõttu või siis selle pärast, et nad väljusid antud anime piiridest (kui ma piuxu postist õigesti aru sain).

Tegelasi notiti niisuguse usinusega, et hakkasin juba kartma, et asi lõpeb millegi My HIME-likuga, ehk siis suuremate ülestõusmispühadega. Selline lahendus on aga minu arvates igasuguse züsee kindel surm - olgu siis tegu ramatu, filmi või animega. Seda õnneks siiski ei juhtunud ja kuigi sarja idee järjepidevuse mõttes oleks inimkonna häving isegi parema lõpuna tundunud ei olnud ka tegelik lõpplahendus eriti pettumustvalmistav. Suurema pesukausi järgi, kuhu ma oma pisaraid valanud oleks, ma siiski jooksma ei pidanud.

Üldkokkuvõttes annan animele hinnangukd 'üle keskmise'. Kuigi kõik komponendid mida hea anime minu jaoks sisaldama peaks tundusid nagu olemas olevat jäi lõppmikstuuris siiski midagi vajaka ja kohe mitte ei oska sõrme peale panna sellele mis see täpselt oli. Võibolla oli lähteaineid lihtsalt valedes kogustes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: